Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Régi és új 1000 Kalóriázók IDE!!!! fórum

Régi és új 1000 Kalóriázók IDE!!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
275. Szerencsésné (válaszként erre: 274. - 3697406b65)
2009. nov. 20. 13:50
Nagyon köszi,mindjárt meg is nézem.Én konkrétan azt sem tudom,hogy mik a h1n1 tünetei.Lehet,hogy azt kaptam volna el....Amennyit vártam az orvosi rendelőkben az elmúlt hetekben,nem is csoda,hogy összeszedtem valamit.De mondjuk ez magában engem nem is zavarna,csak itt van a két picikém,akik jó lenne,ha megúsznák ezt a nyavaját.Még igazából azt sem tudom,hogy jó-e ha beoltatjuk magunkat....
2009. nov. 20. 10:07

[link]


Ezen az oldalon fent van a briós, meg szerinte a barna magvas zsemle is:)

2009. nov. 20. 10:05

Hali:)


Csak nem ezt a nyavalyás h1n1-et kaptad el? Olvastam h annak is hasonlóak a tünetei...


Én meg nem fogyok napok óta. Amióta mértem a 63.7 kg-ot, azóta már átlag 64.5 vagyok, pedig nem eszem többet mint korábban. Én ezt nem értem... Lehet már kevés a csak diéta, és tornáznom kéne, de egyszerűen nem tudom rászánni magam:(

272. Szerencsésné (válaszként erre: 271. - Szerencsésné)
2009. nov. 20. 09:19
Bocsi,barna,magvas zsemle.....
2009. nov. 20. 09:18

Sziasztok!

Én is vagyok-vagyogatok,csak lebetegedtem,köhögök nagyon,és náthás vagyok.Ma kellet volna suliba mennem,de nem tudok,mert elég sza..l vagyok.És nem akarnám a többieket is megfertőzni.Megkértem a tanfolyamszervezőket,hogy ha lehet juttassák el nekem az anyagot,mert jövő hétvégén már vizsgáim lesznek.

Csajok,tudja valaki,hogy egy briósnak mennyi a Kcal-ja?

Én nem találtam sehol.És a barna megvas zsemlének?

Ilyeneket hol lehet megnézni?

Mindenkinek szép napot!

2009. nov. 19. 17:46

Nem:D

Vagyis én nem szeretném.

a héten sem tornáztam. semmit. bár ha az torna h 4 órán keresztül álltam gyakszin akkor oki:D

2009. nov. 19. 09:52
Hé lányok merre vagytok? Meghal a fórumunk?
2009. nov. 17. 11:25
Szerintem a Gábor besz..-na a röhögéstől:)
2009. nov. 17. 08:09

Nekem sincs sok helyem:( De akkor érjem be azzal ami van mi?:S

Ha átrendezném a lakást akkor lenne:D:D

engem nem avar párom az ugribugruban. néha befogtam őt is:D

2009. nov. 15. 09:21
Évivel mi van? Már egy hete nem írt...
2009. nov. 15. 09:20

Tuti a Pesti levegőben van valami hizlaló:)


Hát futni én sem mennék el, főleg h még utálok is:) Sajna nekem sincs sok helyem itt a szobában, mindig attól tartok, h kirúgom a tükröt a szekrényből:S

Tegnap nem is tonráztam, én nem tom mi van, de ez az ősz nagyon megvisel. 4 éve volt egy balesetem, eltört a comb-és kulccsontom, de nem szokott gond lenni velük.Most meg hetek óta szinte minden nap fáj... Aztán olyankor még menni sincs kedvem...

Ma meg itthon van a Gábor,. előtte meg ugyan nem ugra-bugrálok:)

2009. nov. 14. 14:25

Én is mióta pestre felkerültem azóta híztam meg:D Itt nem találtam magamnak mozgást.. mármint régen kosaraztam egy jó kis társaságban.. és most ez nincs meg:(

itthon emg annyira nem szeretek mer helyem sincs.. futni meg nem nem szeretek csak irritál h néznek az emberek:D mert azt gondolom minenki velem fogllakozik:D elkéne menjek pszichológushoz:D:D

2009. nov. 14. 12:04

...ak súlyproblémái, de 2szer már tök jól lefogyott. Aztán pár éve felkerült Bp-re egyetemre, és most ott tart, h 24 évesen 90 kg felett van. És olyan magas mint én.

Mindig mondja h de jó lenne lefogyni bla bla...pedig csak rajta múlik...

2009. nov. 14. 12:02

Oké köszi:)

Most sikerült megszereznem a body attackot is, ahogy elnéztem ez jól rámegy a combokra meg a fenékre, ami nekem ugye a legkritikusabb részem. A hasammal már nem is lenne gondom, csak azt is izmosítani kéne, hogy szép feszes legyen, de nincs kedvem se Rékázni, se Czanikozni... Pedig a hasburninget régen szerettem.

Örülj is neki, nem szabad elkeseredni. Régebben meg én is akartam egyszer suli mellett diétázni, és nem bírtam. Ott az a baj, h nem is azért ettem mert éhes voltam, hanem mert unatkoztam...itthon azért könnyebb kontrollálni.

A héten volt itthon a nővérem, mindig is volt

2009. nov. 14. 11:58

Szia Dóri!

Engem az anestlés idegesített. már asse tom hova tettem a lemezt:D Régen Yourself fitnesst csináltam. azt szerettem.

Jaj megjöttek apiros betüs napok:(:( de sebaj.. ennek ellenére visszajött a 74,8 kg-os eredményem amit a múltkor elértem. Szóval most örülök:))):D

megnézem ezt a les mills tornát. meg majd küldök neked egy linket priviben:)

2009. nov. 13. 15:59

Nah megcsináltam az első 20 percet, amit a nestlé fitness müzlihez adnak. Nagyon durva. Folyik rólam a víz.

Legközelebb már a teljes változatot csinálom, lehet abba belehalok:)

2009. nov. 13. 11:34

Sabrina, én találtam egy nagyon jó tornát. Most ehhez van kedvem is, nem monoton.

A les mills féle. Elég jó dolgokat olvastam róla, csak alig lehet megtalálni h honnan töltsd le.

Ma ki is próbálom:)

Kitartás, le fogsz te fogyni!!!! Ne add fel!!!

2009. nov. 12. 22:42

Dóri gratula a -10 kg-hoz. én elolvastalak benneteket, csak erőm nem volt hogy válaszoljak... Nem megy a fogyi.. mit tegyek? Egyszerűen nicns rá energiám..:=(

Most hogy suli van. áááá:D

nem tudom mit egyek, vagy tegyek.. mit vigyek magammal.. stb:S mondjuk most pénzem sem volt semmire a héten. valamit muszáj kitalálnom. mozgás is nuku... de most is majd összeesek.

holnap nincs suli.. lehet tornászom egyet.

Szerencsésné neked jobbulást.

257. Szerencsésné (válaszként erre: 246. - 43a06bd4d9)
2009. nov. 12. 18:02

A tüneteim változatlanok,sőt,most még a fejem is fáj.Muszáj lesz bogyót bevennem.Vagyis port,azt kaptam legutóbb,és nagyon hatásos.

A belgyógyászaton ültem kedden 2 órát,aztán elküldtek, azzal,hogy nem férek bele a napba,menjek 1 hét múlva...Még egy hét itthon.Annyiban jó,hogy lesz időm tanulni,mert 27-én már vizsga,és még nem volt időm tanulni,pedig nagyon kéne.

Fogyira nincs időm figyelni,egyenlőre azon vagyok,h így maradjak,aztán fogyi később.

Szép hétvégét mindenkinek!Legközelebb szombaton,vagy vasárnap tudok jönni.

2009. nov. 11. 22:21

Lááányooook!

Merre vagytok:)?

2009. nov. 11. 10:26

Képzeljétek, ma 63.7 kg voltam. El sem hiszem, komolyan mondom.

Szép kerek ezzel a mai nap, hisz amikor elkezdtem a diétát júliusban, akkor 73,7 kg voltam. -10 kg. Olyan soknak tűnik, és észre sem veszem magamon. Nem hittem h idáig eljutok. Ha egyszer elérem az álomsúlyt, akkor nagyon vigyázni fogok rá:)

2009. nov. 10. 15:44

Igen, a wc-re értettem. Az a baj, h nem szeretem a zöldségeket, meg túl sok gyümölcsöt sem. Tudom h ez a hiba, de ez van...Nem is karom életem végéig szedni, mert amikor épp nem fogyózom, akkor nagyon sok rostos gyümölcslevet iszom, és akkor félig-meddig oké minden. Meg így sem szedem rendszeresen. Kétnaponta 1-2 szem, és az rendben tartja.

Én sem vagyok amúgy gyógyszer párti, mert tudom h nem egészségesek. De ez a szűztea nagyrészt zöldteából áll. És ezt a sós valamit hol lehet beszerezni?

2009. nov. 10. 12:26
Amúgy még az a baj ezekkel a bogyikkal, hogy némelyik olyan csábító meg annyit hirdetik... itt van ez az rff is... de neem nem szabad:D úgysincs rá pénzem:D
2009. nov. 10. 09:38

Halihó:))

Ú tegnap este nagyonéhes voltam mer korán vacsiztam.. de ibírtam:) nem ettem. Eredménye -0,5 kg:D

Dóri a 1-1,5 hét semmi azt arra írod hogy addig nem tudsz wc-re menni?Vagy arra hogy nem fogysz?:D

Nekem ez az indus sós dolog rendbe tette. ugyanilyen gondom volt. pedig csak 2x ittambelőle...

Valamint ha odafigyelnél arra, hogy a napi rostszükségleted fedezet gyümiből + zöldségből hozzá a 2 l folyadék, akkor beindulna magától is:) mert a szűzteát nem fogod tudni életed végéig szedni. és jobb ezt minél hamarabb természetes úton elintézni. neked is jobb, meg a testednek is.

2009. nov. 9. 22:00

Tudom én h nem túl egészséges, de ha nem veszem be, akkor 1-1,5 hétig semmi... De ezzel kisgyerek korom óta küszködök. Ha abbahagyom a diétát, akkor vmivel jobb lesz. De így sem szedem rendszeresen, kétnaponta 1-2 szemet.

Én is akartam tornázni...nyáron simám tornáztam majd minden nap, volt h 2 órát, most meg egyszerűen nem tudom rászánni magam...

2009. nov. 9. 20:17

Én már rég letettem az ilyen bogyikról:S nem túl egészségesek.. a vesére is káros hatással vannak. sok folyadék, gyógynövényes tea. vagy reggel éhgyomorra himalaya sós viz. az is meggyorsítja az emésztésed és nagyon egészséges:)

az abaj h én tudok minden szabályt de semmit sem tartok be:D:D:D szörnyű vagyok. ma 8 órám votl úgy lefáradtam.. pedig akartam tornázni:S

2009. nov. 9. 13:14

Kitartás Sabrina, majd lemennek neked is azok a rohadt kilók. Csak ne add fel.

Ma reggel 64 kg voltam:)

Az elmúlt 2 hétben rendszeresebben szedtem a szűzteát, és azóta jobban megindult a fogyásom. Ami ugye nem csoda, hisz beindította végre az emésztésem. Kicsit azért félek tőle:S

2009. nov. 9. 06:58

Cijasztok!

Jajj úgy nincs kedvem suliba menniiiii:S:S szar az idő. Help.

Szerencsésné ez télleg durva ez amunkadolog:S:S Remélem mihamarabb elmúlik a beteg séged, vagyi s atünetei...

Mévi ki vagy közösítve..:D:D én állok a legrosszabbul. De most igyekszem, ügyeskedem. hihi:)

Csak ne lenne ilyen rossz idő.. és alegrosszabb az h 1 farmerem van ami szorít:S amásik gatyóm fehér farmer de azt nem tudom felvenni ilyen esős időben:(Mi lesz velem?:D

Ez is hajt hogy fogyjak h kényelmes legyen.

Pusza lányok

2009. nov. 8. 22:15

Úúúú nagyon guszta lett:)

Akkor már csak 2 kg a célig? De jó neked...

2009. nov. 8. 18:06

Sziasztok!

Minden kóstolgatás és kajálás ellenére, ma reggel 62 kiló voltam!:)Én is alig hittem el!

Dóri igen,már meg is ettük! :))

A naplómban meg tudod nézni!

Zsani, örülök hogy minden rendben van,de a tüneteid vajon miért nem múlnak?Aggasztasz nagyon!:(

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook