Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sikeresen lefogyni fórum

Sikeresen lefogyni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
112. xleax
2008. okt. 8. 14:02

Sziasztok!

Ma sütőtököt ettem, nem sokat. Fogalmam sincs, mennyire kalóriadús, de nagyon finom volt. Mit tudtok róla?

111. Safirah (válaszként erre: 109. - Andy79)
2008. okt. 8. 10:25

Szia!


Gratulálok!:DDD

Mivel sikerült ilyen gyorsan ilyen sokat fogynod?

Én is leadtam már 20 kilót Norbival, de a maradék 10 kilóval, amitől még szeretnék megszabadulni nagyon megszenvedek!:(((

110. ALLICS (válaszként erre: 106. - Panka1980)
2008. okt. 8. 10:15
Pl csak egy fajta gyümölcsöt szabad enni 1,5-2 kiló/nap.Nem szabad csak ásványvizet inni,kávé,cigi nuku.
109. Andy79
2008. okt. 7. 18:19

Sziasztok!

Én aug. 4-től fogyizok, azóta 13 kg-ot sikerült fogynom, még 10-et szeretnék. Én nem szedek semmit, de ez a szűztea kapszula ha tényyleg jó, lehet hogy kipróbálom.

108. Bunnydrop (válaszként erre: 106. - Panka1980)
2008. okt. 7. 17:44
jaja ezt jó lenne tudni, 3 almával a gyomromban XD
107. xleax
2008. okt. 7. 13:29
Tökre nem állok jól a mozgással, a többivel nincs gond. Erőt kell vennem magamon.
106. Panka1980 (válaszként erre: 104. - ALLICS)
2008. okt. 7. 12:12
Mi az alapszabály?
2008. okt. 7. 10:42
Sziasztok :) 9.napja kezdtem el fogyózni.Ma álltam mérlegre előszőr...nem vártam nagy eredményt ,az 1 kg -nak is örvendek.Fog ez menni,talán ha sikerül többet mozogni ,tornászni jobb eredményt fogok elérni.
104. ALLICS (válaszként erre: 103. - Bunnydrop)
2008. okt. 7. 10:36

Én is a Szűztea kapszulát szedem,az emésztésem miatt.

A gyümölcsnap nagyon jó,bár tisztában kell lenni pár alapszabállyal.

2008. okt. 6. 19:35

helló! lehet hogy holnap kipróbálom a gyümölcsnapot :) mert most megállt megint a fogyi, rásegítek egy picit.


ti szedtek valami bogyót?


én szűztea kapszulát szedek, mindig ezt szedem amikor fogyózom, és általában használ...


ma reggelire műzli joghurttal, ebédre leves, egy rizspuffancs, és este sushi egy kis karamellásbanánnal.. ezek 6 kor és utána felültem 150 et, derekamra libegtem 100 at és rugoztam 100 at a lábamra + táncolgattam 15 percet

2008. okt. 5. 20:11

Haho mindenkinek!Ki hogy van?Hogy megy a napi 30 perc sport?

Lényeg hogy aki tud heti egy nap gyüminapot is beiktathat,az csak hasznal.

Irjatok majd!Hali

101. xleax
2008. okt. 5. 11:18
Én is tudom, hogy az amit egy m, és, hogy kihagyok néhány betűt, de néha össze-vissza nyomkodok:D
100. xleax
2008. okt. 5. 11:16
Nagyon furcsa érzéem van. Észre sem vettem, hogy 6 napja fogyózom, és megy, betartok minden szabályt, ammit én állítottam magamnak, de nem ez a központi esemény és téma a napjaimban, és nem szenvedés minden eltelt nap, nem az adja meg a fénypontját, hogy végre ehetek valamit. Teljesen természetesen és nyugodtan működik. Biztos vagyok benne, hogy eljött az idő, ez lesz az, amikor minden megváltozik, és sikerülni fog.
99. xleax (válaszként erre: 98. - Bunnydrop)
2008. okt. 5. 11:09
A lecsó becsusszanhat, azzal nincs semmi baj. :D Sok sikert.
2008. okt. 5. 10:20

sziasztok!


én hétfőn kezdtem a fogyókúrát, mozgás az felülések abkingproval, meg ugye hazafele a metrón nem használom a mozgólépcsőt, csak ha csak az van. a 3.emeletig is gyalog jövök fel, már ha nem felejtem el. :)

én fölég puffasztott rizst ettem, meg natúr joghurtot müzlivel, meg almát. néha néha becsusszant azért egy kis milánói, lecsó stb.

Ma,vasárnap, 2 kilóval vagyok könnyebb.

97. Panka1980 (válaszként erre: 96. - Xleax)
2008. okt. 4. 15:07

Hát a májtisztítókúrán túl vagyok. Nem volt olyan veszélyes. És tényleg minden úgy történt, ahogy le vn írva.

A leírást megtalálod itt a Hoxán, a Diéta és fitness -> Egyéb diétás témák 7. oldalán.

Szóval jött ki belőlem elég sok zöld kis bigyó, ahogy ott le van írva. Annyira sok, hogy elgondolkodtatott. Nem akarom elhinni, hogy ennyi minden volt a májamban, epémben, és soha máskor nem jön ki ebből semmi. Van egy olyan gyanúm, hogy az utoljára megivott olívaolaj+grapefruitlé lépett valahogy rekacióba, esetleg hozzájuk még az epe is, és azokból lettek a zöld kis bigyók. Úgy képzelem el, mint amikor pl. a tejbe citromlét öntesz, és az megtúrósodik.

De lehet, hogy ez az egész elméletem egy nagy hülyeség, és tényleg jó az egész. Legalábbis a kúra leírásánál fórumozók mind pozitív tapasztalatokról számolnak be. Hát az én energiám az nem nőtt meg tőle. Inkább most kezdem összeszedni magam. Rendesen kihajtottam magamból mindent, és az bizony rossz benne, hogy nem ihatsz normál esetben a leírtakon kívül vizet. Majdnem szomjan pusztultam.

Egy jó kis bélrendszertisztítással felért. Lebeszélni nem akarok róla senkit, de én valószínűleg nem fogom még egyszer megcsinálni. DE legalább ezt is kipróbáltam. Remélem ártani nem ártottam vele.

96. xleax
2008. okt. 4. 10:45
Mire jó a májtisztító kúra? Hogy kell?
95. xleax (válaszként erre: 93. - Panka1980)
2008. okt. 4. 10:39
Szerintem küzdjünk tovább, mert engem a próbálkozás is nagyon megizzaszt, meg bosszant is, mert tudom, hogy van valaki, akinek nagyon megy, vékony, és nem mondja, de nem sokba nézi a dundikat.Rizs is jó bele.
2008. okt. 3. 21:20

Sziasztok

alig találtam ide :)


88.vivaviki - köszönöm a tanácsot,megfogadom.A gyümölcsnapot kibirtam .Reggel grapfruitet ettem ,délben és este sárgadinyét.A tavasszal szerettem meg a grapfruitot amikor 4 kg fogytam vele 2 hét alatt.

A mozgás fontosságát hangsúlyozod...sajnos keveset mozgok ,de most a diéta alatt egy minimális tornát bevezetek (megpróbálom :))) )


84.Bea1989 - én szeretném ,ha egyszerre is fejeznék be .Mit gondolsz ,sikerül ?? :)A Herbalifet én is próbáltam ,de nekem sem jött be,de volt aki jól lefogyott tőle.

93. Panka1980 (válaszként erre: 92. - Xleax)
2008. okt. 3. 18:52

Szia!

A hullahoppkarikával én is hasonló cipőben járok. Nekem kb. egy éve van, mióta a kislányomnak is vettünk. Én műanyagot vettem, gyerekkoromban viszont fából volt. Azt mondták azért nem megy, mert a műanyag túl könnyű. Töltsek bele sót, nehezebb lesz, és nem kell olyan gyorsan forgatni. Na, én tettem bele sót. Már tudom forgatni többet is, de most meg olyan nehéz, hogy szinte beleváj a húsomba, nagyon fáj. Szóval áll a sarokban. :-(

92. xleax
2008. okt. 3. 18:07

Holnap húslevest főzök. Napokig nem unom meg, és jól is lakom. Káposztát is rakok bele.

Viki! Ki ne nevess, de én egy hónapja vettem hullahopp karikát. Kiskoromban nagyon ment, de most annyit küzdöttem, de 3 pörgésnél nem megy tovább. Lehet, hogy azért, mert nagy a hasam?

91. xleax
2008. okt. 3. 18:04
Am második napomon folymatosan hajnaltól késő estig dolgoztam, a hűtőben csak egy cukkini, meg tejföl.A cukkinit megpároltam grillzöldség fűszersóval ióízesítettem, bele 2 kanál tejföl, rizs. Két adag lett, de az első adagnál ráharaptam egy kőre, gondolom a rizsben. Ez a jó fogyi, mert egész napra elment az étvágyam. Nem ettem többet, nem is értem volna rá.Ez nagyon ritka. Nagyrészt normálisak a napjaim. Ma pedig délután fél háromkor egy nagyon pici makaróni, husis-sajtos, meg ivójoghurt. Ennyi. Ezzel vége a dolgos napoknak, most már menni fog ésszel.
2008. okt. 3. 07:25

Sziasztok!

tegnapi programom:

8 óra: 1 alma, 1 körte

11 óra: 1 magos kifli margarinnal, diétás lekvárral (csakhogy az édességigényemet is kielégítsem kicsit)

13 óra: sósvízben főtt karfiol és brokkoli kevés tejföllel, mozzarellával

18 óra: 2 szelet teljes kiőrlésű vajas kenyér (este nem igazána voltam éhes, de úgy tudom, ha meg semmit nem eszek, azzal az emésztésemnek teszek be)

délután 50 perc Pilates, és hurrá, a derekam szuperul bírja, lehet hogy megpróbálkozok a Callaneticscsel, az is hasonló erősítő, nem ugrálós

Majd kitakarítottam az egész lakást.

Ma próbálok fehérjét nem enni, ha minden igaz este májtisztító kúra, feltéve, hogy időben hazaérünk.

Veletek mi újság?

2008. okt. 3. 04:42

Hello!


Valtozatlanul feherjeturmix dietazom, mellette hullahopp, minden nap 30 perc, van amikor ket reszletben. Ennel tobb nekem nem fer bele, igy is kutyanehezen telnek a napok.

Ugy tervezem meg egy hetet vegigcsinalok, aztan kaloriaszamlalgatasba fogok.

2008. okt. 2. 13:41

Hali mindenkinek!

Szil123 pontosan ilyen beszamolora gondoltam mit a tied,rövid lenyegretörő es benne van minden.

Jut eszembe irta valaki a viznapot,hát én nem tudom csajok de azért a viznap betartása már a nagy rutinos böjtölőknek is becsületére válljon,nem még nekünk.

NA LÉNYEG HOGY A MOZGÁS NAGYON NAGYON FONTOS!!!!!

A séta is jobb mint a semmi,a kocogás lenne a legtutibb de én utálok kocogni személy szerint.

pannika50 én már tulestem egy 90naposon ezért tanácsolok valamit:a gyüminapon nagyon sokat igyál és rendszeren 3-4óránként csinálj magadnak gyümisalit,ne hagyd hogy esetleg nagyon megéhezz mert akkor este dugába dől minden.Mogyorót vagy diót lehet mellette nasizni a gyüminapon gon.ugyis tudod,az azért pozitiv.A gyüminap után lapos a has isteni erzes masnap fölkellni rendszeresen ha becsületesen betartod akkor a 90nap utan tutira 15kg lemegy.sak hát kutya nehéz betartani szerintem

Bea1989 mennyit sikerült leadnod?A herbalife.ot próbálta, én is nagyon drága nem ér annyit ez 100%.Megrendeltettek velem a majd 20ezer Ft.os turmix miegymás csomagot,de én attól éheztem szó szerint.A tornába mindenképpen kezdj bele.Akármilyen fajta tornába,akár magadtól is ,nem kell hozza draga DVD vagy bármilyen sztártréning hidd el én már minden ilyenen tul vagyok,és rájöttem az otthoni tornától jobb nincs a földön.A FOCUS alatt elkezdem kis súlyzókkal karra az edzést majd 30-40perc hullahopp majd leg magic és hasprések.Mindig filmek vagy sorozatok közben a legjobb tornázni.Én az egész múlt évet igy csináltam.Mert akkor leköt a TV pl.Na kitartas!Csak ügyesen!

2008. okt. 2. 12:10

Sziasztok!

A tegnapi torna elmaradt, annyi minden jött közbe otthon, este viszont sétáltam vagy másfél órát a kislányommal. Mellette sajnos nehezen tudok tornászni, ugyanis egyfolytában besegít:-)

Arra gondoltam, hogy a hétvégén csinálok egy májtisztító kúrát. Azt, ami itt is fenn van az egyéb diétás témákban. Csinálta már valaki közületek? Tapasztalat, érvek, ellenérvek...

86. Mocori (válaszként erre: 85. - ALLICS)
2008. okt. 2. 10:14
Ügyes vagy, nem semmi teljesítmény!
85. ALLICS (válaszként erre: 81. - Mocori)
2008. okt. 2. 09:55

Szia!

Én nem követek semmi divatos diétát csupán odafigyelek az étkezésemre és sokat sportolok.Tehát gyakorlatilag életmódot váltottam:)

84. Bea1989 (válaszként erre: 83. - Pannika50)
2008. okt. 1. 22:14
Egyszerre ;)
2008. okt. 1. 22:08

Sziasztok ! Én is szeretnék csatlakozni hozzátok.

Jókedvű ,vidám csapat van itt ,talán nekem is sikerülni fog lefogyni ...."együtt könnyebb " jelszóval.

A 90 napos kurát választottam ,3 napja kezdtem el.A holnapi gyümölcsnaptól egy kicsit félek ,de bizok magamban.(biztatom magam :) )

Gratulálok a " haladóknak " a " kezdőknek " kitartást !

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook