Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Török párkapcsolatok fórum

Török párkapcsolatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
24. Monca0129 (válaszként erre: 21. - Derya)
2012. ápr. 12. 15:12
Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásaitokat : ) hát igazából az elején mindenképp csak kaland lenne már csak azért is mert kint dolgozik és hát a távkapcsolat az már megint egy másik téma.....de ha esetleg néhány év után is még mindig működne a kapcsolat akkor esetleg....de ahhoz tényleg nagyon jól kéne működnie mindennek,hogy hozzá is menjek :)
23. a14deb9047 (válaszként erre: 17. - Monca0129)
2012. ápr. 12. 15:09

Több, azaz szex...

Na ez az, amit otthon aligha tehet meg.

22. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 17. - Monca0129)
2012. ápr. 12. 15:08

Akkor hagyd, úgy gondolom ha valaki szerelmes , akkor nem gondolkodik, mert bízik a párjában, a megérzésében. Te nem bízol a megérzésedben, tehát valami nem stimmel.

Nem azt sugallom ezzel baj, hogy eljátszol a gondolattal, sőt normális, hogy az ember elképzel élethelyzeteket, de akkor is nekem a mondataidból az jön le, ez a fiú neked nem az igazi.

21. Derya (válaszként erre: 17. - Monca0129)
2012. ápr. 12. 15:07

amíg tartasz tőle, ne menj bele semmibe.

abba meg kiváltképp ne menj bele, hogy csak a barátnője legyél.

beszélgessetek, ismerkedjetek, tudd meg, hogy mit akar, mik a céljai?

ja és neked?

neked mik a céljaid?

férjhez mennél?

vagy csak kalandot keresel?

20. Derya (válaszként erre: 19. - Molly38)
2012. ápr. 12. 15:05

hát ez a lehető legrosszabb választás lenne.... :-)

ezután már tutira nem tisztelné, akármennyire is esetleg nyitott gondolkodású... :-(

19. Molly38 (válaszként erre: 13. - Monca0129)
2012. ápr. 12. 15:04

Ja igen, én ragaszkodnék hozzá, hogy itt, Magyarországon éljetek, és itt is maradjatok.

Úgy meg lehet próbálni.

És eleinte kötelezettségek nélkül.. ne menj hozzá egy hónap után, akármennyire cuki.. járjatok egy pár évig, és ha nagyon nagy a szerelem, és úgy látod normális, lehet tovább lépni.

18. Derya
2012. ápr. 12. 15:04
én is ismerek több vegyesházasságot is és nagyszerűen megvannak, de a legfontosabb a fiú személyisége és neveltetése, illetve a konkrét származása. török vagy kurd?
17. Monca0129 (válaszként erre: 16. - Derya)
2012. ápr. 12. 15:04
Hát ez azt jelenti,hogy eddig csak barátok voltunk de a most,hogy ismét jön Magyarországra felvetette,hogy esetleg mi lenne ha több is lenne közöttünk mint barátság.Elég sokat beszélgetünk de mégis egy kicsit tartok ettől a dologtól.....
16. Derya (válaszként erre: 9. - Monca0129)
2012. ápr. 12. 15:00

ez elsősorban a konkrét fiú személyiségén múlik.

persze, a vallási különbség, okozhat problémát, de ez is áthidalható, ha mindkét fél kellőképpen akarja. :-)

pontosan mit jelent az, hogy "épp egy magyar-török kapcsolat szélén állok"?

2012. ápr. 12. 14:57
Nekem a szomszédom Török fiúhoz mint feleségül, csak irigyelni lehet a közel húszéves kapcsolatukat. A fiú barátja is idenősült, tudtommal ők is kiegyensúlyozottan jó anyagi helyzetben élnek.
14. Molly38 (válaszként erre: 13. - Monca0129)
2012. ápr. 12. 14:55

Azzal is vigyázz, hogy meddig tart az udvarlás!

Hidd el, amíg csak "szerető" vagy, addig minden pasi kedves tud lenni, még a magyarok is.. de ha már komoly dolgokról szól a kapcsolat, egyből nem olyan mézesmázosak, hanem biztosítani akarják a helyüket a kapcsolatban.

Már amelyik hajlamos nagyon pasinak képzelni magát.. és a törököknek sajna ez a mentalitása általában.


A barátnőm Ausztriában él, ott is van török elég sok... neki sincs túl sok jó tapasztalata róluk, pedig elég sok már oda született.. egyszerűen a vérükben van és beléjük is nevelik ezt a birtoklást.

Persze sok nő "tűri" ezt törökországban is, de őket ott, abban a mentalitásban nevelték fel, és megtanították arra is őket, hogy ezt hogyan lehet kezelni.

Hogyan érvényesíthetik az akaratukat úgy, hogy a pasi azt higyje ő hordja a nadrágot.

Sajnos nekünk ezt anyáink nem tanították meg, így valószínű nehezebben tudunk kezelni egy ilyen pasit.


Pedig biztos vagyok benne, hogy Törökországban sem minden pasi olyan tökös. Egyszerűen nem mindenki alkalmas a vezető szerepre.


Én mindenesetre örülök, hogy nem lett semmi ebből a török srácból. Bonyolultabb lett volna úgy sokkal az életem, és nem biztos, hogy annyival többet kaptam volna tőle, amennyivel több energiát kellett volna fektetnem egy ilyen bonyolult és rizikós kapcsolatba.


A magyar kapcsolatokkal is lehet gond, ahogy ezt valaki írta, de azért nem mindegy, hogy magyar jog alapján elválsz tőle és tiszta sor, vagy muszlim jogok alapján intézik az ügyeidet,és esetleg harcolnod kell a gyerekeidért, a szabadságodért.

13. Monca0129 (válaszként erre: 12. - Molly38)
2012. ápr. 12. 14:46
Igen ebben nagyon igazad van!!!!!!Hát én Magyarországon ismertem meg mert itt tanult 2és fél évig de mégis tartok belemenni egy ilyen kapcsolatba már csak azért is mert most ismét Törökországban él bár elég sokat tartózkodik Mo-n
2012. ápr. 12. 14:43

Én egyszer leveleztem egy török sráccal.. facebookon írt rám asszem..

Nagyon tudott udvarolni az biztos, ahogy más, magyar pasik nem. Vagy nagyon ritka.

Így nagyon könnyen eltekerik az ember fejét.


Akkoriban elég sokat bújtam az ilyen fórumokat. Vannak sikersztorik is, de vigyázni kell.

Vannak akik a vízumra hajtanak és két hét után el akarnak venni.

Ez a srác is már jönni akart magyarországra, meg hogy majd itt vállal munkát stb. Meg már a barátnőjének tekintett, néha már úgy éreztem a tulajdonának is.

Mikor érezte, hogy engem nem fog "bepalizni" eltűnt. Néha előkerült, mondjuk két hetente egyszer rámírt. Aztán megismertem itthon egy srácot, és mikor megkértem, hogy ne írogasson, mert kapcsolatban vagyok stb., úgy felháborodott, mintha legalábbis jártunk volna.


Sok fórumon olvastam olyat, hogy a lányok leveleztek már nemtudom mióta a pasikkal, már rendesen a párjuknak tekintették, és nem is látták még. Teljesen bepörgették őket, és mind tervezte, hogy mennek ki hozzájuk törökörszágba.

Na azért ilyenekbe szerintem nem szabad belemenni, ki tudja ki van a számítógép, vagy akármi másik oldalán.


Ezen kívül, ha jól tudom törökörszágban még eléggé él a muszlim vallás, és a nem vallásgyakorlók is előnyben részesítik a szűz lányokat. Legalábbis feleségnek.. a többivel meg szórakoznak csak.


Nem mondom, hogy nem lehet török pasival boldogságban élni, de nagyon óvatosnak kell lenni és lehetőleg nem törökországban élni, és ott szülni pl.

2012. ápr. 12. 14:43

De csak addig, amíg itt élnek.

Amikor hazai talajon állnak, rögtön "más a leányzó fekvése".

2012. ápr. 12. 14:41

Az én barátnőmet nagyon csúnyán a sárba tiporta, és több ízben megalázta a török exe, egy barátnője, akinek szintén török párja volt, meg szinte bebörtönzött a fiú.

Nem rég bnőm ismét egy török fiúval kezdett el találkozgatni, ő európaibb felfogásúbbnak tűnik.

Annak idején, amikor Törökországban jártam megismertem egy srácot, egy idősebb férfi, aki azóta is kedves ismerősöm, pedig alaposan felvilágosított arról, hogy a török férfiak hogyan is állnak valójában a nőkhöz... Hiába mondogatta utána Ramazan, hogy feleségül vesz, vagy csak eljegyez, költözik ő Magyarországra, meg seni seviyorum Askim... Meg sem hallottam inkább!

A baj nem a hozzáállásuk, mert az a kultúrájuk része, hanem az, hogy igazán jóképűek, és megnyerőek a török pasik :P

2012. ápr. 12. 14:41
Köszönöm válaszaitokat!Igazából pont azért tettem fel a kérdést mert olvasgattam fórumokat és hát.....eléggé elriasztottak.....Az az igazság,hogy én épp egy magyar-török kapcsolat szélén állok és ezért érdekelt volna olyanok véleménye : )
2012. ápr. 12. 14:38
Nekem van egy tucat ismerősöm,Magyar nő,Magyar férfi,és valami katasztrófa az egész kapcsolat!!!!!! Mi köze a vallásnak a szerelemhez?????????????????
2012. ápr. 12. 14:32

Én csak olyat ismerek aki a végén nagyon rosszul járt.

Mindegyik esetben magyar nő, török pasi.

Mind3 esetben született gyerek, majd utána irány törötkország és onnan aztán bizony nehéz volt hazajönni.

és kivétel nélkül mind azt gondolta, hogy az ő kapcsolatuk különleges, és az ő párja nem OLYAN.

Végül mindegyiknél kiderült, hogy igenis olyan.


Az egyik hölgy már 55 éves, lányai török apától vannak, osztálytársam volt a nagyobbik.

A máik egy fiatal velem egyidős hölgyike, fia született egy nála idősebb törötkől, jelenleg is folyik a per.

A harmadik egy középkorú éjszakai pillangó aki törökországba járt aranyért szolgáltatást nyujtani, neki is van 2 gyerek egy tehetős töröktől, aki miatt jelenleg is ingázik mert a gyerekeit nem tudja hazahozni.


Hát nekem az a véleményem, hogy sose szabad ilyen nép szülöttével össze állni. Igaz sak ezt a 3 esetet ismerem, de épp elég.

6. Derya (válaszként erre: 5. - Arrival)
2012. ápr. 12. 14:32

ez hülyeség. :-D

na, kezdődik már ebben a fórumban is... :-(

2012. ápr. 12. 14:31
A torokok muszlimok, azaz a no senki, nem volt meg torok kapcsolatom de dolgoztam veluk ( egy egesz csapattal), hat nem kene ferjnek...
2012. ápr. 12. 14:27
szerintem a kulturális különbségek miatt nem egyszerű, bár egy ismerősöm férje török, ők jól kijönnek egymással, de ismerek olyat is, aki megsínylette a török barátját...
2012. ápr. 12. 14:19
Voltak már ilyen fórumok, de mivel kaptak hideget, meleget, inkább háttérbe vonulnak.
2012. ápr. 12. 14:18

szia!

nem kifejezetten illik rám a keresésed, de megkérdezhetem, hogy miért?

valami kérdésed lenne? :-)

2012. ápr. 12. 14:08

Sziasztok!

Kerestem már ilyen témát de még nem találtam.Olyanokat keresek akik magyar-török párkapcsolatban élnek vagy éltek.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook