Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sbs forza balance tapasztalatok fórum

Sbs forza balance tapasztalatok (beszélgetős fórum)


83. Dzsana (válaszként erre: 82. - 763c1a87a1)
2011. aug. 20. 21:06
Röviden a lényeg, hogy az eredetinek mondott power Balance karkötöbe bele van ütve a méret, van benne egy e betű, illetve a hologramon a B betű alatt ferdén szöveg látjató. A youtube-on van is róla egy video: [link]
2011. aug. 20. 20:45

Tudom, hogy jót akartál, értettem én.

Jó lenne nekem a PB is, fejfájás és ízületi fájdalmak csillapítására kellene 2 db.

Nem tudom sajnos a valódiságot megállapítani.

Küldhetnél címet, ahol érdemes megvennem a PB-t, ha tudsz ilyet.

81. homokóra (válaszként erre: 80. - 763c1a87a1)
2011. aug. 20. 20:35
Félreértettél..azt írtam, ha nem tudsz megbízható eladót Powerre, akkor vedd az SBS-t honlapról..de vehetsz Power is, csak tudni kell mi a különbség az eredeti és a hamis között..csak jót akartam..
2011. aug. 20. 20:32

Kedves homokóra, ez egy kicsit ellentmondásos:)

Ha mindkettő hatása ugyanaz, miért vegyek jóval drágább SBS-t?

79. homokóra (válaszként erre: 77. - 763c1a87a1)
2011. aug. 20. 19:46
Vaterán ne vegyél..inkább megbízható helyről..Az SBS Forzát javaslom, ha még nincs ismereted az "eredetiséggel" kapcsolatban.
78. homokóra (válaszként erre: 77. - 763c1a87a1)
2011. aug. 20. 19:45
SBS.. Power Balance...nekünk mindkettő van:)A hatásuk ugyanaz..a Power most még olcsóbb, de úgy tűnik, nem sokáig már...
2011. aug. 20. 19:26

Köszi a válaszokat:)

Sbs Forza,Sbs Unico,PB,iRenew,EFX

Van különbség a hatásukban?

Melyik a jobb?

76. Dzsana (válaszként erre: 75. - 763c1a87a1)
2011. aug. 20. 19:20
Tele van a Vatera vele, az e-bay is, ezekre pedig az ioffer.com-ról kerül fel. :-)
2011. aug. 20. 18:15

Sziasztok!

Aki szeretne egy ilyen karkötőt, honnan vegye meg?

Priviben is jöhet, gondolom, nem lehet reklámozni:)

74. homokóra (válaszként erre: 73. - Dzsana)
2011. aug. 20. 17:50

Hát persze...a férjem sem ismerte be az elején, hogy a karitól állt be a vérnyomása:):)Évek óta gyógyszert szedett rá..140-nél akkor sem volt alacsonyabb...a karkötő feltétele után 5 nappal folyamatosan 120/60-ra állt be neki..azóta is tartja...csak éppen már vérnyomáscsökkentő nem kell :):)Nála szkeptikusabb ember ritkaság számba megy:)Aztán mikor elmúlt a csípő, könyök, és vállfajdalma, akkor már belátta, hogy van ebben valami...és még valami..sosem sportolt..most pedig minden este biciklizni megy munka után.Mikor megkérdeztem tőle, hogy ez hogy van...azt mondta, a Gellért hegyet el tudná mozdítani, annyi energiája van:)

Mivel az alvásán is javított, egyszer próbaképpen levette éjszakára, mert még akkor sem hitte el,hogy pozitív hatást gyakorol rá ez a kütyü..mondanom sem kell...éjjel 3-kor rakta is fel..nem tudott aludni...azóta egyfolytában rajta van..és rajtunk is:)

73. Dzsana (válaszként erre: 71. - Homokóra)
2011. aug. 20. 16:44
A sérv az pont így viselkedik, egyszer visszahúzódik, máskor kitüremkedik, az, hogy 4 hónapja tünetmentes, teljesen átlagos, sokan akár 1 évig is tünetmentesek. Ha a kitüremkedett sérv nyomja az idegszálat, azon még a tramadol sem segít, nem hogy a karkötő! De most már én is ki fogom próbálni az olcsóbb 800 Ft-os Power Balance-t, és be fogok számolni a tapasztalatokról.
72. kerjan (válaszként erre: 70. - Dzsana)
2011. aug. 20. 14:26
Én amatőr vagyok egészségügyben.A tapasztalatomat írtam le.Egyébként minden évben végigcsinálok egy kúrát Hévízen,amiben van gyógytorna is,meg a többi kezelés 15 éve.Ez a fél év többet ért, mivel én érzem a hatást.
2011. aug. 20. 13:42

Vagy pedig a karkötő fájdalomcsillapító hatása..ugyanis van neki..nem is kicsi...

Mondok egy példát..kolléganőm, aki szintén eü.-s porckorong sérvvel küszködött..egyszer meg is műtötték.Egy ideig jó volt, nem volt semmi probléma.Aztán kiújult a betegség, nagy fájdalommal..úgy döntött, hogy nem fekszik újra kés alá..bevetett mindent, hogy a műtétet elkerülje. Ekkor jött a karkötő..gondolta, nem árthat, kipróbálja.A dolog pikantériája az, hogy mozgásszervi osztályon dolgozik:):)

Szóval vett egy ilyen karit....ekkor már alig tudott menni.Minden héten kérdeztük tőle, hogy van..eleinte nem történt semmi..de úgy a 4. hétnél jobban lett..napról napra múlt a fájdalom..6.hétre pedig teljesen megszűnt.Az érdekes az, hogy a sérv az ott van,de minden tünet nélkül..újra teljes életet tud élni...ennek már 4 hónapja..azóta sincs panasza, nincs fájdalma.Azt mondta, hogy soha nem jöhet olyan alkalom, hogy Ő ezt a karkötőt valaha is levegye:)

Nos..hát én is valahogy így vagyok ezzel:):)

Migrénes fejfájásokat tüntet el..ezt már több páciens mesélte..ha nem tapasztalták volna, ők sem hinnék:)

Én meg köszönettel tartozom azoknak, akik segítettek ehhez hozzájutni engem, és a családomat!

70. Dzsana
2011. aug. 20. 12:02
A porckorong sérve hogyan hat a frekvencia? :-))) Ha a porckorong külső szerkezete kilágyult, és protruzio van, annak jöhet bármilyen frekvencia, nem segít. Egyedül a gyógytorna vagy a Neocoldpass infúziós kezelés, amivel a műtét elkerülhető.
69. kerjan
2011. aug. 20. 09:42
Láttátok?Vajda Attila tegnap világbajnok lett,ott volt a kezén az SBS.Én fél éve használom itt vettem a HOXA-n keresztül.Azóta a gerincsérvemmel nincs probléma.Nekem már megérte.
68. lunarossa (válaszként erre: 67. - Homokóra)
2011. aug. 19. 12:56

:-))) Jogos, és egyértelmű, hisz elvileg jólneveltek vagyunk...:-))))

Köszi szépen!!!!

67. homokóra (válaszként erre: 66. - Lunarossa)
2011. aug. 19. 12:27

:):) Nem magyarázkodom...de hát kérdeztek...és tudod, hogy van ez...az ember válaszol a legjobb tudása szerint!:):):)

Üdv itt:D:D:D

66. lunarossa (válaszként erre: 65. - Homokóra)
2011. aug. 19. 11:43

Kedves Homokóra!


Szerintem nem is kell magyarázkodni, van aki használja és hisz benne (minta ahogy én is) és van aki nem...Ezt mindenki maga dönti el. Csak azt nem tudom, hogy az állatoknál pl: a kutyumnál hogy hathat pozitívan, ha szimplán "fejben hat a karkötő"??? Igaz, elég okos, de nem ültem le vele és nem magyaráztam el, hogy most mit is adok neki, és mit kell majd éreznie, hogy ezt elraktározza az agyában...erre azért már nem lenne képes :-) Bár ki tudja...

65. homokóra (válaszként erre: 63. - Pipacs33)
2011. aug. 19. 11:20

"fejben hat a karkötő annál, aki pozitív változást tapasztal."


Ha ez így is történne, mért olyan nagy baj? Tudjuk jól, hogy fejben dől el minden...tehát ez is egy pozitívum a karkötő részéről:) Én(mi) mindenesetre köszönjük, hogy kaptunk lehetőséget erre:)Ugyanis nálunk az összes családtag pozitív hatást érzékel..még ha csak fejben dől is el:):)

Aktív vagyok, nem fáradok el, jól tudok aludni, kiegyensúlyozott vagyok..a férjemnek beállt a vérnyomása, nem szed gyógyszert, amit már évek óta szedett...nem fáj a csípője, válla,könyöke..teljesen megszűnt..Nekem elfújta a fejfájásom..mióta rajtam van, azt sem tudom,mi az:) Beállt a menstruációm 4 hétre..holott 4 éve 2-3 hetenként menstruáltam...lányomat megszállta a nyugalom, fáradhatatlan, jó a közérzete, és az évek óta tartó kínzó szorulását szüntette meg..

Igaz..az elején necces volt, míg hozzá nem szokott a szervezetem...de már hálát adok, hogy kitartottam, és hordhatom:)

2011. aug. 19. 11:13

"Tehát aki nem visel karkötőt, az hamarabb öregszik? Ebben valaki hinni tud???"


Nem..egyáltalán nem..ezzel azt akartam érzékeltetni, hogy a mai világban gyorsabban mennek a napok, hetek, hónapok..szinte elrepül felettünk az idő..a karkötő pedig segít ennek a problémának az egyensúlytartásában..kizárja a káros frekvenciaszintet, helyreállítja a szervezetet..és még sok mindent mesélhetnék, de nincs most nincs időm, sem kedvem...aki használja, úgyis érzékeli a pozitivítást, aki pedig nem akarja használni,arra nem szabad ráerőltetni.Mindenki saját maga dönt a saját életvitelét illetően!

63. Pipacs33 (válaszként erre: 60. - Dzsana)
2011. aug. 19. 09:26

Végig olvastam, amit belinkeltél. Köszönöm, hogy megtetted, így legalább érvelhetek az elvakult ismerőseimnek, illetve alátámasztja, amire "gyanakodtam": fejben hat a karkötő annál, aki pozitív változást tapasztal.

És különben is, mi ez a zagyvaság, értelmezze már valaki, legyen olyan kedves: "Több ezer éven keresztül a Schumann-rezonancia 7, 8 Hz volt. 1980 óta viszont ez az érték a rengeteg elektroszmog hatásaként lassan emelkedik és jelenleg már több, mint 12 Hz! Ez kevesebb, mint 16 órának felel meg naponta a korábbi 24 helyett, és tovább csökken. . . Ezért tűnik úgy, hogy gyorsabban telik az idő. A kevesebb óraszám következtében allergia, fejfájás és influenza, izületi gyulladások, álmatlanság sújt bennünket, mert a rezgések nagyobb száma miatt a szervezetünk túl érzékennyé válik a káros behatások következtében. A karkötő ezt az ártalmas hatást védi ki. . . " Tehát aki nem visel karkötőt, az hamarabb öregszik? Ebben valaki hinni tud???

62. lunarossa (válaszként erre: 33. - Bluewin)
2011. aug. 19. 08:48

Kedves Bluewin!


Én vettem a kiskutyumnak egy ilyen medált, mivel sajnos kiderült, hogy daganata van, és mostanában amúgy is volt 1-2 kisebb műtéte...

Bár őszintén megmondom, hogy már nem egy mai "csibi", ugyanis 12 éves, és már egy jó ideje be is van/volt lassúlva.

Nos, rá tettem ezt a kis medált, és mivel már nem élek otthon jó pár napra rá anyukám felhívott, hogy úgy pörög a kutyunk, mintha egy kis kamaszlány lenne, folyamatosan játszana, és menne sétálni. Szóval egyértelműen jót tett vele...:-) Hamarosan megyek haza, és én is megnézem, hogy milyen változás történt még Vele kapcsolatban, és ha látok még valamit megírom...De úgy tűnik, hogy náluk, állatoknál is hat!

:-)

Szia!

61. homokóra (válaszként erre: 58. - Csabi4)
2011. aug. 18. 21:00
Igen..erről beszéltem...:)
60. Dzsana
2011. aug. 18. 19:26
Ez gáz! Kutakodtam egy kicsit a neten, és találtam egy baromi jó írást, ami egy csomó hülyeségre felhívja a hologramos karkötőkkel kapcsolatban a figyelmünket: [link]
59. KGyula (válaszként erre: 32. - Capcsi)
2011. aug. 18. 15:54

Szia, kedves Capcsi!


Feleségem egészségügyes (gyógytornász), és nem hisz semmi ilyesmiben. Sajnos. Persze, megpróbálok mindent. Most vettem át Hévízen azt az orvosi fémmel kombinált SBS Forza Ballance karkötőt, amit közvetlenül a gyártótól rendeltem Interneten.

58. csabi4
2011. aug. 18. 15:12

Kicsit off de hogy megértsétek -

A rákforumon is bemutattam egy gépet aminek igen nagy jövöje lehet -a gyártó most 120.000ért kinálja -de egy cég rácsapott ,csinált egy felmérést és ezáltal a gép piaci árát 520.000 ban állapitották meg -ennyiért fogja adni -aki a cégtől veszi meg több mint 4x res árat fizet majd érte -pedig ugyan azt tudja .....

57. csabi4 (válaszként erre: 56. - Dzsana)
2011. aug. 18. 15:04

Ha elolvasod a hozzászolásomat én direkt hamisitottat kerestem - a teszteket megcsináltuk többféle karkötövel is -semmi különbség nem volt

természetgyógyásznál is bemértük ingával -és ott is mindegyik működött -

és az életben is működik -akiknek vettem mind beszámolnak pozitiv hatásról -fejfájás enyhűl vagy akár migrénes fejfájosnak elmult 1 hónapja 1 szem gyógyszert vett be ,fáradtság csökkenése

az alvás -az álmodás és reggel emlékeznek rá -izületi problémák csökkenése -éjszakai wc re járás csökkenése .......

azért irtam eredeti hamisitott terméket vettem -az a 1500-2000 Ft nem vágja földhöz az embert ,és ha azt nézem egydoboz fejfájás elleni gyogyi is közel 1200 Ft be kerül -de még ezzel sem kell feleslegesen terhelni a szervezetet ..

56. Dzsana
2011. aug. 18. 14:44
Mindent tudnak hamisítani! És az orvosi fém mire kell? Ez is csak egy marketing szöveg, ugyanis az orvosi fém az nem más, mint a rozsdamentes acél. Biztos jobban hangzik így, hogy a Tissot órám tokozása és a csatja orvosi fémből van, mint hogy rozsdamentes acélból! :-) És köszönöm homokóra őszinte válaszát, gondoltam, hogy a 800 Ft-os ugyan olyan jó, mint a 8000 Ft-os. Tized annyiért szívesebben kipróbálom hit nélkül, mint drágábban hittel :-)
55. homokóra (válaszként erre: 53. - Bluewin)
2011. aug. 18. 10:52

"Az orvosi fémmel diszitettet nem hamisitják."


És ezt mire értetted? Az SBS-re?:) Mert azt nem is tudják hamisítani..és nem csak az orvosi fémmel ellátottat, hanem a másikat sem:)Mivel garanciapapír, jótállás, és forgalmazói kódot kell, hogy tartalmazzon!

54. homokóra (válaszként erre: 53. - Bluewin)
2011. aug. 18. 10:45

"egyébként a Powert europában nem lehet forgalmazi, tehát amit kinálnak olcson azért olcso, mert hamis."


Már megbocsáss, de ez így egy kicsit sántít..lehet forgalmazni..és azért olcsóbb, mert még nincs átadva Magyarországnak a hivatalos forgalmazási engedély..ezért kintről hozatják be, és nincs rajta áfa..és egyebek..ugye..:) Ahogy megkapja az ország az engedélyt, a Power 10 000 ft-ba fog kerülni, tehát többe, mint az SBS..ezért, aki tud, az még most vásároljon..és bizony vannak trükkök, amivel ki lehet szűrni a hamis terméket.

Nekünk van Power is, és SBS is..mindkettő ugyanazon hatásmechanizmussal működik!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook