Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sbs forza balance tapasztalatok fórum

Sbs forza balance tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2011. aug. 18. 08:30

Akkor a tisztán látás végett..


Ez a hiszek-nem hiszek dolog érdekes.. a hit a tempomba való..

Magam is nagyon szkeptikusan álltam hozzá, de mivel sokfelől hallottam, h működik a dolog, így egyből a forgalmazói csomagot vettem meg! Hit, remény, miegyébb nélkül, mert tudtam, h használ!

Drága? Az egészségünkre forditani szerintem megéri! Ezt csak egyszer kell megvenni, nincs mellékhatása, 2 év garancia is van rá!

Már ha nem a hamisitványt veszed. Ugyanis a Poweres márkájut hamisitják! A neten van video, ahol bemutatják az apro különbségeket.. egyébként a Powert europában nem lehet forgalmazi, tehát amit kinálnak olcson azért olcso, mert hamis..

Az orvosi fémmel diszitettet nem hamisitják.


A kiprobálásho meg csak annyit, h a kenyérboltban sincs előkostoás...

52. homokóra (válaszként erre: 49. - Dzsana)
2011. aug. 18. 06:52
Szerintem ne Pipacstól kunyeráld..ha kíváncsi vagy, vegyél egyet..ha pedig nem hiszel benne, akkor ne is ruházz be rá!
51. homokóra (válaszként erre: 27. - Dzsana)
2011. aug. 18. 06:51
Azért azzal jó, ha tisztában vagy, hogy ebben a karkötőben NINCS mágnes!!! És a frekvenciát nem kiadja, hanem elnyeli..mégpedig a káros behatásokat..ezáltal védi a szervezetet a betegségektől...
50. homokóra (válaszként erre: 49. - Dzsana)
2011. aug. 18. 06:48
Ne haragudj, de ezt a megfogalmazást nem értem:)
49. Dzsana
2011. aug. 17. 20:32
Szerintem is ez csak egy újabb divat hullám. Pl. A Power Ballance vagy a Power Brand is ezzel a 7.8 Hz-es marketing szöveggel jön, úgyhogy az is kelt annyi rezgést, csak ők 800 Ft-ért keltik, mig az SBS tízszeres áron kelti ezt! :-) Pipacs, ha Neked nem jön be, nekem ajándékozhatnád, hogy kipróbálhassam, valóban hat-e. :-)
2011. aug. 17. 14:25
Egyébként volt még egy jó hatással rám. Nekem menzesz 3. nap mindig erős fejfájásom szokott lenni, már előre tudom, hogy fájni fog. Most, hogy rajtam volt a karkötő csak tompa nyomást éreztem, ami sokkal elviselhetőbb volt. Gyógyszert nem kellett bevennem. :)
2011. aug. 17. 14:22
Persze relatív a drága szó, mert ha ezáltal megszűnnek a fejfájásaim egy életre, akkor megéri.
46. fmagdi78 (válaszként erre: 45. - Homokóra)
2011. aug. 17. 14:20

Én hagyom, sőt hiszek benne, hogy hat rám.

(kénytelen vagyok hinni benne, ha már ilyen drágán megvettem)

2011. aug. 17. 07:36

Igen..a Schumann rezonancia 7,8 Hercz..de napjainkban már majdnem 12 Hercz az elektroszmognak köszönhetően..s mivel 7,8-ig egészséges egy emberi szervezet számára, így a karkötővel ki lehet védeni az ártalmas hatásokat..

"Többezer éven keresztül a Schumann-rezonancia 7,8 Hz volt. 1980 óta viszont ez az érték a rengeteg elektroszmog hatásaként lassan emelkedik és jelenleg már több, mint 12 Hz! Ez kevesebb, mint 16 órának felel meg naponta a korábbi 24 helyett, és tovább csökken... Ezért tűnik úgy, hogy gyorsabban telik az idő. A kevesebb óraszám következtében allergia, fejfájás és influenza, izületi gyulladások, álmatlanság sújt bennünket, mert a rezgések nagyobb száma miatt a szervezetünk túl érzékennyé válik a káros behatások következtében.A karkötő ezt az ártalmas hatást védi ki...de csak annak, aki hagyja:)

2011. aug. 17. 07:15
Nekem is az a véleményem, hogy ez most hirtelen nagy divat lett, valaki jól megszedi magát belőle, aztán holnap jön egy új "csodaszer", ami szintén minden nyavalyára jó lesz. Biztos vannak, akiknek jót tesz a karkötő, de el kell fogadni, hogy valakire nincs hatással vagy esetleg ront az állapotán.
2011. aug. 17. 07:08
Nekem az egészben az a furcsa csak, hogy 1957-ben találták fel a Schumann rezonanciát, és csak most ért ide hozzánk ez a "csoda".
2011. aug. 17. 07:05
Belőlem legelőször iszonyú álmosságot hozott ki, én is csak lestem, hogy miért ásítozok folyton, alig bírtam ki este 10-ig. Aztán másnap viszont sok lett az energiám.
41. homokóra (válaszként erre: 40. - Pipacs33)
2011. aug. 16. 10:44

Nem "ő maga okoz", hanem először kihozza a rejtett tüneteket, azután megszünteti őket..ha nem lett volna rajtad a karkötő, akkor is jelentkeztek volna ezek a tünetek..csak éppen tartósan megmaradtak volna.

De ha nem hiszel benne, akkor felesleges is hordanod.

Ha ez egy őrület, ahogy Te nevezed, akkor mivel magyarázod a rosszullétedet?

2011. aug. 16. 09:09
Próbáltam a másik karomon is, akkor is rosszul voltam. Amúgy teljesen panaszmentes vagyok, szóval ha azokat a tüneteket gyógyítja meg a karkötő, amiket ő maga okoz, akkor miért is jó ez az egész? Szerintem ez is csak egy új őrület, hamar kimegy a divatból.
39. homokóra (válaszként erre: 37. - Pipacs33)
2011. aug. 15. 20:14
Én 6 hétig kínlódtam..ugyanezt éreztem..levettem, felraktam..hánytam, hasmenésem volt, fájtak az izületeim...szóval nekem kihozott mindent!De ahogy kihozta a problémákat, úgy "meg is gyógyította őket"..
38. bluewin (válaszként erre: 37. - Pipacs33)
2011. aug. 15. 16:00

Szia!


Igen, már hallottam ilyenről, de nincs gond..

Ez annyit jelent, h valoban hatással van a szervezetre!


Próbáld ki azt, h átrakod a másik kezedre!

2011. aug. 15. 12:49
Ajándékba kaptam egy ilyen karkötőt. Amint feltettem, úgy éreztem, mintha gyomorszájba rúgtak volna, szorított a mellkasom és rosszul aludtam, az agyam is zsongott, rossz lett a kedvem tőle. Amint levettem, elmúltak a panaszaim. Lehet, hogy valaki rosszabbul lesz tőle, valakire nem hat? Valójában nem hiszek benne, ezért akinek használ, valószínűleg pszichésen használ.
2011. aug. 15. 09:42
örülök, h használ.! :)
35. fmagdi78 (válaszként erre: 34. - Fmagdi78)
2011. aug. 13. 06:58

Igaz, még csak 7 óra van, de végigaludta egy mukkanás nélkül az éjszakát a fiam.

Ja, és érdekes, hogy amikor az este rátettem a karkötőt, és én utána számítógéphez ültem, egyből el kezdett fájni a fejem.

2011. aug. 12. 21:52

Sziasztok!


Én 3 napja hordom ezt a karkötőt. Túl nagy változást még nem tapasztaltam, bár fejfájásom azóta nem alakult ki, ami már jó. Ma este rátettem a kisfiam (21 hónapos) lábára, mert egész nap nyűgös, és hisztis volt és étvágya sem volt. Éjjel telihold van, és ilyenkor felsír éjjel néha, szóval többszörös okom van rá, hogy megnyugtassam vele.

Szeretném azt mondani holnap reggel, hogy végigaludta.

2011. aug. 12. 10:38

hello!


Én a forza balance karkötőt használom. Nagyon meg vagyok vele elégedve, mert amióta megvan, nem érzek fáradtságot!!

Hihetetlen, de igaz.! Annyira meg tetszett, h forgalmazom is! A többi hasonlo karkötőhöz képest ezt nem hamisítják,meg a 2 éves garanciát sem tudják utánozni..


Van akinek a fejfájásán segit, van akinek az izületi gondjait enyhíti, a lényeg, h hordani kell és használni fog!


Ezt valoban csak egyszer kell megvenni.! És a gyógyszerekjel ellentétben ennek semmilyen mellékhatása nincs!

Amugy szerintem még ékszerként is elmegy, az orvosi fémmel diszitett darabok elég mutatósak..


Van állatok részére medál formában is.. van valakinek tapasztalata e téren?

Kiváncsi lennék, hogy náluk hogy működik..

32. capcsi (válaszként erre: 21. - KGyula)
2011. aug. 11. 21:50

Kedves KGyula!


Nálam tényleg bevált fejfájás ellen.

Mióta használom (majdnem 3 hónapja), egyszer volt migrénem, ahogy írtam, az is rövidebb lefolyású volt és azóta, kb. 1 hónapja semmi, pedig elég intenzív hidegfrontok voltak. Most hétfőn éreztem, mintha kezdődne, de végül nem lett belőle semmi. Fejfájós kollégákat kérdeztem, hogy ők hogy vannak, és a szokásos csapat nagy részénél jelentkezett a fejfájás, én meg most is csak mosolyogtam magamban, hogy de jó, ezek szerint tényleg hat a karkötő.

Úgyhogy én melegen ajánlom a feleségednek, nem olyan olcsó ugyan, de ha nem kell a gyógyszereket beszedni, akkor mindenképp behozza az árát.


Hölgyektől szeretném kérdezni, akiknek rendszertelen (volt)a menzeszük, hogy a karkötő használata óta tapasztaltak-e változást, mert nálam mintha ott is lenne egy kis rendeződés, de nem tudom, hogy ez is ennek köszönhető-e.

Előre is köszönöm a válaszokat.

2011. aug. 11. 20:32
KIHAGYTAM EGY SZÓT BOCSI , TEHÁT PACEMÉKERT HORDÓ EMBEREK IS HASZNÁLHATJÁK, MERT NEM MÁGNESES
2011. aug. 11. 20:30
mivel értékesítem, csak egy pici hozzászólás.hetente van előadásunk.pacemékert hordó emberek is.103 algoritmus van kódolva a hologramba, ami meteorológiai ballon anyaga.Ez a 103 algoritmus javítja ki és állítja be minden ember rezgését a 7.83 Hz frekvenciára.Ez a Schumann frekvencia, mivel 1957-ben Ő fedezte fel, hogy ennyi a Föld rezgése.Fizikakönyvekben megtalálható, rövidítése SR.Ma már nem ennyi, ez eltolódott ezért van ennyi betegségünk, nyavalyánk.Az eredeti forgalmazási jogát Európában a csehek vették meg az amerikaiaktól, az eredeti az cseh.Teszteltem jó pár utánzatot, a nyomába sem lép egyik sem.Ha egy kínai tornacipőre ráteszünk egy Nike pipát attól az még ugyanolyan vacak marad.Hát ezért kerül ennyibe az eredeti, mert EREDETI, és pontosan azt tudja amit mi értékesítők továbbadunk a tesztek során a vásárlóknak.
29. KGyula
2011. aug. 11. 11:57

Sziasztok!


A Power Balance karkötővel tegnap találkoztam Fonyódon, a vásárban. A dobozos termék ára 2.200,- Ft volt, a celofánba csomagolt karkötő 2.000,- forintba került, a csomagolatlanért, ami pőrén árválkodott a standon, 1000,- forintot kértek. Több helyen is árulták.


Nos, Domboriban vettem egy ilyen karkötőt, amiért 10%-os kedvezménnyel 4.200,- forintot fizettem érte. Ugyanolyan, mint a fonyódi dobozos, a különbség annyi csupán, hogy nálam a dobozon van egy magyar nyelvű tájékoztató matrica, amelyen - egyebek mellett - közlik, hogy a portkéka kínai termék.


Felteszem a kérdést: melyek a nem elhanyagolható árkülönbségek okai?

28. KGyula (válaszként erre: 27. - Dzsana)
2011. aug. 7. 12:33

Na, ez az, amit nem tudhatunk: vajon, a hologram (amúgy nem hologram, maximum kinogram),ami benne van, a frekvenciát ugyanúgy kiadja-e?


Töredék ár? A Power Ballance karkötő ára 4.700,- Ft. Ez nem a töredéke, hanem több mint a fele a 7.800,- forintnak.


A hamisított pedig azt jelenti, hogy nem az igazi, vagy eredeti. Azt pedig nem tudom, lehet-e és hogyan, mi módon hamisítani a mágnest.

27. Dzsana
2011. aug. 7. 12:13
Mennyire érdekes az most, hogy eredeti, vagy nem. Sőt, mennyire érdekes, hogy SBS-es legyen? Pl. a Power Ballance karkötő nem lenne jó? Töredéke az ára, a mágnes és a horogram ugyan úgy benne van, a frekvenciát kiadja, stb. Egyébként is mi az, hogy hamisított? Hogy lehet egy mágnest hamisítani? :-)
2011. aug. 4. 20:16
én csak pozitív dolgokat tapasztalok.8 hónapig steril gyulladásban volt a térdem mert ráestem, gyakorlatilag lesántultam.a felső bal hátsó fogam érzékeny volt hidegre, melegre, már rákészültem a fogorvosra, de ahogy elkezdtem hordani a karkötőt, a 3.napon nem fájt a fogam , és kicsit könnyebb lett a térdem.ma 4 hete , hogy hordom a karkötőt, a sántaságom már a múlté, pörgök ezerrel 4 gyerek mellett, és végtelenül nyugodt vagyok, pedig van bedőlt lakáshitel, munkanélküliség, stb.az, hogy árulni is kezdtem megint pozitív. és ahogy Kgyula írta az eredeti pont úgy néz ki, bár az eladó ráírhatta volna az ID számát, de lehet, hogy még kezdő:), hiszen eddig csak 118 ember foglalkozik az eredeti értékesítésével.én csak ajánlani tudom mindenkinek
25. KGyula (válaszként erre: 24. - Homokóra)
2011. aug. 1. 14:40
Megszenvedtem... Ez alatt, mit értesz, kedves Homokóra?
2011. júl. 31. 11:48
Egy hónapja használom.. nagyon megszenvedtem az elején..de megérte:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook