Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Újpesti kismamik fórum

Újpesti kismamik (beszélgetős fórum)


179. Danica16 (válaszként erre: 178. - Zsóka67)
2008. aug. 21. 15:23

nagy doktornéni? = háziorvos?


én kaptam beutalókat a nőgyógyásztól mindenhová, közte a védőnőhöz is azon volt egy tel.szám felhívtam, megmondták kihez tartozom, majd azzal az illetővel időpontot egyeztettem.

2008. aug. 21. 15:21

Sziasztok!

Úgy tűnik, újra anyuka leszek, ma a doki is megerősítette :o) és mondta,h jelentkezni kell a védőnéninél.

Már jó régen voltam ilyen szituban, hogy kell mostanság intézni?

Nagy doktornénihez jártunk (Kápon), onnan induljak? v.?

2008. aug. 17. 21:41
ma voltam ujpesten dé hazavittem az unokánkat...a lányom ujpesten lakik.. igíy most a pici nélkül vagyunk ..
2008. aug. 15. 18:02
a naplómat gyerekeim ma már a feleségem is bővitette....remélem a te babád képei is felkerülnek rendszeresen s mi majd megnézzük hogy hogy fejlődik ,az én naplómban az unokám 4 évét képen is látod persze böngészve
175. szofi28 (válaszként erre: 174. - Alfoldi13)
2008. aug. 15. 13:55

Laura: gyönyörőű név, nálunk csak ez jöhetett szóba...

most még én is abban a hitben élek, hogy majd ha nagyobb lesz, minden könnyebb lesz, holott tudom, ahogy mindenki mondja, akkor jönnek csak a problémák!

azért az ilyen picivel sem olyan könnyü mindig, legalábbis nekem, így kezdő anyaként...

174. alfoldi13 (válaszként erre: 172. - Szofi28)
2008. aug. 15. 12:39
nagyon irigylem a picit látod ilyen kicsivel én is tudnék hibátlanul bánni....sajnos ilyenkor hallottam kis gyerek kis gond nagy gyerewk nagy gond milyen igazuk volt pedig nem akartam elhinni...a második lányom neve Laura
173. alfoldi13 (válaszként erre: 172. - Szofi28)
2008. aug. 15. 12:35
a gratulációhoz nem tudom mit szóljak hisz a bajok mindig jelen voltak és vannak most is ami elnyomja gyakran az örömöt és a biztató jővőbe nézést is,nagyszerű sorsot fogtunk ki az igaz ...és különösen nagyszerű asszony a nejem ,a többit majd tíz év távlatában ujra vizsgáljuk
172. szofi28 (válaszként erre: 171. - Alfoldi13)
2008. aug. 15. 12:13
én is belenéztem a naplóba, gyönyörűek az idézetek, jópárat megkönnyeztem, olyan meghatóak! gratulálok ehhez a csodálatos nagy családhoz!
2008. aug. 15. 10:17
én most a Johanna lányom telek eladásában segítkezem, van neki egy Diosdi telke nagyon szép házak társaságában a kék busz vonalán...még valamikor sok éve mi szereztük csak neki adtuk ez és még egy kis kölcsönből lakást akar venni ...
170. Danica16 (válaszként erre: 169. - Alfoldi13)
2008. aug. 15. 09:44

belenéztem a naplódba :)

próbálunk a lehető legóvatosabban eljárni, de még akkor is beüthet a mennykő :S

2008. aug. 14. 15:30
mindenesetre mi jól éreztük magunkat abban a kis lakásban ami ott van...persze takarítgattunk amit lehetett a rövid idő alatt...a papirokat még a házfelügyelő is lebélyegezte...a naplómat a gyerekek telerakták képekkel az elmult napokban igy többet megtudhatsz rolunk...ovatosak legyetek...mindenképp...
168. Danica16 (válaszként erre: 167. - Alfoldi13)
2008. aug. 14. 15:17

az nem rossz ötlet, hoz legalább valamit a konyhára :)


azért hívtunk, mert én és a párom sem tudjuk mit kellene rajta nézni, bár én tanultam statikát, de az csak a rácsos szerkezetekre szorítkozott :)) és már akkor is csak nyomokban volt világos :D

2008. aug. 14. 15:06
én nem hívtam volna ,mert ez te jobban látod... mint ő...vagy láthatod...én az ujpesti lakásban vízórát cseréltettem nagyon szépre felujították mindenütt a lépcsőházat meszelték épp,azon gondolkodunk talán kiadjuk ,hogy ne legyen üres...
2008. aug. 14. 14:56
na végül hívtunk statikus, holnap nézi meg, 15e-be fog fájni, és remélhetjük, hogy nem mond semmi hervasztót :)
2008. aug. 13. 07:09
azzal hogy az ár egy részéről adtak egy adós levelet, amit igérték pár hónap és kifizetik..máig se...behajthatatlan hiába törvényes a megírt irat...
2008. aug. 12. 18:00
lányodat mivel csapták be? csak hogy okosodjak :)
2008. aug. 12. 17:25
ehhez talán statikus nem kell de te magad is megtudod nézni milyen az alapja ha hagyják a statikus is csak ugy tudja,de rengeteg becsapás van nap mint nap az én egyik lányom is be lett csapva máig szaladnak reménytelenül a pénzük után...már a lekopott gépen irok mert ez gyorsabb... mi a házfelügyelővel lebélyegeztük az engedélyt megcsináltattuk a rajzot és megkértük az óra áthelyezés engedélyét,cseréjét...közben takaritgattunk egy kicsit port töröltünk...
2008. aug. 12. 16:18
még egy statikust is akarunk hívni, mert pár apró repedés látható a falon és meg akarunk bizonyosodni róla, hogy nem szerkezti hiba csak hanyag vakolás.
2008. aug. 12. 16:13
a másik gépen lekopott a betű jele s gyakran teszem látom rossz helyre az ujjam...most egy másikgép előtt vagyok...minden adásvételnél nagyon kell vigyázni rengeteg a csaló...
2008. aug. 12. 16:11
Most,hogy látom mennyi hibával ütőm a betüket,egész idáig ujpesten voltunk kész a vízóra terve...át lesz telepítve...
159. szofi28 (válaszként erre: 153. - Borka80)
2008. aug. 12. 11:29

sziasztok.

a hasfájással kapcsolatban, mi most az espumisant használjuk, nekünk a gripe watwe sem használt igazán. múlt hét pénteken elvittem egy másik gyermekorvoshoz laurát, nincs szerencsére más baja, "csak" hasfájós, azt mondta, amit már eddig is tudtam, hogy 3 hónapos korára kinövi. viszont nem ehetek tejterméket, zöldség-gyümölcsöt is alig.csokit már én sem merek enni...

csak reménykedünk, hogy hamarosan elmúlik.

viszont az autós hordozót imádja. tegnap mentünk ügyeket intézni, elég sokat mászkáltunk, de olyan jó volt, végig aludt.:)

2008. aug. 12. 08:35
fótra költözünk, de még nem 100%, legalábbis amíg az ügyvédünk nyaral... :)
2008. aug. 12. 07:46
éa hová aikerült költöznötök... mi busa dzélén lakunk most Tinyén és Pátyon csak azta kis lakást fenntertjuk mig nőnek a gyerekek...
156. Danica16 (válaszként erre: 155. - Alfoldi13)
2008. aug. 11. 13:36
mi meg valószínűleg elköltözünk a kerületből, meg a városból is hamarosan
2008. aug. 10. 17:15
kedden megyünk ujpestre vizorátcseréltetni..
154. Danica16 (válaszként erre: 153. - Borka80)
2008. aug. 10. 16:38
Az infacol nálunk is csak rontott a helyzeten, a másik már nem is tudom mi volt a neve, meg egyáltalán nem hatott, nekünk ajánlottak még vmi gripe water nevezetű dolgot is, de azt már nem próbáltuk ki, mert addigra kiderült a hasfájás igazi oka.
153. Borka80
2008. aug. 9. 13:59

Jó hétvégét mindenkinek! hogy vagytok?


Képzeljétek a múlt hét óta az én lányomnak is fáj a pocakja. Minden kaksit nagyon megszenved. :( Az infacol nem segitett egyáltalán, sőt...abba is hagytuk. Olyan rossz, hogy most mindig sirva ébred.

Szofi: Laura hogy van? nem javul a pocakfájás?

Én nem tudom mit ehettem, hogy így fáj neki, abba is hagytam még a csokievést is !!


Én sem mertem még úgy levinni hogy ne legyen félálomban, féltem hogy végigbömöli az utat. :)

152. szofi28
2008. aug. 6. 10:17

Sziasztok!

Hát a mostani helyzetet nézve, szerintem mi minimum 3 évet várunk a következővel. Kezdetben én is úgy gondoltam, hogy kb másfél év múlva már jöhetne e következő baba, de most úgy érzem, nem lenne energiám két kicsi gyermekhez, mert ez az egy is lefáraszt teljesen, Azt hiszem, mi megvárjuk, míg Laura ovis lesz. Persze lehet, hogy majd a sors közbeszól...

151. Danica16 (válaszként erre: 149. - Borka80)
2008. aug. 4. 10:56

Mi is kis korkülönbséget tervezünk kettőjük között, mi már tervezzük is a következőt, abba biztos vagyok hogy nem lesz egyszerű.

De szerintem az első pár hónap lesz csak az igazán nehéz, aztán ha már a második gyerkőc is mozgolódik, érdeklődik, akkor már nagyon jól ellesznek. (remélem)

150. Danica16 (válaszként erre: 148. - Szofi28)
2008. aug. 4. 10:52
Én akkor raktam babakocsiba (ritkább esetben kenguruba) mikor legjobban üvöltött, nálunk ugye akkor még meg is kellett küzdeni a téli ruhákkal, de amint leértünk csend lett nézelődött és nagyon rövid idő alatt elaludt :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook