Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség a férjem válni akar! fórum

Segítség a férjem válni akar! (beszélgetős fórum)


51. pmjudit (válaszként erre: 49. - Rika)
2010. okt. 31. 07:05
Akkor menjetek ma valahová. Tuti az is idegesíti, hogy most éppen gépezel.
50. 82499f2528 (válaszként erre: 1. - Rika)
2010. okt. 31. 07:05
Nem szeretik a pórázt hagyd elmenni....
49. rika (válaszként erre: 37. - Pmjudit)
2010. okt. 31. 07:04
Holnap találkozik a haverjaival. Hát nem tudom mit várjak ettől a találkozástól Az egyik elvált, a másik állandóan szidja a feleségét. tuti megbeszélik a dolgot.
48. 82499f2528 (válaszként erre: 46. - Pmjudit)
2010. okt. 31. 07:04
Szar ezt mondani de hagyd menni.....Minden nő egyforma,senki sem jobb.Ha a gyerek sem érdekli meg te dobd ki inkább!
47. pmjudit (válaszként erre: 45. - Mamszi58)
2010. okt. 31. 07:04
Szerintem a mai fiatalok egészen mások.
46. pmjudit (válaszként erre: 43. - 16b5d6ae34)
2010. okt. 31. 07:03

Szerintem ne szánta rá magát, mert akkor már ment volna.

Ha viszont nem változtatnak valamit gyorsan, akkor nincs mire várnia.

45. mamszi58 (válaszként erre: 42. - Pmjudit)
2010. okt. 31. 07:02
Nem feltétlenül. Vannak olyan férfiak, akik - neveltetésük okán - nem képesek természetesen állni ezekhez a dolgokhoz. Volt ismerősöm, akinek a párja kórházban dolgozott és, amikor a szülészeten kellett helyettesítenie, akkor nemileg teljesen passzív volt, mert az ott látottak miatt undorodott a nőktől. Szerencsére rövid ideig tartott és pár hónap után rendeződött a dolog.
44. rika (válaszként erre: 41. - Mamszi58)
2010. okt. 31. 07:02

Na azért ennyire nem vagyok elvetemült:)

Tök más a zenei ízlésünk és a filmekben is. De megnézem vele a focimeccset, sőt még véleményt is tudok mondani. Ő meg eljön velem a filmre amit én szeretnék megnézni. Sőt nyert nekem jegyet premier előtti vetítésre, mert tudta, hogy meg akarom nézni a filmet.

43. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 37. - Pmjudit)
2010. okt. 31. 07:01

Biztos igazad van, csak nagyon nehéz lehet megvalósítani.

Én nem hiszem, hogy vidáman el tudnék menni kirándulni, akár ebédelni. Csak azon agyalnék, hogy miért történik mindez.

Ha valaki elszánja magát a menésre, ott már nincs szerelem, talán van egy harmadik, ki tudja. Ha marad is, a tüske örökre benne lesz mindkettőjükben.

42. pmjudit (válaszként erre: 36. - Rika)
2010. okt. 31. 06:57
Amíg nincs a hasadban a pici, nem érzi át az egészet. A 9. hónapban valószínűleg nem így fog hozzáállni.
2010. okt. 31. 06:57

Van az úgy, hogy az ember szereti a másikat, csak éppen kicsit sok a másik. Nagyom szerettem a férjemet, a válásunk után jó 15 évbe telt, mire ez a szerelem kiment a zsigereimből, de mégis elváltam tőle, mert nem tudtam azt a fajta szeretet elviselni, amit kaptam tőle. Minden percemben ott volt, ahol én, minden pillanatomról tudni akart, mindennek közösnek kellett lenni. Ezt úgy értsd, hogy nem hallgathattam azt a zenét, amit én szerettem , de ő nem, mert akkor fájt neki, hogy nem együtt szeretjük, amit hallgatunk. Egy idő után megőrültem ettől.

Azért írom le ezeket, hogy kicsit a másik oldalt is érzékeld. Talán jó lenne egy pár-terápiára elmennetek, ahol, lehet, hogy nem az lesz az eredmény, hogy együtt maradtok, de legalább tisztán fogsz látni és a következő kapcsolatban majd ez meghálálja magát.

2010. okt. 31. 06:57

Szerintem a Te életedbe is eljön majd valaki, aki igazán szeret. Nálunk igazán Ő akarta a gyereket, most már nem kell neki. Az adósságok is rám maradtak, még nem tudom mi lesz, de majd valahogy

csak lesz. Talpra kell állni. Az első házasságomból is van egy nagy lányom, már csak végettük is. Én sem gondoltam, hogy így fog alakulni, de ha menni akar, menjen. Én elengedem. Lehet, hogy idővel rájön, de már akkor késő lesz!

39. 82499f2528 (válaszként erre: 36. - Rika)
2010. okt. 31. 06:56
Ez hülyeség.....
2010. okt. 31. 06:56
Had menjen. Ha téged akar, és elmegy, legalább rájöhet. Melletted erre nincs esélye.
2010. okt. 31. 06:54

Én biztos nem adnám fel könnyen.

Nálunk is többször szóba került, hogy terrorizálom, 13 éve vagyunk házasok, 15 éve együtt, van 2 gyerekünk - én küzdenék, ha valóban szereted.

Letette a gyűrűt, de még nem ment el - tehát vacillál.

Menjetek el nyaralni, kikapcsolódni, Te pedig próbálj kevesebbet beleszólni a dolgaiba - mégha nagyon nehéz is.

Itt a hosszúhétvége - menjetek kirándulni, moziba, étterembe, vagy erdőszéli büfébe, olyat csináljatok, amit nem szoktatok naponta.

36. rika
2010. okt. 31. 06:52
Amikor szóba került a gyerek téma, meg a szülés, kérdeztem ,hogy bejön-e velem, mert én nagyon szeretném, hogy ott legyen a szülésnél. Azt mondta fél, hogy meggyűlölné a gyereket, mert fájdalmat okoz nekem.
35. rika (válaszként erre: 33. - 10ee523fed)
2010. okt. 31. 06:51
Nagyon vágyok egy gyerekre. És úgy gondolom az ideje is itt lenne. De úgy tűnik csak álom marad.
34. rika (válaszként erre: 32. - KRISZTAL)
2010. okt. 31. 06:49

Hát ma nagyon nem.

Azért nem értem, mert a nyaralás is nagyon jó volt. Ha nem itthon vagyunk, minden rendben van. Én ezt nem értem.

2010. okt. 31. 06:48
Kedves Rika! Mi is hét éve voltunk együtt, több fórumon is leírtam mennyire jól elvagyunk, tegnap mégis elköltözött.És nekünk van közös gyerekünk is, és azt mondta, ez sem érdekli. Én ott tartok, hogy meggyűlöltem!
32. kRISZTAL (válaszként erre: 30. - Rika)
2010. okt. 31. 06:46
Ez neked így jó?Boldog vagy?
31. bf43d1b11a (válaszként erre: 1. - Rika)
2010. okt. 31. 06:45
Őszintén kívánom, hogy minél előbb rendeződjön az életed vele vagy nélküle.Egy biztos aki menni akar azt el kell engedni ,saját tapasztalatból tudom. Viszont ne feledd, ha bezárul egy ajtó kinyílik helyette egy másik és előbb-utóbb megtalálod a boldogságod.Nehezen viseltem a 10 év utáni szakításunkat,de nem tudtam élni a gondolattal,hogy ott a harmadik személy közöttünk és döntöttem.Jól döntöttem, boldog és kiegyensúlyozott vagyok :))Ne feledd véletlenek nincsenek ,képes vagy rá , meg tudod csinálni akárhogy is alakul!Sok sikert !
30. rika (válaszként erre: 28. - KRISZTAL)
2010. okt. 31. 06:44

Ha bármire azt mondom, hogy ne menjen (pl golfozni 8ezerért amikor 10ezer forintunk van hónap végéig) akkor már kötekedek.

A héten lázas volt, megkérdeztem tőle, hogy főzzek-e neki husilevest? Azt mondta, hogy igen. Megfőztem természetesen nem evett. Kértem menjen el orvoshoz, nem ment, inkább elment dolgozni ahova mehettem érte délben, mert nem tudott hazajönni. Kértem vegye be a gyógyszert, csak úgy volt hajlandó, hogy a szájába raktam. Főztem neki teát nem volt hajlandó inni. Kértem takarózzon be, nem volt hajlandó. Ezt játszottuk 3 napon keresztül. És akkor velem veszekedett, mert el kellett mennie lázasan az anyjához, hogy csapot vegyen neki.

29. 71543edb1c (válaszként erre: 25. - Rika)
2010. okt. 31. 06:40

Remélte, hogy hátha megváltozik benne ez az érzés. De aki már odáig eljut, hogy vélni akar és ezt közli is a másikkal, az mér elég egyértelmű.

Én leülnék vele és kész tények elé állítanám, hogy ha menni akar, akkor menjen.

2010. okt. 31. 06:38
Szerinted Ő miért nem boldog?-és Te boldog vagy?
2010. okt. 31. 06:37
Akármennyire is fáj, el kell engedned.:((
26. Syksy
2010. okt. 31. 06:36

Tudjátok azért picit érdemes harcolni a szerelemért.

Rika, úgyis látod mennyire van veszve a dolog, ha nem reménytelen, azért ne add fel!

25. rika
2010. okt. 31. 06:36
Azt sem igazán értem, hogy ha ennyire rossz a kapcsolatunk január óta, akkor miért is nézünk mi házat nyár óta? Miért akarunk közösen házat venni?
24. mandulaszem (válaszként erre: 21. - Mandulaszem)
2010. okt. 31. 06:36
Bocsi, közben megtaláltam a választ...nem frissítettem előtte.
23. 71543edb1c (válaszként erre: 8. - Rika)
2010. okt. 31. 06:35
Attól még, hogy te szereted, ő meg már nem, ha a fejed tetején ugrálsz, akkor sem fog a te kényszeredre visszalépni, sőt még jobban megutál. Ennek meg sok értelme kényszerből nincs.
22. rika
2010. okt. 31. 06:35

Csak nem értem akkor mi a fenének kellett az esküvő?

Nem vagy megrögzött vallásos, de templomban esküdtünk. Így elvette tőlem az esélyt, hogy azzal aki igazán szeret (mert ezek szerint ő nem) összeköthessem az életemet templomban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook