Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Török párkapcsolatok fórum

Török párkapcsolatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
114. belladonna3 (válaszként erre: 113. - Derya)
2012. júl. 5. 11:44

Nem akarlak meggyőzni mert nem vagy se kutyám se macskám.Ha kíváncsi vagy 25 év tapasztalatra,élj és mozogj köztük ennyi ideig.Én már az őseim vérére való tekintet miatt sem társúlnék velük,de hát ez van,én má csak ilyen kultúrúlatlan,unintelligens egyén vagyok! :D

Ha már az előítéleteket előkaparásztad..

Hát bennem van az a 150 év,erről ennyit.

Neked pedig sok boldogságot!Nem akartam vitázni,csak elmondtam a tényeket.

113. Derya (válaszként erre: 112. - Belladonna3)
2012. júl. 5. 11:36

kíváncsi lennék arra a 25 év tapasztalatra... :-)


könnyű rájönni, hogy semmit sem tudsz róla, mivel hogy olyan butaságokat írsz... :-(


az én ismereteimre és tapasztalatomra meg ne legyél kíváncsi, mert úgysem fogom részletezni, mivel hogy értelmetlen lenne. :-(

az előítéletekkel ilyen módon semmit sem lehet kezdeni.

2012. júl. 5. 11:28

"ha már nem tudsz semmit sem egy dologról, legalább ne mutatnád azt meg. . . :-(


Hát ez az!Miattad és a hozzád hasonlók miatt kerülnek csávába más tudatlanok is!

Ne általánosítsunk,azért mert a te férjed neked megfelel,az nem jelent semmit.Az viszont igen,hogy náluk mi az általánosan elfogadott tényállás _ hagyomány a nőkkel kapcsolatban.

Remélem meg elégszel 25 évnyi tapasztalattal?!

Próbálj meg az orrod hegyétől messzebbre is ellátni.Jelenlegi helyzeted sem jelent semmit,hogy meddig bírod,attól függ,mennyit vagy képes magadból feladni,magyarán;mennyire vagy szolgalelkű.Kíváncsi volnék te mennyi tapasztalattal rendelkezel?

Nem tudom honnan vetted hogy nem tudok semmit a dologról,de talán ez is intelligencia kérdése.. :D :D

111. Derya (válaszként erre: 109. - Belladonna3)
2012. júl. 5. 11:13

gondolom, te is sok tapasztalattal a hátad mögött mondod ezeket... :-D


ha már nem tudsz semmit sem egy dologról, legalább ne mutatnád azt meg... :-(

de hát ez is intelligencia kérdése lenne.

110. Derya (válaszként erre: 106. - Belladonna3)
2012. júl. 5. 11:11
:-D ekkora hülyeséget... :-D
109. belladonna3 (válaszként erre: 108. - 5239d91094)
2012. júl. 5. 11:06

Kedves az nem intelligencia kérdése szerintem hogy ki mit jegyez meg,hanem tapasztalat.Az okos a más kárán tanul,tartja a mondás,nem ártana ezt megszívlelni.Valóban vannak sikeres házasságok,de az elenyészően kevés a kis "Karcsikás" dolgokhoz"képest.Valóban_ nagyon szolgalelkűnek kell lenni,ezek nem tűrik az egyenjogúságot,náluk a férfi az aki dirigál,ő az "úr"a nőnek halgass a neve!Aki ezt elfogadja,talán még boldog is lehet elvileg...

Ja!Az olaszokhoz semmi közöm,de ha választanom kéne akkor inkább az olaszt. :D

2012. júl. 5. 10:46

"Sikerülhet kivételesen a házasságod egy török pasassal ha eléggé hidrogénezett vagy és eléggé szolgalelkű. Másként nem megy, ez biztos!"


Hát ezt meg honnan veszed? Sajnos az emberek többsége, annak is kevésbé intelligens példányai, hajlamosak csak a rosszat jegyezni meg. Persze, hogy arról nem számolnak be a híradások, hogy mennyi jól sikerült házasság van, csak azt amikor a török férj elrabolja az anyjától a gyerekét...

A mai fiatal törökök, a ráadásul tanultak is, nagyon hasonlóan gondolkodnak, mint az európaiak.


A neved alapján talán köt valami Olaszországhoz. Arról is tudnék mesélni, mert évekig éltem ott. És nem feltétlenül jókat...

107. belladonna3 (válaszként erre: 104. - Gül Bebek)
2012. júl. 5. 10:29
Igen az.Érdemes lenne megszívlelni és komolyan venni,annál is inkább,mert idáig szórol-szóra beteljesedett.Sajnos... :(
2012. júl. 5. 10:27

A barátnőm anyuja kint élt és dolgozott törökben,így barátosnő is elég gyakran kijárt az anyját meglátogatni.Mivel szőke és fehérbőrű,így naná hogy rendkívül güzel" :D többször is előfordult hogy a saját anyjától meg akarták vásárolni az út kellős közepén fényes nappal!

Általánosan bevett szokás náluk riherongynak nézni azokat akik nem muzulmánok.

Sikerülhet kivételesen a házasságod egy török pasassal ha eléggé hidrogénezett vagy és eléggé szolgalelkű.Másként nem megy,ez biztos!

105. Gül Bebek (válaszként erre: 103. - Monca0129)
2012. júl. 4. 22:11
Sajnos még nem találkoztunk, ő már járt tavaly Budapesten.Izmírben él,ott is dolgozik,.Igen angolul beszélünk,bár nem szeretem..de már néha becsempészünk török nyelvet is! :))))
104. Gül Bebek (válaszként erre: 101. - Belladonna3)
2012. júl. 4. 22:07
Nyirkai jóslat? :)
103. Monca0129 (válaszként erre: 99. - Gül Bebek)
2012. júl. 4. 08:46
Hol lakik???Volt már Magyarországon?Mi a közös nyelv?Gondolom az angol :)
102. Monca0129 (válaszként erre: 99. - Gül Bebek)
2012. júl. 4. 08:46
Ez nagy szép dolog,hogy így megbíztok egymásba.Azt kívánom,hogy minden tökéletes legyen : ) Sajnos azért ez a távolság nagy úr.... :(
2012. júl. 3. 23:29

Lesznek, kik alattomos ellenséggel

fújnak egy követ.

Bevezetik a hét tevét,

hogy innen köpködhessen lángot,

a bikát nyergelő asszonyra.


Ebből viszály támad benn is, kinn is.

A Kost Áldozó fia tovább marakodik

A tevék magyar hajcsárai

Manó bőrét húzzák Krisztus képére,

Hogy megtévesszék a népet,

és arannyá válthassák a félhold csillogását.


Ők a Kost Áldozó, tevét nyergelő

fiát segítik,

más magyarok meg a másikat.

Kettészakad a nemzet,

lángra lobban az ország.

A lángot vér oltja.


Magyar magyart gyilkol,

de a bika hátáról is ide lőnek

a hét teve miatt.


Hmmm.....

100. Gül Bebek (válaszként erre: 71. - Jzsuzsi.90)
2012. júl. 3. 20:25
féltékenyek minden férfira...ezért van ez...én mindent megbeszélek vele,hogy ki irt nekem, vagy hogy valaki zaklat..és ő minden alkalommal megköszöni a bizalmat...ez a szó nagyon fontos nála.
2012. júl. 3. 17:27

Az én kedvesemet a febookon ismertem meg.Még nem találkoztunk eddig,de már beszéltünk telefonon,és Ő hívott fel,majd 1 év után.E közben persze szeretett volna velem találkozni, de én nem mentem bele.

Nem sértődött meg tavaly október óta ismerem, elég kitartó :)

Felfogása modern,mert már vicceltem vele a disznóhúsról is, és nem sértődött meg,hanem felvette a fonalat.Úgy néz ki, hogy szeptemberben egy üzlti út keretében eljön hozzám is!

98. Monca0129 (válaszként erre: 97. - 5239d91094)
2012. jún. 28. 12:53
Az szép gratulálok!!! : ) Hát mi még nem vagyunk házasok :) Ő Isztambulban él de egy ideje már Pesten van és a következő pár hónapban is Pesten lesz.
97. 5239d91094 (válaszként erre: 96. - Monca0129)
2012. jún. 26. 17:33

Én hét éve vagyok együtt a férjemmel.

Te? Hol éltek?

2012. jún. 26. 10:14
Van itt valaki aki szintén török párkapcsolatban él?????
95. Derya (válaszként erre: 93. - Orsi86)
2012. jún. 26. 10:09
azért, mert nem ismernek egyet sem és semmit sem tudnak róluk.
94. Monca0129 (válaszként erre: 93. - Orsi86)
2012. jún. 26. 10:00
Teljesen igazad van!Én indítottam ezt a kérdést de már bánom......
93. Orsi86
2012. jún. 26. 09:37
Nem értem miért kell minden törököt egyformának beállítani. Akkor a magyarok milyenek? Buliznak, drogoznak, megcsalnak aztán elválnak, nem szeretnek dolgozni,verik a gyerekeket...stb Ez a felsorolás sem állja meg a helyét, mert van rengeteg féle ember. Jó is rossz is.
92. Orsi86 (válaszként erre: 89. - A14deb9047)
2012. jún. 26. 09:33
Ja ja egy szappanoperából tuti sokat lehet tanulni:))))
2012. jún. 26. 09:01
Én csak azt nem értem miért kell így elsőre ítélkezni......Én megértem azt is akinek előítélete van de akkor sem tiszta ez nekem......
90. Derya (válaszként erre: 89. - A14deb9047)
2012. jún. 25. 14:44
a mentalitásukról és a kultúrájukról te nyilvánvalóan annyira keveset tudsz, hogy a helyedben nem erőltetném az ilyesmi témákhoz való hozzászólást.... :-(
2012. jún. 25. 12:14
Ajánlom, nézzétek délutánonként a "A klón" című szappanoperát... Némi ízelítő a mentalitásukról, a kultúrájukról. Igaz, ez nem török, de gondolkodásukban nagyon hasonlóak.
88. Derya (válaszként erre: 84. - A14deb9047)
2012. jún. 25. 11:20

na, ezt az elmés beszólást.... :-D

bár igazából már megszoktam tőled.. :-)

2012. jún. 25. 08:27
Én úgy gondolom hogy a hozzászólásokban sok igazság van de azt hiszem,hogy minden férfi más és ahogy már írtam nagyon sok olyan férfi van aki nem török hanem esetleg magyar és mégis úgy viselkedik a barátnőjével vagy a feleségével ahogy nem kéne.....Azt hiszem minden párkapcsolatban ésszel kell lenni és nem szabad hagyni magunkat...De azért ítélkezni sem szabad....Én így gondolom.....
86. e85d563ad5 (válaszként erre: 79. - Kristina83)
2012. jún. 19. 18:36
Pedig jobb, ha nem bízol benne. Nem azért, mert török, hanem azért, mert nekik szigorúbbak az erkölcsi nézeteik, és ha már szex van közöttetek, akkor nem tisztel téged, hanem a ...-jának tekint.
2012. jún. 19. 18:32
valamit azert meg is csak tudnak a torok pasik :)))
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook