Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás után... fórum

Szakítás után... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2675. Hamil (válaszként erre: 2663. - Hamil)
2012. okt. 31. 16:58

Hát ugy néz ki ennek tényleg vége.Tegnap beadtuk a válópert.Igazábol nem haragszunk egymásra,teljesen jó viszony,de nagyon hiányzik a feleségem még most is,hiába lakunk már több mint 1hónapja külön.

Nem tudom mennyi idönek kell eltelnie,hogy ne gondoljak ennyit rá,il. ne legyen gombóc a gyomromban.

Mi ilyenkor a legjobb megoldás?Probáljak keresni egy új társat,hogy minnél hamarabb elfelejtsem?

2012. okt. 25. 16:45

Csók


Nyelvem elolvad a szádban,

számban elolvad a nyelved.

Szóviharból kimenekedvén:

k ö z l ü n k.

2673. 62d5a1a721 (válaszként erre: 2668. - Ritus870522)
2012. okt. 25. 16:43
Fel a fejjel, nem érdemelt meg. Az idő majd segít, persze biztos mindenkitől ezt hallod :Ddd
2012. okt. 25. 16:38

Talán azt gondolta hogy nélküle majd nem létezik tér és idő. Begubózol és igazodsz majd hozzá mint korcs kutya a lánchoz.

A legszánalmasabb dolog a világon ha pont azt hordjuk el mindennek akit valaha többnek gondoltunk mint az egész világ. Jellemző viselkedés ez, nőtől és férfitól is egyaránt. Hagyni kell, szerintem ez a legjobb taktika. Ha akarja mondja, még a végén frusztrált lesz és talán aranyeret is kap az erőlködéstől. Ha jól tájékozott vagyok, akkor az manapság nem divatos dolog. Vagy ki tudja!?

Amint észreveszi hogy téged ez cseppet sem zavar(de ha zavar is, nem kell mutatni), lefog állni a hülyeségével. De amíg felveszed az eldobott kendőt, addig Ő élvezni fogja.

2671. Manóka--
2012. okt. 25. 14:21
Én is szakítottam a párommal kb egy hónapja lassan már. Több mint 5 évig voltunk együtt bár nem nevezném felhőtlennek a kapcsolatunkat. Azért dobtam ki mert már 1 hónapja nem foglalkozott velem fontosabb volt neki a pia meg a haverok mint h ogy é notthon várom őt. azt később kiderült h egy nő is szerepet játszott ebben. Mit mondjak nagyon meglepett ez az egész. Folyton sms-ezett vele, írt neki facebookon együtt lógtak a tudtom nélkül. most meg ő van rám kiakadva mert 3 hét után mertem mással együtt lenni.Minden kurvának kikiált az ismerőseim csak néznek rám ,kérdezni persze nem mernek h mi is van valójában. Nem értem őt .a van egyszer vkije miért rajtam lovagol, miért nem képes felfogni h nem akarok hozzá visszamenni? Miért zavarja ha valaki mással vagyok ám én ne szoljak bele az ő dolgába? Komolyan a becsavarodás szélén állok már 1 hónapja , remélem hamarosan vége ennek a rémálomnak és senki nem fog piszkálni mert mertem magam 1 este jól érezni!!
2670. jucus1981
2012. okt. 20. 15:13

Sziasztok! Én is szakítás után vagyok, 6 napja történt. Tanácsotokat, véleményeteket szeretném kérni vajon érdemes-e várnom Rá, tennem bármit is, vagy csak egyszerűen próbáljam meg elfogadni, hogy az én érzelmeimet figyelembe sem véve így döntött.

3,5 hónap után úgy ért ez az egész, mint derült égből a villámcsapás, addig gyönyörű volt minden. Nemcsak én, de a családja sem érti mi a baj, mi változott meg.

Először azt mondta bizonytalan, hogy meg tud-e nyílni és hogy szerelmes-e, de akar dolgozni azon, hogy ez működjön, mert ennyire összhangban senkivel sem volt, nagyon kötődik és erősen ragaszkodik hozzám, örül, ha velem van és hiányzom Neki, ha nem, nagyon sokat gondol rám.

Kételye, hogy mi lesz, ha Ő nem tud megnyílni és őszintén totálisan szerelmes lenni belém, nem akarja, hogy nekem rossz legyen. (nagyon durva kapcsolaton-szakításon esett át pár éve)

A szakítás estéjén nem igazán érdekelte mit is mondanék, azt mondta nem szeret, ragaszkodott hozzám, de lehet csak a szeretethiány miatt.

Ő lezártnak tekinti, vagyis szavakkal ezt mondta, de a viselkedése, gesztusai mást mutattak nekem...vagy csak ezt akarom hinni.

Úgy érzem megijedt, hogy nincs semmi egzisztenciája, miközben a családja sulykolja folyamatosan, hogy milyen szerencséje van velem, Ők mennyire szeretnek engem és sok boldogságot kívánnak, már szinte szervezik az esküvőt.

Ez hatalmas súlyt tett a vállára.

Nem tudok mit tenni, szeretem, de nem akaszkodhatok Rá, pedig úgy megtenném.

Bízom benne, hogy a külön töltött idő alatt tudatosul Benne, hogy amit érez az tényleg van és tényleg igazi szerelem, hogy mi együtt kell, hogy legyünk.

2012. okt. 18. 16:42
" Szinte minden ember átment már azon amin most te. Ha nem kapod meg amit akarsz, szenvedsz. Ha pontosan azt kapod amit akartál akkor is szenvedsz, mert attól fogva nincs mibe kapaszkodnod. "
2012. okt. 18. 14:20
Én is egy szakítás után vagyok.. Párommal félig meddig együtt éltünk majdnem egy évet, de most nemrég kirakott.. :( pedig nem csináltam olyat, amiért ezt érdemeltem volna.. nem csaltam meg, nem hazudtam neki, egyszerűen szerettem és ragaszkodtam hozzá.. mai napig minden nap ő jár az agyamban, és még mindig szeretem, pedig tudom nem kellene..
2667. nicole. (válaszként erre: 2666. - Pannednim)
2012. okt. 18. 12:01
kicsit sok az idő amit erre az önsajnálatra fordítasz...múlik az életed, nincs erre időd..örömködni már pedig kell...hidd el mindenki szakított legalább egyszer az életében, sőt még szenvedtünk is de túl éltük, felálltunk, neked is menni fog, még ha most hihetetlen akkor is
2666. pannednim (válaszként erre: 2665. - Nicole.)
2012. okt. 18. 10:56

"bármit csak találj benne örömet" - aki ilyen mond, az egyértelműen nem élte még át ezt a helyzetet, amikor éppenhogy az az egyik főbaj, hogy _semmiben_ nem talál az ember örömet, hiába igyekszik részt venni az életben, mindent csak pótcselekvésnek él meg.

Amúgy elméletben persze hogy igaz, amit írsz, de ezt mind tudjuk, hogy így kéne lennie, csak azt mondja meg valaki, miképp találjon az ember örömet, ha egyszer nem talál örömet : )

2665. nicole. (válaszként erre: 2662. - Tépettselyem)
2012. okt. 18. 07:23
ne légy egyedül, barátkozz nyiss egy kicsit a boldogság felé..más irányú boldogság felé, nem kellene erről ennyit beszélned, csak rosszabb ha mindig erről beszélsz ezzel foglalkozol, járj el edzeni, sétáltass kutyust, menj el kirándulni vagy... bármit csak találj benne örömet,biztos van olyan dolog amit szeretsz csinálni... teljesen belekeseredtél már....
2012. okt. 17. 18:33

Élek, s ez ritka alkalom. A fény kisujjnyi, törtfehér sugár a kerti asztalon. Tán megjössz, mire körbeér.

E nyári kert az árnyaké. Nyugodt ez így ma. Gondolom. A fény, akár az árpalé, szivárog át a lombokon.

Ma mégse jössz. A sarkon állsz. A nap korongja fölragyog: ezernyi égi vaskohász locsolja szét a sörhabot.

Tudom, hogy ez nem épp vidám: e nemjövés, e ócska szesz - élek, s ez nem az én hibám. Ígérem, orvosolva lesz.

2663. Hamil
2012. okt. 17. 17:07

Sziasztok,

De,jó,hogy megtaláltam ezt a topikot.Ugy néz ki 4,5 év után vége a házasságomnak.34 éves férfi vagyok,és nagyon rosszul viselem.Kb 3hete külön költöztem,de végig biztam,hogy meglehet menteni,mert nagyon szeretem a feleségem.Sajnos nagyon bonyolult a kapcsolatunk,rengeteg dolgon átestünk ez alatt az idö alatt.

Nem tudom mennyi idö kell majd,hogy túl legyek ezen...

2662. tépettselyem (válaszként erre: 2661. - Nicole.)
2012. okt. 17. 14:35

Hogyan?

Mindig egyedül vagyok, nincs kihez szólni, nincs barátnőm, munkatársam, akiben bizni lehetne, de még a szüleimmel sem beszélhetek erről.

Az ember szép lassan beszűkül.

2661. nicole. (válaszként erre: 2660. - Tépettselyem)
2012. okt. 17. 14:32
szeresd magad jobban...ne csináld ezt magaddal, ennél többet érdemelsz
2660. tépettselyem (válaszként erre: 2659. - Pannednim)
2012. okt. 17. 14:31

Én is így érzem, és hiába bízom az időben, a magány erősebb és felőröl.

Szakemberek azt mondják, olyan ez mint a gyász, legalább egy év kell hozzá, de én már 2 éve küzdök sikertelenül.

Valamit biztosan nem jól csinálok... :-(

2659. pannednim
2012. okt. 17. 11:23

Ilyenkor az idő sem igazán jó barát, csiga tempóban halad, és minden nappal csak egy hajszál töredékével könnyebb. Egyszerűen túlélni kell, egyik nap is, következő nap is, és megpróbálni bízni benne, hogy egyszer..., majd... megint találunk örömet valamiben.

Én az 50. napnál tartok ma, de még mindig csak ő van a fejelmben minden percben és még mindig folyamatos torokösszeszorult állapotban vagyok.

2658. Meme777 (válaszként erre: 2657. - Zsuu:))
2012. okt. 16. 21:42
Nagyon sajnálom, tudom min mész keresztül.. Amin most én.. :(
2657. Zsuu:)
2012. okt. 16. 16:57
Tegnap szakított velem az az ember akit mindennél és mindenkinél jobban szerettem/szeretek...nemtudom,hogy élem túl egyenlőre még...ezt az érzést az ellenségemnek se kívánom...
2012. okt. 15. 19:54
" Különböző Istenek, de ugyanaz az ördög... "
2655. Meme777 (válaszként erre: 2654. - Mirandas)
2012. okt. 15. 19:50
Idővel talán megértem majd...
2654. Mirandas (válaszként erre: 2653. - Meme777)
2012. okt. 15. 17:51
Miért, van olyan... megcsömörlött az annyira jó mindentõl... unalmas lett neki.
2653. Meme777
2012. okt. 15. 17:41
Szakítottak velem, mert túl jó volt minden.. Fel nem tudom fogni....
2652. nicole.
2012. okt. 15. 10:15
szakítás, aztán csak toporog az élet..majd indulunk egy irányba...ami gyorsan kiderül nem jó, majd egy másikba de az sem igazán jó, majd kipróbáljuk az összes irányt és azok sem előre visznek...akkor most már csak a toporgás marad? Haladni akarok!
2651. ee19784523 (válaszként erre: 2650. - Álmodjkirálylány)
2012. okt. 15. 09:47
Szép emlékek cseresznyéje alatt a fanyarú koktél.
2650. álmodjkirálylány (válaszként erre: 2648. - Ee19784523)
2012. okt. 15. 09:12

FelszabadítÓ:


Érzés: egy léggömb

kezedben. Ha nem kell, hát

bátran engedd el!


:)

2649. pannednim
2012. okt. 15. 09:08

Itt nálam még mindig ugyanaz a szar van.

Egyre csak várom őt, de közben nem is beszéltünk hetek óta, semmi okom abba a reménybe ringatni magam, hogy valaha másképp lesz ez még velünk - mégsem tudok leszállni erről a vonatról. Múlhatna már, történhetne végre valami, ami észhez térít.

2012. okt. 13. 18:18

Vallomás :


Annyira tetszel,

hogy nem tudlak szeretni:

rossz, nem én vagy.

2647. ee19784523 (válaszként erre: 2646. - Pannednim)
2012. okt. 7. 17:28

Persze, 8 évet nehéz elfelejteni. A fiatalságom az övé volt és tetszik vagy sem, együtt nőttünk fel.

Nah meg aztán voltak szép dolgok is, nem csak a keserűség.:)

2646. pannednim (válaszként erre: 2645. - Ee19784523)
2012. okt. 7. 16:48
Hát, ha vele álmodsz még, akkor az egyértelműen jelzi, hogy még mindig ott van benned.
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook