Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sikeresen lefogyni fórum

Sikeresen lefogyni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
52. xleax
2008. szept. 29. 22:06

Lecsó,amíg lehet. olivával, sok cukkinivel és mindenki szerint pervez módon tejföllel eszem.

Kefíres túró, én petrezselymet is rakok bele mindig.


Érdekes dolgot hallottam az intenzív, fűszeres ízekről, és tapasztaltam is. Minél erősebb, fűszeresebb, annál többet kíván az ember. (Nem azért, mert finomabb.)

51. xleax
2008. szept. 29. 21:59
Pisit=Picit :D Bocsi
50. xleax
2008. szept. 29. 21:58

Kaja: főzelék, sűrítve magával a főzelék alapanyagának a turmixolt változatával. Én nagyon pici keményítőt felengedek vízzel és ezzel is sűrítek.(Tök, spenót a favorit).

A kedvencem a pisit sós vízben főtt karfiol. Csak így. Szoktam ezt még üveg tálban tejföllel, mozarellával.

Répa főzve, majd üvegtál, rá kicsi, de csak kicsi oliva és sok reszelt szerecsendió.

Görögsali, ami attól olyan fincsi görög, ha nagyon vékonyra vágott lilahagyma nem marad ki belőle.

Husileves mindig lesz a hűtőben, az arra is jó, a elkad az emésztés. Tészta kimarad, krumpli kicsike, de minden más zöldség jó bele. Én csirkéből csinálom.

49. Mocori
2008. szept. 29. 21:28

Nem tudom, hogy ti hogy álltok a tejbezabival, de nekem nagyon bejött, és mikor azt vacsorázok, sosem jön rám kiló.


Vivaviki! Jó, hogy ilyen elszánt vagy! :) Nekem még kell a biztatás, pedig ott vannak a kilók...:(

2008. szept. 29. 20:25

grillezett hal,paradicsom salival.

sűlt csirke ,görög sali.

fözelékek teljes kiörlésü lisztel berántva.

Egyépként azt hallottam,hogy rengeteg halat kell enni a jód miatt,és az beállitja a pjzsmirigyet és igy jobban megy a fogyás .reggelire olajos hal,piritóssal.Ti is irjatok ötleteket.

2008. szept. 29. 20:19
gomba pöri, barna rizs,vagy teljes kiörlésü tészta.
2008. szept. 29. 16:20

Hali mindenkinek!Üdv az ujaknak!A reggeli ehgyomorra 2 dl langyos viz citrom belefacsarva tenyleg jo,én is csinalom mert hogy az rögtön a belekbe jut.A zöl tea is jó ötlet most en zöld tea lime.al ilyet vettem es kifejezettem finom,pedig utalom a kötelezö jelleges teakat.

Ma már ugy erzem megvan a kellő elhatarozas repat fogok nassolno du.an a TV előtt es már tornat elkezdem ma.IRJATOK JÓ KAJÁKAT nekem húsnélkülit légyszi.Köszi!

45. Mocori (válaszként erre: 42. - Xleax)
2008. szept. 29. 14:00

Szia!


Írhatnál egy-két kajcsit, én kíváncsi vagyok rá! :)

2008. szept. 29. 08:06

Sziasztok,

Tenyleg de jo hogy ilyen sokan lettünk!

Kitartast mindenkinek!Bevallom en semmilyen modszerhez nem ragaszkodom, csupan annyit, hogy reggelizem egy tal müzlei, delben valami könnyü salata, vagyfött krumpli reszelt sajttal es egy kis vegetaval megszorva, delutan pedig egy ket szal repa, ja es sok-sok asvanyviz!

Persze minden nap mas amenü delben:-)Es ha eredmenynek mondhato, hogy ket nap alatt 1kg lement...

43. xleax
2008. szept. 29. 07:32
Még valami. Én kb. 92 kiló, és 162 cm vagyok, és Karácsonyig legalább 10 kilónak kell eltűnnie. Nekem sok a felesleg, ezért nem lehetetlen. A 90 napos nekem túl engedékeny. A fogyókúra első szakaszában nem tartozom az okos fogyózók közé, mert gyors eredményt kell látnom, hogy tovább motiváljon. Nekem csak így megy, de mindenki maga tudja, neki mi a jó.
42. xleax (válaszként erre: 39. - 443e9f1921)
2008. szept. 29. 07:28

Szia vivaviki!


Mindennel egyet értek. Be kell tartanunk a napi mozgást, még ha csak gyors gyaloglás is.


Nekem az alap módszer a napi 3 citom kifacsart leve vízzel felengedve, az első éhgyomorra. Egy adag kb.2 dl vízzel felengedve. Próbáltam, nem csípi a gyomrom. Ezt csak 2 hétig, utána heti egy nap szintentartáshoz.

A második, hogy amikor nem bírom és úgy ennék valamit, legyen otthon 100%-os parilé. Zsírégető, és laktató. A harmadik a napi 1-2 csésze zöld tea, főleg amikor 6 után rámjön a szenvedés, szintén zsírégető és a meleg lötyi jól is fog esni éhesen. (Ezeket már próbáltam, bejön).

Kajákat illetően szinte végtelen a tárházam, amit lehet és még szeretem is. Ha valakit érdekel, írhatok ötleteket.

41. xleax
2008. szept. 29. 07:20
Sziasztok! Én is most kezdem, örülök, hogy nem egyedül. Ma van a párom szülinapja, torta, vacsi, de aztán vége. Én már kidolgoztam a saját módszeremet, másokéból alapul véve ami, jó, meg ami nekem máskor használt. Jujj, annyira jó, hogy van támogató csapat. Nagyon sokat számít.
2008. szept. 29. 00:47
SZÓVAL HÚZZUNK BELE és szűkítsétek a gyomrotokat hétfő-kedd már elé lightos kell hogy legyen mindig az eleje a legnehezebb.Na várom az ötleteket,de nagyon klassz lenne ha mindneki beszámolna majd rendszeresen,ÉS NEM MÉREKEZNÉNK csak nov.1-én!!!!!!Oké??
2008. szept. 29. 00:46

HALIHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ LÁNYOK,ASSZONYOK,CSAJOK ez igen ennyien akarunk fogyni ezt nem hiszem el hogy ennyien vagyunk szupeeeeeeeeeer!!!

FOGLALJUK ÖSSZE A LÉNYEGET!

Javasolnám hogy mindenki aki csatlakozik és kinevezzük kezdésnek a 2008 oktober 1.ét igérje meg hogy napi 30-60percet mozogni fog.Mindegy hogy elmegy e kocogni,és ha hazaért letusolt akkor ir ide a fórumra,vagy tornázik otthon a TV előtt vagy leg magicel vagy bármit de október 1-én összeszedi magát és ELKEZDI A MOZGÁST!

A 2.ugye amit lekell szögeznünk hogy 18 max 19óra után nincs evészet,se nasi se semmi.Törnénjen akármi este max 19óra után egyetlen falat sem.Én egy éven át betartottam.

3.Minimum 1.5-2.5liter ásványviz naponta jó 1-2 csésze zöld tea is.

NA DE MILYEN LEGYEN A MÓDSZER AMIT KÖVETÜNK????

Mit gondoltok?

90napos nekem tul kötött tul idegesitö,nekem nem jön be.Norbi update ismerem minden termékét könyvét mindenét,nem rossz de a termékek nem olcsók amik alternativat kinálnak mint pl sütik,mogyorókrém stb ezek húzós árúak.

Én azt mondom hogy mindne FEJBEN DŐL el.És ha az ember tudja hogy este beszámol arról hogy ment a fogyi hogy érezte magát nekünk akkor tudjuk biztatni is egymást.6 HÓNAPJA AMIKOR letettem a cigit elmondanám hogy már másnap rágyújtottam volna ha nincs egy weboldal azoknak akik szinten letettek a koporsoszeget es egymast batoritva 6hónapja lesz 7nap múlva hogy NEM DOHÁNYZOM!Tehat karácsonyig van mág okt 1.től 2 hónap+3 hét tehát 11hét és az nem kevés!

38. pintyőke72 (válaszként erre: 1. - 443e9f1921)
2008. szept. 28. 21:11

Szia/sztok!


szabad még csatlakozni, "Öreglányoknak" is? Ti fiatalok vagytok, könnyebben fogytok. Rámféne kb. -10 kg fogyás, minél előbb, de karácsonyig mindenképp.

Jövőhét végén wellnessezni megyünk, így a kezdésről már lekéstem, de 6-án csatalakoznék hozzátok.

Ki milyen módszerrel póbálkozik?

2008. szept. 28. 20:58

húúúúúú de jó itt sok embernek, csak 5-6 kilótól kell megszabadulnia...

nekem "csak" 26-30 a cél...

talán Norbizok és mellette sok bicajozás és úszás , mindkettő helyre vihetem a kicsi lányomat(6,5 hónapos) , ami nem mellékes...

36. Mocori (válaszként erre: 35. - Kuccanat)
2008. szept. 28. 20:47
Ez engem is érdekelne:)!
35. Kuccanat (válaszként erre: 33. - Narumi099)
2008. szept. 28. 20:44

Szioka!

Milyen is ez a zsírégető por?

2008. szept. 28. 20:37
Én nem tudom mit csináljak,mert még szoptatok és elég nehéz igy.arra gondoltam sok zöldséget gyümölcsöt eszek és kevés szénhidrát,de nem hagyom el mert arra is szüksége van a babának.Tudtok valami jó ötletet?
2008. szept. 28. 20:02
Személy szerint jövőhéten beszerzek egy zsírégető port, amit vacsi helyett fogok fogyasztani (ismerőstől vettem az ötletet. Neki bejött. Evett átlagban napi két szendvicset, és este ezt itta meg.2 hét -két kiló;)
32. drazse8 (válaszként erre: 28. - Any19)
2008. szept. 28. 17:10

Nekem bejon, bar eleg nehez kibirni. Kizarolag a turmixot iszom egesz nap, illetve zoldseglevet, zoldteat, vizet.

Mozogni kellene melle, de orulok hogy elek annyira nincs enegriam :)

31. Mocori
2008. szept. 28. 15:42

Sziasztok!


Jelenleg én is 5-6 kg-mal küzködök, jó lenne a fogyás! 90 napos diétával 10 kg-ot tudtam leadni, aztán többet már nem csinálom, mert nem használ, hízok tőle. :( A problémám az, hogy melyik még a jó diéta? Ki milyet fog csinálni??? Arról nem írtok.

Sajnos most elég rossz passzban vagyok, ugyanis állandóan éhes vagyok. Felvettem egy dietetikussal a kapcsolatot, aki azt ajánlotta, hogy háziorvossal csináltassak egy kivizsgálást, és keressek fel ezek után egy itteni dietetikust.

Azt is írta még, hogy valószínű a 90 napossal kiéheztettem a szervezetem.


Szóval! Ti mivel fogtok fogyózni?

30. welkin102 (válaszként erre: 29. - Any19)
2008. szept. 28. 15:26
Hát igen...nekem a mozgás adott...aerobic oktatóként dolgozok...szóval...
29. Any19 (válaszként erre: 26. - Welkin102)
2008. szept. 28. 15:21

Hát jah, legalább a vásárlás alatt is mozgok.:))

Tornázni amúgy szeretek, csak elkezdeni nehéz...:))Lusta vagyok.

Látom neked nincs gondod ezzel.Bár ha valaki megszokja akkor utána már hiányzik ha nem mozog...

Így együtt könnyebb lesz lefogyni, mert ha többet eszel akkor eszedbe jut, hogy hoppá, a többiek kibírják én meg nem...és így sztem sokkal jobb!:)

28. Any19 (válaszként erre: 27. - Drazse8)
2008. szept. 28. 15:18
Szia!Bevált ez a fehérjeturmix diéta?Én is ki akarom próbálni!:)És egy étkezést helyettesítettél vele vagy többet?
2008. szept. 28. 15:13

Sziasztok!

Szeretnek csatlakozni hozzatok :)

10 kilo minusz a celom, minel elobb.

Feherje turmix dietan vagyok mar februar ota, kisebb-nagyobb megszakitasokkal.

26. welkin102 (válaszként erre: 25. - Any19)
2008. szept. 28. 15:04

Legjobb fogyókúra kezdés,reggel elszaladsz bevásárolni...és akkor hidd el estére sokkal jobban fogod érezni magad,h csináltál,tettél végre valamit:D

Én is egészséges életmóddal akarok fogyni...mondjuk én nagyon sokat edzek,hetente 5-6szor...nekem a kajcsival van a baj...mindig elcsábulok...de most bele kell húznom,karácsonyig le kell menjen 55re:D

25. Any19
2008. szept. 28. 14:58

Vivaviki indította ezt a fórumot, ő írta az első hozzászólásában hogy elsején kezdjük...De lehet tényleg jobb lenne már holnap mert ha halasztgatom akkor ebből megint nem lesz semmi...

Igaz, most nincs itthon semmilyen fogyókúrás cucc: teljes kiörlésű kenyér, zöldség, gyümi...Holnap bevásárolok és akkor én kedden kezdek...De már holnap is kevesebbet fogok enni.

2008. szept. 28. 14:47
Szerintem kezdjük holnaptól...minek várnánk addig?
23. Any19 (válaszként erre: 22. - Narumi099)
2008. szept. 28. 14:44

Szia!Tök jó hogy egyre többen leszünk.:)

Nekem is lemehetne egy 10es, nem bánnám.:)

Okt. 1-jén kezdjük azt hiszem...:)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook