Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Végre fogyok fórum

Végre fogyok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. aug. 15. 19:04

Sziasztok!

Közel lakom a Lehel piachoz, ott szoktam zöldségeket vásárolni. Egy nénitől veszem a céklát, 4 szál 300FT.(Teljesen vegyszer menteset árul) Nem a hagyományos kerek fejűt árulja hanem hosszúkás inkább répa szerűnek néz ki! Képzeljétek el hogy nincs mellékíze, nem kesernyés. Olyan mintha sárgarépát ennék. Nyersen is meg birom enni. Kisfiamnak is szereti! Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!A levelét is említette,hogy salátába beleteszik, nem tudtam ,hogy ehető, még olvasok róla. Majd írok ezzel kapcsolatban!!

Üdv:Ildikó

2014. aug. 15. 15:38
Szedsz magnéziumot? Az legalább segít a stresszt oldani. Ha csak szédelegsz akkor lehet valami hiánzó vitamin is. Én is elmentem egy általános kivizsgálásra, végül szerencsére csak vashiányom volt.
2014. aug. 15. 13:52
Persze, igazatok van, de hiába erősködtem, nem küldött el EKG-ra vagy legalább egy vérvételre. Tudom, hogy nem szabadna hagynom, de nem nagyon tudok vele mit kezdeni. Mindegy. Most jobban vagyok, de nem mertem még tornázni, majd valami lightosabb verziót keresek.
604. csikil4ny (válaszként erre: 602. - B44881e33b)
2014. aug. 15. 08:19
Ez nem jó, ne várd meg míg összeesel! Én is már évek óta keresem a vérnyomás ingadozásom okát, de még nem sikerült rájönni. Ahhoz, hogy rendesen kivizsgáljanak valahová más városba kell menjek, mert sajnos itt a városban elég gyengék az orvosok. :(
603. Naphal (válaszként erre: 602. - B44881e33b)
2014. aug. 15. 07:52

Én biztos, hogy nem várnám meg.

Lemennék a körzetihez és kérnék beutalót, mert hogy nem akarom megvárni, hogy egyszer összeessek és ő meg széttárja a akarjait, hogy nem érti nem is volt előzménye....

Azt elvileg nem teheti meg, hogy nem ad. Ha meg igen, akkor addig el nem mennék, amíg meg nem unja és akkor inkább ad, csak tűnjek el.

Nálunk volt olyan, hogy a gyerek dokit kellett helyretennem...akkor még a mobil számát is megadta...aztán még 2x volt hasonló szitu...azóta előre köszön az utcán, pedig ritkán járunk hozzá.


Szerintem ne hagyd magad!

A stressz is okozhat szervi gondot.

602. b44881e33b (válaszként erre: 600. - Csikil4ny)
2014. aug. 15. 07:19
Nem tudom, de már nem is megyek el a háziorvoshoz, emrt azt mondja mindig ez a stressz. Vannak különböző problémáim és ha a netet nézem, aszerint már "haldoklok". Így inkább nem nézem. Szóval megvárom míg kicsit rosszabbul leszek, hogy ügyeletre menjek, mert másképp nem leszek kivizsgálva. Tornázni ezért nem merek, de jobban vagyok már, de vmi akkor se stimmel. Általános közérzetem nem valami jó, persze lehet a stressztől is. A munkahelyem finoman szólva se jó, de egyelőre nem találtam másik munkát.
601. b44881e33b (válaszként erre: 599. - Napocska81)
2014. aug. 15. 07:15
Nagy gratula neked!!! A céklachips pedig isteni finom, nem is gondolná az ember, hogy cékla.
2014. aug. 15. 07:08

Szia Napocska gratulálok! Én a céklával még nem vagyok nagy barát, csak savanyúságként szeretem, illetve főzve, mert nyersen nem tudom megenni. :(


Evana mi a baj?

2014. aug. 14. 23:25

Sziasztok!

Szeretném elújságolni, hogy -15,1 kg-nál tartok.

Mostanában több párolt gombát, és céklát ettem.Nézek egy sorozatot, a tv-ben és ott gyakran javasolják mint vitamin forrást és májtisztítót.A Gombában lévő B vitamin meg szinten tartja energiátokat.Tényleg van benne valami, hiszen a májban lévő enzim az epe bontja le a zsírokat és erre most nagy szükségem van.

Mindenkinek kitartást!!

Üdv: Ildi

2014. aug. 13. 09:54
Jó reggelt! Látom ma mindenkinek megy lefele a súlya, gratula, csak így tovább! Nekem is, bár nem sokkal, de mégis kevesebb. Ma felvettem egy felsőt, ami eddig nagyon, de nagyon passzos volt. Kb. egy hónapja. Most jó, nem is gondoltam volna, hogy ennyit jelent. Bár mivel nem vagyok vmi jól mostanság at tornát hanyagolom. Majd nézek valami lightosabbat, mert amire szoktam azt most nem merem bevállalni. Mondjuk napi 2-3 km-t gyaloglok, de ez elég kevés sport gyanánt.
597. Naphal (válaszként erre: 596. - Csikil4ny)
2014. aug. 13. 09:19

Édes lehet. :-)

Imádom a kis törpéket, ők még olyan romlatlanok, őszinték, segítőkészek. :-)

2014. aug. 13. 09:12
A kicsi ki is kaparná a kezemből, az biztos. A tornánál is már tudja mikor kell, s hozza a cipőmet és rázza mellettem a kicsi fenekét. :) Az előbb is megpróbált kitöréseket végezni. :D
595. Naphal (válaszként erre: 594. - Csikil4ny)
2014. aug. 13. 08:15

Köszi.

Ez is egy megoldás. :-D

Én kezdetben kiadtam feladatként a fiamnak, hogy szúrjon le, ha rosszat ennék és csapjon egy nagyot a kezemre.

Nem volt rá szükség, bár baromi lelkes volt. :-D

2014. aug. 13. 07:34

:) Az jó, gratula Neked is!


Azzal nincs is gond, csak a mennyiségekkel. :( Egyáltalán nincs önfegyelmem ilyen téren. Meg kell kérjem a páromat, hogy tegye fel a szekrény tetejére, oda ahol már nem érem el. :)

593. Naphal (válaszként erre: 592. - Csikil4ny)
2014. aug. 13. 07:28

Hello!


Gratula, nekem is megy lefele a kilóm. :-)


Nem lehet úgy időzíteni, hogy délelőtt edd?

2014. aug. 13. 07:00
Jó reggelt! Most már kijelenthetem, hogy sikeresen túl vagyok a hétvégén, még a fél lángos is belefért (nem hogy nem látszott meg a súlyomon, hanem még szépen jött lefelé :) ), de azért most a napokban vigyázok. A nagy baj az, hogy megint jön egy buktató: a hétvégén lesz a férjem szülinapja és képviselő fánkot rendelt. :(
591. frusi90 (válaszként erre: 589. - Vicububu)
2014. aug. 12. 18:31
Nagyon ügyes vagy, hogy meg tudtad állni, gratulálok! :)
590. 7e137d638c (válaszként erre: 589. - Vicububu)
2014. aug. 12. 17:21

Az elmúlt másfél hétben állt a mérleg, ill. pár dekával nőtt a súlyom. Hogy ez valódi hízás, vagy csak valami víz, egyéb salakanyag maradt bennt, nem tudom.

Csinálom rendületlenül. Nálam inkább az a baj, hogy a minimálisan szükséges napi 1200 kcal-t sem nagyon tudom megenni, pedig ha az alatt eszünk, akkor a szervezet visszaáll tartalékolni.

Közben naponta csinálom a helyben-járást, ahhoz hogy a napi 500 kcal deficitem meg legyen, elég sokat kell tepernem hozzá.

Szóval ennyi!


A többiek... vagy az egyik fogyós fórumon, vagy a másikon gyűlnek össze, szerintem nem nagyon van már itt olyan, hogy valakinek törzshelye. Ahol látod, hogy ismerős fogyózók "beszélgetnek", éppen akkor ott a csapat!

589. vicububu (válaszként erre: 588. - 7e137d638c)
2014. aug. 12. 17:09

Szia!

Azt hittem bedöglött a fórum :-) Köszönöm, jól haladok, kezdenek beállni a kajamennyiségek, kevesebbel is beérem, mint eddig, sikerült a kenyérféléket egészségesre leváltani, és csak minimálisat enni belőle.

Hatalmas előrelépés nálam, hogy az ajándékba kapott 10 mignon-ból nem ettem egyet sem,elviseltem a hűtőnkben anélkül, hogy folyton azon járt volna az eszem, hogy meg kéne enni őket.(végül elajándékoztam)Délután megettem egy kisméretű banánt, amit egyébként ritkán szoktam, de most édességre vágytam és megkívántam. Ééééés nem dőlt össze a világ! :-) Általában ilyenkor szoktam azt érezni, hogy most már úgyis mindegy, elrontottam, de ez most elmaradt.A fogyás és életmódváltás tényleg fejben dől el, ezt most érzem. Veled mi újság?

2014. aug. 12. 14:56

Szia-szia!

Itt vagyok!

Mi újság nálad, hogyan állsz, vagy haladsz?

2014. aug. 12. 13:26
Úgy tűnik mindenki átvándorolt a másik fórumba. :-)
586. Slyte (válaszként erre: 582. - Vicububu)
2014. aug. 10. 22:00
Bizony, kemény meló! Bezzeg felfelé röpködnek, ha valaki nem figyel.
585. Slyte (válaszként erre: 579. - Csikil4ny)
2014. aug. 10. 21:57
Gratulálok! :)
584. Gretaa
2014. aug. 10. 21:56

Sziasztok!

További kitartást mindnekinek! =)

583. b44881e33b (válaszként erre: 579. - Csikil4ny)
2014. aug. 10. 11:00
Gratula!Most 2 nap alatt nekem is nagyot ugrott, 3 nap stagnálás után. Most még mindig nem tudom mit főzzek magamnak..pedig 11 óra..
582. vicububu (válaszként erre: 579. - Csikil4ny)
2014. aug. 10. 08:21
De jó erre a hírre megnyitni a fórumot! Nagyon örülök, ügyes vagy! Nem csoda ez, kemény meló! :D
2014. aug. 10. 06:53
Köszi, én most nagyon, de nagyon örülök. Ez a torna lehetett, mert láttad mit kajáltam, az abszolút nem diétás 200 ch-val.
580. 388b941089 (válaszként erre: 579. - Csikil4ny)
2014. aug. 10. 06:37
Nagyon ügyes vagy!
579. csikil4ny (válaszként erre: 578. - Vicububu)
2014. aug. 10. 05:37

Megesik. :)


Csoda történt, mára a mérleg megint ugrott egy nagyot: 68,3kg. Hurráááá!

578. vicububu (válaszként erre: 575. - Csikil4ny)
2014. aug. 10. 00:33
A sültkrumpli sajnos nekem is gyengém, de a sült kaliforniai paprikát is nagyon szeretem és a jó fokhagymás uborkasalátát is, így jól felfegyverkeztem a kísértés ellen. A gyerekek miatt muszáj volt sütnöm, ráadásul nagyon finomra sikerült, egy szemet véletlenül ösztönből bekaptam :-) borzasztó nálam ez a nem tudatos evés... :-( észre sem veszem és már eszem!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook