Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Régi és új 1000 Kalóriázók IDE!!!! fórum

Régi és új 1000 Kalóriázók IDE!!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. nov. 8. 12:50

Azért nem semmi, hogy az embernek betegen is muszáj mennie dolgozni, különben nem tud megélni.

Az orvosok mit mondanak egyáltalán, h mi bajod van? Vagy csak tipródnak?

2009. nov. 7. 23:25

Én is néztem...

A dokinál minden rendben volt,még nem halok meg...De a tünetek maradtak,ez aggaszt.Mindegy,kííratom dolgozni magam,mert így annyi pénzt sem kapok,h az utazásra elég legyen a suliba!Tragédia.Egész hónapban itthon voltam,15 nap betegszabi+táppénz:28.000 Ft.Azt hittem seggre ülök,mikor megláttam.Inkább kínlódok,de megyek dolgozni!

2009. nov. 7. 22:13

Én is a csillag születiket néztem:)

Nem nagyon szoktam foglalkozni velük, csak akkor éppen nagyon felhúztam magam amikor a csaj épp engem oktatott ki a minőségi kutyatartásról. Csak azért mert nem száraz tápot kapnak, amit mellesleg nem hajlandóak megenni. Na de mindegy, buta emberek mindig is lesznek.

Bizony, tessék is fogyókúrázni, különben nem valami bomba nőként állunk a karácsonyfa alatt:)

Írom én, aki ma teletömtem magam rántott husival:D:D:D

2009. nov. 7. 20:04

Sziasztok! Na hogy vagytok!!?

Én épp csillag születiket nézek:)megvolt a szülinapi kajálás meg minden.. bele kell húznom nagyon amúgy különben dagi maradok karácsonyra:D

Ja Dóri én meg elfelejtettem írni hogy tényleg ne foglalkozz ahülyékkel:S:S vannak taplók.. bár én is keveredtem már szörnyű vitába... vannak ilyenek:S

2009. nov. 6. 23:16

Sziasztok!


Képzeljétek, 64.4 kg vagyok:) Pedig tegnap jött meg, és azt olvastam, ilyenkor megemelkedik a testsúly. Bár erre nem alapozok. Mindenesetre örülök neki:) Ma ettem is egy kis sült krumplit fasírttal. Holnap pedig egy kicsi rántott husit csinálok, már nagyon rég ettem...

Azért jó olvasni, h nem csak én csábulok el néha kajaügyileg:)


Évi kitaláltad milyen tortát sütsz?

2009. nov. 6. 09:01

Sziasztok!

Dóri nem foglalkozz a hülyékkel!Én is futottam már össze ilyenekkel :)!Tudod ők azt hiszik hogy itt mindent megtehetnek, azt írhatnak amit csak akarnak!


Drága Zsanikám!

Remélem jók lesznek az eredményeid!Drukkolok neked!


Sabrina,Köszi szépen!

Mi most a hétvégén fogunk ünnepelni!Már felkészítettem magam előre...Holnap sütni fogok,vasárnap meg enni ;)

2009. nov. 6. 00:46

Sziasztok!

Húú én a héten nem fogyiztam. ünnepeltünk stb.. úgyhogy hétfőtöl. bár utálom kiirni előre h na akkor hétfőtől fogyi.. de hétvégére is hazautazom. aztán.. ott nem lehet normálisan enni mert zaklat anyukám:D csak 1 napra megye k szóval nem lesz nagy bűnözés:)

Dóri szép lett a tortád.

Mévi grat a fogyáshoz:)))

2009. nov. 5. 22:15

Sok sikert holnapra. Remélem jó lesz az eredményed.

Jó éjt:)

237. Szerencsésné (válaszként erre: 236. - 3697406b65)
2009. nov. 5. 22:09

Ez nem jól hangzik!

Ne törődj a dilisekkel!

Pusszka!Majd szombat este jövök,mert holnap reggel szívultrahangra megyek Dombóvárra a kórházba,aztán ha végeztem tűz Sz.fehérvár suli.Majd szombaton az oktatás után jövök haza,este már leszek!

Pussz!

2009. nov. 5. 16:27
Lányok,örülök,hogy itt a Hoxán veletek futottam össze először, és nem olyannal mint akivel ma egy állattartós fórumon, különben lehet h már nem lennék regisztrált.
2009. nov. 5. 16:19

A naplómban van:)

Én biztos nem eszek belőle, mert barack is van benne, és azt nem szeretem:)

Direkt olyat akartam, amit nem szeretek:)

234. Szerencsésné (válaszként erre: 233. - 3697406b65)
2009. nov. 5. 15:38
Ügyes vagy!Kép róla?Had csorogjon a nyálunk....Így legalább nem hízlal....:)
2009. nov. 5. 15:18
Kész a torta:) Egy fél napom ráment, de végre készen van. Jövőre lehet inkább cukrászdába rendelünk:D
232. Szerencsésné (válaszként erre: 229. - 43a06bd4d9)
2009. nov. 5. 13:25

Nagyon ügyi vagy!!!!!!

Bár én tartanék már itt.....:)

231. Szerencsésné (válaszként erre: 228. - 3697406b65)
2009. nov. 5. 13:24

Folyamatosan nem szedek semmit,csak ha gombát,vagy cukkínit eszem,akkor bakapok utána 3-4 gyöngy espumisant,vagy egy bilagitot.

HA emésztési problémáim vannak,inkább teát szoktam inni.A salvus víz valóban jó-sok minden másra is!

Azért köszike!

2009. nov. 5. 12:19
Gratulálok:) Ügyes vagy:)
2009. nov. 5. 11:33

Sziasztok!

Na mit szóltok?62.4 kiló vagyok!:)Pedig tegnap ettem rendesen, és mégis fogytam!

2009. nov. 5. 10:38
Azért kérdezem, mert anyukámnak is mindenfélétől fáj a gyomra meg az epéje, szedte a gyógyszert, de már nagyon sokat, szigorú diéta, semmi tejtermék stb., gyomor uh-n nem találtak nála semmit, de nem javult. Aztán egy ismerősünk tavaly mondta neki, h ő salvus gyógyvizet iszik. Anyu is kipróbálta, és azóta ha "tiltott" kaját eszik, megiszik belőle egy keveset és nem fáj semmije.
2009. nov. 5. 10:32

Tegnap 5 kor ettem a hortobágyit, utána 10 órakor én olyan de olyan éhes voltam. Kicsit még hányingerem is volt. De aztán győzött a lustaság, nem keltem fel enni, és elaludtam. De reggel úgy vetettem magam a kajára, mint aki egy hete nem evett. A tortának már sülnek a lapjai, eddig kibírtam h ne nyalakodjak. Még a túrókrém lesz egy kihívás, de NEM ESZEK bele:)

Milyen bogyót szedsz a gyomrodra?

226. Szerencsésné (válaszként erre: 225. - 3697406b65)
2009. nov. 4. 21:49

Finom is.Én a gombát is szeretem,csak nem tudom megemészteni,mindig kell utána bogyót bevennem.

A krumplit is imádom,mindenhogyan.Legjobban héjában sütve,de a hasábkrumplit is.

Húúú,ne "együnk",mert éhes leszek.Inkább lefekszem,nehogy elcsábuljak vmi kajától a hűtőben....

Jó éjt!holnap jövök!

2009. nov. 4. 19:32
Valami rántottat már én is ennék. Mióta fogyózom nem ettem, pedig nagyon szeretem a a rántott sajtot is, a husit is...jó kis hasábkrumplival...
224. Szerencsésné (válaszként erre: 223. - 3697406b65)
2009. nov. 4. 18:57

Gratulálok!Én nem tudom hogyan állok.Anyósom áthívott ebédelni,bableves volt,aztán rántott karfiol rizzsel,majonézzel.Ezt így nem tudom kiszámolni....

Te viszont ügyi voltál!!!

2009. nov. 4. 17:48
Hát 500 kcal-nak számoltam, annál bizti nem több. Még így is 900 kcal alatt vagyok mára:)
222. Szerencsésné (válaszként erre: 221. - 3697406b65)
2009. nov. 4. 17:32
Nehéz kiszámolni,csak ha ténylegesen leméred.Én például cukrot is teszek a palacsintatésztába(persze nem a húsosba!),így még több.Ezt tényleg csak úgy lehet,ha leméred a hozzávalókat,összeadod,és a végén leosztod,annyira ahány palacsinta lett......szóval macerás!A 770 Kcal-t én is sokallom!
2009. nov. 4. 15:00

Egy oldalon azt találtam h 770, de szerintem ez túl sok. Hisz egy palacsintában kb. 5 dkg hús van csak.

1 palacsinta meg kb. 200 kcal. Akkor (ha a tejfölt is vesszük amivel le van öntve, szerintem 450-nél nincs több egy adag. De az ilyeneket nem tudom hogyan lehet kiszámolni pontosan...

2009. nov. 4. 14:56
Mit gondoltok, a csirkehúsos hortobágyi palacsintában hány kcal van? Remélem nem olyan sok. Anyu azt csinált, és nem bírom ki h majd ne egyek belőle:S
219. Szerencsésné (válaszként erre: 217. - B585f2bb7e)
2009. nov. 4. 11:44

Ezért is van az,h inkább egy almát,vagy egy kefírt vacsorázom.Az eredeti elképzelésem az volt,h reggel-este shake,de nem kívánom.Így ezekkel próbálkozom.Viszont igen sok tejet iszom,és valóban szeretem a zöldséget-gyümölcsöt,ígérem ezeket többet fogok enni.

Köszi a segítséget!

Pusszka!

218. minike26 (válaszként erre: 206. - B585f2bb7e)
2009. nov. 4. 11:07

Szia!

Koszike valaszt.

Azt meg megkerdezhetem h miota csinalod es mennyit sikerult leadnod es h mozgol e mellette?

Remelem nem baj a sok kerdes??????

2009. nov. 4. 10:50
Lehet hogy meg van csak nem kiegyensúlyozott:) Meg a shake lehethogy laktat, én is ismerem, de let hogy egy marék gyümiben vagy egy ksi zöldsaliban több a vitamin.. valamitn a fogyókúránál elengedhetetlen hogy több zöldséget és gyümölcsöt fogyasszunk. Egyrészt hozzájárul a zsírégetéshez,valamint a fogyás során "lebomló zsírokból" méreganyagok távoznak, és ha nem megfelelő az immunrendszerünk felkészültsége betegek lehetünk:)
216. Szerencsésné (válaszként erre: 215. - B585f2bb7e)
2009. nov. 4. 10:20

Azért az ebédem kiadós ám.Tegnap meg tegnapelőtt húslevest ettem tésztával,utána pedig grízestésztát házi baracklekvárral.Ez azért kalóriabomba,nem?

M pedig fahéjas,kakaós csigát eszem,mert tegnap hozott a férjem anyóséktól,de akkor már(6 után) nem ehettem ilyesmit.Ja,és vettem tegnap a pékségne teljes kiőrlésű cipót,úgyhogy lehet,h főzök lágytojást,és azt eszem a cipóval,és a desszert lesz egy fahéjas csiga.Ez azért így is nagyon sok aklória,nem?

Ja,és a shake is kb 100-140 Kcal(nem emlékszem pontosan),és iszom délután is plusszban egy tejeskávét,ami szintén ilyen körül van.

Ez azért megvan ezer Kcal,nem?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook