Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás után... fórum

Szakítás után... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2765. c863b54f87 (válaszként erre: 2764. - Kriszta773)
2014. máj. 16. 21:26
Megírtam neki...mindet és hogy viszlát. Ennyi volt..én többet nem keresem soha. Megpróbálom lezárni, nincs más lehetőség. Az egyébként egy senki, és kár időt pazarolni rá. Épp be van lépve, remélem most olvassa.
2764. kriszta773 (válaszként erre: 2763. - C863b54f87)
2014. máj. 16. 21:23

szerintem már nincs értelme írnod neki, egyszerűen csak próbáld lezárni és tovább lépni, ne keresd. ő a számára kínos kérdéseket nem fogja megválaszolni, ami érthető, mert mégis mit mondhatna? hidd el, hogy találsz ennél jobbat, még ha most nem is tudnál mást elképzelni


megjegyzem, ez egy gyenge jellemű kis pöcs, aki hazudozik összevissza, és egyáltalán nincs tekintettel az érzéseidre, nem is érdekli, hogy te mit érzel vagy akarsz, csak az, hogy ne akarjál kapcsolatot tőle, legfeljebb szexet, amikor neki az lenne jó

2763. c863b54f87 (válaszként erre: 2761. - Olcsika)
2014. máj. 16. 21:05
De persze, minden megvolt. Nem akar most senkit, egyedül akar lenni, mert még a már egy éve véget ért 6 éves kapcsolatát nem zárta le. Állítólag vmi emlékek megrohanták...bárhova néz, bármit csinál, hallgat, stb minden a csajra emlékezteti. Ezt mondta. Fel akarja dolgozni a szakítást. De már mindegy is, elgondolkoztam és egyszerűen én nem akarom már ezt tovább. Sem a reményeket, sem semmit. Ma megkérdeztem tőle, hogy ugye mi volt ez a tegnapi dolog, mondja már el, hogy akkor most velem mégis mi van, mit érez, stb. Annyi választ kaptam, hogy ne haragudjak, de ő csak nem tudott aludni azért jött át és gondolta, hogy akkor már miért ne szexelhetnénk ha ott van és hogy hát akkor ez ezek szerint rossz ötlet volt és ismét megmondta, hogy nem akar senkit és semmit és hogy akkor nem keres engem többet. Utána egy kérdést tettem fel neki, hogy ha feldolgozta a dolgokat akkor van-e esély arra hogy ő és én újra...meg persze a lényeget még megkérdeztem, hogy miért nem ment az egyik barátjához tegnap aludni. Persze egyik kérdésre sem válaszolt. Egyáltalán nem beszél az érzéseiről, sőt ha én ezzel kapcsolatban mondok bármint, pl tegnap este is céloztam rá, hogy ez így nekem nem jó, mert szeretem és bánt, stb, de egy szót sem szólt rá. Aztán hülyén felajánlottam a szex kapcsolat dolgot de, most így rájöttem, hogy rossz ötlet volt. Épp most írtam meg neki, hogy én ezt így nem akarom, rossz ötlet volt és hagyjuk. Persze erre sem kaptam semmi választ. De még azon gondolkozok, hogy megírom neki, hogy ennyi, úgy döntöttem, hogy nem alázom meg magam ennyire és hogy már én sem akarok vele lenni semmikor, ő nem érdemel meg engem és hogy most én fogok vele "szakítani" és többet ne keressük egymást semmilyen formában.
2762. kriszta773 (válaszként erre: 2742. - C863b54f87)
2014. máj. 16. 21:02
az ilyesmin azért akadsz ki, mert szerelmes vagy, a pasi meg nem :( a számára nem jelentett semmit, csak szexet, egy kellemes estét, ha te sem lennél szerelmes, neked is csak ennyi lenne, és nem akadnál ki. nemet kellett volna mondanod, mert így természetesnek veszi, hogy te benne vagy ilyesmiben, és bármikor közeledni fog picit is, te rögtön valami jelzésnek veszed és érzelmeket keresel benne. mint most, hogy ha ott is aludt, és nemcsak szexelt, az biztos többet jelent. hát nem :(
2761. olcsika
2014. máj. 16. 20:07
akkor más a helyzet,bocs..így akkor nem értem hirtelen mi lelte de lehet,h jelentkezett valaki a múltjából,nem is kérdeztél rá,h hé akkor most is a bajod?
2760. c863b54f87 (válaszként erre: 2759. - Olcsika)
2014. máj. 16. 19:31
Nem szexel indult...nagyon sokat beszélgettünk a vonaton. Amikor kiderült, hogy férjnél vagyok ő nem is akarta ezt az egészet, meg amíg el nem költöztem addig egy újjal sem ért hozzám, szóval semmi nem történt köztünk, csak beszéltünk, sokat sokat. Persze aztán jött a többi is :).Én nem hiszem, hogy eddig rontottam, sőt...és ezért nem értem ezt az egészet, minden tök jó volt...egyik nap még itt volt, összebújva alvás, minden, másnap már semmi, hideg volt mint a kő és szakított.
2759. olcsika
2014. máj. 16. 19:22
akkor őszintén szólva a barátodat sem irigylem..bár ha neki nem volt gond a bujkálás.talán még izgalmas is volt neki?!de hogy csak összejárjatok..háááát ha te ezt szeretnéd,hidd el bele fog menni de hogy később sem fog komolyan venni azt én már most borítékolom vagy ki tudja,nálam így volt,pont ez rontott el mindent csak szex aztán valahogy így is könyvelt el 2.ként.
2758. c863b54f87 (válaszként erre: 2756. - Olcsika)
2014. máj. 16. 18:54
Ki tudja, lehet, hogy lesz még...kíváncsi vagyok mikor tud esetleg még pofátlankodni...vagy lehet én mondom neki, hogy járjunk össze, kíváncsi lennék erre mit reagálna :D. Nálunk annyira nem az volt a fő szempont, csak ugye mivel én még nem váltam el, nekünk nem volt egyszerű a kapcsolatunk...igazából majdhogynem bujkáltunk. AZ ő barátaival találkoztam, meg a testvéreivel is, de senki sem tudta, hogy én még házas vagyok. Az utcán nem mentünk kézen fogva, csak kis utcácskákban, vagy éjszaka, a vonaton is úgy ültünk egymás mellett, mintha senkik sem lennénk egymásnak. Sajnos én ez miatt sokat hisztiztem, pedig igazából miattam csinálta ezt végig ő is, vállalta, hogy nem normális a kapcsolatunk.
2757. c863b54f87 (válaszként erre: 2755. - Olcsika)
2014. máj. 16. 18:51
Igen, közhely, de az idő mindent megold..
2756. olcsika (válaszként erre: 2754. - C863b54f87)
2014. máj. 16. 18:42

de az az 1 szex számít?ha utána úgysem lesz több..

ez amúgy nálunk is pont így volt a szex az nagyon jó volt sőt..ez egy ideig élteti a kapcsolatot de kell az érzelem is(na meg a tisztelet)

2755. olcsika (válaszként erre: 2752. - C863b54f87)
2014. máj. 16. 18:39
:( húúú,h én mennyit sírtam a költözés napján meg azóta is..végül is igen már azon is túl vagyok,minden hozzáállás kérdése.Nagyon jó és igaz ez az idézet,akkor lesz vége ha már nem akarok tőle semmit akkor megszűnik a hatalma fölöttem..idő,idő és idő kell ehhez :(
2754. c863b54f87 (válaszként erre: 2753. - Olcsika)
2014. máj. 16. 18:33
De a lényeget én is megkaptam akkor, nem csak ő :)
2753. olcsika
2014. máj. 16. 18:32
akkor hajrá de az igazi úgy lenne ha nem szexelnél vele és úgy küldenéd el.. :D na úgy szuper.. mert ha lefekszel vele max röhög egy jót,h utána haza kellett mennie de a lényeget megkapta..
2752. c863b54f87 (válaszként erre: 2750. - Olcsika)
2014. máj. 16. 18:28

:(. De már ezen is túl vagy. Ezt is túlélted. Emlékszek a napra, amikor szakított velem, nem aludtam éjszak, végig bőgtem, majd másnap úgy mentem dolgozni, hogy be voltak dagadva a szemeim és pont szakadt az eső, még egy napszemüveget sem tudtam felhúzni és ő ott ült velem szemben a vonaton. Nagyon rossz érzés...tudom...de már felejtsd el, gondolj arra, hogy már többet nem tud bántani. Egyik barátnőmtől kaptam ezt az idézetet, nagyon sokszor elolvasom most is, bemásolom, hátha segít :).

"Tegnap még bosszút akartál vagy megváltást, azt akartad, hogy telefonáljon, vagy azt, hogy reád szoruljon, vagy hogy vigyék börtönbe és végezzék ki. Tudod, amíg ilyesmit érzel, a másik a messzeségben örül. Addig még hatalma van fölötted. Amíg bosszúért kiáltasz, a másik kezeit dörzsöli, mert a bosszú az vágy is, a bosszú megkötöttség. De eljön egy nap, mikor felébredsz, szemed dörzsölöd, ásítsz, s egyszerre észreveszed, hogy már nem akarsz semmit. Nem bánod azt sem, ha szembejön az utcán. Ha telefonál, felelsz, ahogy illik. Ha látni akar, és muszáj találkozni vele, kérem, tessék. És mindez, belülről, egészen laza és őszinte, tudod... nincs többé semmi görcsös, semmi fájdalmas, semmi önkívületes az egészben. Mi történt? Nem érted. Már nem akarsz bosszút, nem... s megtudod, hogy ez az igazi bosszú, az egyetlen, a tökételes, az, hogy már nem akarsz semmit tőle, nem kívánsz neki rosszat, sem jót, nem tud többé fájdalmat szerezni neked." Márai Sándor

2751. c863b54f87 (válaszként erre: 2749. - Olcsika)
2014. máj. 16. 18:22
Én még nem próbáltam ezt. De jelenleg egyedül lakok, azt csinálok a lakásomban amit akarok...és ő fog hozzám jönni, nem én hozzá :). Ha hajnalba azt mondom kocc, akkor kocc van neki :D. Persze nem tudom, hogy nekem menne-e, szerintem dühből menne :).
2750. olcsika
2014. máj. 16. 17:22
amúgy a szürke fátyol már eltűnt,nálam már inkább az a fajta fájdalom van,h még szakítás után is tudott egyet belém rúgni,tudtam,h még keresni fog csak erre a verzióra nem számítottam.
2749. olcsika (válaszként erre: 2748. - C863b54f87)
2014. máj. 16. 17:16
ezen már én is gondolkoztam.. :) de sajna én érzelmes típus vagyok és max megjátszanám,h kidobom szex után mert nem érdekel..aztán meg várnám mikor hív..szóval nálam nem működhet ez a játék.. :)de te tudod ha bírod lelkileg..
2014. máj. 16. 17:11
Bár azért azon még gondolkozok, hogy végülis visszájára is lehet fordítani a dolgot...hiszen miért kell az, hogy mindig mi érezzük magunkat kihasználva szakíts után? Amikor jön az ex, hogy szexeljünk...ha megtesszük utána rosszul érezzük magunkat. De mi van akkor, ha mi kezdeményezzük, hogy akkor csak szex..utána meg kidobjuk a lakásból a pasit? :D :D
2747. c863b54f87 (válaszként erre: 2746. - Olcsika)
2014. máj. 16. 17:02
Nagyon nem akarok évekig szenvedni, de így vhogy még nem tudom mit tegyek. A szex olyan fergeteg vele, mint még soha senki mással, pedig volt már pár pasi az életemben. Lehet nem is belé vagyok szerelmes, hanem csak a szexet szeretem vele :). Egyébként érdekes módon tegnap este nem olyan volt vele együtt lenni, mint a szakítás előtt...éreztem magamon, vmi megváltozott. Én kisírtam magam 3 napon keresztül mikor szakított velem. Most már csak az az áldott jó szívem dolgozik, hogy sajnálom őt meg ilyenek. Tudom ez egy nagyon nagy hiba, amit persze az ilyen pasik ezerrel ki is használnak. Nem tudom mi lesz még, de abban biztos vagyok, hogy én többet nem keresem és megpróbálok eltűnni és elfelejteni őt, tovább lépni...bár elég nehéz úgy, hogy együtt utazunk minden nap :(. Azt hiszem az élet a kihívások sorozata és nekünk nőknek pont az érzelmeink adják a legnagyobb kihívást...megpróbálok megküzdeni vele, úgy hogy közben mosolygok :). Ezt javaslom neked is...túl leszel te is rajta és ha eltűnik a szürke fátyol minden jobb lesz :).
2746. olcsika (válaszként erre: 2730. - C863b54f87)
2014. máj. 16. 16:54
húha,elolvastam a történetedet..most felejtsd el ezt a férfit de nagyon gyorsan ha nem akarsz évekig szenvedni mert nagyon hasonlóan kezdődött a mi történetünk is csak nekem mindig visszatáncolt mondván engem választott..nem tud dönteni,lehet,h jelentkezett az exe vagy ő nála..ki tudja de neked ez nem is érdekes,te már most szarul vagy miatta és ez nem jó,nem azért vagyok negatív mert éppen szakítás után vagyok hanem mert belátom,h az alapok nagyon fontosak egy szerelemben ha már most sírsz mint ahogy én is így kezdtem akkor sok sírásban lesz még miatta részed ha esetleg újra megjelenne..és hát meg is jelent..rohadtul unom már az olyan pasikat akik nem tudnak dönteni ha meg nem tudta lezárni a múltját akkor meg ne kezdjen új kapcsolatba,keressen olyan nőt aki egy éjszakás kalandot szeretne..olyan is akad bőven és ez nem sértés de a mai világban szabadabbak a nők is.persze dönteni úgyis te fogsz mert ő újra meg fog jelenni és újra el is fog tünni..jéééé nálam is pont így van.. :)
2745. olcsika (válaszként erre: 2744. - C863b54f87)
2014. máj. 16. 16:40

érdekes nálam is próbálkozott,h szexeljünk..azt elutasítottam mert kezdtem érezni,h csak azért keresett meg..

túlgondoltam én is de nagyon mert magamból indultam ki,igen ismét belenyúltam a tutiba..erre 5 évet áldoztam..

hihetetlen,h milyen érzéketlenül tudnak tenni dolgokat.

2744. c863b54f87 (válaszként erre: 2741. - Olcsika)
2014. máj. 16. 16:31
Ezek a férfiak..teljesen jellemző. Mi vagyunk akik túlgondoljuk a dolgokat, pedig ők nagyon egyszerűek. Ha már nem fog fájni, hidd el át fogod látni egyben az egészet és rájössz, hogy nem érte meg. A rossz kapcsolatokból lehet sokat tanulni. Lassan én is 30 leszek és látod, nekem sem jobb. Egyik pasi rosszabb mint a másik, vagy csak van egy jófajta érzékünk ezeket megtalálni.
2014. máj. 16. 16:13
Jah és a durva, hogy tényleg ott aludt...gondoltam, ha csak a szex a lényeg, akkor hazamegy, hiszen addigra már elmúlt pár óra hossza, már csend lehetett otthon és 10 percre lakik tőlem.
2014. máj. 16. 16:12
Na akkor hozzáteszem a tegnapi eseményeket, amin sokkot kaptam. Este 11-kor felhívott, hogy nem-e alhatna nálam, mert hogy vmi családi összeröffenés van náluk és nem tud aludni. Azt hittem álmonom, fel sem fogtam, hogy akkor most mi van....persze szerelmes lévén azt mondtam, hogy jöjjön. Majd persze jött a rosszabb rész, a sz.x...na persze nem volt rossz, csak hát nem kellett volna. Reggel olyan volt, mintha semmi sem történt volna, felöltözés és munkába indulás. Se puszi, se ölelés, semmi...Én még most is a sokk hatása alatt vagyok, el nem tudom képzelni, hogy hogy a fenébe jutott eszébe engem felhívni este 11-kor, meg főleg pofája ahhoz, hogy nálam aludjon. Az egyik legjobb barátja alig pár méterre lakik tőle. Magamból kiindulva, ha ilyen lenne velem, inkább mennék egy baráthoz vagy rokonhoz, mint az exhez, akivel nem is akarok együtt lenni :S. Az sz betűset persze visszautasítottam, de hát csak elcsábultam a végén :(. Na ezért kell gyorsan kiszeretni azt hiszem...
2741. olcsika
2014. máj. 16. 11:47
de amúgy én úgy vagyok egy kapcsolattal,h jóban rosszban együtt..tehát míg neki nem volt munkája meg sem fordult a fejemben,h elhagyjam..
2740. olcsika
2014. máj. 16. 11:46
persze,ahogy leírod meg én is tudom,h hülye voltam,nekem az nem tiszta,h miért kellett megkeresnie..most,h neki jól fizető állása van már leszarja a másikat,tudod alapvető emberi magatartást vártam volna el..
2739. kriszta773 (válaszként erre: 2738. - Olcsika)
2014. máj. 16. 11:41

majd ha elmúlik a fájdalom, tisztán fogod látni az egészet. lehet a pasit szemétnek kikiáltani, de végülis tisztában voltál a legelejétől kezdve, hogy milyen. egy olyan pasitól, aki egy évig titkol és egy külföldön dolgozó barátnőt nem ejt a kedvedért, másokkal szórakozik, el kell tartani - ugye akár már most is, így leírva látható, hogy hát te választottál ilyet, fogadtad el, hagytad, hogy így viselkedjen. nem lett ám ő szemetebb, csak te remélted, hogy majd más lesz. ami sosem szokott megtörténni.


a legközelebbinél ne menj bele kapcsolatba, ha egy férfi így bánik veled, és akkor nem lesz csalódás. jön majd sokkal jobb, őt pedig elfelejted, és nem is fogod érteni, miért voltál vele :)

2738. olcsika
2014. máj. 16. 11:26
mármint tudom,h egyszer nyilván túl leszek ezen is csak a miérteket nem értem,hogyan lehet valaki 5 év után ilyen szemét,h annak örül,h nekem fáj..ezért még képes volt találkozni is..miért nem hagyta,h az elköltözésemmel mindketten új életet kezdhessünk????
2737. olcsika
2014. máj. 16. 11:09

Sziasztok!Leírom én is a szépnek nem mondható jelenlegi helyzetemet..5 évig voltam a barátommal(már az eleje rosszul kezdődött mert barátnője volt amíg külföldön volt mi összejöttünk,természetesen nem mondta neki egyből el,sőt 1 évig voltam félig titokban tartva..míg a barátnő külföldön dolgozott velem együtt volt mikor hazajött csak ritkán ért rá..)ezt a kezdeti sz***-t átvészelve együtt maradtunk,nekem persze a bizalmam megingott így sajnos sokszor voltam féltékeny,a volt barátom ikrek jegyű..aki volt már ilyen emberrel tudja miről beszélek..ez a típus nem zárja le sosem az előző kapcsolatát rendesen csak hogy ha úgy alakulna vissza lehessen térni..na mindegy ez azt is jelenti,h mellettem tartotta az exekkel a kapcsolatot amit én általában éreztem is,volt hogy "bizonyítékom " is volt rá de nem akartam tudomást venni arról,h talán nem is gondolja velem komolyan,sok veszekedés-kibékülés jellemezte az öt évet.

Volt,h nem volt munkája és én tartottam el most viszont fél éve jól menő cégben dolgozik,nagyjából 4 évig lakott nálam,fél éve meg együtt albérletbe költöztünk.szép és idilli volt az elején,kifestettünk együtt,kajával vártam együtt mentünk edzeni..na mondom most olyan amilyennek kell lennie..de valahogy mégsem mert ő az az ember aki nem szeret elmondani magáról mindent,pl napközben nem telefonál de ha mégis akkor így fogalmaz: megyünk helyekre ügyeket intézni..marhára konkrét :) én persze ezeket nem jól reagáltam le és jöttek az újabb veszekedések na ez odáig ment,h április 10-én hazaköltöztem..nagyon megviselt de 3 hét múlva kezdtem újra visszatérni az élők sorába..na mi lett ekkor?hát megkeresett,h szeretné ha újra kis lépésekben újra együtt lennénk..nem összeköltözve..néha találkoznánk és hátha..na én hülye fogadtam a közeledést de mivel rosszul,h együttélés után csak találkozgatni akar..újra összetörtem..megint ugyanolyan fájdalmat éreztem mint mikor elköltöztem,kértem,h ne szórakozzon velem,h döntsön persze erre az volt a válasz,h hagyjál békén,ne keress meg hogy édes a bosszú ez van..összefoglalva óriásit csalódtam benne,h képes volt azért megkeresni,h nekem újra fájjon.már nem az fáj,h vége hanem,h így..(én 30 éves vagyok ő 37-csak azért írom ide mert ennyi idős férfitól már nem ezt várná az ember) Hogyan fogom ezt mind feldolgozni????

2736. kriszta773 (válaszként erre: 2734. - C863b54f87)
2014. máj. 15. 21:56
nem akarok gonosz lenni, mert tudom, hogy neked most nagyon fáj, de lehet, én is inkább azt mondanám egy olyan pasinak, akivel összejövök, de mégsem érezném, hogy ez az, amit szeretnék és nem olyan jó vele, vagy megismerkednék közben mással, akivel jobb, hogy még az exem után sírok. tapintatos ejtés, tapintatosabb, mint azt mondani, nem akarlak igazán, vagy találtam egy nekem jobbat :(
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook