Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sbs forza balance tapasztalatok fórum

Sbs forza balance tapasztalatok (beszélgetős fórum)


113. bluewin (válaszként erre: 97. - 763c1a87a1)
2011. aug. 27. 18:03

Mert el akarja adni, azért hirdeti eredetinek. A vateria, meg társain is csak kikukázott hulladékokat árulnak, mint eredeti, original..

Én is rászaladtam, vettem vaterán topshop terméket, _olcsón_... egy hónap után megadta magát.. aztán kicsit utánanéztem, majd azt olvastam, h gyári hibás cuccokat árulnak a neten. Írtam is az eladónak, hogy gyári hulladékot adott el eredetinek címezve. A válasza az volt, hogy ez eredeti, de lehet javítani ezt a hibát.. majd leirta részletesen hogy kell.. Majd válaszoltam neki, ha ennyire eredeti, honnan tudod, mit és hogyan kell javitani?

Az olcsó nem feltétlenül jelent jót...

112. homokóra (válaszként erre: 111. - Bluewin)
2011. aug. 27. 17:56
Így igaz:)Pattogok, mint a pöttyös labda:)
111. bluewin (válaszként erre: 62. - Lunarossa)
2011. aug. 27. 17:45

Kedves lunarossa!


Köszönöm a visszajelzést! Örülök, hogy a kutyád fittebb lett! :) Gondoltam, hogy állatoknál is ugyan úgy hat, mivel minden élőlényre hat. Kellemes sétáltatást és futtatást! :)

Ezért mondtam, hogy nem hit kérdése!

Ez egy új tudomány, amivel érdemes foglalkozni, én például ezért is forgalmazom! Ha nem működne, biztos nem adnék senkinek ilyet!

Az olcsóról annyit még utoljára, hogy én nem véletlenül nem járok kínaiba... ami pár ft-ba kerül, valószínű nem sok és nem is minőségi anyagot tartalmazhat! És tényleg széthullik egy kis idő után.

A Forzát ugye nem hamisítják, szép is és 2 éves garancia van rá.

Az orvosi fémet azért írtam, mint díszítés, mert a rozsdamentes acél jelzőt általában építésnél a gerendákra szokták mondani, egy ilyen karkötőre talán jobban illik ez a cím.. végül is mindegy ugyan az a jelentése..


Ez nem csodaszer, de valóban úgy pörögsz tőle, mintha gumimaci szörpöt ittál volna! :)

110. lunarossa (válaszként erre: 104. - 55cf864a30)
2011. aug. 26. 14:58

Kedves Marcsi79!

Nekem ez volt az egyik legszembetűnőbb észlelés a karkötővel kapcsolatban. Ugyanis, nem feltétlen voltam megelégedve az emésztésemmel,és akkor még enyhén fogalmazom...amióta rajtam van napi szintem van nagydolgom, van úgy hogy többször is!

Szóval nekem ezen tuti segített...

109. homokóra (válaszként erre: 108. - Ea9c78b99a)
2011. aug. 25. 07:34
Megmondom őszintém, engem az üzleti része abszolút nem érint...csakis, kizárólag a családnak és rokonságnak vettem:)
108. ea9c78b99a (válaszként erre: 107. - Homokóra)
2011. aug. 24. 23:29
én csak a Zala megyei részt tudom, de országos szinten még nincs 1000 értékesítő, de ennek utánakérdezek, nem akarok hülyeséget állítani.nekem megy szerencsére, egy hónap alatt lett 14 direktem, aki alattam értékesít, és sikerült csoportszinten a 200 dbot eladni, ezzel M1-es poziciót szereztem, ami szeptembertől már fix pénzt is jelent.Ezt bárki csinálhatja, akinek van egy kis üzleti vénája,és rászán napi 2-3 órát.
107. homokóra (válaszként erre: 105. - Ea9c78b99a)
2011. aug. 23. 19:38
Pincike..én azt gondolom, h már elég sokan értékesítik..
106. homokóra (válaszként erre: 104. - 55cf864a30)
2011. aug. 23. 19:37
Hogy segített-e?? Meghiszem azt..:) Naponta volt vékonyf...ásom..jó néhány napig:):):)Fájó izület, izom, nyak hát, váll, könyök..ezek pedig a férjemnek voltak..ja...és magas is volt a vérnyomása..mióta a karit hordja, ez mind elmúlt..már gyógyszert sem a vérnyomására..higgyétek el..ez a kari egy csoda:) Aki teheti, ruházzon be rá!
2011. aug. 23. 18:57
az emésztésed beáll, ezt tapasztalom.naponta tudok menni nagydologra, akár többször is.103 kiló vagyok,tudom mi az ha napokig nem tud az ember nagyvécézni, fel van puffadvaa, vacak a közérzete.A kolléganőm vett egyet tőlem ,2 hete hordja, ő kimondottan azért, mert fáj a sarokcsontja.enyhülést tapasztal már, és jobb a közérzete, megnőtt a fizikai állóképessége.én konditermekben is tesztelem, és higgyétek el, nagyon jók a visszajelzések.csak ajánlani tudom, és nem azért mert mindenki a saját lovát dícséri.nekem mindegy kitől veszi meg valaki, ha az eredeti.Magyarországon még kevesen értékesítjük, de szép lassan le lesz fedve az ország értékesítőkkel remélem.ajánlom pénzkereseti forrásnak is, ha valakinek van rá hajlandósága, mert ilyen termékkel még nem találkoztam ami eladja saját magát a teszt után.szép estét mindenkinek!
2011. aug. 23. 15:01
segitett már valakinek az emésztésén is a karkötő? van egy jópár /25kg/ feleslegem, nem volna rossz ha helyreálitaná az anyagcserémet. és a fájó lábsarokra?
103. Dzsana (válaszként erre: 102. - Homokóra)
2011. aug. 23. 10:19
Ugyan az a társalgás folyik ott is, mint itt. Milyen érdekes, hogy ott is pont valaki egy darab madzagot emleget, hogy ha tudnál hinni abban is... :-)
2011. aug. 23. 07:52

[link]



érdemes átolvasni:)

101. homokóra (válaszként erre: 99. - 763c1a87a1)
2011. aug. 23. 07:39
:):):)
2011. aug. 22. 21:09
beszereztem egy olcsót, és van eredetim bőven:).ha tesztelek úgy adom a kezébe, hogy nem látja melyik az eredeti és melyik az olcsó utánzat, amit az Ázsia Centerben vettek 750 Ft-ért.Olyan érdekes, hogy mindenki kitalálja, melyik az eredeti!Talán azért mert mást érez,Érzi az egyensúlyt, a megnőtt stabilitást rögtön?Dzsanának csak annyit üzennék, amig nem próbálta az eredetit addig ne is írjon véleményt, mert nincs miről beszélnie.Vegye csak az utánzatot, úgysem tud semmit, na az lesz a feleslegesen kidobott pénze!8 hóhapig volt a térdem egy rossz esés miatt steril gyulladásban, gyakorlatilag sánta voltam.2 hét alatt elmúlt a sántaság, nagy mértékben szűnt a fájdalom.6 hete hordom éjjel-nappal, és bátram írom, hogy már tudok újra kocogni.Azóta elköteleztem magam mellette, és igyekszem, hogy minél több ember átélhesse azt a csodát amit ez a karkötő tud.Hát nekem ez a véleményem.üdv mindenkinek!
99. 763c1a87a1 (válaszként erre: 98. - Homokóra)
2011. aug. 22. 21:03

Jól van na, csak kíváncsi voltam:)

Persze az emberek viszik 1500-ért, mint a cukrot!

2011. aug. 22. 19:53
Mondtam, h a vaterával ne kezdj:):)
97. 763c1a87a1 (válaszként erre: 96. - Csabi4)
2011. aug. 22. 16:12

De akkor hogy meri hirdetni, hogy eredeti?

Azért kérdeztem rá, mert nevetségesen olcsó.

Igazolást nem akartam, csak egy kis megerősítést:)

Megerősítést kaptam: arról, hogy csaló!

96. csabi4
2011. aug. 22. 15:56

Virág !

Te sem kondoltad komolyan hogy eredetiségigazolást kapsz az 1500 Ftos karihoz :)

2011. aug. 22. 15:46
Bocsánat, a Tesz-veszen, mindegy, 1 kutya:)
2011. aug. 22. 15:44

A vakerán az egyik eladó 1499,-ért hirdeti az eredeti Power Balance-t!!??

Rákérdeztem, hogy mivel tudja igazolni az eredetiséget, erre kitiltott:O

No comment.

93. Dzsana
2011. aug. 22. 10:39
Ebben igazad van, és mondtam is, hogy az olcsóbbat ki is fogom próbálni. A beszerzése folyamatban van. :-)
92. homokóra (válaszként erre: 91. - Dzsana)
2011. aug. 22. 09:31

Ne...ne hidd el, hogy működik.Nem kell semmit, senkire ráerőltetni.Csak saját magad tapasztalatát hiányolom.

Ugyanis, ha tettél volna már egy próbát a karkötővel,akkor írhatnál véleményt. Igaz, hogy így is írhatsz, de mi értelme?

Nézd..ez nem egy nagy összeg..a gyógyszertárban sokkal többet hagysz ott, ha valami problémád van.

91. Dzsana (válaszként erre: 90. - Homokóra)
2011. aug. 22. 09:01
Sajnálom, ha így érzed, ezzel csak azt szerettem volna szemléltetni, hogy igaz, hogy amire hivatkozik a marketing szöveg, az alapjaiban elbukik, de azért higgyem el, hogy működik.
90. homokóra (válaszként erre: 88. - Dzsana)
2011. aug. 22. 07:08

"Erről ennyit. Ennyi erővel nálam kapható fonál, amit méretre vágva, és a csuklód köré kötve kiegyensúlyozottá fog tenni, és még a rákot és az AIDS-et is gyógyítja. Csak higgyél benne, mert különben nem fog hatni. Óccsójé adom! :-)))"


Ezzel nagyon nagy butaságot írtál..remélem, tisztában vagy vele...

Nyilván a rákot és az AIDS-t nem gyógyítja.. felesleges tréfát űztél..és kissé morbid is....

2011. aug. 21. 21:39

pincike!

Tegnap küldtem pü-t, megkaptad?

88. Dzsana
2011. aug. 21. 15:50
Idéznék az egyik értékesítő leírásából: "Egy kicsit pszichikai jelentőségének is kell lennie vagyis aki nem hisz benne az inkább ne vegye meg". :-) Erről ennyit. Ennyi erővel nálam kapható fonál, amit méretre vágva, és a csuklód köré kötve kiegyensúlyozottá fog tenni, és még a rákot és az AIDS-et is gyógyítja. Csak higgyél benne, mert különben nem fog hatni. Óccsójé adom! :-)))
87. Dzsana (válaszként erre: 85. - 763c1a87a1)
2011. aug. 21. 09:09
Pl. a vaterán a termék leírásban az értelmesebbje oda írta, hogy eredeti, benne van a méret és az e betű, olvasgassál. :-) Ha ennek ellenére átver, köteles visszavásárolni.
86. homokóra (válaszként erre: 85. - 763c1a87a1)
2011. aug. 21. 06:38
Igen...ezt mondtam, h Magyarországra nem szállít..egyenlőre..de már folynak a tárgyalások...ezért is olyan olcsó még...ha valaki megkapja a jogokat, 9990 ft-ba fog kerülni...drágább lesz, mint az SBS..
85. 763c1a87a1 (válaszként erre: 83. - Dzsana)
2011. aug. 20. 21:52

Köszi, megnéztem a videót, de ha neten rendelek, nehéz ezeket látni.

Megnéztem a cég honlapját, Mo-ra nem szállít:O

84. kerjan
2011. aug. 20. 21:49

Szia mindenkinek!

Sokat dolgoztam,fizikailag ma, és élek....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook