Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhes leszek fórum

Terhes leszek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
143. 5239d91094 (válaszként erre: 140. - Tünde1974)
2016. szept. 28. 20:20
Terhes vagy ez tuti! Főleg , ha eddig mindig pontos volt a mensid. A fiammal nekem is fájt, viszketett a mellem . Hogy bírsz várni jövő hétig? Tesztelj!!! :)
142. juhasznoemi (válaszként erre: 141. - Tünde1974)
2016. szept. 28. 19:55
Nagyon türelmes vagy. Én már nem bírtam volna és csináltam volna egy tesztet. Nagyon szorítok neked, hogy baba legyen. Írd meg mi lett a teszt eredménye majd.
141. Tünde1974 (válaszként erre: 139. - Nyűzli)
2016. szept. 28. 16:13
Szia! Írtam a másik topikban is :) Még mindig semmi, jöv.héten tesztelek csak. Szorítok este értetek.
140. Tünde1974 (válaszként erre: 138. - Szilvi é.g.)
2016. szept. 28. 16:13
Szia! Még mindig semmi :) A melleim nagyon fájnak (kb.3 hete) illetve a hasam időnként . Jöv.héten tesztelek csak :) Veled mizujs?
139. Nyűzli
2016. szept. 28. 11:23

Sziasztok Lányok!


Tündi hogy áll a dolog?


Nekem ma este 18:40-kor lesz ultrahangom...nagyon izgulok hogy minden rendben legyen. Szorítsatok értünk!! :)

138. szilvi é.g. (válaszként erre: 137. - Tünde1974)
2016. szept. 25. 19:12
Szia! Szoritok! Remélem pozitiv lesz,mert nekem is (majdnem) minden reményem ez. Ha ezt rendbe hozta (tényleg nem tudom mikor volt ilyen utoljára),akkor talán tényleg jo hatásai vannak. Mindenképp írj!
137. Tünde1974 (válaszként erre: 136. - Szilvi é.g.)
2016. szept. 25. 17:42
Szia! Én is a Trimesztert szedem pont egy hónapja :) És most 4 napja,hogy nem jött meg :) Tesztet a jövő héten csinálok. Csakis ajánlom a Trimesztert! :)) Sok sikert!
136. szilvi é.g. (válaszként erre: 133. - Lindibindi)
2016. szept. 24. 08:31

Ma reggelre megjött DE! Annyi pozitív,h végre nem erős szinte fekete folyás,hanem 'rendes' vérzés. Idejét nem tudom mikor volt ilyen utoljára. Én progeszteron hiányra gyanakodtam és ezért is megyek hormonvizsgálatra is. A Trimesztert kezdtem el szedni a hónapban,miután elfogyott a femibion 800. Eddig szkeptikus voltam ezzel kapcsolatban,de van benne valami biztos. Lehet tényleg helyre fog hozni :) peteérésem,tüszőrepedésem minden hónapban van. A férjem spermavizsgálata az átlagnál sokkal jobb. Kiváncsi leszek,h mi lesz majd a vizsgálatok eredménye.

Egyszerre vagyok elkeseredett,de reményteli.

A jónásnap kalkulációhoz itt a link: [link]

Most egyre több cikkben olvasom a valóság alapját.

2016. szept. 23. 20:06

Sziasztok ! Csatlakozhatok? :)

37 éves vagyok , már van egy 6 éves kisfiam. Ha elmúlik a mensim, belevágunk a második baba projektbe.

Ugyanúgy, mint a fiammal anno, ovu- teszttel, folsavval, cickafark- palástfű teával készülök. Ami most még hozzájött, az a méhpempő, és síkosító gél extra teherbeeséshez.

134. lindibindi (válaszként erre: 131. - Nyűzli)
2016. szept. 23. 12:34
Szio,igen szabalyos,napra pontosan jon meg,minden honapban van peteeresem is....most megyek maid eves szuresre a dokimhoz oktoberben es akkor esetleg kernel tole egy atfogobb vizsgalatot.
133. lindibindi (válaszként erre: 132. - Szilvi é.g.)
2016. szept. 23. 12:32
Szia,akkor drukkolok Neked nagyon!!!!koszi a tippeket,de a vas-Folsav kombot is probaltam mar!!!lehet az is baj,h allandoan en is figyelem a tuneteket,merem a homet....stb.A Jonas naptarnak utana nezek viszont,koszi a tippe!!
132. szilvi é.g. (válaszként erre: 127. - Lindibindi)
2016. szept. 23. 08:29

Szia!

Sajnálom :( és igen...könnyű mondani, hogy az ember ne izgulja túl...persze, főleg amikor a napokat számolja és minden egyes alkalommal figyeli a teste reakcióját. Én 2 nap múlvára nem várom...tegnap-tegnap előtt nagyon görcsölt a hasam és bő átlátszós-fehéres folyásom is volt. Nagyon pozitív vagyok,de én is rettegek...

próbáld meg a jónás naptárt is. Veszíteni valód nincs, esetleg vas+folsav pezagőtabletta. Ártani biztos nem árt. Próbálj kivenni pár nap szabit azokon a napokon s töltődj fel!

131. Nyűzli (válaszként erre: 130. - Lindibindi)
2016. szept. 22. 13:24

No igen, mindenki mondja, hogy ne görcsölj rá, de magamból kiindulva tudom, hogy esélytelen nem rágörcsölni...


Igazándiból a baba úgysem kifejezetten a praktikák gyümölcseként fog érkezni. Szerintem egy adag mázli is kell hozzá, hogy azokon a bizonyos termékeny napokon minden összeálljon.. csak győzze az ember kivárni..

Szabályos amúgy a ciklusod?

130. lindibindi (válaszként erre: 129. - Nyűzli)
2016. szept. 22. 09:56
Szia,Remelem minden ok lesz a kovi. Vizsgalaton!probalok keszulni a kov.idoszakra,csak fogalmam sincs mivel. Probaltam teakat mar,Augusztus elejetol szedem a femibiont,most szeptemberben hasznaltam at ovut is,ugy h 4 napig folyamatosan kimutatta a 2 Sikorsky,megsem jott ossze.Sokszor azt is gondoltam, h nagyon ra vagyok gorcsolve es az a baj....
129. Nyűzli (válaszként erre: 126. - Lindibindi)
2016. szept. 21. 18:43

Köszi az érdeklődést! jól... illetve hát émelygések egyre sűrűbben vannak és egyre tovább kitartanak.... de amúgy különösebb tünetem nincsen.. köv hét szerdai uhtól félek kicsit mármint inkább attól hogy esetleg rossz hírt kapok vagy valami. na mindegy igyekszem nem gondolni rá.



Közben olvastam, hogy sajnos megjött neked........ :( van valami terved következő termékeny időszakodra? valami praktika amit bevetsz vagy bármi??? plusz tea vagy vitamin vagy gyógyszer bármi? ovu teszt?

128. lindibindi (válaszként erre: 127. - Lindibindi)
2016. szept. 21. 13:45
Bocsi,holnapot akartam irni!
127. lindibindi (válaszként erre: 114. - Juhasznoemi)
2016. szept. 21. 13:45
Szia,sajnos megjott,ez van,buktuk ezt a hotspot is....de probalom tiszta fejjel felfogni, koszonom at erdeklodest!
126. lindibindi (válaszként erre: 115. - Nyűzli)
2016. szept. 21. 13:43
Szia,mar bocsi,de a fonokod nem normalis!!!!!!! En egybol gondoltam,h no!!!!amugy jol vagy, rosszulletek?
125. lindibindi (válaszként erre: 122. - Isabelle002)
2016. szept. 21. 13:42
Szia,nalam azota sajnos megjott!!!:(((((veled mi a helyzet?
124. Nyűzli (válaszként erre: 123. - Juhasznoemi)
2016. szept. 21. 10:17
közvetlen főnököm is nő meg az igazgató is nő...
123. juhasznoemi (válaszként erre: 120. - Nyűzli)
2016. szept. 20. 13:55
Nagyon rendes mondhatom. Még bebeszéli neked, hogy nem vagy terhes. Minimum gratulálni kellett volna ezt így illik szerintem.Nem nő a főnököd?
122. Isabelle002 (válaszként erre: 113. - Lindibindi)
2016. szept. 20. 11:55
Ugyanez a helyzet velem is :/
121. Nyűzli
2016. szept. 20. 09:01
Bocsi hogy négyszer ment de befagyott az oldal
120. Nyűzli
2016. szept. 20. 09:00

Sziasztok!



Újra itt! Sikerült mindent elintéznem, haza is utaztam stb. :)

Tegnap voltam bent munkahelyen hát vegyes érzelmekkel fogadták a hírt... Közvetlen főnököm nem örült és nem is gratulált. Végig azt ecsetelte hogy mennyi rossz dolog történhet és hogy ki van akadva a mai terhességi tesztekre mert azokkal kimutatható olyan terhesség is amiből sosem lesz baba... :D szóval nem örült...

119. Nyűzli
2016. szept. 20. 09:00

Sziasztok!



Újra itt! Sikerült mindent elintéznem, haza is utaztam stb. :)

Tegnap voltam bent munkahelyen hát vegyes érzelmekkel fogadták a hírt... Közvetlen főnököm nem örült és nem is gratulált. Végig azt ecsetelte hogy mennyi rossz dolog történhet és hogy ki van akadva a mai terhességi tesztekre mert azokkal kimutatható olyan terhesség is amiből sosem lesz baba... :D szóval nem örült...

118. Nyűzli
2016. szept. 20. 09:00

Sziasztok!



Újra itt! Sikerült mindent elintéznem, haza is utaztam stb. :)

Tegnap voltam bent munkahelyen hát vegyes érzelmekkel fogadták a hírt... Közvetlen főnököm nem örült és nem is gratulált. Végig azt ecsetelte hogy mennyi rossz dolog történhet és hogy ki van akadva a mai terhességi tesztekre mert azokkal kimutatható olyan terhesség is amiből sosem lesz baba... :D szóval nem örült...

117. Nyűzli
2016. szept. 20. 09:00

Sziasztok!



Újra itt! Sikerült mindent elintéznem, haza is utaztam stb. :)

Tegnap voltam bent munkahelyen hát vegyes érzelmekkel fogadták a hírt... Közvetlen főnököm nem örült és nem is gratulált. Végig azt ecsetelte hogy mennyi rossz dolog történhet és hogy ki van akadva a mai terhességi tesztekre mert azokkal kimutatható olyan terhesség is amiből sosem lesz baba... :D szóval nem örült...

116. Nyűzli
2016. szept. 20. 09:00

Sziasztok!



Újra itt! Sikerült mindent elintéznem, haza is utaztam stb. :)

Tegnap voltam bent munkahelyen hát vegyes érzelmekkel fogadták a hírt... Közvetlen főnököm nem örült és nem is gratulált. Végig azt ecsetelte hogy mennyi rossz dolog történhet és hogy ki van akadva a mai terhességi tesztekre mert azokkal kimutatható olyan terhesség is amiből sosem lesz baba... :D szóval nem örült...

115. Nyűzli
2016. szept. 20. 09:00

Sziasztok!



Újra itt! Sikerült mindent elintéznem, haza is utaztam stb. :)

Tegnap voltam bent munkahelyen hát vegyes érzelmekkel fogadták a hírt... Közvetlen főnököm nem örült és nem is gratulált. Végig azt ecsetelte hogy mennyi rossz dolog történhet és hogy ki van akadva a mai terhességi tesztekre mert azokkal kimutatható olyan terhesség is amiből sosem lesz baba... :D szóval nem örült...

114. juhasznoemi (válaszként erre: 113. - Lindibindi)
2016. szept. 19. 14:31
Akkor tegnap kellett volna megjönnie? Szerintem várj még 1-2 napot és ha nem jön meg akkor csinálj tesztet. Azért írd majd meg mi a helyzet veled. Drukkolok.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook