Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Újpesti kismamik fórum

Újpesti kismamik (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
29. Ildenc
2008. jún. 11. 06:25

Sziasztok!


Örülök, hogy egyre többen leszünk!

Én is úgy tudom, hogy a háziorvos megválasztható.Én a saját ex gyermekorvosomhoz fogom vinni, aki nagyon rendes, szimpatikus nő.

Káposztáson rendel, tehát nem egy nagy távolság.

2008. jún. 10. 19:34
Ja most néztem meg,akkor már nemsok van hátra.Csak kitartás!
2008. jún. 10. 19:32
Nagyon szívesen,ha bármi kérdésed van nyugodtan!Biztos tudok segíteni neked.Sok sikert a babához,és sok boldogságot!Mikor is várható a pici?
26. szofi28 (válaszként erre: 25. - 7a319416e1)
2008. jún. 10. 19:26
Szia Edina, köszi a segítséget! Jó, hogy legalább már egy orvos van a tarsolyomban! Én is még csak két éve lakom itt, de mivel most születik az első gyermekünk, eddig ez a probléma nem nem merült fel... Köszi a fülbevaló-tippet is, még meggondolom hogy legyen, úgysem ez lesz az első dolgunk, ha megszületik a baba.
2008. jún. 10. 15:54
Ja és még vmi!Én nem furattam a fülét,hanem kilövettem.Egy éves volt a drága akkor,és szinte meg sem érezte,3000 ft a pólusban egy kozmetikában.Nem gondolkoztál rajta?
2008. jún. 10. 15:48
Sziasztok!Én is itt lakom a Pozsonyin,a Kubik Zsuzsa a védőnőnk,és a Ruzsa doktornőt választottam orvosunknak.Szerintem nagyon rendes dokinő,akiket ismerek ,mindenki hozzá jár.Ő jár az iskolába,és az oviba is.Nagyon meg vagyok vele elégedve!Mi két éve lakunk itt,és amikor ideköltöztünk ajánlották.Puszi
23. szofi28 (válaszként erre: 22. - Danica16)
2008. jún. 10. 15:30
Hú, köszi az infót! Akkor majd utánaérdeklődöm, milyenek itt az orvosok. Mondjuk jól sejtettem, hogy a védőnő majd megmondja...
2008. jún. 10. 13:10

a gyerekorvos választható, ha elvállal oda viszed ahova akarod :)

alapesetben célszerűbb ahhoz az orvoshoz bejelentkezni, amelyikkel a védőnő dolgozik együtt

21. szofi28 (válaszként erre: 18. - Ildenc)
2008. jún. 10. 12:28

Szia, igen, ő fúrja ki a fülecskéket.


Gyermekorvos-kérdédben viszont bizonytalan vagyok, nem tudom, hogy nem az is lekhely szerint van-e beosztva!

Meg azt sem tudom, hogy ha Újpest nekem csak tartózkodási helyem, akkor ugye azért vihetem ide a babát orvoshoz??? Gondolom a védőnő majd megmondja.

2008. jún. 9. 16:11

Az azóta állítólag már bezárt szabolcs utcai-ban született. Orvosom pedig jó volt csak sajnos azon a héten amikor végül beindultak az események, akkor ő valami konferencián volt külföldön. De átadott minket egy másik orvosnak, aki nagyon rendes volt, és gyönyörűen tud varrni :)), és míg bent voltunk a kórházban többször is lejött hozzánk.


Az utolsó hónapban tudtuk meg hogy melyik kórházhoz tartozunk, mert ugye tavaly volt a nagy kórház bezárások éve :)


neked van/lesz választott orvosod?

19. Ildenc (válaszként erre: 17. - Danica16)
2008. jún. 9. 06:48

Én is a csekély korkülömbség híve vagyok.1-2 év és mi is szeretnénkmajd második babát. Remélem, hogy nem kell majd ugyanígy megküzdeni érte.


Melyik kórházban szülted a kisembert?


Jó orvosod volt?

18. Ildenc (válaszként erre: 16. - Szofi28)
2008. jún. 9. 06:46

Ezt úgy érted, hogy ő fúrja ki a fülecskéket?


Gyermekorvosnak kit választottál?

17. Danica16 (válaszként erre: 15. - Ildenc)
2008. jún. 5. 08:30

Köszi :)

Tervezünk, tervezünk, csak még nem tudjuk mikor, igazából egyikünk se szeretné ha nagy lenne köztük a korkülönbség. :) szóval lehet már jövőre lesz neki :)

csak bírjam őket szuflával, még nem jár de már néha így is nehéz utána futkorászni :)

16. szofi28 (válaszként erre: 14. - Ildenc)
2008. jún. 5. 08:22

Hát, olyan 50-60 között van, már van egy unokája, most születik neki a második. Én már a 36. hétnem vagyok, úgyhogy 8. hét óta járok hozzá havonta. Szerintem aranyos, vérnyomás, súly, baba-szívhang mindig van, néha ad étkezési tanácsot, meg ami épp aktuális, azt elmondja. Ha kérdésed van, szívesen segít. Azt mondta, majd kijön megnézni a lakásunkat, de ez még nem történt meg.:)

Még azt is tudom, hogy ha esetleg kislányod lesz, őhozzá kell fordulni, ha szeretnél neki fülbevalót. Én tutira élni fogok a lehetőséggel!:)

Ha van még kérdésed, írj nyugodtan!

15. Ildenc (válaszként erre: 12. - Danica16)
2008. jún. 5. 06:42

Nagyon szép kisbaba!

Terveztek neki tesókát?

:)

Tegnap megkaptam a kiskönyvet!

14. Ildenc (válaszként erre: 13. - Szofi28)
2008. jún. 5. 06:39

Szió!


Jaj de jó!

MEsélj, milyenek a tapasztalataid? Fiatal, idős a hölgy? Rendes? Biztos az. Mióta jársz hozzá?

Jó sok kérdés, köszi a választ!

13. szofi28 (válaszként erre: 5. - Ildenc)
2008. jún. 4. 16:28
Szia, én is újpesti vagyok, és Béki Zoltánnéhoz (Rózsika) járok a Pozsonyi útra! Be kell jelentkezni hozzá, és szerdánként fogad! Ha van kérdésed vele kapcsolatban, írj!
2008. jún. 4. 08:17

Ismerős a helyzet :))


tegnap volt 8 hónapos :)

11. Ildenc
2008. jún. 3. 14:35

Nem könnyű, de vettem egy kis ventillátort iide a melóhelyemre és azzal garázdálkodom.

Van légkondi is, de néha semmi sem elég.

:)

Mennyi idős most a kicsi?

2008. jún. 3. 08:55
És hogy bírod ezeket a nagy melegeket?
2008. jún. 3. 07:06

Megtettem.

:)

Persze épp 3 hét szabadságon van a védőnőm, de talán mehetek máshoz is. Holnap kiderül.

2008. jún. 2. 10:12
Nálunk be kell jelentkezni, de nem mindegyik védőnőnél van így, úgy hogy tényleg jobban jársz ha felhívod :)
7. Ildenc (válaszként erre: 6. - Danica16)
2008. jún. 2. 07:07

Köszi!


Remélem, hogy nekem is ilyen szerencsém lesz!

Már csak azt kell kiderítenem, hogy be kell e jelentkeni hozzá, vagy elég, ha odamegyek a rendelési időben.

Azt hiszem az lesz a legjobb ha felhívom.

2008. máj. 31. 08:16
Én nem hozzá, Patócs Gézánéhoz, de ne aggódj mindenki nagyon rendes :) nekünk kezdetben sok problémánk adódott az etetéssel, és mindenki próbált segíteni :)
5. Ildenc (válaszként erre: 4. - Danica16)
2008. máj. 29. 06:52

Szió!


Most néztem meg, hogy hová tartozom és én is a Pozsonyi útiba. Bizonyos Béki Zoltánnéhoz.

Próbáltam találni a neten infót szerezni róla, de nincs semmi.

Te kihez tartozol? Mik a tapasztalataid?

2008. máj. 22. 18:46
Itt is nagyon rendesek, mi a pozsonyi útihoz tartozunk. Baba-mama klubot is tartanak.
3. Ildenc (válaszként erre: 2. - Monalilla)
2008. máj. 22. 06:56

Szia!


Még mi is káposztáson lakunk és a tesóm védőnője is ott rendel. Onnan költözünk az Erzsébet utcába. Az ottani védőnőkről nem tudok semmit.

Annak nem sok értelmét látom, hogy bejelentkezzek a káposztásihoz, mert mi lesz később, pedig tudom, hogy nagyon rendesek az ottaniak.

Félek az újtól.

2008. máj. 20. 12:37

Szia :-)

én úgy tudom nem lehet választani védőnőt, csak akihez területileg tartoztok...

mi káposztáson lakunk a kislányommal ( 3 éves ) , egy nagyon aranyos védőnőhöz kerültünk, bár nem sokat találkozunk, hiszen már nem picibaba a lányzóm.

2008. máj. 19. 09:44

Sziasztok!

Van köztetek újpesti kismamóca?

Védőnőkről szeretnék véleményeket.

Választható a védőnő?

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook