Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Régi és új 1000 Kalóriázók IDE!!!! fórum

Régi és új 1000 Kalóriázók IDE!!!! (beszélgetős fórum)


2009. okt. 25. 20:57
Nem eszel túl sokat...Ez kb. mennyi kcal?
2009. okt. 25. 20:34

Reggeli kondi, szauna, mire végeztem, már nem volt érdemes reggelizni.

Ebéd könnyű raguleves, sok zöldséggel, vacsora, rizsformula, zabkorpával és őrölt lenmaggal.

Nagyon egészséges, tápláló és laktató.

2009. okt. 25. 18:13
És mily meglepő, ma sem tornáztam. De holnaptól vége a punnyadásnak. Muszáj lesz minden nap valami kicsikét mozogni...
2009. okt. 25. 18:13

Úgy látszik akkor előnyei is van a megfázásnak, már ami a kaja nem kívánást jelenti:)

Én ma valahogy pont az ellenkezője vagyok. Nem vagyok éhes, de folyamatosan ehetnékem van:( Tök rossz...Na de nemsokára vége a napnak, uh kibírom:)

mévi hova tűnt? Ketten maradtunk:)?

2009. okt. 25. 15:38

Azért felesleges dokhoz mennem ,hogy elmondja igyam aneo citrant, mebucaint+ strepsilst egyem, és használjak orrcsepept:D

lázam nincs.. sim amegfázás csak reggelente mindig fáj a fejem. de most per pill jobban vagyok.

Amugy apukám orvos, szóval ha nagy lenne a baj arról tudnék:)

De azért köszönöm. ari vagy. :))

Most veszek egy foró fürdőt.


A mai ebédem nekem keksz volt. nem kívántam mást:)

2009. okt. 25. 14:38

Sziasztok!

Megérkeztem én is:)

Lehet h jobban járnál ha orvoshoz mennél...

2009. okt. 25. 09:29

Jó reggelt:)

Húú Dóri akkor ti is jól el vagytok látva állatokkal.

Nagyon fáj a fejem:((( nem javul ahelyzet. már iszom is a neo citranom. Remélem segít

A ropiért dádá dádá:P

118. 3697406b65 (válaszként erre: 113. - Szerencsésné)
2009. okt. 25. 00:03
Én nem tudnám száműzni a kenyeret az életemből...olyan finom. Néha így is annyira vágyom egy puha, friss zsemle után. Ha elérem a 65 kg-t, reggelire egyszer azt eszek. Ez lesz az ajándék:)
2009. okt. 25. 00:01

Ma "bűnöztem": megettem két csomag ropit:)

De belefér úgy döntöttem.:)

116. 3697406b65 (válaszként erre: 112. - B585f2bb7e)
2009. okt. 25. 00:01

Sajnos nem kell cicus. Az én cicám is nyáron szült kettőt, így most három vban, a kis vörös a negyedik. De még jó h nem lett neki több, mert úgysem lett volna szívem odaadni senkinek:)

Hát igen, annyit eszik a három mint a fene. Az anya cicánk 2.60 kg, az egyik kölyök 3.80 kg, a másikat még nem mértem le. Napi 4-szer is esznek kb., mert nem tudom hallgatni h nyávognak mert éhesek:S Én olyan vagyok, h ha tehetném mindenféle kóbor állatot összeszednék, mert megsajnálom őket. Pedig ezt így nem lehet. Van még 3 nagy kutyánk is, épp elég őket etetni.

2009. okt. 24. 22:04
ja és bocsi nem is válaszoltam. A náthám változatlan:(:(
2009. okt. 24. 22:03

Szia Szerencsésné!

Ne sanyargasd magad!! A fogyás szerintem nem arról szól, hogy "pillanatnyi ideig" sanyargatjuk magunkat, hanem , hogy úgy érjük el az ideális súlyt, hogy az a későbbiekben meg is maradjon.

Ha száműzöl minden szénhidrátot, köztük a jót is pl: tk kenyér + barna rizs, vad rizs, tk tészta, akkor mikor legközelebb eszel sokkal jobban megdobja a súlyod.

Örökre nem iktathatóak ki mivel a szervezetet a szénhidrát hajtja:)

Ha megírod a súlyod és magasságod megmondom mennyi az alap energiaszükségleted. Valamint ha visszaolvasol te magad is kiszámíthatod:)

A napi szükségletnél kevesebbet nem érdemes megenni, mert akkor csak lelassul az anyagcsere és nem jön a fogyás:)

Jaj mindig annyit okoskodok lőjetek le:D CSak nem akarom h más is elkövesse azokat a hibákat amiken én már túl vagyok.

2009. okt. 24. 20:43

Sziasztok!

Csak ámulok,milyen élet zajlik itt a fórumon!

Mindenkinek üdvözletem.Nagyon boldog vagyok,h végre beindul itt is az élet.

Én hétfőtől fogom nagyon komolyan sanyargatni magam.A lényege az lesz,h a kenyeret is teljesen kiiktatom az étrendemből.Eddig ettem bakonyi barna kenyeret,és ókor-ókor rizst és tésztát is.Na ezt hétfőtől száműzöm az étrendemből a cukorral együtt.

Sajnos most 70 kiló vagyok(azért sajnos,mert tavaly novemberben már voltam 63 is....)

Próbálom majd tartani az 1000 kalóriát,de tök jó lenne beszélgetni egy dietetikussal,aki elmondaná,h nekem mi is lenne az ideális....

Pusza mindenkinek!!!!!

2009. okt. 24. 20:25

Dóri megnéztem a kajcikat. húú nagyon gusztik!!!

Nagyon tetszettek.

Olvastam a cicás dolgot. Jaj szegénykém. Felrakok egy képet a cicusomról, meg arról ami elajándékozásra vár. nem kell?:D Nálunk annyi a cica. nemtom hoava tenni basszus. nyáron szült a nagy cicánk 6-ot. má r csak 1 kisfiu cicus maradt. imádnivaló de anyagilag 3 cica megterhelő:S

2009. okt. 24. 18:16
Én a naplómban szoktam vezetni h mit eszek.
2009. okt. 24. 18:15

A mai tornám a fürdőtakarítás volt:) 7 után már nem leszek, megyünk lazulni egy kicsit a barátnőmmel és a palijával, aki az én Gáborom haverja is egyben. Szép kis négyes:)


Hogy van a náthád Saßrina?

2009. okt. 24. 18:14

Halihó!

Reggelire a szokásos tarjámat ettem, egyszerűen nem tudok leállni róla:)

Az ebédet meg most ettem meg, ami a vacsim is volt egyben. Tegnapról még volt csirke, na de abból csak a krumplit szedtem ki, és anyu káposztájából nyúltam le sovány husit, ezt ettem. A káposztáról tettem fel képet a naplómba, nagyon durva:) Kiporciózta, és beteszi dobozokba a fagyóba, így ha megkívánják csak ki kell olvasztani:)

A brassóit annyira de annyira imádom...

108. b585f2bb7e (válaszként erre: 107. - Pintyo577)
2009. okt. 24. 17:33

Szerintem az esti éhezésnek pont ez az oka, hogy a reggelid ilyen lightos:)

Szerintem a reggelizz úgy mint egy király, vacsora mint a koldusé tökéletes mondás a diétázók körében:)

107. pintyo577 (válaszként erre: 94. - 43a06bd4d9)
2009. okt. 24. 17:11

Az az igazság, hogy a reggelit majdnem mindíg kihagyom.

Álltalában mire végzek a kondival, szaunával, már nem érdemes reggelizni, mert 10-11 óra , ilyenkor már csak iszok, japán kristálygombát szoktam és délbe eszek előszőr.

Nagyon jól birom, nem vagyok éhes, inkább este szoktam megéhezni, na azzal kell küzdeni.

2009. okt. 24. 15:58

Na halihó. Ki mit evett ma?:)

Én egy excel táblában vezetem a napi kajolást:))

Ma ebédre olyasmit ettem mint a brassói. A krumplit nem olajban sütöttem csak olajon:D szóval minimális olajjal, mellé dobtam hagymát, szóval az velesült, aztán hozzá párolt karaj + fokhagyma. nagyon fincsi volt:)) Savanyú ubit ettem hozzá.


A vacsim nem tudom mi lesz. nincs itthon semmi érdemleges amit kívánnék:S

Bár egy jó kis almafőzelék lehet jól esne:))

2009. okt. 24. 11:55

Én sem szeretem ahangjukat amúgy XD

ezért nem is tornászom rájuk. Ja és most hogy beteg vagyok nem is fogok. nem vagyok én hülye :D

Még nem ittam. coldrexet vettem be. remélem segít.


Dóri én meg a túrórudit szeretem, de amióta van szandi ice rúdja azt jobban komázom. finomabb:)


Én ma punnyadok egész nap a gép előtt meg az ágyban:D

2009. okt. 24. 11:34
Mi lesz a napi programotok? Mondjatok valami jó ötletet:)
103. 43a06bd4d9 (válaszként erre: 102. - 3697406b65)
2009. okt. 24. 11:31
:D
2009. okt. 24. 11:28
Norbira úgy szoktam tornázni, h a lejátszó hangját lenémítom, és elindítok valami jó kis pörgős mixet. Így csak arra figyelek, milyen gyakorlatokat végeznek. Nem szeretem ahogy kiabál, üvöltözik stb...
101. 3697406b65 (válaszként erre: 92. - B585f2bb7e)
2009. okt. 24. 11:26
Én az update termékek közül egyszer vettem kalácsot, meg kell mondjam annyira nem ízlett, kipróbáltam a joghurtot, na ez borzalmas volt, a csokipuding meg a túrórudi viszont ízlett. Ezeket végső elkeseredésemben vettem, életem első fogyókúrája volt, és hiába nem szeretem az édességet, akkor majd megdöglöttem érte. Na ma már ezeket nem venném meg. Sokkal drágábbak mint a többi ilyen termék, és nem hiszem h annyival jobb lenne. De sok mindenkit olvastam itt a Hoxán, akik update-módszerrel fogytak le.
2009. okt. 24. 11:26

Szabrina Drága!

Jobbulást kívánok!

Próbáltad már a nejocitránt?Érted mire gondolok...:)

Nekem az mindig segít!

2009. okt. 24. 11:22

Üdv mindenkinek:)

Nem bírtam ki h nem mérjem meg magam ma reggel is, és végre 62.2 kg vagyok:)

Pedig már tök elkeseredtem h nem fogyok. És most megindult.

Saßrina, ha beteg vagy inkább ne tornázz, mert leizzadsz, és még betegebb leszel.

Hát port én sem tudnék inni. Imádok enni, a szertartást, ahogy nekikészülök...Egy por ezt nem helyettesíti, még akkor sem ha egészséges.

Powerpuffemo, ne csodálkozz rajta ha fáj a gyomrod. Hihetetlen keveset eszel, teljesen tönkre fogod tenni a szervezeted, és akkor már semmit nem ér h vékony vagy. Én is szeretnék lefogyni, de ha ez lenne az ára, akkor inkább maradok túlsúlyos.

Próbáld meg visszaszoktatni magad a napi többszöri evésre. Mindig csak egy nagyon keveset, amíg helyre nem jön a gyomrod. Mert ez így nagyon durva.

98. 43a06bd4d9 (válaszként erre: 95. - 319cd6978b)
2009. okt. 24. 11:20

Drága lelkem!Olyan idős vagy mint az öcsém!Tehát szívemen viselem a sorsodat!:)

Tényleg tönkre teszed magad!:(

Amit Szabrina írt, az a véleményem nekem is!

De tényleg ne bántásnak vedd, inkább baráti jó tanácsnak!Tényleg változtatnod kell a szokásaidon!:)

97. b585f2bb7e (válaszként erre: 95. - 319cd6978b)
2009. okt. 24. 10:43

Külön postba írom hogy powerpuffemo tutira lássa:)

Nem szívesen mondom de jó úton haladsz hogy tönkretedd a szervezeted:(

A napi 1x-i evés a legegészségtelenebb.:( Pláne úgy ha olyankor az egész hűtőt kipakolod aztán meg fájó gyomorral szenvedsz. Kérdem én kinek jó ez? Lassan vissza kéne szoktatnod a szervezeted a napi 3x-i étkezéshez, majd az 5y-ihez. Nem kell habzsolnod és most megijedni, hogy húú akkor mennyit fogok enni. Reggelire egy pohár tej sis megteszi vagy gyümölcslé. Ebéd főzelék husival, vagy saláta hússal, egy kis teljes kiőrlésű zsmlével, vagy teljes kiőrlésű tészta zöldségekkel.

Nem tudom hogy fogyni szeretnél e, de ez a 02468 diéta is szörnyen hangzik. Mert lehet pár hétig kibírja az ember de utána kezdődik előlröl és alig várja az ember hogy úgy ehessen mint régen és ekkor kezdődik a kedvenc jojó effektus.

Természetesen a kalóriákat sem lehet életünk végéig számolni, de egy idő után kialakul egyfajta kép az adagokról, a szokásokról, arról hogy este 10kor nem tömök magamba sem pizzát , sem csokoládét.

A napi 1x-i evésnek további mellékhatásai is vannak. Az anyagcseréd egész konkrétan 1-ra esik^^ hiszen a szervezeted egész nap pihizik, aztán kap egy nagy adagot ami megterheli és aztán kész megint pihi. A gyomrod meg áll üresen, a szervezeted meg szépen elrakja magának a sok jót , mert nem tudja mivan. :D

Lassú anyagcsere mellett meg lassú a fogyás vagy egyáltalán nincs. A fogyozó meg elszmorodik,"HOGY MÉRNEM FOGYOK, HISZEN ALIG ESZEM" hát pont ezért nem fogy.

Ezért fontos hogy a napi alapanyagcseréhez szükséges kalóriát bevigyük, mert akkor a szervezetünk jól érzi magát, ls nem fog tartalékolni. Ha megkap mindent akkor nagyörömmel fogja elhasználni az eddig raktározott témát.:)

Az alapanyagcserét még egyszer tisztáznám, ogy ez csak anyugalmi állapotban felhasználodó energia. Ha pl egész nap feküdnénk. Így amikor akár csak a wc-re akoynhába, a boltba kimegyünk, máris több energia használódik el. Pl 1300 kcal az alapanyagcserém, én ennyit eszem, de közbe 1 nap 2000 kcalt is elégetek anélkül hogy mozogtam volna. Ha még mozgok is, akkor bőven mínusz tartományba is kerül a bevitt táplálék. És mégsem fog bedilizni a szervezetem:)

2009. okt. 24. 10:33

Szép jó reggelt!

Hát a megfázásom csak rosszabbodott. A fene esne bele:( Ma gyümölcsözöm akkor! kis vitamin nem árt:D

Szia Pintyoo. Persze hogy csatlakozhatsz!Minél többen vagyunk annál jobb:) Több okos tanács , és több segítség a nehéz időkben. Mévihez csatlakoznék. Én is a reggeliért vagyok oda, és nem tudnék örökre port inni:D Max néhanapján. Én mindig mást kívánok. Van hogy csak abonettet felvágottal, vagy friss zsemlét.

foylt. köv

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook