Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sbs forza balance tapasztalatok fórum

Sbs forza balance tapasztalatok (beszélgetős fórum)


173. homokóra (válaszként erre: 171. - Reload)
2011. szept. 8. 11:32
:):)
172. homokóra (válaszként erre: 163. - Reload)
2011. szept. 8. 11:31
Igen..erőt,és energiát ad..éjszaka pedig pihentető alvást bizosít..migrénes fejfájást elmulaszt, az emésztét is rendbe teszi..izületi, derék és izomfájdalmakra is jó
171. reload (válaszként erre: 170. - Homokóra)
2011. szept. 8. 11:28
Ma reggel ránéztem a csuklómra és nem volt ott a hologram. Majdnem infarktusom lett, mire észrevettem, hogy meg van tekeredve a kezemen és befelé van a hologram XDDDDDDDDDDDDDDD
2011. szept. 8. 11:27
Részemről nincs harag..csak azt akartam érzékeltetni,hogy mennyi macerával jár ez a visszaküldés..ettől függetlenül nagyon jól bevált ez a karkötő is.Remélem,a következővel nem járunk így.De még mindig azt tartom, hogy a Power is teszi a dolgát.és most jó, hogy van.Pótoja a máskat..
169. szamo10
2011. szept. 8. 10:24

153. homokóra 2011-09-05 06:35

Ha ez nekem szólt, az enyém eredeti. . hivatalos forgalmazótól vettem 3 hónapja. . ugyanúgy, ahogy a barátnőm is, és a lánya is. . nos. . el kell keserítselek. . az összeset vissza kellett küldenünk!!!!Eltűnt a hologram. . a szutykot, amire te gondolsz, azt pedig már 8 hónapja nyúzza a fiam, és semmi baja!:)A szutyokban is Mylar hologram van. . csak tudni kell, honnan vásároljuk. . . a hatása pedig tökéletesen megegyezik a 7840-ft-ossal:)- amint látod, a szutykot tőled vettem át drága homokóra. Az anyázást meg nem folytatnám, nem szokásom, ennél intelligensebbnek érzem magam, kár, h mások nem... más: próba cseresznye címen? hátha a másik nem működik?:):)-okos-okos... tőzsdézzél... ja, és akkor ne vásárolj semmit garanciára, csak olyat, amit nem nekem kell visszavinned a boltba, saját költségen, hanem kijönnek neked házhoz, h átvehessék, és elvihessék... a barátnős résszel meg nem akartalak megbántani, nem tudhattam h akkor most miért homokóra a neved... bocs, még1szer...:)

2011. szept. 8. 09:30
Ellenben a lényegről nem írtál véleményt...az üzleti részéről..arról valahogy nem vettél tudomást..miért is a vevőnek a dolga intézkedni, ha egy 9000-es karkötő megadja magát?
2011. szept. 8. 09:28

Nos..akkor mért is mondod a Powerre, h szutyok? Tapasztaltad? Nem..én nem mondtam az SBS -re ilyesmit..mert mindkettő egyformán működik..

Kisfiam..talán anyád él együtt a barátnőjével..

Hogy mért vettem egy drágább terméket (is)az csak az én dolgom.

Bizony..kettő különbözőt vettem..próba-cseresznye címen!

Remélem kielégítő a válasz!

166. szamo10 (válaszként erre: 164. - Homokóra)
2011. szept. 8. 09:13
Akkor sorba: a powert minek is használtam volna, ha a Forza Balance működik?-ezt a kérdést nem értem. A barátnős részről csak annyit, h a "homokóra" névből nem annyira jön le nemed, meg ha le is jönne, honnan tudjam, h nem élsz-e együtt a barátnőddel?? És, ha a fiadnak bejött egy olcsóbb termék, nem értem, később minek vettél meg egy rád ismeretlen hatásút, de drágábbat? És az, h nem hiszed el, h gerincsérvem van 25 évesen, az ismét elkeserítő, és mondjuk 19 évesen szereztem, ha érdekel, de minek bizonygassam? Nem olvastam az előző kommentjeidet, de most azt írtad, h van powered is, és addig is azt hordod, amíg meg nem jön a Forza Balance. Jól értem, hogy kettő, különböző karkötőt vettél magadnak, annak ellenére, hogy már az első is hatott?? Mondom, a sztori jó, de azért gondold át újra, és várom a javított változatot... Vagy ismét nincsen szövegértelmezésem?:)
165. homokóra (válaszként erre: 162. - Szamo10)
2011. szept. 7. 19:53
25 évesen gerincsérv..na..igenn:) Mennnnyé má!:) Te tanulj meg számolni:)
164. homokóra (válaszként erre: 158. - Szamo10)
2011. szept. 7. 19:51

Kedves szamo!


Miért ítélkezel? Próbáltad már a Powert? Valószínűsítem, hogy nem! Bizony..a fiamra is ugyanúgy hat, ahogy rám az SBS..:)

A barátnőmék és én teljesen más forgalmazótól vettük az SBS-t..Teljesen más megyéből is..Tehát én csak egyet vettem magamnak..ha lenne szövegértelmezésed, rájöhettél volna..



Mindegyis..a lényeg a következő..a karkötőt nekem kell visszaküldeni V. megyébe, saját költségen.. előtte felhívtam őket..egy kedves hölgy elmondta, hogy kell írnom egy levelet, azt csatolnom kell..és a karkötővel együtt vissza kell küldenem a központba..hozzátette, hogy sajnos csak két hét múlva érkezik a másik, ugyanis sok száz karit kell kicserélniük egy "ragasztóhiba" miatt..hát nem örültem..de még jó, hogy van Powerem is.):)


Ha a következőből is felszívódik a hologram, akkor én feladom..inkább hagyom veszni a pénzt, de én ennyit már nem telózok, nem intézkedek, nem megyek postára..és főleg nem fizetek minden egyes "új" karkötő után újabb postaköltséget! Kíváncsi leszek, mennyi lesz a postai díja!

163. reload
2011. szept. 7. 10:27

Sziasztok!


Immár egy hete rajtam van a karkötő. Mostanra már nincs bajom a reggeli ébredéssel, illetve soha nem látott rend kezd uralkodni a lakásban XD

Lassan kezd elég lenni egy nap a teendőimre és nem lihegek este 9-kor félhullán a kanapén :)


Hogy mitől működik annyira nem érdekel, lényeg hogy valami történt :)))

162. szamo10
2011. szept. 7. 09:48

Azt tudom erre mondani, hogy nekem a gerincsérvemet tette rendbe, pontosabban tünetmentesítette, az tuti! Nagymamámnak pedig a vérnyomáscsökkentőjéről kellett "lemondania" 2 hét használat után. Az irenew karkötőkről nem tudok nyilatkozni, azt viszont tudom, hogy a forza balance hatásos...

biztosan nem kezdtem volna el vele foglalkozni, ha bármi féle kétségem lenne, nem a haszon az első számú cél, hanem az, hogy segíteni tudjunk...

161. KGyula (válaszként erre: 157. - Ea9c78b99a)
2011. szept. 7. 09:32

Köszönöm, Pincike!


Amúgy, az első karkötőmön is láthatók úgynevezett vakfoltok.

160. 41fdab80c1 (válaszként erre: 159. - Szamo10)
2011. szept. 7. 09:19

Szia!

Pl.olyat olvastam, hogy csípőizületi fájdalomra, vérnyomásra is hat. Én kb. 1,5 hónapja hordom az iRenew karkötőt az izomkoordinációs problémámat szinte teljesen helyrehozta 6 hónap fájdalom után, de a csípőfájdalomra és a vérnyomásra semmi hatással nincs. Még nem jött el az ideje? Vagy igazán megelégedhetnék ennyivel?

159. szamo10
2011. szept. 7. 08:52
szia gmarta5! Egyébként mire lenne szükség, mire kellene hatnia a karkötőnek, amire nem hat a tiéd?
158. szamo10 (válaszként erre: 147. - Homokóra)
2011. szept. 7. 08:48
hát, Homokóra, ha a fiad a szutyoktól jobban érzi magát, és hat neki 8 hónapja, és Ti ezek után képesek voltatok venni 3db 8000ft-at, akkor vagy találj ki mást történetet jobban átgondolva, vagy keress fel vkit, aki jobban ért a számokhoz...:)
157. ea9c78b99a (válaszként erre: 156. - KGyula)
2011. szept. 6. 22:20
persze hogy nincs rajta az ID szám, azt én írom bele éppúgy mint az eladás dátumát, a fazont és a színt.a hátulja le van bélyegezve.a régebbi szériánál előfordult, hogy a hologram befeketedett, ez a ragasztó miatt volt, de attól még ugyanúgy működött, csak nem volt esztétikus.ezt szó nélkül kicserélik csak el kell küldeni a garanciapapírral az esztergomi postafiókcímre.most új ragasztót használnak, ezzel már nincs probléma.
156. KGyula (válaszként erre: 144. - Ea9c78b99a)
2011. szept. 6. 00:33

Pincike!


Ha közvetlenül a gyártótól rendelet meg e-mailben a karkötőt. akkor a garanciapapíron nincs az ID-szám és az eladó neve feltüntetve, mindössze a cég bélyegzőjével hitelesítik.


De persze, attól még visszacserélik.

155. 41fdab80c1 (válaszként erre: 146. - 763c1a87a1)
2011. szept. 5. 21:10

Köszönöm, megnéztem, de nem lettem sajnos okosabb.

Ezt is jónak tartják, az én tapasztalatom is az, de sok mindent nem tapasztalok azokból magamon, amiket leírtak, ezért gondoltam a másikra.

2011. szept. 5. 07:53
Igen..egyértelműen...
2011. szept. 5. 07:51
cseréljék
2011. szept. 5. 07:51
Vissza kéne hogy cseléjék az ilyet, ha kapott garanciapapírt nem?
2011. szept. 5. 07:49
Sajnos nincs
2011. szept. 5. 07:48
De attól van hatása szerinted?
149. homokóra (válaszként erre: 148. - Fmagdi78)
2011. szept. 5. 07:47
Hibás a széria...
2011. szept. 5. 07:39
Nekem is van egy szomszédom, aki SBS-t hord pár hónapja, és eltűnt a hologram belőle. Az miért lehet?
147. homokóra (válaszként erre: 144. - Ea9c78b99a)
2011. szept. 5. 06:35
Ha ez nekem szólt, az enyém eredeti..hivatalos forgalmazótól vettem 3 hónapja..ugyanúgy, ahogy a barátnőm is, és a lánya is..nos..el kell keserítselek..az összeset vissza kellett küldenünk!!!!Eltűnt a hologram..a szutykot, amire te gondolsz, azt pedig már 8 hónapja nyúzza a fiam, és semmi baja!:)A szutyokban is Mylar hologram van..csak tudni kell, honnan vásároljuk...a hatása pedig tökéletesen megegyezik a 7840-ft-ossal:)
146. 763c1a87a1 (válaszként erre: 145. - 41fdab80c1)
2011. szept. 4. 21:36
-> Van-e valakinek iRenew egyensúly karkötője, és mi a tapasztalata? című topik!
2011. szept. 4. 20:38
A TV shopban hírdetett RiRenew karkötő ugyanaz, mint a hologramos? A leírása nem jó semmire, így nem lehet tudni. Valaki ismeri? Esetleg tudja, hogy van-e különbség a kettő között?
2011. szept. 4. 18:41
mikor értitek már meg, hogy millió gagyi karkötőt árulnak?az eredetihez ott van a garanciapapír, ami tartalmazza az értékesítő ID számát, vásárlás napját, és a karkötő színét méretét?akkor miért nem lehet elküldeni az Esztergomi címre, ahonnan ingyen kicserélik 2 éven belül ha gond van?Megveszik sokan a 750,vagy 1500 Ftos szutykot, utána meg azon csodálkoznak ,hogy nem jó.Eredetit kell venni 7840 Ftért és akkor van garancia ha gond van.ez ilyen egyszerű!kerjannal egyetértek, én is nyúzom rendesen, mivel értékesítem ,ezért naponta több tucatszor leveszem a kezemről amíg tesztet csinálok vele,abban fürdök, mosogatok dolgozok, de még csak el sem színeződött, vagy nem i is kopott, olyan mint újkorában.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook