Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sikeresen lefogyni fórum

Sikeresen lefogyni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2008. okt. 20. 14:00

sziasztok,

Én rá sem merek állni a mérlegre. Most hetvegen szülinapi buli volt, finom torták..stb. Nem tudtam ellenallni, meg ma is eettem egy szeletet, de lehet ez mar nemcsak a gyengesegem jel, hanem mert ma fog megjönni es ilyenkor olyan zabálási kényszerem van...Most ittam egy hashajtó teát is, mert "azzal" is gondom van.

tudtok adni egy kis biztatást, hogy ne adjam fel? még 5kg lenne a cél, de valahogy ez iszonyú nehéz...

141. ALLICS
2008. okt. 20. 09:50

Sziasztok csajok!

Nálam minden rendben volt a hétvégével még fogytam is:)

2008. okt. 19. 18:28

Hol vagytok lányok?

Ma olyan éhségroham tört rám kis idővel ebéd után... Mindenbe belekajáltam. Meg is van az eredménye. Borzasztóan rosszul érzem magam, lelkileg és testileg egyaránt. Nagyon fáj a hasam. Megint a hétvége. Jövő héten viszont szabin leszek. Remélem nem lesz mindennap ilyen nap.

2008. okt. 15. 19:30

Sziasztok!


Ma 15 napja, hogy tart a fogyókúránk (bár az utóbbi napokban kicsit elengedtem magam). Nem bírtam tovább, méredzkedtem.

- 2 kg, derék-, csípő-, mellbőség - 2-3 cm. Nagyon örülök. Új erőt kaptam tőle. Bár a tornával vannak problémáim, napok óta nem volt rá időm. Mindig közbejön valami. De majd igyekszem.

138. ALLICS (válaszként erre: 136. - Panka1980)
2008. okt. 14. 09:52
Én is pontosan ezt szerettem volna mondani.Minden csoda 2 napig tart,tehát ha meg is akarjátok tartani a súlyt,azt sajnos csak kemény munkával lehet.Én amúgy sem vagyok ezeknek a "csoda diétáknak" a híve.Ha szimplán odafigyelsz a kajára és sportolsz azzal is nagy eredményeket lehet elérni.
137. Panka1980 (válaszként erre: 135. - 443e9f1921)
2008. okt. 14. 07:34
Ha a fórumokon belül rákeresel a Colonix szóra, találsz rengeteg más véleményt is. Érdemes megnézegetni őket, ha van egy kis időd. Nekem most sajna nincs, de később biztosan beleolvasgatok.
136. Panka1980 (válaszként erre: 135. - 443e9f1921)
2008. okt. 14. 07:32

Szia!

Addig pörgött, amíg ittam a teát, az hajtott rendesen. Néha elég kellemetlen volt a munkahelyen. De utána egyáltalán nem. Mint írtam is, inkább szorulásosak lettünk. Az igaz, az a néhány bizonyos dolog az egy hónap után jött ki belőlem, és anyuból is (belőle még hosszabb is). Lehet, hogy tényleg tovább kellett volna csinálni. De akkora hatást nem tapasztaltam, hogy rászántam volna még egyszer azt a pénzt. Valami csodára számítottam, de lassan rájövök a saját hülyeségeimen, hogy ezek a csodák nem léteznek, hosszútávú eredményt csak kemény munkával tudsz elérni.

De ez csak az én tapasztalatom, lehet, hogy Nálad/Nálatok teljesen jól működne.

2008. okt. 13. 23:03

Hali mindnekinek!

Panka én is anyummal együtt szeretném mert hát ugye 50rongy és azért az nagyon sok.

Nem pörgött föl az anyagcseréd utánna?Mit éreztél szerinted nem éri meg ennyit beruházni?Nem tudom mit várok tőle de nagyon drága az biztos.És azt mondják a 3 hónapot érdemes végigcsinálni de hát en is arra gondoltam hogy anyummal ketten mevesszük es akkor 1.5 honap mindkettőnknek fene tudja.Lehet megpróbálom.

134. Panka1980 (válaszként erre: 133. - 443e9f1921)
2008. okt. 13. 15:34

Szia!

Én már csináltam másfél hónapot a Colonix programból. A tea meghajt rendesen, mindennap többször volt székletem. A rost egy homokszerű "por", a vége felé elég nehezemre esett meginni. A tabletta, a parazitagyilkos... hát nem tudom, lenyeltem és kész. Egyszer mintha láttam volna egy ilyen hosszabb dolgot a wc-ben, de nem volt kedvem turkálni benne. Fogyni nem fogytam, nem lettem kevésbé fáradt. Viszont mikor abbahagytam rettentően szorulásos voltam. Vannak tehát előnyei, és mindenkire másképp hat. Én anyukámmal csináltam, így vettük meg a 3 havi adagot, neki is hasonló tapasztalatai voltak.

Én még egyszer nem költök rá, az biztos. De lehet, hogy neked bejönne.

2008. okt. 13. 12:04

Hahó mindenkinek!Olvasom hogy a hétvégékkel zűr van,hát nálam is!Össze vissza ettem mindent amit értem inkább le sem írom hogy mit,és hiába tornázom annyit édességet eszek hogy végem van.EZÉRT ÚGY DÖNTÖTTEM MA ELKEZDEM A 90napos diétát!Mivel ezt már évekkel ezelőtt csináltam de csak egyszer igy szokatlan lesz a szervezetemnek és fogyni tutira lehet tőle,csak nagyon kötött és szerintem nehéz is.Tehát hogy minden nap betartani hogy milyen nap van és azokból enni amikből lehet.Szerintem ezzel dec.közepére végére le lehet dobni 5-10kg.t.Mivel tornázni is fogok mellette szerintem hatásos lesz.Ha esetleg valaki ugy gondolja hogy belevág még velem vagy a 4.napból becsatlakozik irjon.A napi 30-40perc hula hoopozast folytatom es mellette csinalok 30perc hasprést es lag magicet.Emellett legalább 3 kört fogok tenni a lakás körül kocogva mert olyankor legalább az ember jól megizzad.2 hetente fogok mérekezni,kiloba is centibe is ugyhogy szoritsatok az eleje nehez lesz de szerintem menni fog.Több ismerösöm is vegigcsinalta ezt a 90napos szetvalaszto dietat es 10-15kg lement mindenkinek.Jó persze az nem mindegy mennyi a fölösleg de a 4naponta gyümi nap az azert nagyon jót tesz a testnek börnek mindennek.

JUT ESZEMBE egy kerdes csajok!

TI PRÓBÁLTÁTOK már a dr natura vagy colonix méregtelenitést?Kegyetlen drága de kikéne próbálni.Na hali szoritsatok a legelső naphoz este irok.

132. ALLICS
2008. okt. 13. 10:09

Sziasztok!

Egy kis bűnözés belefér csajok:))

Ha nem lennének néha ilyenek nem is lehetne hosszú távon bírni.A csokinak amúgy jó hatása is van hetente néhány kockát érdemes is megenni persze a magas kakaótartalmú minőségi csokikból.

Én is bűnöztem és nekem is nehezebbek a hétvégék ilyenkor vissza is jön pár deka,de ilyenkor tudom,hogy a hétfő elég húzós lesz keveset eszem és lemegy a hétvégén visszajött is.

Hajrá ne adjuk fel!

131. Andy79
2008. okt. 13. 10:06
Szerintem ha visszaállsz a diétára, és nem adod fel, nem hiszem, hogy baj lenne ez az egyszeri kilengés. Kicsit felpörgetted az anyagcseréd. Meg az sem mindegy persze, hogy mikor eszed, délelőtt még nem nagy bűn :-)
130. Panka1980 (válaszként erre: 129. - Chrissy26)
2008. okt. 13. 09:46

Köszi a bíztatást!

Én is így gondolom. Általában hétvégén ebédre megyünk a mamákhoz, nagyobb a kísértés. Hétközben nem olyan gáz. Csak akkor, mikor unalom van a melóhelyen. Bár magamhoz képest elég jól viselem. Itt van az irodámban egy halom pilóta keksz, vaníliás karika, gyümölcslevek, ha esetleg beesne egy vendég. De nem nyúltam semmihez, mióta elkezdtük. Az édességet majdnem teljesen sikerült kizárni. Kivéve a szülinapi sütiket, meg persze amit én sütöttem hétvégén. Ott se a kész sütivel volt a gond, hanem a menet közbeni nyalakodással. Szóval mindent bele, folytassuk, bár már kissé kevesebb lelkesedéssel, mint két héttel ezelőtt. Ma előásom anyukámnál a Callanetics könyveket, és megpróbálkozok azzal is. Jó ez a Pilates, érzem, hogy megdolgoztat, de eredményt nem látok sajnos. Igaz, nem is tudom mindennap csinálni, de heti 3-4 x megvan az 50 perc.

2008. okt. 13. 07:51

Szia Panka1980!

Ne keseredj el és ami a legfontosabb ne add fel, en is bünöztem a hetvegen, mert csokit ettem, habar nem alltam a merlegre, de iszonyu lelkiismeretfurdalasom volt. Rajöttem viszont, hogy a hetvegek valahogy nagyon vesszelyesek a fogyokurara, nekem hetközben jobban megy, pedig itthon vagyok es nem mondom hogy nem gondolok az eevesre, de valahogy kibirom. reggelizem egy jot müzli tejjel, esetleg teljes kiörlesü kenyer sajttal felvagottal, tejeskave es nem vagyok ehes egesz 1ig, akkor esetleg valami gyümi, salata, vagy amihez kedvem van, de utanna mar nem eszem semmit, mert valahogy szerintem a reggeli müzli meg a napközben ivott sok folyadek betelit teljesen...

2008. okt. 13. 07:47

Sziasztok!

Azt hiszem a hétvégén kicsit elengedtem magam. Vagyis nem kicsit. Tegnap vendégségben voltunk. Bográcsozni mentünk jó kis babgulyásra. Reggel csak egy almát ettem, ott meg mással nem kínáltak minket a gulyásig, mint pogácsával. 2kor lett kész az ebéd... :-(. Nagyon bánatos vagyok. De az viszont pozitív, hogy ilyenkor mindig fel szoktam adni, de most úgy gondolom, hogy folytatom ugyanúgy.

Pedig nem nagyon érzem magamon, hogy ment volna le. Egy kicsit fittebbnek érzem magam, de ez minden?

Ti mennyire érzitek? Nem centire, vagy kg-ra gondolok. Lehet, hogy valamit rosszul csinálok?

127. xleax (válaszként erre: 126. - Panka1980)
2008. okt. 10. 21:37
Ha más mellékhatása nincs, küldjél egy kis vírust:D
2008. okt. 10. 20:26
Probléma megoldva. Az oviban hasmenés vírus van, valószínűleg azt kaptam meg én is. Kipucolódtam rendesen.
125. xleax (válaszként erre: 122. - Chrissy26)
2008. okt. 10. 20:16
Anyu is szokta, de az volt írva a zacsira, hogy anyalevél, és neki attól rendesen megy a hasa.
124. xleax (válaszként erre: 118. - Panka1980)
2008. okt. 10. 20:15
A sütőtök óta még jobban elakadt, azt ne.
2008. okt. 10. 13:21

Sziasztok!

Veszek ma valami ilyesmi teát, mert ez már lassan felér a szüléssel. Borzasztó, pedig a hasam benn folyamatosan morog. Most a darált lenmag se segít, pedig az eddig mindig bejött. Köszi az ötleteket!

2008. okt. 10. 12:53

Sziasztok,

A szennalevel, vagy ugyis aruljak, hogy "anyalevel" nagyon jo hashajto.De ebböl is ket fajta van, vigyazni kell melyiket veszi az ember, mert az anyalevel teljesen artalmatlan. Tiszta gyogynöveny. Biztosan mondhatom, draga anyukam huszan x-edik eve szedi, sajnos nem önszantabol,hanem betegsegböl fakadoan es semmi baja nincs vele. Ha nalam is "gond" van, akkor en is iszom egy kis adagot es heylrehozza a dolgokat, a gyomrot sem viseli meg. Ugyhogy a sok egyeb ilyen jellegü gyogyhatasu keszitmenyek helyett en ezt hasznalom szekrekedes eseten.

121. ALLICS (válaszként erre: 117. - Xleax)
2008. okt. 10. 09:35
A Szűztea erre nagyon jó,de néha szünetet kell tartani a szedésében,mert hozzászokik a szervezet és akkor elveszíti a hatását.Ezenkívül nekem a 100%os narancslé meg a kávé szokott beválni.
120. Andy79 (válaszként erre: 111. - Safirah)
2008. okt. 9. 21:09

Szia!

Én is Norbizok, szinte csak 1 kódú kajákat eszem, na meg néha max. 2-est. :-) Te mikor kezdted a Norbit? Az elején gyorsan mentek a kilók, most kb. heti 1 kg megy le.

2008. okt. 9. 16:29
Hashajtó hatású a tej, a kávé, a mák. Súlyosabb esetben a szennateát szokták ajánlani.
118. Panka1980 (válaszként erre: 117. - Xleax)
2008. okt. 9. 15:04

én is kínlódok napok óta. Csak kis bogyókat tudok produkálni. Pedig sokat iszok, és csak barna, vagy teljes kiőrlésű kenyeret eszek, sok zöldséget, gyümölcsöt, levest. A húst egyáltalán nem kívánom. Tegnap a kollégáim megleptek egy tál süteménnyel utószülinapra :-(. Egyet ettem, de olyan lelkifurdalásom volt utána. És ma úgy érzem, visszadagadtam akkorára, mint amivel kezdtem. Bár ez attól is lehet, hogy holnaptól várhatóak a piros betűs napok.

Valami nekem is kellene, ami kicsit meghajt, de nem akarom magam semmihez hozzászoktatni.

Ma például épp a sütőtököt ajánlották erre a problémára, én még nem hallottam. Inkább gondolnám hasfogónak.

117. xleax
2008. okt. 9. 11:31

Létezik valami, ami hasmenést okoz? 3 napja kínlódok. Azt hiszem ki fogom próbálni(szűztea). Tea formában is létezik.


Oké, akkor a sütőtökkel minden jó. Örülök, mert nagyon fincsi:)

116. ALLICS (válaszként erre: 112. - Xleax)
2008. okt. 8. 14:44
Kalóriatartalma: 100 g / 81 kcal / 322 kJ
115. ALLICS (válaszként erre: 113. - Mocori)
2008. okt. 8. 14:42
Én 1 szedek:)
2008. okt. 8. 14:38
Hali mindenkinek!xleax a sütőtök nagyon egészséges és rengeteg vitamin van benne és a kalóriaértéke se magas,szóval aki szereti annak tuti tipp mert rengeteg vitamin van benne.
113. Mocori
2008. okt. 8. 14:29

Nekem a szűztea kapszulával annyi a gondom, hogy iszony megy a hasam.

Allics! Egy nap hány kapszulát kapsz be? Gondolom nem háromat...:)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook