Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sbs forza balance tapasztalatok fórum

Sbs forza balance tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
23. KGyula (válaszként erre: 22. - Csabi4)
2011. júl. 31. 09:11

Eredeti hamisított? Ez tetszik.


Revideálnom kell tegnapi hozzászólásomat. Ma igencsak rosszul aludtam. Pontosabban alig-alig tudtam elaludni, és szinte óránként felébredtem. Persze, ez betudható az időjárás-változásnak és annak is. hogy ma elutazunk...


Az elmúlt héten, még Hévízről, a gyártótól rendeltem egy orvosi fémbetétes karkötőt. Kíváncsi leszek a hatásra.


Ingám pedig nekem is van...

22. csabi4 (válaszként erre: 18. - Ea9c78b99a)
2011. júl. 31. 07:26

Tegnap egy kis összejövetelen összehasonlitottuk az eredetit és a "hamisitotat"ami csak a forgalmazok szerint hamisitott termék ..

Többféle karkötöt /4 féle /is beszereztem -valamint "jelenvolt" egy egy eredeti karkötö is a teszten.

A szokásos tesztfeladatokra semmiféle különbséget nem mutatott ,mindegyik karkötő hozta a formáját -

a telefonos-egyensuly -fordulásos tesztekre gondolok-

Mivel egy igen tanult természetgyógyásznál voltunk vendégségben -elmondta hogy neki van ingája és azzal is betudjuk mérni tényleg van e hatása ...-

Ez ugy nézett ki -a mért egyén ült-a kezei a térd magasságában 20-30 cm távolságra -eközé berakva az ingát az fel-le mozgással reagált -ekkor megkérte hogy a kezeit kezdje eltávolitani egymástól és a 20-30 cm ről kb 75cm cm ig az inga jelzett is majd ezután megállt a mozgása -

Imét kisérlet a karkötöt kézben fogva -120-125 cm ig mozgott az inga !!

ezután ugyan ez a kisérlet telefonnal -az eredmény ? éppen hogy 35cm -és az inga megállt -

Majd a karkötő + telefon is a kézben és ujra a kisérlet - 75 cm ismét .

Valami hatása biztos hogy van -bár megmagyarázni nem képes senki sem -hisz mindenkire másképpen hat -De mivel a tesztalany maga is szkeptikus volt ezért különösen érdekes az eredmény -főleg az hogy a végén még megvásárolt töllem egy eredeti hamisitottat is :)

21. KGyula
2011. júl. 30. 22:36

Sziasztok!


Nos, úgy tűnik, hogy kezd hatni a karkötő. Az utóbbi időszakban igencsak nyugtalanul aludtam. Most viszont megváltozott a helyzet. Ma például éjjel fél egykor feküdtem le majd' délig aludtam. Délután fél négykor ismét ledőltem és hat órakor ébredtem fel.


Kíváncsian várom a további fejleményeket.


Kedves Capcsi!


Azt mondod (írod), hogy fejfájás ellen is hatásos? Megpróbálom rábeszélni a feleségemet a karkötő viselésére.

20. capcsi
2011. júl. 28. 11:53

Én majd két hónapja használom a karkötőt, a kolléganőm javasolta, akinél nagyon bevált az alvászavaraira. 56-os születésű, már évek óta alig tudott 3-4 órát aludni éjjelente, de mióta a karkötőt hordja, semmiféle gondja nincs, sőt, fél, hogy el ne aludjon. Azt mondta, hogy a fejfájása is megszűnt tőle, ez keltette fel az érdeklődésemet, mert hidegfrontkor iszonyatos migrénnel küzdök. Az elmúlt hetekben jöttek-mentek a frontok és nekem egyszer fájt csak a fejem, akkor is egy Cataflammal megúsztam a szokásos 3-4 helyett, ezt én hatalmas eredménynek könyvelem el.

Úgyhogy én mindenkinek ajánlom, de hiszek is benne, ami azért nem elhanyagolható faktor. Ugyanakkor senki ne várja, hogy felteszi és perceken belül megváltozik az életet tőle :) Amikor megkaptam, pont egy ilyen migrénes napom volt, akkor még semmit sem segített, úgyhogy biztosan kell egy kis idő, hogy "átállítson".

19. KGyula
2011. júl. 27. 17:13

Sziasztok!


A pedikűrösömön keresztül rendeltem egy ilyen karkötőt. Nem a fémrátéteset, hanem az ovális formájút. Az ára 7.800,- Ft volt. Műanyag, kinogramos matricákkal lezárt (hitelesített) dobozban adták, volt hozzá 100%-os SFB garancia, ellenben az eladás dátuma és az eladó ID száma nem volt rajta, viszont a garancialevél hátulját ellátták a forgalmazó bélyegzőjével.


A karkötő fekete, elől-hátul van a hologram, a szöveg és a hologramok körüli betét dombornyomásos és sárga. Szerintem, eredeti.


Nos, nagyjából egy hete viselem, de egyelőre nem igazán észleltem pozitív változást, pedig próbálok hinni benne.


Jelzem egyúttal, hogy a témában kiírtam egy szavazást.

18. ea9c78b99a (válaszként erre: 17. - Csabi4)
2011. júl. 24. 19:19
az eredetit is árulhatják piacon, én is ma eladtam nálunk a bolhapiacon nyolcat.a lényeg, hogy adják hozzá a garanciapapírt és rajta legyen az értékesítő ID száma
17. csabi4 (válaszként erre: 13. - Ac808a6b30)
2011. júl. 24. 18:17

Igen valóban ez volt az első tapasztalatom -emlékszem az álmaimra-

nem fájt a fejem teliholdnál -ilyenre már nem is emlékszem -2 hete van rajtam és nem eredeti hannem piaci de leteszteltük ,müködik :)

2011. júl. 24. 18:05
használom és csak csupa jó dolgot tudok mondani róla.csak az eredetit szabad venni, mert már ezt is koppintják.nekem eredeti van , mert ezzel keresem a kenyerem egy részét.
15. ac808a6b30 (válaszként erre: 14. - Kerjan)
2011. ápr. 16. 15:34
Nincs! most mennem kell, pussz!
14. kerjan (válaszként erre: 13. - Ac808a6b30)
2011. ápr. 16. 15:28
Az volt, de még nincs meg a három hónapom,ugye?
13. ac808a6b30 (válaszként erre: 11. - Kerjan)
2011. ápr. 16. 15:26
És azt nem vetted észre, hogy jobban emlékszel az álmaidra? Olyan, mintha mindig emlékeznél az álmaidra! Nekem ez érdekes. És hogy van az éjszakai karzsibbadás. Azóta sem volt?
12. ac808a6b30 (válaszként erre: 7. - B0ba429c34)
2011. ápr. 16. 15:25

Változó! Az alvásban az a tapasztalat, hogy kb. 6 hét, amig beáll. Nekem most van egy nöcikém, aki éjjel 2 órát tudott aludni, most azt mondja (1 hete van rajta) este 8-kor már elnyomja az álom, és hajnal 5-ig alszik, de egyenlöre megszüntek a az éjszakai szorongásos halálfélelmei, pánikja, ami miatt nem tudott, mert elaludni!

Minöségibb alvást nyujt.

11. kerjan (válaszként erre: 10. - Ac808a6b30)
2011. ápr. 16. 15:24
Van amikor jól,néha rosszul.Öregkorban vagyok én már.
10. ac808a6b30 (válaszként erre: 8. - Kerjan)
2011. ápr. 16. 15:21
Az mit jelent?
9. ac808a6b30 (válaszként erre: 3. - Eracica)
2011. ápr. 16. 15:20

Szerintem igen, nagyon jó!

Rengeteg tapasztalatot tudok mesélni a használóktól!

Tul.képpen magyarra forditva a bioritmusodat állitja be! Kb. 2-3 hó amig sejtszinten hat, de én pl. már másnap éreztem a hatását, és ezzel nem vagyok egyedül!

8. kerjan (válaszként erre: 7. - B0ba429c34)
2011. ápr. 16. 15:19
Mondjuk én azt nem tudom, mert össze-vissza alszom.
2011. ápr. 16. 15:18
és valóban jobban lehet aludni is?
2011. ápr. 16. 15:13
Pontosan,inkább könnyebben merek mozogni vele.Igaz hogy óvatos vagyok most már minden mozdulatnál.Kisebb gerincsérvem van.Talán nem gyullad be olyan könnyen mint eddig.
2011. ápr. 16. 15:09
és miben érzed a változást? A gerinced eddig fájt? Most?
2011. ápr. 16. 15:04
Én egy hónapja használom a gerincemre.Nekem eddig sikeres volt,remélem az is marad.Éppen itt a hoxán kaptam egy csajszitól.Ronett.
2011. ápr. 16. 14:57
Tényleg olyan jó, mint amit leírnak róla?
2011. ápr. 16. 14:50
Igen én használom.
2011. ápr. 16. 14:39
Sbs forza balance, valaki használja?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook