Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás után... fórum

Szakítás után... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2825. 1c5636831a (válaszként erre: 2822. - Renyh)
2019. jan. 14. 21:35
Én is szakításon vagyok túl de kezdek rájönni hogy az idő nagy úr mindent megold igazából el kell fogadni amit dob a sors akinek mennie kell az életünkből azt el kell engedni akinek jönnie kell azt meg fogadni kell el kell tudni fogadni azt hogy ez a kapcsolat nem működött Eddig tartott hogy az illető nem úgy szeretett esetleg nem Mi kell nekünk neki vagy azt hogy mi kudarcot hallottunk. Én ma meg hoztam egy végleges döntést új életet kezdek és nem nézek hátra.
2824. Amina93 (válaszként erre: 2823. - Kitti30)
2018. nov. 4. 17:18
✌✌
2823. Kitti30
2018. nov. 4. 16:51
Sziasztok! Van itt valaki? 😢
2822. renyh
2017. máj. 27. 13:33

Sziasztok!

Látom rég volt már hozzászólva a fórumhoz, de az én időm most jött el.

20 éves lány vagyok, másfél évet voltam együtt a párommal, akiért mindent megadtam volna. Az volt a helyzet nálunk, hogy szinte minden héten összekaptunk valami apróságon és abból lettek sértődések, de mindig kibékültünk és megbeszéltük, nagyon jó volt a kommunikáció köztünk. Sajnos azonban mint mindennek, ennek is vége lett egyszer, betelt nálam a pohár, amikor elkezdett kiabálni velem és elküldött a pibe. Megbeszéltük, hogy megyek majd a cuccaimért, de legszívesebben írnék neki, hogy hiányzik és hogy beszéljük meg, de az a baj, hogy mindig így békülünk ki, hogy én erősködöm, mert szerinte "jobbat érdemlek nála". A legjobban az bánt, hogy még így is ő rak ki, nem küzd értem. Pedig én egy nyugodt ember vagyok és jó társaság egy kapcsolatban is és megőrjít, hogy én vagyok kirakva. Az egyetlen dolog, amiben bízom, hogy pár nap után rájön, hogy nem tud nélkülem élni, bár állítása szerint nem szerelmes belém, csupán szeret. Nekem is ő és neki is én voltam az első, szerelemben és ágyban egyaránt, mert ő idősebb és azt mondta, hogy nem volt képes egy kapcsolatra, közelségre, és most sem az. Viszont mikor jól voltunk, az fenséges volt, nagyon éreztette velem, hogy szeret és ezért nem is értem, hogy neki miért nem éri meg néha egy kicsi rossz a jó tengerében.

Nagyon nehéz, mert zárkózott vagyok, nincsenek barátaim, tehát az összes szociális életem is vele volt összefüggésbe hozható. Nincs kihez fordulnom, nincs aki megvígasztal.

Csak ki akartam írni magamból és jólesett :)


Hogy lehet túltenni magunkat egy szakításon?

2821. e36c6ad80e (válaszként erre: 2815. - Choceur)
2016. nov. 27. 09:58
Nem értem, hogy bírtad ezt ennyi ideig. Emellett nem volt életed, teljesen feladtad önmagad és a családodat. Itt az a kérdés inkább, miért kellett ez neked? Miért maradtál egy ilyen kapcsolatban? Teljesen átmoshatta az agyadat. Az ilyentől jobb örökre megszabadulni, ez a pasi nem normális.
2016. nov. 22. 22:21

:/ Hát sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Egyet tehetsz, tanulsz belőle, jó sokat!

Ezek alapján azt gondolom, hogy ez a pasi egyáltalán nem gondolta komolyan, soha a ti kapcsolatotokat. Ezeket pedig észre kell venni, el kell fogadni, és ennek megfelelően cselekedni. Nem szabad hagyni, hogy ideáig fajuljanak a dolgok. Pláne gyerekkel tervezni ilyen esetben; egy gyerek nem játék, nagyon komoly felelősség. Ez most a Te nyakadba szakadt úgy, hogy nem számoltál ezzel a következménnyel, ami úgy tűnik sajnos borítékolható volt.


Ez egy nagyon nehéz döntés, itt most Neked kell mérlegelned, hogy felneveled egyedül. Vagy találsz hozzá társat vagy nem, vagy lesz benne más segítséged vagy nem. Vagy nem tartod meg a babát, ekkor viszont az abortusz terheivel kell szembenézned. Esetleg még mindig megpróbálhatsz egy kis idő után beszélni a férjeddel, mert hát mégiscsak a férjed... és ha esetleg Ő is partner ebben, akkor a házzasságot helyre lehet hozni.


Sok sikert kívánok hozzá! :)

2819. Choceur
2016. nov. 22. 22:06
Semmi, az én tulajdonom minden más. Bár biztos maradt itt egy-két dolga, lehet eljön majd érte... de kijelentette mikor elment, csak akkor jön ha nem vagyok itthon.:(
2016. nov. 22. 22:04
Közös ház, lakás, ilyesmi? Bármi egyéb,ami miatt majd visszamegy esetleg, és akkro később kicsit higgadtabban tudtok beszélni a dologról.
2817. Choceur
2016. nov. 22. 22:02
Túlzottan magabiztosnak tűnt, össze is pakolt... ráadásul ma vett egy telefont, új kártyával..... meg kérdeztem tőle mindent, a válasz annyi volt : hagyjál békén:(
2016. nov. 22. 21:58

Azok alapján, amiket leírtál nem is értem, hogy hogyan tervezhettetek közös babát?

Persze gondolom (remélem) erre azóta Te is rájöttél...

Nem tudom mennyire biztos már a várandósságod, de azért mindenképpen érdemes lenne megkérdezni a Férjedete, hogy akkor mi is volt ez?... Az bizonyára sokat segítene.

A "legjobb", ami történhet, hogy valamiféle apa-pánik tört rá...

2815. Choceur
2016. nov. 22. 21:50
Mindenről lemondtam miatta, persze tudtam közben hogy hülyeség... Otthagytam külföldi állásom, közösségi oldalra nem mehettem, nem mehettem el anyukámhoz, nagymamámhoz nélküle, ha a kutyát 5 percnél tovább sétálgattam már pasiztam, nem hordhatnak amit akartam, a barátaim pedig sorban elveszítettem!:( én buta... persze az utóbbi időben elmondtam neki hogy ez nekem nem jó, ezt sérelmezte. Meg a kutyámat..
2814. da16c888de (válaszként erre: 2813. - Choceur)
2016. nov. 22. 21:47

Reggel elszalad tesztért, este meg betelik a pohár...

Háttttt ...

Hihetetlen.

2813. Choceur
2016. nov. 22. 21:42
Sosem történt még ilyen... reggel még boldogan öleltük egymást. Sőt, még 5 órakor írta hogy így szeret, úgy szeret... Nemtudom megcsalt-e, sosem maradozott ki, viszont a múlt héten kedden részegen jött haza, azóta mintha távolságtartóbb lett volna. A kapcsolat megromlása.. hát, lehet, mert nem mindig úgy cselekedtem, ahogy ő azt szerette volna. A terhességről pedig természetesen tud, regge ő szaladt el boldogan tesztet venni!:(
2812. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 2811. - Choceur)
2016. nov. 22. 21:39
A férjed tud a terhességről? Szerinted megcsalt vagy már megromlott a kapcsolatotok? Máskor is előfordult már ilyen?
2811. Choceur
2016. nov. 22. 21:34
Férjem 2 pozitív teszt után (tervezett, első baba lenne), ma haza jött és emondta hogy mennyire nem szeret már(elvileg a szüleinél volt), és betelt a pohár, hagyjam őt, elmegy... tippeket szeretnék, mit tegyek, mit csináljak? Mérhetetlenül szomorú vagyok.
2810. 1f0f3a5dc3 (válaszként erre: 2807. - Lenala)
2014. dec. 3. 09:33
igen én nem is szoktam, mert nem érdemes. Elhiszem hogy bánt és megalázónak érzed a szitut, de próbálj meg nem foglalkozni ezzel túl sokat. Végülis csak a valós érzelmeidet írtad meg, teljesen természetes, hogy pillanatnyilag hiányzik az életedből. Az idő majd mindent helyre hoz. Persze nagyon nehéz lehet pillanatnyilag, de idővel jobb lesz. :) :(
2809. zoozzii
2014. dec. 3. 09:11

Kedves Fórumozók!



Elérkezett az életemben az a pillanat, amitől nagyon féltem. A párom kiadta az utam kb 2 hónapja.


7 évig voltunk együtt, és erre a hétvégére foglaltam szállást, hogy eljegyezhessem. Sajnos ezt nem tudtuk megélni együtt. Előtte való hetekbe még az összeköltözésünket tervezgettük, erre kirakott olyan indokkal ,hogy megváltoztak az érzései, "jó volt ,de elég volt". Másik ember nincs a dologban. Sokat próbálkoztam, hogy helyre hozzuk, mondjunk fel költözzünk el, de hajthatatlan. Tény ,hogy az utóbbi időkben több gondunk volt, de hangosan sose veszekedtünk. A szülei nagyon megnehezítették az életünket, folyamatos lelki terrorba tartva a páromat, mert ha nem engedelmeskedett nem szólt hozzájuk. Szerintem kevés ilyen türelmes ember tűrte volna eddig, de az utóbbi időkben betelt nálam is a pohár. Nagyon fáj, hogy nem beszélt róla, és nem is akarja megoldani ezt. A hét év alatt sok dolgot meg tudtunk oldani, és nem hittem, hogy egyszer így lesz vége. Mindig tudunk miről beszélgetni, nagy harmóniában éltünk együtt, fontos volt nekem, mindig ő volt az első. Már a fájdalmaim enyhültek, de szinte egész nap rá gondolok. Borzasztóan hiányzik. Elkezdtem sportolni, próbálom azokat a dolgokat megvalósítani az életemben amikre eddig nem volt alkalmam. Eléggé lelkis ember vagyok, sokat rágódok a problémákon. Mit gondoltok mennyi idő lesz mire újra talpra tudok állni? Hullámvölgyekben élek, egyszer fent egyszer lent. Hasonló helyzetben ti hogyan vészeltétek át az időszakot? Annyira félek, hogy nem találok még egy ilyen embert akivel ilyen harmóniában tudunk együtt élni. Nyár végén voltunk együtt Miskolctapolcán. Egy álom volt, és ő is így gondolta. Egymásra itthon kevés időt tudtunk fordítani, mert sose tudtunk kettesben lenni. Örülnék pár bíztató szónak, vagy valakinek akivel meg tudom beszélni, külső szemlélőként. Szerencsére a családom, barátaim sokat segítenek.



Férfi/22

2808. valaki111 (válaszként erre: 2807. - Lenala)
2014. nov. 29. 18:02
Ez így van, tilos keresni őket. Tudom,őrült nehéz, de te se írj neki többet. Sajnálom, hogy neked is át kell élned mindezt.. Kitartás!! Én sajnos nem tudok tanácsot adni, nekem majdnem 3 éve ért véget a kapcsolatom és még mindig fáj. Azért azóta egy kicsivel jobb lett, megtanultam nem keresni :D Szóval idő.. Másban nem tudok reménykedni.
2807. lenala
2014. nov. 2. 21:31
Ezt muszáj kiírnom magamból. Kb. egy évig voltam együtt a párommal. Nagyon nehezen és elég későn talált rám a szerelem. Nehezen nyíló típus vagyok, de neki mégis sikerült közel kerülnie hozzám. Nagyon jól éreztem magam vele, teljesen elengedtem magam mellette. Pár napja előállt a " Te jobbat érdemelsz nálam!" dumával, meg hogy úgy érzi, most egyedül kell lennie. És elment. Rettenetesen magam alá kerültem. Azóta olyan vagyok mint egy élő halott. Próbálom lefoglalni magam, de olyan vagyok mint egy élő halott. Ma odáig jutottam, hogy megírtam neki, nagyon hiányzik.Nem is értem mit vártam mindettől. Erre ő visszaírt, hogy ne aggódjak, majd jobb lesz, és hogy keressek elfoglaltságot stb. Szóval tulajdonképpen elkezdett tanácsokat osztogatni, hogy hogyan lépjek túl rajta. Ennél megalázóbb dolog nem is történhetett volna velem. Szóval lányok, akik hasonló cipőben jártok! Bármilyen nagy is a kísértés, SOHA ne írjatok annak a pasinak, aki kidobott benneteket!
2806. ht keksz (válaszként erre: 2804. - Humor Helga)
2014. okt. 10. 21:01
Kitartás neked is!! Egyszer jobb lesz...
2805. ht keksz (válaszként erre: 2804. - Humor Helga)
2014. okt. 10. 21:00
A legszebb női korban vagyok, 40 leszek.
2804. Humor Helga (válaszként erre: 2803. - Ht keksz)
2014. okt. 10. 15:48

azta... hát akkor kitartást Neked, nem lehet egyszerű


megkérdezhetem hány éves vagy?

2803. ht keksz (válaszként erre: 2802. - Humor Helga)
2014. okt. 9. 21:07

Huh!! Az 5 éves kapcsolatomnak azért kellett, hogy vége legyen,mert a szerelmem-mert tényleg az volt-nem tudott (mellettem) dönteni.

Közben pedig képbe került a másik fiú,aki majdnem egy évet várt rám,aztán amikor összejöttünk egy hónap után egyik napról a másikra átfordult, hogy ő elbizonytalanodott,és sok más gondja van,és most nem megy neki a kapcsolat. Lassan 2 hónapja nem hallottam felőle.

2802. Humor Helga (válaszként erre: 2801. - Ht keksz)
2014. okt. 9. 19:33

"szinkronban fáj mindkettő" .. ezt nagyon eltaláltad...


már becsődölt? vagy "csak" érzed h rossz vége lesz?


miért lett vége az 5éves kapcsolatodnak?

2801. ht keksz (válaszként erre: 2800. - Humor Helga)
2014. okt. 8. 21:30

Valami hasonló sztoriban vagyok én is.

A nyáron zártam le egy 5 éves kapcsolatot, aztán a következő is -úgy néz ki- becsődölt.

És szinkronban fáj mindkettő.Hülye érzés, de így van.

2014. okt. 8. 17:45

sziasztok, én is csatlakoznék...

az elmúlt fél évben 2 szakításon vagyok túl.. egyik egy négy éves kapcsolat volt.. a maásik egy nyári 2,5 hónap..de nagyon megvisel még mindig... pedig már egy hónapja véget ért... mi találkozunk még mert jóban maradtunk.. de tényleg nem könnyíti meg a dolgot, de ha nem látnám az még rosszabb lenne :(

2799. valaki111
2014. szept. 26. 09:27
szegény.. :( Hát én elég gagyi vagyok, mert már több mint két éve szenvedek a szakításom óta, szal van, hogy tényleg elég hosszú idő :( én is csak annyit tudok tanácsolni, hogy ne keresd. tudom, hogy veszett nehéz, de ha felhívod, vagy találkoztok, attól sokkal rosszabb lesz :S én még a facebookomat is letöröltem xD szal kezdetnek elég ennyi is, már az is kis büszkeséggel fog eltölteni, hogy képes vagy rá, hogy ne keresd. meg írhatnál mi van veled :) ha sokat beszélgetsz emberekkel (akár itt, akár a barátaiddal) az nagyon sokat segít. szerintem itt bárki szívesen beszélget Veled ;)
2798. olcsika (válaszként erre: 2796. - Dd30ec354b)
2014. szept. 16. 22:19
Szia!Pontosan tudom mit érzel de azt el kell,hogy mondjam én már azt is tisztelem a volt barátodban,hogy egyáltalán eléd állt és nem hitegetett és nem a hátad mögött próbálta meg mással,nem tudom milyen formában közölte de a lényeg,hogy őt el kell engedned..sajnos nehéz de így van ő már nem a te embered..engem még szakítás után arra "használt" a volt barátom,hogy míg túl nem jut rajtam találkozgasson velem és még közben át is vert(5 év együttélés után) szóval hidd el ez még akár lehet egy szép befejezése is valaminek ami köztetek volt,egyáltalán ne keresd semmilyen formában se,ez nagyon fontos,nagyon nehéz most neked és nem fogok hazudni még egy ideig az is lesz de erősnek kell lenned! :)
2797. a360345bdd (válaszként erre: 2796. - Dd30ec354b)
2014. szept. 9. 12:23

Szia!


Együtt érzek veled! Én azt a tanácsot kaptam, hogy regizzek egy társkeresőre. Fals adatokkal meg is tettem, 5 óra alatt több mint 100 üzenetet kaptam. Volt köztük egyszerű bunkó is és érdekes vagy értékes ember is bőven. Aki intelligensnek látszott, annak megírtam, hogy szakítás utáni dacból vagyok az oldalon és csak felejteni akarok, nem ismerkedni. Most van egy idősebb pasi akivel tudok beszélgetni és nevetni, és még egy 24 éves fiú is, aki oda van meg vissza, hogy nő is él a Földön, mint én. Az önbecsülésem helyre rázódott, tudok nevetni. Nem, párkapcsoalt nem kell, én még gyászolok és egyben reménykedem is, de már nem sírok egész nap.

2014. szept. 9. 11:55

Sziasztok!

Látom, mostanában nem nagyon volt aktív a fórum, de teszek egy próbát, hátha.

A helyzetem a következő, 1 hete szakított velem a barátom 3 év után.

Nagyon nehezen viselem, sőt konkrétan elviselhetetlen a fájdalom, az űr és a magány.

1 hónapja elém állt, hogy vége, ki akarja próbálni mással. Akkor kikönyörögtem még 1 hónapot, hogy próbáljuk meg, hátha tudom, hogy valami nincsen rendben, akkor tudok változtatni. Aztán nagyon jól éreztük magunkat egymással (legalábbis én így éreztem) és mondtuk, jó, legyen bizonytalan idő.

Pontosan 1 hete együtt ébredtünk. Pontosan 1 hete még visszaírt az sms-re, hogy ő is szeret. Pontosan 1 hete vártam haza, majd jött egy fscebook üzenet, hogy ki akarja próbálni mással.

Véleményem szerint ez azért elég kegyetlen így....

Azóta szorongok, vele kelek, vele fekszem, még álmodni is vele álmodok.

Annyit nem bírok ki, hogy ne hívjam fel, ez a mai feladat, hátha sikerül.

Igazából nem tudom mit szeretnék, tanácsot, támogatást, és hitet, hogy jobb lesz, mert egyelőre úgy érzem, sosem találok olyan jó férfit, mint amilyen ő volt.... :'(

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook