Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sikeresen lefogyni fórum

Sikeresen lefogyni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2008. okt. 1. 22:08

Sziasztok én is szeretnék csatlakozni hozzátok! :)

Én 2008. aug. 10-én kezdtem a fogyit a Herbalife-os cuccal. Nem nagyon fogytam tőle, vagyis fogytam az első héten, utána (szinte) semmi... Azt, azóta abba is hagytam. Vezettem fogyinaplót is(vagyis még most is vezetem): http:// fogyinaplom . blog . hu/

Szóközök nélkül, természetesen.

Vélemény?

Torna sajnos kimaradt, de már gyűjtöm hozzá az erőm :))

81. Mocori (válaszként erre: 68. - ALLICS)
2008. okt. 1. 21:07
Gratulálok én is neked! De mit tettél ezért? Nem írtad le azt, vmi előírt diéta (pl. 90 napos?), vagy hogyan?
80. Mocori (válaszként erre: 79. - Narumi099)
2008. okt. 1. 21:02

Hellóka! Itt vagyok én, bár most megyek épp hajat mosni... :D

De ügyik vagytok! Mindenki!

2008. okt. 1. 20:57
Hm... nem írt senki. Most jöttem meg a futásból (ami inkább kocogás). Milyen jól tud esni:) És nektek hogy ment a mai nap?
2008. okt. 1. 17:41

Sziasztok!

Ma víznappal indítottam. Eddig sikerült is betartani^^ Az este már kutya füle sem lesz. Még hátra van a kocogás. Meg egy kis hasizom.

Ez így sokkal jobb, hogy ennyien "összegyűltünk", és feljövök és látom, hogy mindenki nekikezdett, mintmagányosan belevágni a dolgokba^^

2008. okt. 1. 17:05

Sziasztok!


Mai napom:

10,30 norbi puding

14,30 karfiol leves és 2 db virsli kechup

17,30 egy bögre kakaó szigorúan édesítővel

folyadék norbi szörp 1,5 liter...

na ez már haladás,mert én ngyon keveset iszom...

Metroba bevásároltam fogyikenyér, puding és egyéb fogyi kajá és még jön majd 1-2 dolog futiszolgálattal, amit nem kapok sehol...

torna :este bringa... családot itthon hagyva;O)

Ilyen beszámolóra gondoltatok, amit minden nap írjunk?

76. ALLICS (válaszként erre: 75. - 443e9f1921)
2008. okt. 1. 16:15
Itt a Hoxán is lehet fogyinaplót vezetni:)Ez garantáltan nem fog eltünni:DD
2008. okt. 1. 16:09

Üdv mindnekinek!

ALLICS ez igen GRATULÁLOK 27kg az nem semmi,de majd az utolsó 5kg lesz kőkemény szerintem.Ne add föl néha iktass be egy két olyan napot amikor a kedvencedet eszed vagy akér édességet nekem is volt olyan 2 hónap amikor egy deka nem ment le,nagyon elkeserítő volt.Örülök hogy sokan vagyunk.Nagyszerű hogy a tornát mindneki elkezdi.LÉNYEG ha valaki bűnözik vagy egy nap kudarcba fullad a tornát soha ne adja föl.Ma már hula hoopoztam 35percet,este leg magic,és hasprés.

welkin102 hát mit mondjaka sok husira...hús nélül is lehet pótolni a fehérjét bőven,a hús nem létfontosságú persze mivel én vegetáriánus vagyok én másképp látom.A fogyinaplo nagyon jó ötlet,de nekem volt vagy 3db és mindig eltűnt a lakásban valahova.sak ha rendszeres akkor jó,és minden falatot és mozgast föl kell irni valamint a centiket,mérlegeléseket rendszeresen kb 2-3 hetente.Na szóval SOK SIKERT MINDENEKINEK!!!!!

74. xleax (válaszként erre: 55. - Nagyreni)
2008. okt. 1. 14:48
Biztosan a zsírégetésben is szerepe van, de az emésztésnek tuti jó.
73. ALLICS (válaszként erre: 71. - Xleax)
2008. okt. 1. 14:43

Köszi,de mostanában nem nagyon megy...járok futni azzal tartom egyensúlyban a dolgot ha néha becsúszik 1-2 nasi.

De most megint komolyan veszem,mert az utóbbi hónapban alig fogytam valamit.

Van mérlegelőm abban nyomon lehet követni hol tartok.


Te mennyit szeretnél fogyni?

72. xleax (válaszként erre: 70. - ALLICS)
2008. okt. 1. 14:41
Épp füzetet keresek:D
71. xleax (válaszként erre: 68. - ALLICS)
2008. okt. 1. 14:41
Nagyon ügyes vagy! A többi is menni fog, ha eddig ilyen profi voltál.
70. ALLICS (válaszként erre: 69. - Xleax)
2008. okt. 1. 14:41

Szia!

Indíts egy fogyinaplót,jól átlátható lesz az egész.

69. xleax
2008. okt. 1. 14:39
Jó ötlet a pénzgyűjtős, tetszik nagyon:) Ma mozarellagolyók, kefír, főtt karfiol, 2 cs. zöldtea, 3 pohár citromos víz, 2 paradicsom, kávé kicsi tejecskével.200 combizomgyakorlat azzal az eszközzel, aminek nem tudom a nevét, és torna, de csak fél óra, mert a fejem már ígyis rákszinű. Valahova fel fogom írni, hogy mit és mennyit eszem naponta. Sok sikert mindenkinek.
68. ALLICS
2008. okt. 1. 14:38

Sziasztok!

Csatlakozhatok még??

Én már fél éve fogyózok és eddig 27 kilót adtam le.

Most 68 kiló vagyok még kb 4-5 kilót szeretnék fogyni.

67. Mocori (válaszként erre: 60. - 443e9f1921)
2008. okt. 1. 14:32

Nekem ami még bejött, az a Fogyikenyér, kevés benne a szénhidrát, reggelente két vékony szeletet eszek, rajta pulyka, vagy csirkemellsonkával+zöldség.


Nemsokára megyek tornázni! :)


Szép napot nektek!

66. Mocori (válaszként erre: 63. - Panka1980)
2008. okt. 1. 14:30

Panka1980: A B. Alexandra tornája nem olyan pörgős, mint a R. Rékáé (barátnőm szerint uncsibb is), de kemény. Nem tudom, hogy merjem-e ajánlani. Vádli, comb (kitörésekkel, stb), far, has, felsőtest- erre edz. Több dvd-je is megvan tőle, most a 200%-ot csinálom, előtte a Vitalitást.

Szóval valaki hozzáértőtől kellene megkérdezni, jó?

2008. okt. 1. 11:48

Sziasztok!

A jó fogyáshoz kell zsírégető, aerob edzés...szóval azért azt mindenki iktassaon be...minden olyan edzés,ahol a pulzus szám a zsírégető tartományban van...kocogás,futás,bicikli,stepper,aerobic...

és husit egyetek,mert az a fogyókúra során a legfontosabb fehérje bevétel..ne rántott hust,hanem teflonba megsütött párolt husit,vagy grillezett roston sült husit:)

2008. okt. 1. 09:36

Jó reggelt!

Igaz ma van okt.1 a kezdes napja, de en szombat óta kezdtem "odafigyelni" mit eszem, mert ráallatam a mérlegre és nagyon elkeritett az eredmeny. Jo par dietat kiprobaltam mar, kisebb-nagyobb eredmennyel, igaz en olyan 5-8kg közötti sulytol szeretnek megszabadulni, masok szerint nem avgyok köver, de biztosan tudjatok milyen erzes, amikor az ember megsem erzi jol magat a böreben, vagy esetleg a regi kedvenc ruhadarabok nem ugy allnak mar....Szoval akkor döntöttem, hogy csakis a kis magam altal krealt fogyokurat kezdek, ami csak annyit jelent, hogy reggel egy tal müzli, tejeskave v. teljes kiörlesü kenyer kis sajttal, ebedre amihez epp kedvem van, van mikor csak gyümijoghurt, gyümölcs, fözelek hus nelkül, zacskos leves vagy salata. delutan ha mar nagyon ugy erzem ennem kell valamit jön egy körte, alma esteleg sargarepa vagy zöld tea. Ja es egesz nap sok-sok asvanyviz! En mondom most szerda van 4 napja csinalom igy(1kg minusz), es mar tegnap eszrevettem, hogy nem is vagyok delutan estefele ehes, nemhiaba a reggeli a legfontosabb!

Mindenkinek sok sikert és kitartast kivanok!

63. Panka1980 (válaszként erre: 57. - Mocori)
2008. okt. 1. 07:30

Jó reggelt Mindenkinek!

Ez a nap is eljött. Ma betöltöm a 28-at. Örüljek vagy sírjak?

Szia Mocori! Nekem az "Eredeti Pilates élénkítő" van meg Real Isacowitzcal.

Igen, valóban tartásjavító is, ez a DVD kifejezetten a gerincet erősíti, de mindezt kőkemény has, derék, és hátizommunkával. Nekem a gerincsérv miatt éppen ezeket kell erősíteni, illetve amúgy is alma típusú vagyok.

Szeretnék én is valami "zsírégetőbb" tornát végezni, de semmi ugrálós, futós nem jó, ami megerőlteti a gerincemet és a porckorongot, mert 2 nap után zsibbad a bal lábam. Úszni kellene az orvos javaslatára, de 35 km-re van hozzánk legközelebb uszoda, amit időben, és pénzben sem bírnék. Ha valakinek van valami jó ötlete, szívesen várom. Mocori, a Béres Alexandra torna milyen? Ugrálós vagy inkább erősítő.

Illetve ha van valakinek fittneszlabdához gyakorlatsora, azt is szívesen venném, mert labda az már van. Még kismamakoromból. :-)

Csak lesz velem valami, ha megpróbálok odafigyelni a kajára, és valamit mozgok is. Van egy 4 éves kislányom soha ki nem fogyó energiával, esténként sétálni szoktunk menni. Az is valami. Esetleg majd konditerem, az legalább van egy a kicsiny városunkban, csak egy partner kéne hozzá, egyedül nehezen szánom rá magam.

Mindenesetre citromot elfelejtettem venni, úgyhogy az előbb megittam éhgyomorra az almaecetes vizet. Reggelire gyümölcsöt fogok enni, azzal kihúzom 10-ig. Akkor valami teljes kiőrlésűt sajttal, vagy diétás lekvárral. Ebédre majd meglátjuk. Otthonra pörkölt van nokedlivel, abból inkább nem hoztam magammal.

Valami főzelék vagy saláta kellene.

Jók legyetek! Kitartás mindenkinek!

És együttérzek azokkal, akik ilyenkor már húzzák az igát.

2008. szept. 30. 22:51
Ja és elfelejtettem,hogy az almaecetnek is nagy zsírégető hatása van!
2008. szept. 30. 22:49

Sziasztok! Én egy hónapja szedek zsírégetőt. Leadtam 4 kilót,pedig ugyanúgy eszem csak már kevesebbet,mert étvágycsökkentő hatása is van.

Merem ajánlani mindenkinek,mert gyógynövény alapanyag az egész,semmi mellékhatása nincs.

A barátnőm már 6 kilót fogyott tőle,ezért is próbáltam ki. TV shop-ban fent van a termék,és a leírás is.

2008. szept. 30. 22:48

HAHÓ MINDENKINEK!!!!!!!!!!!

HOLNAP KEZDŐDIK A NAGY NAP 2008.OKTÓBER 1.A LEGELSŐ NAP AMIKOR MINDENKI ELKEZDI VELEM EGYÜTT A NAPI MINIMUM 30 PERCES TORNÁT!AKINEK ABSZOLUT NINCS KEDVES VAGY IDEJE ANNAK 30PERC!AKI MÁR EDZETTEBB JAVASOLNÉK 45-60PERCET.Csak elkezdeni nehéz!Én az elmúlt egy évben minden nap tornáztam talán a 365 napból esetleg 2-3x nem.És meglehet szokni.Csak akarni kell elhatarozni hogy most sikerülni fog,és NAGY IGAZSAG HIGYJÉTEK el,öreg fogyózó vagyok ha valamit az ember megkíván megkell enni.Pl ha megcippantok egy falat csokiért inkább 1 szelet kis sportszelet mint 2 het mulva 5táblacsoki és föladva...mert az nagyon gáz lenne.Mindneki mérekezzen le,akinek nincs mérleg az centiméterbe mindenképpen EZ NAGYON FONTOS mert az ember kedvét elveszi ha nem látja az eredményt.AZ EREDMÉNY PEDIG LÁTSZÓDNI FOG de ehhez pontos centimétereket kell tudni.MA MEGÉRKEZETT A hula hoop karikám amit németből rendeletem 1 méteres átmérőjű,holnaptól ezzel csűröm.

Narumi099 én is tartottam régebben heti 1 gyüminapot mindig hétfőn,mert nálam a vasárnap mindig gáz volt mert sütire ráugrottam.Igy egész nap 2-3 liter mentes viz zöld tea es gyümik,én általába 1 banant mangót,ananász ettem és max 1 kis csomi mogyorot akinek a gyomra nem birja a gyümit csak.De később már nem ment jól mert hiába kibirtam a gyüminapot de másnap nem birtam magammal.Ami jó és talán hihetetlen az a heti 1 rizsnap beiktatása 20dkg rizs főzve és hozzá 30dkg párolt alma fahéjjal esetleg 0.5kg is lehet.5 adagra elosztva.Kipróbáltam jobban bejött minta a gyüminap.Viszont estére én kb hajnal 1kor feküdtem le rendszeresen nagyon megéheztem.

Pilates torna elsősorban ha jól tudom nem fogyasztásra van hanem valaki nagyon jól leirta tartásjavitas stb.A zsirégeteshez szerintem az light.os.

Reggelire a legjobb lenne mindig gyümi,viszont ha rágondolok elmegy az élettől a kedvem.

HOLNAPTÓL ÉN CSAK TELJESKIŐRLÉSŰ DOLGOKAT ESZEM!

18-19ÓRA UTÁN MÁR SEMMI!

NO CUKOR!

NO CSOKI!

HETI 1 GYÜMINAP

HETI 1 RIZSNAP

NAPI 1 ÓRA TORNA

NAPI 2-3 l ásványviz.

mindneki határozza el magát nagyon mert akkor sikerülhet a -5KG tutira karácsonyig úgy hogy nem kell éhezni.

CSAK AKARNI KELL AKKOR SIKERÜL.Irjatok majd kinek milyen volt az ELSŐ nap!Gyűjtsetek perselybe pénzt mondjuk napi X összeget és amikor eljön a karácsony meglepheti mindneki magát valami extra ajándékkal a sikeres fogyiért.Ki mennyit szán rá.NEM JÓ ÖTLET????NEKEM VAN CIGI PERSELYEM IS AMIÓTA LESZOKTAM NAPI 550fT.OT dobok,a fogyisba pedig holnaptól egy papir 200.ast ebből lesz 16.800Ft ha dec.23-ig számolunk és ebből már akár egy jobb 50ml parfümöt is veht az ember.

NA SZÓVAL VÁGJUNK BELE,IRJATOK ki mibe vágott bele milyen módszerbe illetve hogy erzi magat.Pusz

2008. szept. 30. 21:38
Tök jó, hogy ennyien vagyunk^^ legalább jó hangulatban telik a fogyókúra^^ Akkor holnaptól. Úgy hallottam, hogy egészséges, ha hetente egy nap csak vizet iszom és gyümölcsöt eszem, vagy gyümölcslevet iszom. Sztem ezzel kezdek. Mindenkinek sok sikert^^
58. Mocori
2008. szept. 30. 21:10

Egyébként én a Béres Alexandra dvd-ire tornázom és nagyon jók!!!

Régebben Norbira és R.Rékára, de ezek a tornák tönkretették a könyök és térdizületeimet (nem is tornázhatnék ilyeneket...:( ).


Holnaptól én light-ra veszem a kajcsit, remélem menni fog!


Ki miket fog reggelizni?

57. Mocori (válaszként erre: 54. - Panka1980)
2008. szept. 30. 21:04
Pont most olvastam a Pilates tornáról, hogy nagyon jó és kemény. Melyik van meg neked?
2008. szept. 30. 19:46
Hali mindenkinek,Panka boldog szülinapot!
2008. szept. 30. 15:11
Egy kérdés, kérlek, ne nevessetek ki! Annak mi a hatása, ha éhgyomorra citromleves vizet iszom? Vagy pontosan hogy kell ezt és mit használ? Imádom a citromot, a citromleves vizet, talán ez volna a fogyókúra egyetlen olyan része, amit szívesen csinálok:-)
2008. szept. 30. 10:57

Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni. Holnap lesz a szülinapom, a tortázás már megvolt a hétvégén, úgyhogy mindent bele.

Én 70 kg :-( körül mozgok, leginkább a hasamon és a hátamon van felesleg. Sajnos 2 éve kijött egy porckorongsérvem, amit ugyan megműteni nem kellett, de elég egy kis megfázás, vagy megerőltetés, és máris érzem. Ördögi kör: sport ezáltal korlátozott, a túlsúly viszont egyre jobban terheli a gerincemet. A hétvégén kaptam egy Pilates DVD-t, vasárnap végig is csináltam. Hát még mindig rendesen izomláz van a hasamban és a hátamban. Ez direkt gerinckímélő és erősítő torna (állítólag). Mindenesetre, ha néhány alkalom után érezni fogom a derekamat, akkor ezt is abba kell hagynom. Mindennap nincs időm csinálni (munka, gyerek, háztartás) mellett, de próbálom legalább minden másnap. Dolgozni bicóval járok, ha esik ha fúj.

A kajálással is gondban vagyok, mivel a családnak mindennap főzni kell, és a drága párom nem nagyon díjazza a lightos kajákt, mivel szerinte azzal max. az utcaajtóig lehet elérni. Mindenesetre próbálok a délutáni órákban már nem, vagy csak amit szabad enni.

Illetve, ami nekem nagyon bejött, mivel folyamatosan emésztési problémáim vannak: este egy pohár gyümölcslében vagy teában elkevert egy evőkanál darált lenmag. 1-2 nap után rendesen beállít, ajánlom mindenkinek.

A citromlét azt hiszem én is kipróbálom.

Remélem az energiám is több lesz kicsit, mert az utóbbi hónapokban folyamatosan olyan szinten fáradt vagyok, hogy az már hihetetlen.

Mindenkinek kitartás, sikerülni fog.

Ja, én elégedett lennék, ha 5 kg-tól meg tudnék szabadulni, akkor már nem kellene ruhatárat cserélnem.

2008. szept. 30. 00:09

Sziasztok! Én is szívesen csatlakoznék a csapathoz, bár már kb. 2 hete fogyózom - újra. 2 éve, a második gyerkőcöm születése és a szoptatás abbahagyása után 3 hónap alatt sikerült a terhesség előtti súlyomra visszafogynom, nem volt nehéz, a férjemnek még nagyobb az önuralma, mint az enyém, óriási erő volt. De nagyon elengedtem magam, már 67 kg vagyok (2 hete 68,5 voltam), 164 cm, és ami a legrosszabb, szinte minden a pocakomra rakódott.

Én tulajdonképpen mindent megeszem, délután 4-ig, utána már csak esetleg gyümölcsöt, meg vizet. És próbálok arra figyelni, hogy 1200 kalóriánál ne vigyek be többet, felső határ az 1600, ha napközben elcsábulnék valami magasabb kalóriatartalmú kajcsira.

A mozgással hadilábon állok, erre tudtok ajánlani valamit? A két gyerekem egész nap rajtam lóg, aztán ott a háztartás. Próbáltam el-elcsípni félórát napközben, de ahogy a kisfiam meglátja, hogy a földön fekszem, egyből rámmászik. Így nehezen megy a hasprés... Estére lóg a nyelvem, csak ülök és nézek ki a fejemből, vagy valami olyasmit csinálok, amit ülve is lehet, kevés energiaráfordítással.

De tök jó, hogy van egy jó kis fogyiscsapat, titeket olvasva talán bennem is több lesz az elszántság, sajnos imádok enni:-(

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook