Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhes leszek fórum

Terhes leszek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2016. aug. 24. 14:43

Sziasztok!


Én ugyan nem szeretnék több babát (van egy kislányom), de elolvastalak titeket, és milyen jól tettem! Meg kell hogy mondjam, annyira aranyosak vagytok, nagyon pozitív kis fórum ez. Szívből kívánom mindannyiótoknak, hogy sikerüljön összehozni a kisbabát! :-D

2016. aug. 24. 13:32

Sziasztok! :)


Mi kőkemény 11 napja próbálkozunk :) :) :) Ugyanis akkor volt az esküvőnk :) Nagyon szeretnénk babócát!!! :) Már évek óta tervezzük és most jött el az ideje .

Több mint egy éve hagytam abba a fogamzásgátló szedését tudatosan, hogy kiürüljön a szervezetemből és nagyon bízom benne hogy hamar összejön a pocaklakó <3

Vitamint külön nem szedek, ovulációs tesztet vettem (mosolygós fejeset), ma jelzett ki nálam először LH emelkedést :) elég erős második csík jelent meg a teszten , páromnak rögtön szóltam, hogy ma késni fog a munkahelyéről... :D

Egyenlőre pozitívan állok a dolgokhoz és próbálom mantrázni is magamnak, hogy szeptemberben kétcsíkosat tesztelek :D

Gyors babásodást kívánok mindenkinek!!!

2016. aug. 24. 08:27

Sziasztok !!


Én is csatlakoznék hozzátok ! 😊

Mink már 4 éve szeretnénk babát a párommal !

Előző kapcsolatomból már van egy 10 éves lányom ! Igaz 1 év volt mire sikerült !

A mostani párommal a megismerkedésünk elején hamar összejött (első alkalommal) Akkor 2 *kerültem a mütőbe ! Mert bennem maradt egy pár db ka belőle ! Aztán 1 év fogamzásgátló tabi , s 2012 dec 6.án letettem h most ujra megpróbáljuk! Azóta nem jön össze a baba !! 😐😐😑😕

Letedtem a gyógyszert azóta hiztam előte meg mint egy fogpiszkálo voltam ! Novber óta kiderült a van pajzsmirigy hideg göbőm 3 cm ! Sajnos én most igy szenvedek !

Kitartást kivánok s mielőbbi babázást mindenkinek !! Minél jobban várjátok annál jobban váratja magát , késleltetittek !

2016. aug. 22. 10:37

Sziasztok! 😊


Teszteltel mar?

2016. aug. 19. 13:43
Akkor te már tényleg lassan tesztelhetsz. 😊 Nekem így is még egy hét 😕
18. Hatice
2016. aug. 19. 04:47
Legutóbb 2 nappal előtte már egyértelműen szép pozitívat teszteltem,szóval most is megpróbálom.
2016. aug. 18. 21:58
Csak a nemvart napján tesztelsz vagy már előtte is?
16. Hatice
2016. aug. 18. 20:44
Hát igen...bár nekem már csak kb egy hét,hogy teszteljek,de az olyan,mintha egy év volna.
2016. aug. 18. 19:55

Köszönöm! 😊

Még 11 nap 😊olyan mintha visszafelé menne az idő. ..

14. Hatice (válaszként erre: 13. - Gyoma89)
2016. aug. 17. 03:21
Szia. Igen,normális :) Drukkolok!
2016. aug. 17. 01:55

Sziasztok! 😊


Szurkolok mindenkinek! 😊


Úgy látom sokan várjuk türelmetlenül, hogy elteljen ez a két hét. 😊


Képzeljétek nem tudom hogy normális e, de még most is majd leszakad a derekam ,;szurkálnak a petefészkeim. Pedig szombaton kaptam meg a szurit. Vki járt már így?

12. Csurmi
2016. aug. 16. 14:11
Na én közbe beszéltem a dokival, aki azt mondta, hogy jövő héten kedden menjek, mert akkor már fogja látni ha van baba. Ha pedig nincs babó akkor megnézi mi lehet a késésem oka. Úgyhogy én most addig nem is tesztelek (bár mondta, h simán lehet addig már pozitívba vált a teszt), nem is akarok keddig rágörcsölni semmire. Úgyhogy próbálom elfoglalni magam mással :)
11. bbe8e56e9e (válaszként erre: 5. - Gyoma89)
2016. aug. 16. 13:58
Igen simán jöttek csak kik kellett várni!
10. Hatice
2016. aug. 16. 13:32
Sziasztok. Én is csatlakoznék hozzátok. Nekünk tavasszal összejött ugyan a baba, de sajnos 12 hetesen volt egy missed ab :( Most ez az első újra próbálkozós hónap. Ma vagyok az 5. dpo-n, Utrogestant használok, és rettenetesen türelmetlenül várom .hogy eljöjjön a tesztelés ideje.
2016. aug. 16. 12:53

Sziasztok!

Én is közel a 40-hez szeretnénk második babát. Az első 3 évre sikerült műtétek és minden ami ezzel jár megvolt. Jelenleg 3 hónapja próbálkozunk és reménykedem, hogy mihamarabb sikerül. Remélem mihamarabb mindenki babás lesz.

2016. aug. 16. 09:24

Amíg nem jön meg, addig lehet reménykedni. 😊 de a nőgyógyász biztos megnyugtat majd.


Én is alig vártam, hogy elkezdhessem a clostyt. 😊 Milyen hosszúak a ciklusaid?

2016. aug. 16. 09:08
Sziasztok. Nekem ma van az 5.napja, hogy késik, ma reggeli teszt is negativ. Most mar aggódom ,h esetleg valami baj lehet, mert szerintem a tesztnek mar ilyenkorra ki kellene mutatnia a terhességet. Ma kerek időpontot nőgyógyászhoz.
6. Amika22 (válaszként erre: 5. - Gyoma89)
2016. aug. 16. 08:43

Megyek majd uhkra is, ha lesz normális peteérés akkor kapok utrot.


Jelenleg még mindig arra várok hogy megjöjjön, 31.napon vagyok ma.

2016. aug. 15. 19:06

Sziasztok! 😊

Csurmi : drukkolok.

Amika22: csak clostyval probalkoztok?

Macika 27: az első két gyereked simán osszejott?

Nekem az első baba is majd 2 év Volt mire osszejott. A 2. Clostys hónapban. Úgyhogy most is nagyon reménykedem.

2016. aug. 15. 16:05

Sziasztok!


Közel a negyvenhez, na jó 38 vagyok! A harmadik babócát tervezzük! November óta! Sok átsírt éjjel és hónapok reménytelen várakozásán vagyok túl! Ha késett, vagy valami aprócska jel volt örültem, aztán semmi! Mondjuk második babánk is 14 hónapra jött! Most feladtam, lesz ahogy lesz! Ittam teákat, szedtem vitaminokat! Gyógyszert és hormonokat nem akarok! Ha így összejön nagyon boldogok leszünk, ha nem megelégszünk a nekünk szánt két csodával! Úgy gondoltam még egy évet adok lehetőségként magunknak aztán tudomásul veszem a helyzetet!

2016. aug. 15. 14:26

Sziasztok!


Csatlakoznék én is. Mi november óta próbálkozunk, a lányom 16 hónap alatt jött össze, most 21 hónapos.

Várom hogy a napokban megjöjjön aztán indul az 1. clostys hónap.


Sok sikert gyoma89!

2016. aug. 15. 14:11

Szia! Én elég furcsa helyzetbe vagyok. Nálam az a helyzet, hogy már 4 napja késik. :) Múlt hét pénteken kellett volna megjönnie. De csak barnázás van, görcsölés nagyon minimális volt pénteken, aztán elmúlt és ma reggel is kicsi. Úgyhogy most arra gondolok, hogy sajnos meg fog jönni. :( Gondolom ezért barnázom.

Az elmúlt két hetemet alig bírtam kiváni, hogy mi lehet , jön-e a baba,vagy sem. Huh nagyon izgultam. Sajna a teszt amit csináltam hétvégén negatív lett. Ezért nem is értem, hogy most miért nem jön meg. Nekem nem szokott késni.

De neked nagyon szorítok, hogy sikerüljön.

Nem lesz könnyű kivárni ezt a két hetet, azt most tapasztaltam :) de ne görcsölj rá, csak ezt tudom tanácsolni.

Persze titkon még mindíg reménykedem, hiszen amíg nem jön meg, addig mindíg van remény.

2016. aug. 15. 13:27

Sziasztok!

Most vagyok túl az első stimus honapomon. 😊 (2.baba)

Closty+choragon kombinációt kaptam. Most jön a neheze, mert türelmetlen vagyok. Ez nagyon hosszú 14 nap lesz 😊 valaki hasonló cipőben? 😊

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook