Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sikeresen lefogyni fórum

Sikeresen lefogyni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2008. szept. 28. 14:40
Sziasztok! Szeretnék én is csatlakozni:) Az álomsúlyom 55 kg lenne, olyan 10 kg lemehetne:) Mindent bele^^
21. Any19 (válaszként erre: 20. - Welkin102)
2008. szept. 28. 14:39

Gratulálok a fogyásodhoz, tök jól nézel ki.;))

Remélem együtt könnyebb lesz!:)

2008. szept. 28. 14:37
Csatlakozok én is ide....én aprilisban 75 kg voltam és azóta 61-63között mozgok...55 szeretnék lenni...ugyhogy hajrá csajok:D
19. Any19 (válaszként erre: 18. - Vikcsoka)
2008. szept. 28. 14:34

Köszi, de az a kép már két éves:DAzóta híztam 5 kgot...Akkor sem volt lapos a hasam, csak mert így oldalt fekszek a képen, így laposnak tünik.

Szóval elég sokat híztam...

18. vikcsoka (válaszként erre: 17. - Any19)
2008. szept. 28. 13:08
A képed alapján szerintem semmi felesleg nincs rajtad,a felsö tested is jó,azt hogy cicis vagy az meg kell egy nőnek :)Neked csak tornázni kellene szerintem .Jól nézel ki!
17. Any19
2008. szept. 28. 10:29
Még annyit hogy én úgy akarok lefogyni, hogy figyelek a kalóriákra, de nem megyek 1000 alá...Mert akkor érvénybe lép a klasszikus jojó effektus...CSak teljes kiörlésű kenyeret fogok enni, vagy abonett kenyeret, köretnek inkább valami salátát, 2 után pedig semmi szénhidrát, csak fehérje!!Lehet veszek majd valami fehérjeport hogy könnyebb legyen ezt betartani...Valami fincsi ízűt!:)Szóval nem olyan nehéz ezeket betartani, de ha hazajövök szüleimhez máris itt a csábítás...a sok finomság...:(
16. Any19 (válaszként erre: 3. - 443e9f1921)
2008. szept. 28. 10:26

Szia!Látom sokan 66 kgról indulnak!19 éves vagyok, hát mozogni néha napján szoktam, ezt kéne rendszeresíteni...Még annyit soha nem mozogtam egy huzamban hogy a testemen is láttam volna a változást.:(Édességet szeretem, de nem vagyok függő, szóval kibírom ha nem eszek...

Nekem aza gáz, hogy a lábam meg a popóm tök rendben van, de a felsőtestem nagyon gáz...A hasamon, a csípőmön meg a hátamon van sok felesleg...Ha ez lemenne, elégedett lennék.:))Amúgy kicsit megnyugtat, hogy mindenki mondja hogy én nem lehetek ennyi kg, mert nem nézek ki annyinak...De ha leveszem a felsőm akkor már látszik is hogy mit kéne ledolgozni.:))

Remélem itt sikerül végre elérnem az álomsúlyt, csak akaraterő szükséges hozzá.:))))

2008. szept. 28. 10:08

Sziasztok!

Én is csatlakoznék! Nekem Norbival már sikerült leadnom 20 kilót, de a maradék 10, amitől még szeretnék megszabadulni, már nagyon ragaszkodik hozzám!:(( Én továbbra is maradnék az Update-nél, mert ugye igaz a mondás, hogy "győztes csapaton ne változtass!" viszont ahhoz nagyon is kell a támogatás, hogy mozogjak! Az étrendet még csak - csak sikerül betartanom kisebb bűnökkel, de a tornára már nehezebben veszem rá magam!:( Pedig anno minden nap mozogtam és bizony akkor ügyesen mentek is le a kilók! Szóval tudom, hogy ugyanolyan fontos, mint az étrend!

Egyébként 34 éves vagyok és anno 84 kilóról indultam. Most 63 - 65 kiló között mozog a súlyom. Na jó, volt már, hogy voltam 66 is, amikor édességet ettem édességgel!:((( Szóval kb. innen indulok és szerintem nagyon elégedett leszek, ha sikerül lemennem 55 kilóra!:D

Nagyon sok sikert és kitartást kívánok mindenkinek!:DDD

2008. szept. 28. 10:04

Sziasztok,

Én tegnap kezdtem a fogyókúrát, én olyan 5-8 kg-tól szeretnék megszabadulni.Én is sokmindent kiprobáltam már, épp ezért várok én is valami jó ötletre....

13. snurki
2008. szept. 28. 09:14

Hahó mindenkinek:-)

Ma kezdtem a fogyit most 68Kg vagyok és szeretnék ledobni olyan 16Kg-ot.

Szeretném minnél hamarabb megvalósitani,mert így nem érzem jól magam a bőrömben.

Ha valaki tud valami jó fogyi tippet azt megköszönném :-))

Már régóta küszködöm és nem nagyon megy:-((

Mindenkinek sok síkert kívánok aki a napokban kezdte a Fogyit

Sziasztok

2008. szept. 28. 08:40
hello! én is szeretnék csatlakozni. nekem -10 kiló kéne, kb nov 29-ig. tudom, gyorsnak hangzik egy kicsit, de reménykedni szabad. merj nagyot álmodni :)
2008. szept. 28. 08:39

Sziasztok!


Én is jövök:-) 20-kg-tól szeretnék megszabadulni,én nem szabtam határt,hogy meddig,csak sikerüljön egyszer.Június végén kezdtem 100-kg-ról,most 93vagyok,déltől nem vagy csak nagyon keveset eszem.Néha persze bűnözök,de ez még belefér:-)-sok sikert mindenkinek!!

2008. szept. 28. 08:30
Sziasztok!A fogyókúra egy örök téma, kifogyhatatlan a beszámolók sora.Én két év alatt "dobtam" le 20 kilót.Nehézségek, megvonás és torna nélkül.Nem csak lusta vagyok mozogni, de rosszul is vagyok a tornától.Nekem a Norbi rendszer jött be.Csak ajánlani tudom mindenkinek.Egyszerűek a szabályok.Mindent ehetsz, kicsit másképpen.
2008. szept. 28. 08:15
Hali mindenkinek, Én is szívesen csatlakoznék a fogyni vágyók társaságába, legalább 5kg szeretnék lefogyni karácsonyig, valami jó módszer kellene, köszke, pusz..
8. NOA
2008. szept. 28. 08:01

Pont öt kg.-ot szeretnék lefogyni én is az idén, jó lenne már 8o kg. alá kerülni valamivel.

Mazsi! Neked gtarulálok, hogy elhagytad a cigit.Pokoli nehéz utána fogyni de nem lehetetlen.

2008. szept. 28. 07:54

Én is jönnék, ha szabad...

Ki milyen fogyi módszerrel szeretne belevágni...

29 éves , 165 cm , a kilót kihagynám;O)egy6,5 hós kicsilány anyukája...

2008. szept. 28. 07:53

Sziasztok!

Örömmel látom a nagy elhatározást. Én már túlvagyok a magam nagy fogyásán. (Évekkel ezelőtt -40 kg.) És mostanában arra áldozom az időmet, tudásomat, hogy megosszam az ezzel kapcsolatos tapasztalataimat mindazokkal, akiket ez érdekel. Minden reggel eltöltök itt a Hoxán pár percet. Nektek is segítek, ha tudok. Sok sikert! :)

5. mazsi9 (válaszként erre: 1. - 443e9f1921)
2008. szept. 28. 07:19

Szia Vivaviki!

Én szivesen belevágok a fogyókurába veled . Sőt ha van jó tipped azt megköszönöm. 43 éves vagyok, 5 éve kipakoltak és híztam 23 kilót. Három hete tettem le a cigit harminc év után! Hát gondolhatod-...

2008. szept. 28. 07:15

Sziasztok! Én is csatlakoznék!!!!

januártban szültem és van még rajtam 6kg attol szeretnék megszabadúlni.És szintén 66 kg vagyok :)

165cm.Én nagyon imádom az édességet szinte csoki függö vagyok.De nem tudok mit csinálni,ha fogyizok kerülöm az édesség polcokat és olyankor aszalt dolgokat eszem,az 1 kicsit enyhiti.

2008. szept. 28. 01:35
Szioka üdv a klubban már ketten vagyunk nagyszerű.Én is halkan mondom de szerintem 66kg lehetek,nem mertem ráugrani a mérlegre,nagyon klassz lenne a -5kg.Te hogy állsz a mozgással?Édesség?Korod?
2008. szept. 28. 01:30

Szia!

Én szeretnék jönni!:))Nekem is kb. -5kg lenne a cél!Most 66 kg vagyok és 167 cm...

2008. szept. 28. 01:27
Hali mindenkinek!Azért indítanám el ezt a topikot csajok,nők,lányok,asszonyok,hölgyek mert azért tudom jól a fogyókúra szerintem már a génjeinkeben van kódolva és talán sikerülne most egy kis csapatot verbuválni és neki kezdeni egymást bátorítva egy Karácsonyig tartó életmódváltás kezdésre.2007.júli 17én nekikezdtem egy NAGY ÉLEMÓDVÁLTÁSNAK 2008 juli 17-ig:31 éves 167cm vagyok és 81kg.ról startoltam.A cél 1év alatt 20kg.Majdnem sikerült -19kg ment le.Minden nap itthon egy óra torna és teljes életmódváltás.MINDEN RUHAM NAGY LETT 46os helyett most 38-40es ruhat hordok,fölsőbe XLes helyett Meset.Hála az égnek 6 hónapja a cigit is letettem(napi 1 doboz) ,viszont fölkúszott rám pár kg újra mert nem birok magammal és az édességet eszem.Szeretnék találni pár kedves hölgyet akik hasonló cipőben járnak illetve van kedvük belevágni egy mást segítve Karácsonyig egy -5kg reális minusznak.Minden nap rendszeresen irnank is egymasnak torna tapasztalatokat stb megosztanánk.OKT 1.re gondoltam KEZDÉSNEK!Nekem nagyon sokat segítene ha többen is lennénk!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook