Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhes leszek fórum

Terhes leszek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
53. juhasznoemi (válaszként erre: 48. - Nyűzli)
2016. aug. 30. 20:16

Szia!

Én azzal nem értek egyet, hogy ne szedjünk semmilyen terhesvitamint még a fogantatás előtt. Dr.Czeizler terhesvitamin 1-est szedek most. Az első terhességemkor Gravidát. Az is tökéletes szerintem. És te?

52. Nyűzli (válaszként erre: 50. - Szilvi é.g.)
2016. aug. 30. 19:43

Szia!


Itthon vagyok, a betegtájékoztatóját a predictor early-nek kétszer is átolvastam és sehol nem írja hogy mennyi az annyi ?!...

se a dobozon se a belső csomagoláson se a tájékoztatón...


:(


Bízom benne hogy babás vagy! :) Olvastam a neten, hogy volt akinek 10 nap is eltelt mensi időpontja után mire pozitívat tesztelt.. attól függ mikor volt a nagy találkozása a sejteknek és mikor ágyazódott be... az is lehet hogy volt egy plusz peteérésed a ciklusod vége felé amire nem gondoltál és abból leszel babás :)


Nálam nem tudom mi a helyzet..

elfogyott az ovu tesztem így ma reggel nem tudtam megnézni hogy erősödött e a második csíkom... napközben dolgoztam...


Próbálok figyelni a jelekre de nem tudom hogy mit kéne éreznem... Ami fura és ilyen még tényleg nem volt, hogy a peteérésemtől kezdve végig érzem a méhem-petefészkem.. minden nap vagy szúrkál vagy nyom vagy nyilal vagy puffadtnak érzem a hasam..

Lehet másnak ilyen ha meg akar jönni ... de nekem ilyen még nem volt... a peteérést kb tudtam mert akkor szúrt aznap meg folyásom is volt.... de utána sose semmi... meg mensikor kb nekem nem fáj semmi csak a mensi első napján van egy erőteljesebb görcsölés és kész... 3 nap és vége is van...szóval nem tudom.

51. Nyűzli (válaszként erre: 49. - Szilvi é.g.)
2016. aug. 30. 17:19
Szia! Este 7 után írok! Még dolgozom :(
50. szilvi é.g. (válaszként erre: 48. - Nyűzli)
2016. aug. 30. 08:35

Szia Nyűzli!


A Predictor Early-re gondolsz?

Én most írtam be a saját kis "problémámmal", kb 3-4 félét próbáltam az elmúlt héten.

Ez is csalóka, mert a használati utasításban at írja, hogy 25 mlU/ml-től mutatja. Nem is értettem. Olvasd el mi áll a tájékoztatóján, lehet tévedek.

Én inkább ajánlanám a patikákban kapható érzékeny teszteket. És határozottan 10 mlU/ml-t kérj (pl. Medi Preg kb 1100 Ft). Habár nekem ma reggel a 3-4. nap késés után sem mutatott semmit ez sem...

2016. aug. 30. 08:26

Sziasztok!


Nem tudom kinek mi a tapasztalata és sajnos a saját témakörömben nem találtam fórumot.

Babát tervezünk a férjemmel és úgy néz ki, mintha ebben a hónapban sikerült is volna.

3 napja késik és a hőm sem megy 37 fok alá. Viszont a tesztek nem akarják kimutatni (a férjemnek megtiltottam, hogy péntekig ezzel nyaggason, csak elkeserít mind a kettőnket és értelme sincs naponta tesztelni).

Pénteken kellett volna már valaminek lenni, ehelyett csütörtökön menstruációs érzésem volt. Kis túlzással 10 percenként mentem mosdóba, hogy "most tuti megjött".

Azóta a menszezhez nem hasonlító kis görcsölgetések vannak és forróság érzet. Tegnap reggel munkába jövet a kocsiba hánytam zacskóba...múlt héten émelyegtem, de már mindig a frontra fogom...

Van valakinek hasonló tapasztalata a tesztekkel kapcsolatban?

Péntekig várok, ha addig sem jön meg remélhetőleg, és a teszten sem látszik semmi, akkor egyértelműen hívom a dokimat.

48. Nyűzli (válaszként erre: 47. - Juhasznoemi)
2016. aug. 30. 04:50

Szeptember 10-re nem várom (+/- egy két nap mert annyira nem óraműs a ciklusom)


Pont emiatt hogy nem pontos, érzékenyebb tesztet vettem ami elviekben már a mensi előtt 6 nappal is ki tudja mutatni 80%-os pontossággal. Nehogy az legyen hogy 10-én korán teszteljek. :)


Bízom a dologban :)


Te milyen vitamin mellett fogod letenni a voksod?

47. juhasznoemi (válaszként erre: 46. - Nyűzli)
2016. aug. 29. 15:41
Az nem olyan biztos. Több ismerősömnek elsőre sikerült a baba. Amíg nem jön meg addig bizakodhatsz. Mikorra nem várod?
46. Nyűzli (válaszként erre: 45. - Juhasznoemi)
2016. aug. 29. 14:51
Köszi :))) én is izgulok... Csak na első próbálkozás... Igy tuti bukta
45. juhasznoemi (válaszként erre: 44. - Nyűzli)
2016. aug. 29. 13:20
Huuu izgulok érted remélem baba lesz belőle.
2016. aug. 29. 09:03
Ma is ott a csík az LH teszten, erősebben.
2016. aug. 28. 19:20

Sziasztok!

Ez engem is érdekelne.

2016. aug. 28. 15:26

Sziasztok!


Tudom...tudom... Türelmetlen vagyok meg stb... :) de két napja elkezdtem ovu tesztet használni jóstesztként..

Erősödik az LH csíkom. Le is fotóztam.. Holnap is csinálok. Valakinek tapasztalat vagy vélemény?

41. Tünde1974 (válaszként erre: 37. - Gyoma89)
2016. aug. 27. 18:42
Gratulálok! :) :)
40. bbe8e56e9e (válaszként erre: 35. - Juhasznoemi)
2016. aug. 27. 13:33
Nem harmadik! Mindkettő soká jött ! Így még kitartunk!
39. juhasznoemi (válaszként erre: 37. - Gyoma89)
2016. aug. 27. 09:15
Én is gratulálok. Írj mi volt a dokinál.
38. Nyűzli (válaszként erre: 37. - Gyoma89)
2016. aug. 27. 08:42

AAAAAAaaaaH!!!! :)))) GRATULÁLOK!!!!! <3

Majd írj, hogy mi volt a dokinál! :)

2016. aug. 27. 06:39
Sziasztok! :) Igaz, hogy vasárnap Kellett volna teszteltem, de nem bírtam ki 😊úgy néz ki, hogy pozitív 😊 mondjuk amíg doki nem lát nem hiszem el 😅
36. Nyűzli (válaszként erre: 32. - Juhasznoemi)
2016. aug. 26. 19:49

Igen vizeletet kell gyűjteni. :)


Nem tudom kinek mi a véleménye, de én a neten a mikroszkópos meg páfrányos stb ovu tesztekről nem sok jót olvastam. volt aki konkrétan azt írta, hogy végül végig félre jelzett neki a teszt és pár napos csúszásban volt.

35. juhasznoemi (válaszként erre: 34. - Bbe8e56e9e)
2016. aug. 26. 15:33
Így van majd jön. Nekem 3 évbe telt az első baba, és én ovu teszttel estem még is teherbe. Amikor már feladtam akkor jött. Ne add fel fog az jönni. Első baba lenne?
2016. aug. 26. 15:14
Minden "trükkön" túl vagyok! Ovu tesztek, palástfű, és egyéb teák, vitamionok! Kb 3-3 hónapig próbáltam őket! Most a 10. hónapban nem csinálok semmit, majdcsak jön a baba ha jönni akar!
33. Tünde1974 (válaszként erre: 32. - Juhasznoemi)
2016. aug. 26. 10:46
Nagyon köszönöm! :)
32. juhasznoemi (válaszként erre: 31. - Tünde1974)
2016. aug. 25. 21:16
Igen. Vagy a vizeletbe kell belemártani vagy ha kazettás a teszt belecsepegtetni. De van ovulációs mini mikroszkóp is ott a nyállal lehet elvégezni azt, hogy mikor vagy termékeny. A jofógáson van ilyen mini mikroszkóp. Én beszerzek egyet. Biztos ami biztos.
31. Tünde1974 (válaszként erre: 29. - Nyűzli)
2016. aug. 25. 19:53
Szia! Az ovulátiós teszthez valóban vizeletet kell gyűjteni? Sajnos az nekem kivitelezhetetlen :(
2016. aug. 25. 17:33

Sziasztok! 😊 Én hivatalosan vasárnap tesztelek. ( a férjem eldugta az osszes tEsztet) nagyon türelmetlen vagyok. Lehet, hogy holnap azért ellovok egy tesztet . 😅 De hivatalosan vasárnapra nem várom.

Mindenkinek drukkolok.

Én most gravidat szedek, de sok jót olvastam a trimeszterrol. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy sikerült e a 7. Hónap.

2016. aug. 25. 17:29

Nekem sajna mindig ennyi volt a ciklusom.... :/ Nővéremnek meg teljesen kiszámíthatatlan aztán mégis két gyereke van úgy hogy nem is tervezte be őket :) :) Úgyhogy bizakodjunk!!!!


Szerintem az ovulációs teszt hasznos kis találmány... :) Legalább azon lát az ember két csíkot ha máson nem is :D :) Mondjuk engem már az is feldobott :D

28. Betson87 (válaszként erre: 25. - Tünde1974)
2016. aug. 25. 14:44

Szia, én folsavat, D és E vitamint szedek, illetve iszom a palástfű teát. Sok gyümi és zöldségek, és rengetek pozitiv hozzáállás.

Bízom benne, hogy már ebben a hónapban babás vagyok. Sok sikert neked is! :)

27. Tünde1974 (válaszként erre: 26. - Nyűzli)
2016. aug. 25. 14:11
SZIA! Én jól vagyok, mensizek :( na az nem jó, de majd csak sikerül . Délután beszerzem a Trimesztert. Hátha segít. :)Szép délutánt
2016. aug. 25. 09:12

Hali! :)


Olvasgattam a neten peteérés és beágyazódás témakörben... :) Szerintetek tényleg meg lehet érezni a beágyazódást?


Ki hogy van ma?

Ki mikorra nem várja a havi őrületét? :D Én kb szeptember 10-11re nem várom :))) (kb42 napos a ciklusom)

2016. aug. 24. 15:37
Sziasztok! Én 41 évesen első babát szeretnék. 3 hónapja próbálkozunk, de most sem sikerült.Megpróbálom én is az ovulációs tesztet. Szerintetek melyik vitamin a jó babavárás előtt? Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2016. aug. 24. 15:24

Igen szerintem is jó kis fórum ez! :)


Kinek mikor lesz esedékes a tesztelés? :)

Remélem nemsoká sok olyan kommentet fogok tudni olvasni, ami örömhírről számol be :)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook