Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Újpesti kismamik fórum

Újpesti kismamik (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
239. Ildenc (válaszként erre: 236. - Danica16)
2008. szept. 25. 09:56

:)

Kíváncsi vagyok, hogy fogom bírni.

:)


De tuti, hogy élvezni fogom!!!

238. Ildenc
2008. szept. 25. 09:54

Köszi a segítséget!


Bízom benne, hogy én is másképp látom majd a dolgot, ha már benne leszek.

Dehát minden újdonságtól tart az ember...


Ti hogy vagytok, mekkora már a kisasszony?

237. szofi28
2008. szept. 25. 09:42

Szia Ildenc!

Örülök hogy végre újra hallunk rólad!

Eleinte én is féltem, hogy milyen lesz egyedül, de Danicának igaza van lehet menni sétálni, stb, és én már most sem unatkozom A kislányom nagyon sok törődést igényel.

Először kicsit, mint minden kismama én is befordultam, de most már a babázás számomra a legtermészetesebb dolog a világon. Sokszor már várom, hogy felébredjen, néha viszont jó lenne kicsit leülni a gép elé... A házimunka nekem még nem nagyon megy egyedül, de édesanyám és a párom sokat segít.

236. Danica16 (válaszként erre: 233. - Ildenc)
2008. szept. 25. 08:28
Ja és ha majd megszületik, ha nem is rögtön, de mondjuk mikor már elkezd mászni és mindenhova követ, na akkor majd minden álmod egy ha nem is több de 5 csendes magány lesz az álmod :)
235. Danica16 (válaszként erre: 233. - Ildenc)
2008. szept. 25. 08:27

Nem kell félni, néha azért le lehet menni sétálni. Mondjuk én könnyen beszélek, mert a férjem napközben mégha alszik is de itthon van, és a terhesség alatt még volt egy kutyánk is, aki a kelleténél jóval több figyelmet igényelt, és ki is harcolta magának, így végképp nem unatkoztam. :)

Meg majd rád tör a mindent átrendezek kór, és a most kell nagytakarítanom, meg hasonlók ami majd nem hagy unatkozni ;)

2008. szept. 25. 07:37
tudod én meg pont szeretnék egy kis bezártságos csendet nagyon rám férne én egy öreg pasas vagyok már aki elfáradt az uton rengeteg unokával gyerekkel...
233. Ildenc (válaszként erre: 232. - Alfoldi13)
2008. szept. 25. 07:33

Értem én, de a munkahelyemen sok-sok ember vett körül.

2000 óta folyamatosan dolgozom. Semmi betegség, vagy egyéb miatt nem voltam huzamosabb ideig otthon.

Nem is az egyedülléttől tartok, hanem inkább a bezártságtól.


Lehet, hogy teljesen más lesz, mint ahogy gondolom, de ez számomra ismeretlen és íjesztő érzés.

Túl reagálom?

232. alfoldi13 (válaszként erre: 231. - Ildenc)
2008. szept. 25. 07:23
hát az egyedül léttől nem kell tartanunk még...
231. Ildenc
2008. szept. 25. 07:10

Sziasztok!


Rég jártam erre. A költözés miatt otthon még nincs net és a melóhelyen is alig-alig.

Remélem, hogy mindenki jól van!

Mi szépen gyarapszunk. Picinyünk már 1.100 g. a legutóbbi uh szerint!

Már csak 3 hét meló.

Fura lesz.


Ti nem féltetek az egyedülléttől? Tudom, hogy nem fogok unatkozni, de tartok az egyedülléttől.

2008. szept. 24. 14:55
100 egy nehány négyzetméter...de nekünk kicsi a gödöllői ennek a duplája legalább és most az is teljesen meg van ujitva...
2008. szept. 21. 20:52
Szép kis ház, gondolom annyira nem kicsi, mint ahogy a képen látszik, csak a nagy terület miatt :)
2008. szept. 16. 17:19
nézz be ha akarsz az egyik házunkba a napló oldalai segítségével a fürdőszoba szép lett nálatok...
2008. szept. 16. 17:18

tényleg jó képek :)

Tettem fel képeket a mostani lakásunkról a naplómba, mondjuk nem minden helységről.

2008. szept. 12. 18:55
a képek amik most kerültek fel akár magazin lapok is lehetnének de még mindig csak az egyik lányom/a naplóba/
2008. szept. 12. 13:49
hát már néztem volna de...most a lakást kiadom...de előtte ajtó ablakcsere lesz
2008. szept. 12. 13:40

megnéztem, szép lett nagyon :)

én is nyitottam naplót majd oda fogom feltenni a lakás képeit, ha egyszer kész lesz :))

2008. szept. 12. 08:08
feltetem a napló oldalaira az ujpesti lakásunk képeit
2008. szept. 4. 08:40
az így szokott lenni, mörfi törvény :)
2008. szept. 3. 21:44
én megjártam ujpestet Adrit az unokát hoztuk vissza..közben kiszedtem a leveleket is ... bevásároltunk az uton és még kiszaladtunk este a másik házhoz is és ilyenkorra értünk haza..biztos szép lesz én már annyiszor elhatároztam hogy körbe fényképezem pl az ujpesti lakást de megint gép nélkül mentünk el...
2008. szept. 3. 20:44
zajlanak a dolgok, a vevőnk már intézi a hitelét, a kivitelezőnk meg intézi a lakhatásit, meg a társasházi szerződést, mi meg nézegetjük a burkolatokat :)
2008. szept. 3. 07:30
az én gyerekeim is szeretik ..és igy kicsit közelebb kerültek a lovakhoz is de csak egy kettő ül fel rájuk...
2008. szept. 2. 21:47
húgom megveszne a lovakért :)
2008. szept. 2. 13:14

szerencsére a szomszédba tölem nem messze van egy lovász és kell a fű ő vája mert ez nem kis feladat... de a ház egy teljesen uj környezetben van

és biztos hogy csak javulni fog a helyzet hisz a házak mint a gomba nőnek ki a földből..

2008. szept. 2. 13:07
mi is néztünk egy olyan házat amihez összességében majdnem 3000nm telek volt, de azzal a házzal sok bibi volt
2008. szept. 2. 09:33
2200 négyzetméter de én azért vettem hátha tesz rá valamelyik gyerek magának egyszer egy házat.. de idáig még nincs jelentkező különben is az a szülő a jó ki elég távol van a családtól és csak akor van jelen ha szükség van rá...
2008. szept. 2. 09:10

az nem makett volt, a házak már állnak, ez Fót belterületén van, egy aszfaltos úton. Tegnap beszéltünk a kivitelezővel, azt mondta, hogyha ilyen lassan mennek el ezek a házak akkor a telek másik oldalára már nem építi meg a maradék két házat és akkor felajánlja nekünk a plusz telekterületet megvételre. (csak ahhoz még több pénz kell, meg "fáradtság" hogy rendben tartsuk)


2200? vagy 220nm? a mi telek részünk is kb. 200 nm lesz csak az azokon a képeken nem látszott.

2008. szept. 2. 06:30
megnéztem a ház remek lesz ha egyszer kész lesz...,a terület szuper kicsi... a maketen nem láttuk a környéket de én is ilyen helyen vettem most legutobb házat ahol minden épület uj...csak a telkek más léptékűek a mi házunkhoz2200 négyzetméter tartozik nálunk még mindig vannak a közmű ellenére földes utak de már a legtöbb betonozott, nálunk nagyon drága a víz és a csatorna... mert ezt a falu kölcsönből csináltatta és most a kamatos visszafizetéseket terhelik a lakókra... sajnos ilyenkor nekem nem járt a szocpol mert több házam van...pedig én biztos tudtam volna venni rajta egy fél házat..de hát ez van.. a burkolatokon beépített dolgokon sok függ ,hogy mennyire lesz barátságos...
2008. szept. 1. 20:16
kerítés lesz, a mienket teljesen el lehet szeparálni, és hál1istennek nem kell túl nagy hitelt felvenni, mert a szovpollal+anyumék gyorssegélyével+ a lakásunk árával már nem kell olyan nagy hitelbe vágnunk :) és ha visszamegyek egyszer dolgozni akkor talán még előbb is tudunk törleszteni.
2008. szept. 1. 14:47
sajnos nagyon figyelni kell a kivitelezőkre,mindig jelen kell leni akor is van gond... ezekszerint te választasz szint... és sok minden mást is ebből ugy látom sok sok éves adóság lesz és egy szép otthon... a gyerekeknek remek hely...nektek is ha nem lesz gond a szomszéddal ,ha vastag a válaszfal,stb...és ha kerítés van...
2008. szept. 1. 14:18
elárulod privátan nekem üzenetben az árát négy zetméter ár is érdekelne..és mikor lesz ott kulcs..és kész az egész...
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook