Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség a férjem válni akar! fórum

Segítség a férjem válni akar! (beszélgetős fórum)


2010. okt. 31. 06:35

Egy kapcsolat csak akkor működhet, ha mindkét fél szeretné.


Amit leírtál, arról egyből az jutott eszembe, hogy ez csak egy indok. Emögött valami más dolog van a háttérben. De lehet, hogy én gondolom rosszul.


Mióta vagytok együtt? Van e már gyermek?

2010. okt. 31. 06:32
Aki menni akar azt hagyni kell menni.Nem üres frázis.:-(((
19. rika (válaszként erre: 17. - Syksy)
2010. okt. 31. 06:31
ok, akkor programokat kell találnom:)
18. Pici04 (válaszként erre: 1. - Rika)
2010. okt. 31. 06:30

Szia!

Nem akarlak elkeseriteni,de a többiek is leirtak,hogy hagyd.

Eröszakkal tenyleg nem tarthatod magadnal.

Nalunk hirtelen volt a dolog,illetve mint kiderült csak nekem volt hirtelen,mert akkor mar volt az a bizonyos harmadik.

17. Syksy (válaszként erre: 15. - Rika)
2010. okt. 31. 06:29

Mondják, hogy a 7es évek kritikusak.


Próbálj másképp viselkedni, mint eddig.

Járj el te is valahová, mikor ő sincs otthon.

Én a másik csaj gondolatát sem vetném még el.

16. rika (válaszként erre: 12. - Vaczila)
2010. okt. 31. 06:29
Nem akarok baráti viszonyt. Ha megy, menjen véglegesen. De akkor miért nem pakolja össze a cuccait és megy el?
15. rika
2010. okt. 31. 06:27
2 év vagyunk házasok, de 7 éve vagyunk együtt.
14. rika (válaszként erre: 11. - Syksy)
2010. okt. 31. 06:25
Szó volt a gyerekről, csak azért halasztódott el, mert nekem jövő szeptemberre ígértek egy előléptetést és utána terveztük.
13. rika (válaszként erre: 10. - Martamay)
2010. okt. 31. 06:24

attól félek ha elmegy nem jön vissza. Viszont én meg nem vagyok hajlandó közös lakásban élni olyan valakivel aki nem tartozik hozzám.

Ő is ezt mondta, hogy jó lenne kimennie megint fél évre külföldre dolgozni hátha úgy rendeződne a dolgunk. De ilyenkor nem tud. Mármint télen.

2010. okt. 31. 06:24
Szerintem ha már idáig jutott, akkor a döntése végleges. Ha már nem szeret és nem szeretne veled lenni, akkor nincs mit tenni. Bármennyire fáj is, el kell fogadnod. Ha beleképzeled magad a helyébe, szerintem te sem szeretnél olyasvalakivel együtt élni, akit már nem szeretsz. Ez természetes. Tudom hogy neked ez most nagyon nehéz, de a legjobb amit tehetsz hogy elengeded. Ha ezt békésen tudjátok rendezni, akkor legalább egy baráti viszony még lehet köztetek a későbbiekben is és előbb utóbb majd te is találsz valakit a helyére. Próbálj pozitívan gondolkodni, még ha meg is szakad a szíved. Ez a legjobb amit ebben a helyzetben tehetsz.
11. Syksy (válaszként erre: 9. - Rika)
2010. okt. 31. 06:24

Akkor már nem egy kis haverközpontú fiatal.

Nem nagyon néztem utána, ezért inkább megkérdezem: gyereketek van, vagy szeretnétek? Mióta vagytok házasok?

2010. okt. 31. 06:22

nem tudsz mit tenni. adj neki idot. lehet visszajon, ha egy kicsit szabadon atgondolta az egeszet!!

ne eroltesd, csak rosszabb lesz!

mindenhol vannak krizis idoszakok, tul lesztek rajta!

mi is akartunk mar valni parszor.. most megis jol megvagyunk! :))

9. rika (válaszként erre: 7. - Syksy)
2010. okt. 31. 06:22
33
8. rika (válaszként erre: 5. - 71543edb1c)
2010. okt. 31. 06:22
könnyű mondani, de én azért mentem, hozzá, hogy vele éljem le az életemet és nem azért, hogy legyen férjes nevem. A szép a dologban, hogy az esküvőt nem én akartam, hanem ő.
7. Syksy (válaszként erre: 6. - Rika)
2010. okt. 31. 06:21
Hány éves a férjed?
6. rika (válaszként erre: 4. - Syksy)
2010. okt. 31. 06:20

Nem tudom. Rákérdezni sem merek, mert akkor megint "bántom".

Állítása szerint január óta semmi sem jó közöttünk. Én szóvá mertem tenni, hogy egy kicsit túl sok a hobbi. (pl: golf, póker, haverok,) Ezek a hobbi nem egyszerre vannak, csak állandóan. Úgy értem, hogy nincs olyan hét, hogy minden estét együtt töltünk. Tudom, hogy ilyenkor nem nővel van, mert szoktunk beszélni, vagy néha én is elmegyek.

2010. okt. 31. 06:17
Szerintem hagyd... az erőszakkal csak még biztosabban elkergeted.
2010. okt. 31. 06:17
Nem lehet, hogy van a képben egy 3.?
3. rika (válaszként erre: 2. - 71543edb1c)
2010. okt. 31. 06:16
Tudom, ezt szeretném elkerülni.
2010. okt. 31. 06:15
Ha ő menni akar, akkor erőszakkal nem kötheted magadhoz, az is lelki terror... Különben is,ha menni akar, papír nélkül is elmegy.
1. rika
2010. okt. 31. 06:13

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. A férjem válni akar én viszont nem. Mert én nagyon szeretem.

Azt mondja, hogy én lelkileg terrorizálom, de én ezt nem érzem. Kértem mondja meg, amikor ilyet csinálok de nem teszi. Levette a gyűrűt és ez nekem nagyon fáj.

Mit tegyek nem akarom elveszíteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook