Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség a férjem válni akar! fórum

Segítség a férjem válni akar! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
261. Boléna
2010. nov. 6. 01:18

a filozófiádat is jobb lenne átgondolnod újra. mert rossz.


én ebből sokat merítettem és tanltam:


[link]

260. Boléna
2010. nov. 6. 01:16

hú,lehet h most megköveztek de.. rika,te téyleg egy kicsit hárpia vagy bóne is haragudj.. elolvastam a hozzászólásaid-a 229.ig-és megfájdult fejem.


én nem érzékelem h szeretnéd a férjed. sztem rátelepszel. és mindent te akarsz megmondani neki. túl sokat agyalsz,és ez neki az idegeire megy. én értem a lelki terrort mit említ.


nincs rosszabb mint amikor az ember teht bármit a másiknak semmi sem jó. ha elmegy,miért megy el. ha itthon van,miért tévézik. miért nem velem tvzik. miért nem velem megy el.én én én


így elüldözöd magadtól.


azt gondolod h azzal h most elmész erre arra jól kiszúsz vele pedig nem,épp jót teszel neki. pont az kellett végre neki h ne mássz rá folyton és szusszanhasson.


azért mászkál sztem el annyit mert nem érzi jól otthon magát


ajánlanám a párterápiát,mediátort,mert látszik h teljesen elbeszéltek egymás mellett,és nem ismeritek egymás igényeit.


én nem gondolom h hagynod kéne elmenni,mint ahogy azt sem,h ő tényleg el akarna.


sztem ő szeret téged és arra végyik h szeresd. kicsinyes játékoknak semmi értelme,sőt


én azt gondolom,neked kéne változtatnod magadon-de hosszú távon-mert a kulcs a te kezedben van


remélem nem bántottalak meg

259. rika
2010. nov. 5. 22:02

Nem főzök, nem mosok lassan 1 hete. Eljárok esténként és nagyon jól érzem magam. Rég éreztem magam ennyire lazának és energiával telinek.

Igazából beszélek vele, de nem sokat. Ma elmentünk tescoba és én mondtam, hogy lemondom a barátnőmmel a programot, mert egy másik helyre is kell mennem még este és nem fog beleférni, ha bolt után még hazajövök kipakolni, stb...mire közölte, hogy kirak a barátnőmnél és ő kipakol itthon.

Még a tojástartóból is berakta a tojásokat a helyére.

2010. nov. 5. 19:52
aztán elmennék sétálni vásárolni barátnőzni had főljön a levébe, ha tényleg szeret még ugyis marad, ha meg komolyan gondolja a válást bármit csinálhatszakkor se változik
2010. nov. 5. 19:50
én személy szerint megmondanám neki hogy ha válni akarsz akkor válunk, bár én még szerettelek. holnap (vagy a héten )költözz el légyszives.
256. 91d4989ab9 (válaszként erre: 254. - 91d4989ab9)
2010. nov. 5. 19:48
nem gonoszkodásra gondoltam, hanem csak hogy mellőzd de attol lehetsz közben kedves csak szomoruan, szoval ne menj bele az elterelő polos beszélgetésekbe meg a mindenokéhanembeszélünkróla programokba vele
2010. nov. 5. 18:31

Szerintem meg ha menni akar, akkor menjen. Én nem hiszem, hogy azáltal megváltozna a véleménye, ha innentől kezdve el kezded hanyagolni, nem vagy hozzá kedves, nem beszélgetsz vele. Sőt. Még jobban meggyőzöd arról, hogy jobb ha elválik tőled. Elvileg éppen arra hivatkozott, hogy már nem bír együttélni Veled. Most ha el kezdesz vele gonoszkodni, akkor még jobban meggyőzöd arról, hogy tényleg jobb lesz neki Nélküled.

De kívánom, hogy ne legyen igazam! Remélem minden úgy fog elsülni, ahogy nektek a legjobb!

254. 91d4989ab9 (válaszként erre: 253. - Rika)
2010. nov. 5. 15:48
legalább annyit csinálj meg hogy nem mosol főzől rá és ne is beszélgess vele, talán rájön milyen szar így, ne jopofizz vele ha ő válniakar, sőt inkább mondd neki hogy beadtad a válopert had parázzon hogy kiteszed
253. rika
2010. nov. 5. 15:33
Ma nagyon sokat gondolkodtam a filozófiámon és továbbra is hiszek benne. Arra gondoltam, hogy megkérem az egyik legjobb barátját (aki elhagyta a barátnőjét, majd visszament hozzá és feleségül vette), hogy beszéljen vele. Hátha észhez tér.
252. rika
2010. nov. 4. 21:14
Nekem ő volt az angoltanárom. Így most akkor új tanárt kell keresnem.
251. rika (válaszként erre: 250. - 91d4989ab9)
2010. nov. 4. 21:07

nem hiszem, hogy ez a baj. Mindent a lelkére vesz, de nem szól. És most sok lett neki. Tényleg nem értem, ha valaki szeretek akkor azért foggal-körömmel harcolok. Ő meg eldob, miközben azt mondja, hogy szeret. Nagyon féltem megkérdezni, hogy szeret-e még?

Az én filozófiám az, hogy ha szerelem van akkor nincs akadály. Hát azt hiszem ezt át kell gondolnom.

250. 91d4989ab9 (válaszként erre: 248. - Rika)
2010. nov. 4. 21:01
ja az más ha alapszabály akkor az a fontos, lehet az is baja hogy a nőnek van lakása neki meg nincs ilyen önértékelési zavara is lehet hogy ő a férfi de te keresel jobban stb...
2010. nov. 4. 20:59
és nem kell csunyán elzavarni inkább higgadt légy meg nagyon kedves, huuu ezt de utálta az én párom, bár mi nem voltunk házasok csak akkor kidobott a végén olyan kedves édes voltam hogy ő sirt és neki fájt és jött hogy vigasztaljam:D
248. rika (válaszként erre: 246. - 91d4989ab9)
2010. nov. 4. 20:59
csak egyszer költözök össze valakivel. Ha elmegy nem fogadom vissza. Ez az alapszabályom.
247. 91d4989ab9 (válaszként erre: 245. - Rika)
2010. nov. 4. 20:56
ha visszaakarod kapni engedd el
2010. nov. 4. 20:56

ha továbbra is jopofizol vele nem fog jobb lenni a dolog mert amikor kedves vagy és rendes azt természetesnek veszi, ha meg kicsit idegesebben szólsz azt mondja majd hogy na tessék megmondtam hogy hisztis vagy ezért válok...


ha elküldöd finoman hogy te megérted hogy ő mit akar és értse meg hogy most igy nem akarsz vele lenni ha válik, esetleg rájön hogy nélküleg is szar az élete aztán visszakullog

245. rika (válaszként erre: 243. - 91d4989ab9)
2010. nov. 4. 20:54
nagyon nehéz. Én is ezt tenném, csak a lelkem nem visz rá. Felváltva vagyok kétségbeesett és dühös.
244. df2a740c00 (válaszként erre: 30. - Rika)
2010. nov. 4. 20:53
Na ezt nevezik dackorszaknak. 6-7 év körül kinövik! Ja, hogy a tiéd már jó harmincas? A dackorszak legjobb ellenszere a közöny. Menjen, ha menni akar, legyen meg az akarata. Kóstoljon bele a legényéletbe, utána fog csak kiderülni, mi is a valódi helyzet.
243. 91d4989ab9 (válaszként erre: 242. - Rika)
2010. nov. 4. 20:52

akkor mondd meg neki hogy nem tudsz olyannal együttélni aki váliktőled , holnap költözzön el, ha meg nem megy szórd ki a cuccait, szerintem egyből visszahuzza a gyürüt az ujjára:)



de hogy gondolja válás alatt ott pátyolgatod? normális?

242. rika (válaszként erre: 241. - 91d4989ab9)
2010. nov. 4. 20:49
ez szép gondolat, de az én lakásomba élünk. Nem fogok én elköltözni.
241. 91d4989ab9 (válaszként erre: 240. - Rika)
2010. nov. 4. 20:38
szia olvastalak és lett egy ötletem, javasolhatnád neki hogy válás nélkül probáljátok meg milyen külön, az lenne a jó ha ő egyedül maradna mármint nem ő menne vissza a szüleihez hadd élje egyedül a mindennapokat majd rájön milyen szar ha nincs mellette akivel megbeszélhati a pologondjait meg aki mos, főz rá.
240. rika
2010. nov. 4. 20:35
Egyszerűen nem jut el az agyamig, ez az egész. De azt láttam, hogy amikor én majdnem sírtam, ő is majdnem sírt. 7éve vagyunk együtt eddig 2szer láttam sírni.
239. rika
2010. nov. 4. 20:33

Sziasztok!

Beszéltem a férjemmel. Még mindig válni akar. Azt mondja, hogy szeret, de állítása szerint a sok veszekedés miatt már nem bírja tovább. Azt mondta, hogy lelkileg van kikészülve. Nincs harmadik a képben. És a gyűrű a zsebében van. Amikor megkérdeztem, hogy miért van a zsebében, vissza kérdezett, hogy miért ne legyen a zsebében. Kb 2 órát beszélgettünk, de továbbra is válni akar.

Abba hagytuk vagy befejeztük(?) a beszélgetést és 20 másodperccel később már arról kezdett beszélni, hogy reggel rossz pólót húzott fel. És, hogy azt ki kellene dobni.

Úgy mesél a nyomorult pólóról, mintha nem most beszélgettünk volna arról, hogy válni akar.

Mindjárt felrobbanok.

2010. nov. 3. 09:40

sziasztok!

én még új vagyok ezen a fórumon, de szerintem rika csak egyetlen megoldás van..

amit én is szépen elcsesztem a férjemmel, de ma már tudom, hogy nem kellett volna...

ülj le vekle és beszéljlétek át a dolgokat, akár egy üveg bor vagy egy sör mellett... nem hiszem, hogy ez ne segítene..

1: ha van valakije én inkább szeretném tudni, mint, hogy egy megcsalt fél legyek és akkor mehet, vagy döntsön én vagy a másik....

2: ha csak szabadságra van szüksége, akkor azt is beszéljétek meg, hogy mik a határok, mert nem biztos, hogy határok nélkül nem fog félre menni...

3: én jobban szeretem tudni a biztosat, mint egész nap azon rágni magam, hogy most mi a jó fenét csinál és hogy biztosan ott van, ahol mondja... ezek a hívások lehetnek terelések is...

ja és a gyűrű: kérdezz rá bátran, hogy szívem nincs rajtad a gyűrű, levetted?

ha kicsit bűnbánó lesz és bevallja, hogy elhagyta és nem tudja, hogy hol, akkor szeret és no problem...

viszont, ha másnap rajta lesz, akkor nagy a valószínűsége, hogy valaki másnál felejtette ott...

ezek csak az én véleményeim....

a beszélgetés sokkal több mindent old meg, mint hinnétek...

237. rika
2010. nov. 3. 09:33
Reggel megnéztem a nadrágja zsebét és ott van a gyűrű.
2010. nov. 3. 07:53

Szép napot!

Várjuk a fejleményeket...

235. rika (válaszként erre: 234. - Etke75)
2010. nov. 2. 20:48

teljesen összezavar a viselkedésével. Úgy viselkedik mint egy lovag. Cipeli a szatyrokat. Felkísér mikor nem kellene. Kipakolja a szatyrokat. Felveszi a földről a leesett felsőmet. Eddig ezeket mind nem csinálta meg.

De ez a gyűrű dolog nagyon idegesít, hogy hova tűnt.

234. Etke75
2010. nov. 2. 20:41
Akkor ne izgulj! Egy kis szabadságra van szüksége, ha "kitombolta" magát visszatalál hozzád. Légy türelmes vele. És éreztesd, hogy Te még nem írtad le ezt a házasságot. Ne nyomulósan, csak lássa, hogy még mindig érdekel téged.
233. rika
2010. nov. 2. 19:46
Nem hiszem. Elég sűrűn beszélünk telefonon akkor is ha valahol van. Ha elmegy pókerezni a szünetben fel szokott hívni, hogy elmondja hogy áll. Szoktam hallani a háttérzajokat. És ez nagyjából az összes programjára igaz. És mielőtt valaki félreérti: nem én szoktam felhívni, hogy valóban ott van-e amit mondd, ő szokott hívni engem.
232. Etke75
2010. nov. 2. 19:39
Nem lehet, hogy van egy hölgy a képben?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook