Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Török párkapcsolatok fórum

Török párkapcsolatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
84. a14deb9047 (válaszként erre: 83. - Secret34)
2012. jún. 19. 18:18
A török mindig török marad. A párduc sem hagyja el a foltját :D
2012. jún. 19. 18:17
forumon nekem se de az eletbe azert az mas :)
82. tavasz007 (válaszként erre: 12. - Molly38)
2012. jún. 19. 18:06

hat az en fejemet egy torok pasi sem tudna eltekerni, foleg nem egy forumon!!


Gyerekek, vegyetek elo a jozan paraszti eszeteket! az arabok, torokok mindenkinek udvarolnak, akiknek ugy gondoljak, hogy el tudnak valamit erni.


mar akkor dicserik a szemedet, amikor hattal allsz, es meg meg sem fordultal!!

2012. jún. 19. 18:02
Van valakinek olyan parkapcsolata ahol a torok ferfinak van felesege?
2012. jún. 18. 10:16
Él valaki közületek Törökországban?
79. Kristina83 (válaszként erre: 78. - Orsi86)
2012. máj. 30. 22:09
Nem bántodom meg. Köszönöm az észrevételed! Igazság szerint kezd a kapcsolatunk egy normális kapcsolat felé haladni. Én magam sem tudom mit tegyek. Bízok benne, pedig körülöttem mindenki azt modnja, hogy ne tegyem.
78. Orsi86 (válaszként erre: 76. - Kristina83)
2012. máj. 29. 15:32
A kérdés baromság. Létezik rendes férfi sőt a Törökök között sokkal több megbízható van a neveltetésük és a vallásuk miatt. Eddig nem akartam írni, mert nem szeretnélek megbántani. Szerintem a legtöbb férfi nem tud megbízni egy olyan nőben akivel csak szexen alapul a kapcsolatuk. Ne alázd meg magad azzal,hogy hívogatod és ugrassz ,ha ő füttyent. Ha komolyan gondolná veled akkor nem így viselkedne.
2012. máj. 26. 10:10
Így legyen 30-40 év múlva is!
2012. máj. 25. 23:29

Létezik rendes török pasi csajok?? :)

Akármennyire is keresem a rosszat az én törökömben, mindig meglep valamivel, most elég nagy bajba kerültem a munkahelyemen, és elsőkézből felajánlotta nekem, hogy mehetek dolgozni egy helyre ha gondolom, és mindig érdeklődik és hív telefonon hogy mivan velem. Múltkor megvolt az első együtt töltött éjszakánk, nála aludtam. Úgy fest a dolog, hogy csak szexet akar, (legalábbis én ezt hittem)...de akkor mi ez a nagy kedvesség, érdeklődés és segítőkészség felém!?

75. Orsi86 (válaszként erre: 74. - Monca0129)
2012. máj. 24. 20:15
Örömmel olvastam,hogy boldog vagy! Kívánom,hogy idővel minden egyre csak tökéletesebb legyen!:)
2012. máj. 24. 15:09
Sziasztok!!!!Mióta nem voltam jó sokat írtatok!!!Igazából mióta feltettem a kérdést rengeteg válasz jött aminek nagyon örülök!!!!Örömmel írom(mondom)hogy a török párommal együtt vagyunk és egyenlőre minden "tökéletes" : )
73. df2a740c00 (válaszként erre: 20. - Derya)
2012. máj. 19. 08:12
Hát ha a török pasi nem hajlandó alkalmazkodni semmiben, és még annyit se ért meg, hogy Európában nem szokás egymás kezét fogva pislogni egymásra egy évig (úgy, hogy ő közben szépen kiéli a szükségleteit), aztán meg ásó-kapa-nagyharang, akkor vegyen el török lányt:)
72. Kristina83 (válaszként erre: 71. - Jzsuzsi.90)
2012. máj. 19. 07:40
tegnap reggel felhív, megkérdni van e kedvem este talizni vele...mondom igen, este nem jelentkezik, hívom...hát ő dolgozik nemtudja mikor végez...kész :( ma kitöröltem a számát...hogy még véletlen se hívjam :(
71. jzsuzsi.90 (válaszként erre: 70. - Kristina83)
2012. máj. 18. 09:58

Fel a fejjel!!! :)

Amúgy a besértődéseket én sem fogom sohase megérteni :D

2012. máj. 16. 15:36
hát csajok ...én nem értem őket, megint besértődött valamin, kinyomta a telót. elegem van..jobb lesz ha hagyom, pedig olyan jó pasi
69. Orsi86 (válaszként erre: 66. - 5239d91094)
2012. máj. 16. 14:55
Az én családom is pont ezt szokta mondani:))
68. Kristina83 (válaszként erre: 65. - Jzsuzsi.90)
2012. máj. 15. 17:42
Minden rendben lesz, ne aggódj!:)
67. Kristina83 (válaszként erre: 66. - 5239d91094)
2012. máj. 15. 17:41

:-) Na örülök, hogy valaki végre jókat is ír...

Nekem is figyelmesnek tűnik nagyon, akit én ismerek, de ki tudja mi lesz/lehet ebből az egészből, de ha már az ismeretség megmarad is örülök. Baba van?:)

2012. máj. 15. 11:20

Most találtam erre a fórumra és ledöbbent sokak butasága. Hogy lehet elkönyvelni egy nemzet férfijait egyformán nögyülölönek, eröszakosnak és fejkendö hordásra kényszerítönek ??? OMG!!!

Rossz példa mindenhol van, nem kell ahhoz Magyarországnál messzebb menni.

Az én személyes ismeretségemben csak rendes törököket ismerek, akik nem alárendelt szerepet szánnak a nönek.

Én 7 éve élek együtt a török férjemmel, és hogy csak a szüleimet idézzem ( akik elötte nem akartak külföldiröl, pláne muszlimról hallani ): "lányom megfogtad az Isten lábát! "

65. jzsuzsi.90 (válaszként erre: 64. - Kristina83)
2012. máj. 14. 21:33

Köszönöm! :)

éppen most tettek keresztbe a szülők, akik mérgesek a fiacskájukra, hogy majdnem egy évig nem volt otthon... szóval szorítsatok, hogy mégis elengedjék Istanbulba!

64. Kristina83 (válaszként erre: 63. - Jzsuzsi.90)
2012. máj. 14. 20:49
:) Sok boldogságot neked!:)
63. jzsuzsi.90 (válaszként erre: 61. - Kristina83)
2012. máj. 14. 13:55

Na, fel a fejjel és bízd a jövőre, meg az életre :) minden úgy fog alakulni, ahogy alakulnia kell :)

Én 10 nap múlva megyek Istanbulba! Első találkozás a családdal... a zabszem effektus már most megjelent nálam :) bár pozitívan állok hozzá, hiszen tudnak rólam, sőt interneten (webcamerán) keresztül egyszer már találkoztunk is, eddig még semmi jele, hogy valami problémájuk lenne, hogy "elraboltam" a legkisebb fiacskájukat :)

62. Derya (válaszként erre: 60. - Orsi86)
2012. máj. 14. 13:29
egyetértek. :-)
61. Kristina83 (válaszként erre: 59. - Jzsuzsi.90)
2012. máj. 13. 21:53

Köszönöm. Igazából jelentkezett ma. De csak egy olyat írt, hogy: mit tegyek veled, ha te engem mindig félreértesz...

mert amint említettem, hogy a közös nyelvben vannak gondjaink még. Kértem tőle türelmet, azt kaptam rá: "ok"...ettől most nem lettem okosabb, de ahogy Te is írod, hogy hamar megenyhülnek..na hátha, lehet ebből a kapcsolatból még valami?

60. Orsi86 (válaszként erre: 58. - C671b9ecbd)
2012. máj. 13. 20:34
Azért ez nem így van,hogy megkövetelik a kendőt ill. a nő alárendelt szerepben van. :) Én 8,5 éve vagyok együtt a Török férjemmel. Lassan 5 éve házasok vagyunk, gyerekünk is van és nagyon boldogok vagyunk. A kapcsolatunk elején leszögeztük,hogy ki meddig mehet el, kinek mik az igényei és e szerint élünk. Nagyon sok figyelmet törődést és tiszteletet kapok amit a magyar férfiaktól nem látok. Sokat járok ki Isztambulba is az anyósosomékhoz és nagyon szeretem őket. Az elejétől elfogadtak. Én sokkal több pozitívumot tudnék írni róluk,mit negatívat. Sokat változott a világnézetem és úgy érzem jobb emberré váltam.
59. jzsuzsi.90 (válaszként erre: 57. - Kristina83)
2012. máj. 13. 19:02

Arra nem tudok választ adni, hogy mi lenne a legjobb megoldás... sokszor a várakozás a legjobb... de néha nem... őszintén nem tudom. Az hogy min sértődhetett be, hát tényleg kiszámíthatatlanok, egy rossz nézés elég a méreghez, de általában hamar megenyhülnek.

Kurdok és törökök között elég nagy a háború és az utálat az esetek 99%ban, de ismerek olyan kurdot, aki török barátaival él együtt. A fő különbség, hogy a kurdok sokkal jobban ragaszkodnak a tradíciókhoz és a valláshoz, és ha jól tudom másik muszlim-ág (de meg nem mondom melyik, csak hallomásokból "tanultam" a dolgokat, törököktől és kurdoktól). És a nagy álltalánosítás, hogy a legtöbb terrorcselekmény kurdok kezén szárad törökországban, mert függetlenedni akarnak. És ebben a témában kimerült a tudásom, de remélem ez is segített kicsit felvázolni a dolgokat!

58. c671b9ecbd (válaszként erre: 8. - Megi04)
2012. máj. 13. 04:24
Sajnos nagyon sok köze van. Más nép, más vallás máshogy élik meg a szerelmet is. Hollandiában élek, gyakorlatilag egy olyan negyedben ahol csak muszlimok vannak. Hiába lehet hogy az illető "más", a családi, vallási nyomás nagyon nagy. Nem állítom, hogy rosszabb, de aki ebbe a kapcsolatba belemegy igenis tudnia kell mi lesz a nő szerepe, alárendelt lesz, előbb-utóbb megkövetelik a kendőt is , illő öltözéket..stb. 2 éve élek köztük, a gyerekeim is vegyes , "nemzetközi" iskolában járnak, tudom miröl beszélek. És ezt nem itélkezésképpen írom. Ha elfogadod a rád jutó szerepet boldog is lehetsz, de aki nem ebbe nőtt fel annak nehéz. Amúgy a muszlim nők itt boldogok, nagyon aranyosak, kedvesek, segítőkészek, de pl nekik meg az én kapcsolatom a férjemmel teljesen idegen és elfogadhatatlan.
57. Kristina83 (válaszként erre: 56. - Jzsuzsi.90)
2012. máj. 12. 23:18

Köszönöm a biztatást! Igazából igen..attól tartok, hogy soha többé nem fog keresni. Én egyre inkább távolodok el az otthoni, (magyar) dolgoktól...rengeteg magyar ismerősöm van itt kint is, és sajnos az a tapasztalat, hogy csak ez a rosszmájúság, egymás lehúzása, irigykedés megy.

Korábban elítéltem a más nemzetiségűeket, most meg belevagyok bolundulva az ilyen külföldi pasikba. Akárhányszor meglátok egy kreol bőrű szőrös testű pasit, megmozdul bennem valami.

Ezzel a pasival a kapcsolatunk csak és kizárólag szexuális. Nem gondolnám, hogy több lesz belőle. A szex része tart 4 hónapja...volt mikor egy héten 3x is találkoztunk, volt mikor 1 héten 1x. Volt hogy 2 hétig nem. Most úgy érzem elveszthetem őt. Tudom, hogy sokan elítélik a csak szex és más semmi kapcsolatokat. De nekem hatalmas erőt ad így is, hogy szexelünk, dumálunk eltöltünk néha együtt pár órát.

Félek, hogy nem keres. Mivan, illetve mi lesz akkor? Így nem lehet vége ennek. Hiszen csodálatos pillanatokat éltünk meg. Nagyon naív vagyok, addig harcoltam korábban is férfiakért, míg teljesen meg nem aláztattam magam. Most nem szeretnék ugyanebbe a hibába esni. Nem szabad keresnem, de hogyan álljam meg!?

Ha nem hív... van rá esély, hogy a későbbiekben akár 2-3 hónap múlva újra felkeresem és talán válaszol és elfelejti ezt a most történteket. Igazából mondom nem is tudom micsodán sértődött meg, mikor egyik percbe még aludjak ott...másikba meg tűnjek el. 40 es pasi...én pedig huszas éveimben járok... Itt is olvastam hogy számít hogy az ember kurd v. török, valaki erről tudna írni valamit? Mitől rosszabb a kurd vagy éppen török?

56. jzsuzsi.90 (válaszként erre: 55. - Kristina83)
2012. máj. 12. 22:06

Szia!

Hát pár saját tapasztalatot meg tudok osztani. A törökök hirtelen haragúak és olyanokon rágnak be, hogy húúú... komolyan az én legnagyobb vitám a barátommal egy egyszer beszélgetésből indult ki a táncon... aztán minden elmúlt... de sokszor a nyelvi nehézségek is kisebb konfliktushoz vezettek...

Igazából miután nem ismerem az említett személyt nem sokat tudok mondani, hogy vajon melyik "fajta" és mit gondol... szerintem próbáld úgy kezelni, mint egy átlag férfit és várd, hogy jelentkezik-e vagy sem.

Néha csak egy szexre vágynak, amiért képesek akár hónapokat is ostromolni... néha többet is akarnak... ezt meg fogod tudni hamarosan.

és néha olyanon sértődnek be amit mi "európai fejjel" sosem fogunk megérteni...

Remélem minden jól alakul! De bármi is lesz a józan eszed ne veszítsd el, amíg nem bízol meg benne 100%-ig (nekem ehhez kellett úgy 3 hónap)

2012. máj. 12. 21:09

Megpróbálom leírni röviden az én történetem. Annyi fórumot olvastam már, hoyg a török férfiak milyen rabszolgahajcsárok és verik a nőket és stb. Igazából nem tudom...igazából szerintem az, hogy valaki török-e, magyar-e, német-e vagy legyen bármilyen nemzetiségű nem jelent semmit. Erre itt jöttem rá igazából hogy én is külhonban élek már 1 éve. Nevezetesen Németországban, ahol ugyebár rengeteg török él, és mit ad Isten belebotlottam én is egy török pasiba, aki ráadásul idősebb is mint én. A kapcslatunk sose párkapcsolat felé hajlott, inkább az "érezzük egymást jól" típusú kapcsolat a miénk, na és persze normális emberi viszony. Segítséget kaptam már tőle, érdeklődik hogylétem felől, kedves udvarias stb. Egyik este viszont valami megváltozott és annyira kétségbe vagyok esve hogy most mi van illetve mi lesz. Elhívott magához, mivel Ő egyedül él, én pedig kollegákkal még sajnos. Elmentem tudtam valahol h szex lesz a vége, hiszen errl szól a kapcsolatunk és én is erre vágytam, mert elég rég nem találkoztunk. Felmentem, vacsorával, gyertyafénnyel lágy kellemes török zenével várt. Kellemes kis hangulatos lakása van, abszolút rend volt, szerintem, ő persze azt mondta káosz van. Nagyon sok könyvet, képeket láttam a lakásában, meg is kérdeztem szeret-e olvasni, stb. Tehát a "rendesebb" fajta, legalábbis nekem ez jön le. Az este úgy ért véget, hogy egy oltárian jó szex lett a vége, olyan dolgot is kipróbáltam vele amit eddig még soha, és nagyon élveztem. Megkért, hogy menjek el másnap a munkahelyére ha van kedvem, egy bárban (is) dolgozik. Neki mennie kellett dolgozni éjfélkor, de modnta, hogy ne vezessek haza már éjjel, aludjak ott, és menjek onnan dolgozni reggel. Én már akkor nagyon örültem, hiszen még sosem aludtunk együtt és nagyon vágytam rá, lehet kicsit bele is zúgtam. Utána pedig hirtelen elküldött...vannak nyelvi nehézségeink, mert még az én német nyelvtudásom nem tökéletes, és felidegesítette magát h nem érettem elsőre amit mondd. És elküldött haza...ideges lett hirtelen és elküldött... se puszi se pá...azóta eltelt 3 nap...én persze mindennap hivogattam, írtam neki sms-t, de semmit se reagált. Ma már írtam olyat is neki hogy találkozzunk és olyat is, hogy miért nem ír nekem vissza, nem akar velem találkozni. Na erre visszaírt, hogy " te buta :)" mosoly jellel, amit nem tudok hova tenni... írta még, hogya telefonját bent hagyta a munkahelyén és csak ma reggel látta az üzeneteket, és hogy miért stresszelem őt a sok telefonálgatással. És a találkozóra meg annyit írt, hogy nem, mert takarítania kell és nem ér rá.

Ez egyértelmű elutasítás..próbálok pozitivat látni ebben az sms-ben hiszen a mosolyjel az ott volt, de ugyanakkor egy sértés is lehet ez a te hülye/ te buta..beszólása.

Kérem valaki segítsen nekem! Aludni nem tudok, minden gondolatom körülötte forog, nem kereshetem őt, hiszen a sok sms-el megfolytottam az utóbbi napokban. Ki mit tenne? Mit tegyek? Vélemények?? EZ A TÖRÖK NAGYON BEHÁLÓZOTT ENGEM... PLS SEGÍTSÉG

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook