Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhes leszek fórum

Terhes leszek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2016. szept. 19. 14:04
Sziasztok, 29. nnapon vagyok, egésznap hányingerem van, és nagyon kevés barnázás, meg olyan "mindjárt megjön" érzésem...szerintetek?Nem merek még tesztelni...
112. Nyűzli
2016. szept. 16. 08:51

28-án megyek ismét uhra akkor remélhetőleg szívhang is lesz :))) izgatott vagyok, de mostmár csak pozitívan gondolkodok és minden negatív gondolatot próbálok elhessegetni..


Anyukám szavai nyugtattak meg leginkább, ö sosem gondolt arra hogy valaha bármi gond lehet :)

111. Nyűzli (válaszként erre: 110. - Juhasznoemi)
2016. szept. 16. 08:46

Szia! :) táppénzre vett a dokim hogy ne dolgozzak éjszaka terhesen fizikai munkát fertőző betegekjel stb..


Kb 7-10 nappal a peteérés után kezdtem tesztelni jósteszttel de csak 3 napig csináltam addig mind két csíkos volt. Aztán abbahagytam és rendes teszteket kezdtem csinálni úgy 10-12 nappal a peteérés után és lett hajszál vékony pozitív tesztem de aztán egy másik típus nega lett így végül kivártam hogy 4 nappal a mesi előtt legyek és a digitális teszt már kimutatta hogy pozitív. :)

110. juhasznoemi (válaszként erre: 109. - Nyűzli)
2016. szept. 15. 19:19

Én is örülök, hogy minden rendben van. Fogsz így akkor még dolgozni?

Azt szeretném kérdezni, hogy kb. mikor kezdtél el jós tesztelni? És végig 2 csíknak kell lennie?

109. Nyűzli
2016. szept. 14. 20:56
Sziasztok!!! :)))) köszönöm a szorítást lányok!! :) a mai uhn már látszódott a petezsák. Méhen belül :)) <3 két hét múlva újabb uh remélen akkor már szívhang is lesz!!! :))
108. szilvi é.g. (válaszként erre: 106. - Nyűzli)
2016. szept. 14. 11:34

Szia! Nagyon szoritok! Beléptem,mert kiváncsi voltam,mi a helyzet veled. Nekem most is 10! nap késéssel mejött. Most családtervező programra megyünk,mert totál nem tudjuk mi a fene lehet...teljesen felborult mindenem.

A ciklusom totál káosz,a menszeszem szintugy...most érzem a tüszőrepedést igy moat mindent beleadunk,de kiboritó...

írj,h mi lett az eredmény! :)

2016. szept. 14. 11:10

Lányok,

ma vagyok a 24. napon és elég erős alhasi görcseim vannak, szerintetek? NÉha alig bírok felegyenesedni... előző terhességeknél nem volt ilyen! Lehet a beágyazódástól és étvágyam is alig van.... köszi!

106. Nyűzli
2016. szept. 13. 15:20

Lányok holnap este 18:40 és 19:10 között küldjétek az erőt és a pozitív energiát felém!!!

holnap ultrahang és nagyon sok minden múlik rajta.... ugye előző túl korai volt így nem láttak semmit.... úgyhogy már csak az is fontos lenne hogy most lássanak... no meg ami őrülten fontos hogy jó helyen lássák!!!! és még egy őrülten fontos dolog, hogy egészséges legyen és normális fejlettségű!!! :/ :/ :/ izgulok nagyon, ez most magánrendelés lesz

105. Nyűzli (válaszként erre: 104. - Lindibindi)
2016. szept. 12. 17:28
Nekem is így indult :)) szurkolok :)
104. lindibindi (válaszként erre: 103. - Nyűzli)
2016. szept. 12. 11:22

Szia, de jó, szívből gratulálok Neked!!!!!

Én amúgy 18-ra nem várom... de már nem is igazán reménykedek, na mindegy...érzésre, annyi, h szurkál a hasam picit, de az előtte is szokott, egy patti kijött... hát nem tudom..

103. Nyűzli
2016. szept. 8. 07:47

Hogy vagytok lányok? Ki mikor tesztel? Kiért lehet izgulni?? :)


Köv hét szerdára bejelentkeztem egy magándokihoz. Szerintetek korai??

Nem akarok ahhoz a bunkóhoz visszamenni

102. Nyűzli
2016. szept. 6. 17:39

20-án kell visszamennem.... addig próbálom nyugtatni magam. :)


hát az tuti hogy nem ő lesz a fogadott orvosom...

101. juhasznoemi (válaszként erre: 100. - Nyűzli)
2016. szept. 6. 17:31
Szerintem ne idegeskedj e miatt. Miért lenne méhen kívüli.Semmi gond nem lesz meglátod. Lehet orvost kellene váltanod...... Azért majd írj még hogy mi van veled.
100. Nyűzli
2016. szept. 6. 14:54

Voltam dokinál

tök bunkó volt....

mindegy...

5 hetes vagyok valószínűleg de a hüvelyi uhn még nem látta csak a megvastagodott méhfalat

azt mondta mennyek vissza két hét múlva.

és természetesen beleültette a fülembe a bogarat hogy méhen kívüli is lehet..

főleg ha fájdogál a hasam... na nekem több se kellett azóta fáj.

99. juhasznoemi (válaszként erre: 97. - Bbe8e56e9e)
2016. szept. 6. 13:54
Hát én is közel vagyok a 40-hez de nem lehetett hamarabb baba mivel gyógyszert kellett szednem 2évig.Én is így vagyok ha ad a sors másikat akkor lesz ha meg nem akkor el kell fogadni, hogy 1 van. Még ha nehéz is akkor is.Biztassuk egymást úgy könnyebb szerintem.
98. juhasznoemi (válaszként erre: 96. - Nyűzli)
2016. szept. 6. 13:50
Gratulálok neked. Úgy örülök én is.
97. bbe8e56e9e (válaszként erre: 95. - Juhasznoemi)
2016. szept. 6. 11:54
Köszi! Tudod igazából én elfogadom a sors akaratát, a második baba 14 hónapra jött össze! Az elsőre is vártunk pár hónapot! Közel a negyvenhez lehet el kell fogadni! Minden áron nem akarom, ha baj lesz aztán meg bűntudatom lenne tudom! Páromat a második baba előtt vizsgálták! Nálam úgy néz ki minden rendben! De nem olyan egyszerű ez azért! Elfogadom ha jön, ha nem azt is!
2016. szept. 6. 09:20

Lányok!!!!!!!


Cb digitális teszt... POZITÍV!!!!!!! És 1-2 hete volt a fogamzás. 3-4 hetes vagyok orvosilag.. Nem hiszem el...

Képet az adatlapomra feltöltöttem! :))))))

95. juhasznoemi (válaszként erre: 91. - Bbe8e56e9e)
2016. szept. 4. 18:44

Szia!

Ne keseredj el én nekem 3 év kellett mire sikerült teherbe esnem. Voltam petevezeték átjárhatóságin és utána fél évre jártam sikerrel. A dokid mit mondott? Vagy nem voltál nála? Én lehet visszamennénk hozzá hogy hát ez van. Hogyan tovább. Az ovu tesztet meddig próbáltad? Nem szabad feladni.

2016. szept. 4. 18:27
Lányok,bocs. A Kérdésért,de amikor a"ragadós"időszak van akkor meg 24 órán belül létrejöhet a terhesség,vagy csak a ,vizesebb" időszakban? Köszi!!!
2016. szept. 4. 18:25
nyűzli,drukkolok nagyon!!!!
92. Nyűzli (válaszként erre: 90. - Juhasznoemi)
2016. szept. 4. 17:26

Itt vagyok minden nap többször is :)


Ma ismét éjszakázom így éjjel is itt leszek

2016. szept. 4. 15:55
Lehet hogy már soha! Szerintem most is meg fog jönni! Teljesen elkeseredtem! Biztos csak ennyit szánt nekünk az élet! El kell ezt fogadni!
90. juhasznoemi (válaszként erre: 89. - Nyűzli)
2016. szept. 4. 15:55
Köszönöm szépen a biztatást jól esik.A Jóstenre bízom a dolgot ő úgy is tudja, hogy ha kell lesz másik ha meg nem akkor ezt az egy szem lánykámat felnevelem.Én is hasonlóakat kívánok neked, remélem nem jön meg. Remélem azért írsz , hogy mi alakult nálad.
89. Nyűzli (válaszként erre: 88. - Juhasznoemi)
2016. szept. 4. 15:46

Hű ez nem mindennapi sztori... :/ Megjártad a hadak útját rendesen...

Délelőtt sokat gondolkoztam, hogy mit is válaszoljak Neked...

gondolom ne add fel és hasonló mondatokkal Dunát tudnál már rekeszteni... a sajnálomokkal is tele lehet a "polc"... meg hát na... senki se szereti szerintem ha sajnálják...

úgyhogy én csak azt kívánom tiszta szívből, hogy ez a 2016-os év hátralevő időszaka hozza meg Neked azt a dupla csíkot, a 2017 pedig legyen az egyik!!! legszebb-legboldogabb éved :)

88. juhasznoemi (válaszként erre: 87. - Nyűzli)
2016. szept. 4. 11:25

Szia!

7 éves a kislányom ő a Noémi. Hát volt injekcióval petesejt repesztés 3 hónapig úgy nem estem teherbe. Azt petevezeték átjárhatósági műtét. Majd rá fél évre amikor már úgy voltam vele, hogy akkor megyek beültetésre terhes lettem.Ekkor voltam 31 éves. Mivel 1 év sikertelenség után foglalkoznak az emberrel hogy akkor mi lehet a gond amiért nem jön a baba. Mi 1 év után mentünk el dokihoz aki ezeket amiket fentebb leírtam megcsinálta.


Kérdezheted, hogy akkor miért vártam most oly sokat a másodikra. 3éve meghalt édesapám én rá 1 évre beteg lettem és 2 évig gyógyszert kellett szednem. Na azt most tavasszal hagytam abba. A nyártól próbálkozunk és most 38 éves vagyok a párom is annyi. Azért írtam ha nem sikerül akkor egy van és kész.


Igen én is olvastam itt hogy a mikroszkóp nem biztos, hogy jót mutat. Na azért vettem ovu tesztet a kettőt együtt. Kíváncsi vagyok én is.És én az ovu teszttel estem teherbe anno. Bízom benne, hogy az majd segít.


Gratulálok mármint az esküvőhöz.Akkor szombat környékére nem várod. Na izgulok én is hátha bab van.

87. Nyűzli (válaszként erre: 86. - Juhasznoemi)
2016. szept. 4. 08:14

Szia!


Nem akarok indiszkrét lenni, de hány éves vagy Noémi? :) És hogyhogy 3 évig vártatok a babára illetve a babu váratott magára? dokinál voltatok?


Ovu teszt kontra mikroszkóp :) Jó hogy vettél ezt is meg azt is! Én az ovvu mellett döntöttem, mert valahol azt olvastam (lehet itt az egyik fórumon) hogy a mikroszkóp fals időpontot mutatott a peteérésre. Kíváncsi leszek nálad egyezni fog e a kettő.


Nálunk első babó lenne, ha lenne... 6 nap múlva nem várom... peteérésemtől kezdődően olyan tüneteim vannak ami vagy babára vagy PMS-re utal.... Szóval egyenlőre úgy vagyok hogy nem élem bele magam (ja mert azt könnyű....)

Én 26... párom 27. és három hete vagyunk házasok :)

86. juhasznoemi (válaszként erre: 84. - Nyűzli)
2016. szept. 3. 21:15

Szia!

Nem csak még a 2. hónap volt.Nekem az első terhességem 3 évbe telt mire sikerült.Remélem most hamarabb teherbe esem.Már csak a korom miatt sem tudok éveket nyugodtan várni. Most vettem ovu tesztet meg beszereztem egy mini mikroszkópot . Majd mindkettőt használom kíváncsi vagyok mit fognak mutatni.És veled mi újság?

2016. szept. 3. 19:01
Sajnálom, hogy most nem jött össze, de szorítok hogy a köv hónapban megcsíkosodjál :))
84. Nyűzli (válaszként erre: 83. - Juhasznoemi)
2016. szept. 3. 17:27

Szia!


Még munkában vagyok 7-körül írok. :) ez az első tényleges próbálkozós hónap :) nektek?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook