Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Török párkapcsolatok fórum

Török párkapcsolatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
54. jzsuzsi.90 (válaszként erre: 53. - VictorHUN)
2012. máj. 10. 18:45

Miért következik abból a szóból, hogy török az, hogy rabszolga?

Van saját tapasztalatod amiből ki tudsz indulni? Hangsúlyozom saját és nem elmondások alapján! Mert ez egy bélyeg... ahogy én is leírtam van "jó" török és "rossz" török... ahogy minden nemzetben van "jó" és "rossz"!

2012. máj. 10. 17:26
Ha rabszolga akarsz lenni akkor nyugodtan kavarj törökkel
2012. máj. 9. 20:48

Nekem mindkét oldalról van tapasztalatom, és eléggé gyakran forgok török körben.

Jelenleg Bulgáriában élek, ahol minden 3. ember török, lehet, hogy csak minden 4. De nem ez a lényeg.

Kicsit a múltról... vmikor megbélyegeztem mind az arab és mind a török népet... amit már teljes szívemből bánok de azt hiszem a neveltetés és a bevándorlók által szerzet rossz tapasztalat az oka.

Jelenleg fél éve vagyok együtt a török barátommal és egy percre se bánom, hogy belementem a kapcsolatba... olyan, hogy házasság fel sem merült, se most, se az első hónapban. Tiszteli az életstílusomat és támogat mindenben... nem vagyok egy tárgy, szabadon oda megyek ahová akarok, ha férfiakkal vagyok is engedi. Tény, hogy mint szinte minden török egy féltékeny típus, de ezt is megbeszéltük és túl éltük. Jelenleg úgy gondolom, hogy képes lennék leélni vele az életemet és 2 hét múlva megismerem a családját is.

És akkor egy kis negatív is az elmúlt egy évem tapasztalataiból, amióta itt élek. Sok török próbálkozik csak egy "dugás" érdekében... ha kell hónapokig ostromol szép szavakkal... canim... seni seviyorum stb. Ez főként azért van, mert legtöbb török nő sokkal jobban kötődik a kultúrához és a szabadgondolkodású európaiakat, könnyebb meghúzni... bocsánat ezekért a kifejezésekért,rossz tapasztalatokból illetve barátom elmondásából tudom. Illetve próbálkoztam egy másik török kapcsolattal is... na ott volt a tipikus elkényeztetés, stb... csak hát nálam ez nem jött be... volt egy pillanat amikor egyszerűen rossz megérzés támadt rám és az éjszaka közepén leléptem tőle, na az azt követő veszekedés nem volt túl kellemes, még ha nem is személyesen történt már... de így kellett lennie. Emellett többször akadtam olyanokba (facebook, livemocha), hogy török bejelölt, udvarolt és próbált online szerelmet vallani egy vagy több kép alapján... na ez az ami valószínúleg hátsó szándékkal történik... és olyan szinten képesek udvarolni ezek az emberek, hogy a szép szavakba beleszeret az ember... hisz kinek nem esik jól egy két jó szó, hát még oldalakat kitöltő szövegek.

A török kultúrához még annyit, hogy sok minden függ attól, hogy hol nevelkedett, ahogy haladunk kelet felé, úgy lesznek egyre szigorúbbak a vallási szabályok betartása és a kultúra, a nő helyzete.

Összegségében van "jó" és "rossz" török.. ugyan úgy, mint magyar, amerikai, francia, kínai, afrikai stbstb... mindenkinek a saját szíve szerint kell döntenie... nem szabad naívnak és vaknak lenni, még ha a szerelem vak is. De emellett nem szabad a bélyeget látni az emberek homlokán! Én nem bántam meg a döntésemet!

Bocsi, kicsit hosszúra sikeredet :)

51. Monca0129 (válaszként erre: 50. - Orsi86)
2012. ápr. 14. 18:27
Köszönöm szépen : )
50. Orsi86
2012. ápr. 13. 14:44
Nekem az ismerősöm apjának a régi szobatársának a húga mesélte,hogy a török férfiaknak 3 feleségük van és verik a nőket. ;) A viccet félre téve, szerintem olyanok véleményét hallgasd meg akik tényleg benne voltak egy ilyen kapcsolatban. Hallgass a szívedre és a megérzéseidre!
49. elszabadult hold (válaszként erre: 8. - Megi04)
2012. ápr. 12. 20:16
A szerelemhez semmi - a szürke hétköznapokhoz már inkább...
48. Monca0129 (válaszként erre: 47. - 9b10f3d7ff)
2012. ápr. 12. 15:50
szia!És köszönöm hozzászólásaidat!!!!! : )
2012. ápr. 12. 15:49
Sziasztok! További szép délutánt!!!
46. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 43. - Molly38)
2012. ápr. 12. 15:47

Nem mindenki jár ott sem, és itt sem qrvákhoz.

ahogy a katolikus papok is megtartóztatják magukat (kivétel meg erősíti a szabályt) így a neveltetésüknél fogva ők is erős jellemmel megáldottak.

45. Derya (válaszként erre: 44. - 9b10f3d7ff)
2012. ápr. 12. 15:45
hát ebben is van igazság...
44. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 40. - A14deb9047)
2012. ápr. 12. 15:43

Akkor tényleg szerencsétlen esetek. Szerencsére én szinte csak boldog ,intelligens párokat ismerek. :)


Tény a magyar nőknek sokszor a saját családjukkal is meg kell harcolni, mert milyen szégyen a családban, hogy egy muszlimhoz,cigányhoz (akárkihez) megy hozzá. Erre akár a kapcsolatuk is rámehet, persze igaz ez a magyar-magyar kapcsolatokra is. A kedves szülők nagyon szépen széttudják marni a gyerekeiket, ha számukra nem a legmegfelelőbb a parti.

43. Molly38 (válaszként erre: 39. - Derya)
2012. ápr. 12. 15:39

Hát az sokkal jobb, hogy egy k.. al izél, miközben mi ismerkedünk, és utána a házasság szentségében hazahoz mindenféle cuccot... :-SSS

Akkor már inkább egy magyar pasi, aki velem paráználkodik a házasság előtt.. de legalábbis nem lát hivatásost.. fúúúj..

42. Derya (válaszként erre: 41. - Monca0129)
2012. ápr. 12. 15:39

ez teljesen így van. :-)

nem véletlen, hogy az én férjem sem nem magyar. :-)

de azért ne felejtsd el azt, hogy ők nem EU-s állampolgárok...

41. Monca0129 (válaszként erre: 39. - Derya)
2012. ápr. 12. 15:36
Igazából úgy gondolom,hogy akár egy magyar férfi is lehet olyan,amilyet senki nem kíván(úgy értem alkoholista és egyebek.)Nem kell ahhoz külföldinak lenni)De úgy gondolom,hogy igazatok van azért érdemes odafigyelni,hogy mit cselekszek : )
40. a14deb9047 (válaszként erre: 28. - 9b10f3d7ff)
2012. ápr. 12. 15:36

Nem....., csak a baráti és ismeretségi körből.

Olyan viszont nincs, akik megmaradtak volna egymás mellett. Kb. 10 év volt a max. kifutási idő.

Lehet, hogy mindig rossz helyen vagyok :(

39. Derya (válaszként erre: 38. - Molly38)
2012. ápr. 12. 15:34

ez Tröökországban még ma sem így zajlik.

általában. (persze a nagyvárosokban előfordulhat kivétel)

ismerkednek, akár 1 évig is, és utána eldöntik szépen, hogy összeházasodnak vagy sem.

A szükségleteiket megoldják, nem kell félni attól, hogy nem. :-D

(vannak erre a feladatra szakosodott személyek)

38. Molly38 (válaszként erre: 31. - Derya)
2012. ápr. 12. 15:32

Ha hajlandó a pasi szex nélkül ismerkedni egy évet, akkor ok.. de azért kíváncsi lennék, hogy eközben a testi vágyait hol és kivel elégíti ki.

Ha kibírja akkor ok, rendes pasi. Meg így nevelték.


Az én volt osztálytársamat angliában egy muszlim pasi pár mondat után kérte meg, és egy hónap után már házasok voltak.. erre gondoltam.

Elég sok ilyen van, hogy gyorsan megkéri a kezét.

Régen is így működött ez, hogy gyorsan házasodtak az emberek, mert anélkül nem lehetett szex.

37. Derya (válaszként erre: 36. - Derya)
2012. ápr. 12. 15:30
na, ezt jól megmondtam... :-D
36. Derya (válaszként erre: 34. - Molly38)
2012. ápr. 12. 15:30

hát ez egyéni dolog, hogy ki miben hisz... :-)

de tény, hogy kell hozzá a jó kommunikációs képesség ahhoz, hogy valakit skype-on is jól megismerjen az ember.... :-)

35. Derya (válaszként erre: 32. - Monca0129)
2012. ápr. 12. 15:28
a vége alatt én nem arra gondoltam, hogy összeházasodnak-e végül, vagy sem, hanem arra, hogy a kapcsolat kibír-e 10-20-40-50 évet. :-)
34. Molly38 (válaszként erre: 27. - Derya)
2012. ápr. 12. 15:28

Na én abban nem hiszek, hogy valakit skype-on meg lehet ismerni..

Mondani és írni bármit lehet, és közben baromira nem tudja egyébként ki, és mit csinál.

Akár még 5 felesége is lehet közben, soha nem fogja megtudni.

Nem kell szexelni, de igenis egy városban kell élnie, és napi személyes kapcsolatban lenni.

Skypeon keresztül nem fogja megtudni, hogy mondjuk nem engedné el sehova, vagy takargatnia kell magát, vagy egyéb agyament biztoklási hülyeségei vannak.


Messziről udvarolni minden pasi tud, amíg az "övé nem lesz" .. utána kezdődik a fekete leves.

33. Monca0129 (válaszként erre: 31. - Derya)
2012. ápr. 12. 15:27
Igen teljesen igazad van : )
32. Monca0129 (válaszként erre: 30. - Molly38)
2012. ápr. 12. 15:27
Köszönöm : ) Én sem hozzá akartam menni azonnal : )Igazából több olyan kapcsolatot láttam aminek sikeres lett a vége de sajnos elég sokat ami végül tönkrement : (
31. Derya (válaszként erre: 30. - Molly38)
2012. ápr. 12. 15:25

az 1 év ismerkedés nem ripsz-ropsz. :-)

akárhogy is nézem... :-)

de persze a legfontosabb, hogy mi a valódi célja.

2012. ápr. 12. 15:24

Attól is függ mennyi idős vagy..

De sajnos úgy látom ez eléggé zsákutca.. ha csak jársz vele egy darabig, nem fog komolyan venni (ezt el tudom egyébként képzelni), én viszont a helyedben biztos nem mennék ripsz ropsz hozzá..ahhoz ez túl rizikós (honnan tudod meg, hogy nem a vízumra utazik, stb?? ).


Ha fiatal vagy, és belefér, hogy arra használjátok egymást, hogy mikor itt van, szexel, amit otthon nem tehet meg, és neked ez elég, akkor ok..


Egyébként pedig lehet, hogy jobban jársz, ha inkább egy normális, romantikus magyar fiút keresel..

29. Derya (válaszként erre: 28. - 9b10f3d7ff)
2012. ápr. 12. 15:21
én is ezen gondolkoztam éppen, hogy megkérdezem már... :-)
28. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - A14deb9047)
2012. ápr. 12. 15:19

Szia Zsóka!


Megkérdezem, ha akarsz válaszolsz, ha akarsz nem.

Éltél már más nemzetiségű muszlim férfival??

Azért kérdezem, mert szinte minden ilyen témájú fórumba beleszólsz, és mindegyik fórumon megjegyzed ,ezek a férfiak szörnyetegek. Azért merészeltem rákérdezni, hogy személyes tapasztalat?

Két kezemen nem tudom megszámolni, hány vegyes házasságban élő családot ismerek, és abból egyet tudok ahol a férfi egy hülye alkoholista, a többi minta férj és családapa.

Vannak európai országba férjhez ment ismerőseim is, ott is van akinek szép a házassága és van akinek csapnivalóan rossz, és tudod mi az érdekes, a muszlim férjek jobban kényeztetik a feleségeiket, kevesebb a probléma. Az tény kölcsönösen tisztelni kell egymást, ha az egyik felsőbbrendűnek érzi magát, abból jó nem sülhet ki.

27. Derya (válaszként erre: 25. - Molly38)
2012. ápr. 12. 15:17

nem.

rosszul gondolod.

ismerkedni kell, akár skype-on, akár személyesen, de szigorúan csakis szex nélkül.

Akár fél, 1 évig is eltarthat.

az ilyen nőket nem tisztelik, csak ágyasnak tartják.

ha el is veszik, csakis a saját céljuk elérése érdekében (vagyis Európába jönni) teszik és a vége sem várható, hogy jól alakul. :-(

26. Derya (válaszként erre: 24. - Monca0129)
2012. ápr. 12. 15:15

ha így gondolkodsz akkor inkább ne kezdj bele.

őnáluk nem így működnek a párkapcsolatok, ha ilyenbe belemész, tutira semmi jó nem sül ki belőle a végén, 100%, hogy semmire sem fog tartani. :-(

van elég szintén kalandot kereső magyar fiú is....

25. Molly38 (válaszként erre: 20. - Derya)
2012. ápr. 12. 15:14

Ha szerelmes a lányba és felvilágosult gondolkodású annyira, mint egy európai, akkor ez nem jelenthet neki gondot.


Szerintem nagyobb hülyeség pár hét után hozzámenni valakihez, akivel ennyire más kultúrából jött, és azt sem tudja működik-e.

Egy házasság nem játék.. elég súlyos következményei lehetnek, ha válásra kerülne a sor.


Mi van, ha nem kedvesaranyos lesz vele, hanem előjön belőle, amit sokan tapasztaltak már, és el sem akar válni? Elhúz Törökországba és nem tud tőle elválni, vagy jön egy hosszú, jogi procedúra.


Szerintem ha ebbe nem megy bele, akkor eleve nagy kulturális különbségek vannak, ami már most aggasztó.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook