Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sbs forza balance tapasztalatok fórum

Sbs forza balance tapasztalatok (beszélgetős fórum)


263. csabi4
2011. okt. 16. 18:53
irjak ?
262. Szamy36
2011. okt. 16. 18:43
Vannak újabb tapasztalatok?
261. pagi (válaszként erre: 260. - 763c1a87a1)
2011. okt. 8. 13:41
Szia ezen már túl vagyok, megmondtam, hogy volt rajtam!
260. 763c1a87a1 (válaszként erre: 259. - Pagi)
2011. okt. 8. 13:09
Rakd vissza csomagolásba és mondd azt, hogy nem hordtad!
259. pagi
2011. okt. 8. 12:07
Sziasztok, kellemes napot Mindenkinek! Én lentebb már írtam, hogy nekem kicsi lett az S méretű. Egy Herbária boltban vettem. A mai napon közölték velem, ha egyáltalán nem hordtam és újnak el tudják adni akkor kicserélik. Ha pedig hordva volt, akkor nem. Őszintén megmondtam, hogy egy napot volt a kezemen. Kérdezem, hogy a boltnak van igaza, és tényleg nincs lehetőség cserére?
258. homokóra (válaszként erre: 257. - 41fdab80c1)
2011. okt. 8. 08:14
Jajj..de jó..ennek nagyon örülök:) Meglátod, nem fogod megbánni, ha kitartasz!:)
2011. okt. 7. 22:28

Kedves Homokóra és Pincike!


Köszi a biztatást, használom, nem adom fel. Pincike a történeted olvastam, fogadd őszinte részvétem.Én tudom mi egy ilyen tragédiát átélni, a testvéremet veszítettem el fiatalon, ami az egész életemre rányomta bélyegét. Őszintén kívánom, hogy találjatok vígasztalást a picurkádban.

De visszatérve a karkötőre, a tegnap éjszakám már jobb volt, ma pedig segítség nélkül megcsináltam a nagy bevásárlást. Csak így tovább!!

Mindenkinek jó egészséget kívánok!!!

256. homokóra (válaszként erre: 253. - 41fdab80c1)
2011. okt. 7. 18:17

Nekem is nagyon nehezen szokott hozzá a szervezetem..de itt volt Ronett, és sokat segített..én jojóztam vele..levettem, felraktam..úgy 6 hétig. Hányingerem volt, szédültem, álmodtam egyfolytában..wc-re jártam,,szóval sokat küzdöttem, míg a pozitív hatást megtapasztaltam!

Fokozatsan szoktatsd hozzá a szervezeted..éjjelre vedd le, és mindennap egy órával tovább hordjad..talán Neked is segíteni fog!

255. ea9c78b99a (válaszként erre: 253. - 41fdab80c1)
2011. okt. 7. 15:08
kedves Márti!Vannak olyan emberek, akiknél jelentkeznek olyan tünetek, amik addig esetleg nem , vagy kevésbé voltál.Ez attól van, hogy a szervezeted egy új rezgésben van.Ilyenkor felerősödhetnek a problémák, de pár nap és fokozatosan el fog múlni, ahogy a szervezeted átáll az új rezgésre.Gondolj bele, hogy még a belső szerveinknek is más és más a rezgése, pl. a szívnek, gyomornak stb.Légy türelmes, ha úgy érzed, hogy kell a nyugtató, vedd nyugodtan be, én is azzal alszom, de az én történetem más, komoly oka van annak:(az biztos, hogy kipihentebben ébredek, és pörgősebb vagyok egész nap.mindenkinek további szép napot!
254. 763c1a87a1 (válaszként erre: 253. - 41fdab80c1)
2011. okt. 6. 18:23

Jön a hidegfront:)

Viccet félretéve, bárcsak én éreznék valami változást! Lassan 4 hete semmi. Unszenzitív vagyok?

2011. okt. 6. 18:18
Keddtől van SBS karkötőm, állandóan rajtam volt. Tegnap estére nemhogy jobban, egyre rosszabbul éreztem magam. A vérnyomás magas volt, nagy feszültség volt bennem. Éjfél felé sikerült elaludni, de csak két órát. Fél háromtól úgy fel voltam spanolva, hogy végül nyugtatót kellett bevennem. Ez normális? Vagy nem szabad azonnal állandóan használni?
252. Szamy36
2011. okt. 4. 16:03
Ma jött meg az "S" méret valóban nagyon kicsi :(
2011. okt. 3. 14:12

Sziasztok!

Kicsit pipa vagyok, mert alig 2 hónapja vettem az SBS-emet, és elkezdett kopni a hologram. Mehetek cserélni :((((

250. homokóra (válaszként erre: 249. - Pagi)
2011. okt. 1. 12:32
De..igen...kicserélik..Akitől vetted, annak kell jelezni!
249. pagi
2011. szept. 30. 20:32
Sziasztok, ma megkaptam a várva várt Unico fehér karkötőmet! Már nagyon vártam. A gondom viszont az, hogy eléggé szűkös az S méret. Mit tehetek ilyenkor? Gondolom csere nem lehetséges.?
248. Hoxa (válaszként erre: 247. - Homokóra)
2011. szept. 30. 20:19

Igen nagy különbség van egy kérdés és egy állítás között. Igen nagy különbség van aközött, hogy te nyilvánosan kijelentesz valamit, vagy hogy én privát üzenetben felteszek egy kérdést neked.

Kicsit gondolkozz el ezen!

247. homokóra (válaszként erre: 246. - Hoxa)
2011. szept. 30. 20:04

Igen..könnyen mennek a téves kijelentések..pontosan úgy, ahogy Neked is ment kedves Hoxa..pedig én aztán nem árulom a shea vajat és a mannaszappant..

Csak tapasztalatokat szerettem volna megosztani..de hagyjuk is....

246. Hoxa (válaszként erre: 242. - Homokóra)
2011. szept. 30. 19:50

Nem "kizárták", hanem a törlését kérte.

Könnyen mennek a téves kijelentések. Na ezt ki érti?

245. ea9c78b99a (válaszként erre: 244. - Homokóra)
2011. szept. 30. 19:32
nem érzem, hogy reklámozom magam, nincs rá ugyanis szükségem, megy anélkül is ezerrel.az sbs az angol step by step azaz lépésről lépésre kifejezés rövidítése, mert a cég lépésről lépésre szeretné meghódítani Európát a karkötőivel.Családi a vállalkozás, tulajdonosa Vráno Úr, aki nagyon szimpatikus, kedves ember.Ő vette meg Amerikában az európai forgalmazás jogát.A hologramot ami meteorológiai ballon anyaga, Amerikából hozzák, a gyártása pedig Jablonecben történik.Anyaga bőrbarát szilikon.A nem eredetiek gumiból vannak.Az első szériánál előfordult, hogy a hologram befeketedett, ezt az okozta, hogy nagyon erős volt a ragasztó,és átütött a hologramon.Ezeket szó nélkül kicserélték, hiszen a garancia 2 év.A mostani széria már úgy készül, hogy új a ragasztó, de a biztonság kedvéért egy nagyon vékony fémlapka kerül a ragasztóra, és csak arra teszik a hologramot.Így kerülik el, hogy a ragasztóval érintkezzen.Ezt a múlt szombati előadáson be is mutatták.üdv mindenkinek:)
244. homokóra (válaszként erre: 243. - Kerjan)
2011. szept. 29. 11:45

Igen,valóban forgalmazott, de nem hirdette magát..inkább emberségből segített a másikon..és csupa jó indulat volt!

Örülök, hogy Neked is segített!:)

243. kerjan (válaszként erre: 242. - Homokóra)
2011. szept. 29. 10:11

Szia!

A Ro. forgalmazott is szerencsére,mert tőle szereztem be én is,ha egyre gondolunk.Hálás vagyok neki én is, mert azóta/fél éve/, nincs gondom a gerincemmel.Nem tudom mi történhetett vele,sajnos eltűnt.

2011. szept. 29. 07:18

Én is bizonytalan voltam..de R. itt volt, és segített, bátorított, mert nagyon rosszul voltam a karkötőtől...amit ezúton köszönnék neki, ha itt lenne..de sajnos már nincs itt..pedig Ő sem árult, nem reklámozott, csak tanácsokat adott...kizárták...ki érti ezt?

Egyébként ha valaki SBS Forzát vásárol, nem lehet bizonytalan, hiszen ott van a tanusítvány, amit mindig, minden esetben adnak a karkötőhöz..

Honnan jönne válasz, mikor senki sincs itt:):)

Egyébként engem nem is nagyon érdekel, hogy mit értelmez az sbs...miét nem írod le, ha segíteni akarsz?:)

És sosem voltam forgalmazó, és nem is leszek...nem vagyok rászorulva:):)

2011. szept. 28. 20:20
nem az érdekel, hogy ki értékesít, hanem az, hogy aki azt teszi, tudja_e?én nem értékesítek itt, nem szorulok rá hidd el:)csak leírom a tapasztalataimat, és segítek annak aki bizonytalan vásárláskor az eredetiségben.látod, válasz még egy sem jött a kérdésemre!pedig ez az alap!
2011. szept. 28. 07:14

Tudod, Pincike..volt itt egy értékesítő,aki nagyon értette a dolgát..Őt kizárták!!!!!

Miért érdekel téged, hogy ki értékesít, és ki nem?

239. ea9c78b99a (válaszként erre: 237. - 763c1a87a1)
2011. szept. 27. 21:28
lehet, hogy gyorsabban dobja ki a szervezeted a méreganyagot.de ez nem tud csodát tenni.egyébként egyetértek azzal,hogy a nyugtalan kisbabát magnyugtatja,az sx-es méret kell nekik az 15cm körfogatú.ráhúzzák a kis combjukra, és nagyon jól alszanak tőle.ami nagyon fontos, csak regisztrált,ID számmal rendelkező értékesítőtöl vegyetek!Ez nagyon fontos, mert ez a garancia arra, hogy az eredetit kapjátok.Ha valaki nem biztos abban, hogy az eredetit kínálják, kérje el azt a számlát amit minden alakalommal a GLS futár hoz neki a karkötőkkel együtt.én mindig magamnál hordom, igaz a fél táskám már tele van vele:)írok holnap bővebben a működési elvéről, de ha felmentek a cég hivatalos honlapjára ott utána tudtok olvasni a műkődési elvének.a honlap:www.sbstrade.cz.egy érdekesség:ki tudja, hogy mit jelent az sbs rövidítés?ha vannak értékesítők az oldalon, ők tudni fogják:)hajrá a jó megfejtéssel!Ez azért is érdekes számomra, mert itt kiderül, hogy ki az aki valóban értékesít, és foglalkozik a termékkel!
2011. szept. 27. 21:20

ez volt a múlt szombati program, bemásoltam a meghívómat amit minden regisztrált értékesítő megkapott:


Kedves Munkatársak!


Szeretettel meghívunk és várunk Benneteket 2011. szeptember 24-én tartandó Sikernapra.

Budapest XIV. ker. Nagy Lajos Király út 15-17 Ében Hotel konferenciatermébe.

A nyári pihenés után feltöltődve kezdhetjük az őszi évadot!

Szeretnénk együtt tölteni Veletek egy kellemes napot, ahol sok - sok új információt, terméktapasztalatot szeretnénk átadni Nektek.

A nap végén, a tombolasorsoláson, értékes nyeremények várnak rátok!


A program:

9:00 – 9:55 Regisztráció

10:00 – 10:05 Köszöntő - Kondel Éva

10:05 – 10:20 A cég bemutatása, a program ismertetése – Pető Csilla – Kristály menedzser a rendezvény háziasszonya

10:20 – 11:15 A hálózatépítés gyors növekedése – meghívott vendégelőadó

11:15 – 11:30 Kávészünet

11:30 – 11:50 Amit karkötőről tudni kell – Vodli Zsolt – Kristály menedzser

11:50 – 12:10 A karkötő működése, orvosi szemmel! – meghívott vendégelőadó

12:10 – 12:30 A karkötő hatása a sportolóknál - Molnár Erzsébet - mozgástréner

12:30 – 12:50 Masszázs és karkötő – Maturicz Veronika – nemzetközi kapcsolatok – Nemzetközi Masszázsakadémia

12:50 – 14:00 Ebédszünet: az ebédre minden résztvevő a vendégünk!

14:00 – 14:20 Eladási technikák, vevőgondozás- Méry József -

14:20 – 14:40 A hit ereje a személyes eladásban és hálózatépítésben – Pető Csilla – Kristály menedzser

14:40 – 15:00 Marketingterv – Hollós Izabella – Zafír menedzser

15:00 – 15:45 Minősülések – Kondel Éva

15:45 – 16:00 Tombolasorsolás


„Aki azt mondja képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá”

(Bokor Edith)

237. 763c1a87a1 (válaszként erre: 234. - Ea9c78b99a)
2011. szept. 27. 12:26

Jó lenne már nálam is valami pozitív hatás.

Eddig csak a májfunkcióm lett rosszabb:(

236. bluewin (válaszként erre: 234. - Ea9c78b99a)
2011. szept. 27. 08:33

sajnos nem tudtam menni erre a napra, de jo hallani ilyen infokat!


Ha van még ilyen hasznos információd és időd, oszd meg velünk, gondolom sokakat érdekelne a részletes működési elv, hogyan hat sejt szinten, mi mindenre jo még, mindez orvosok szavai által.

2011. szept. 27. 07:09
Van egy történetem nekem is..rokonságunkban egy kicsi fiú napokig nyűgös volt, nem aludt éjszaka...azt javasoltam az anyukának, hogy tegye rá a bokájára a karkötőt..azt mondta, ha nem tapasztalja, nem hiszi el..egész éjszaka aludt a kicsi:)
2011. szept. 26. 21:33
designban az Unico van a toppon.több mint 400 dbot értékesítettem a csoportommal, ebből lassan 300-at jómagam.Ebből még 10 sem volt hagyományos, hanem mind Unico.Ezt a formát még nem hamisítják.Remélem egy jó darabig nem is fogják.a hologramok száma nem számít a hatás ugyanaz, a 7.83 Hz frekvenciára vannak hangolva.üdv mindenkinek!Ja!szombaton Bp-en a Hotel Ébenben volt az SBS sikernap, ami fantasztikus volt.Orvos, természetgyógyász, masszőt tartott előadást, amiből rengeteget tanultam.Tudtátok, hogy a kisgyerekek idegrendszere születésükkor még nincs kifejlődve?A mobiltelefonnal ha játszanak, nem is fog rendesen kifejlődni, mert a sugárzástól károsodik.Ezen ledöbbentem, de orvos mondta, aki hiteles.csak arra gondoljatok aki már idősebb közülünk, hogy régen nem volt ennyi hiperaktiv, vagy sérült, beteg gyerek.most sajnos van, és ebben nagy szerepe van a sugárzásnak, ami éri őket, és elgyengíti a szervezetüket.ezen érdemes elgondolkodni!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook