Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


1143. Bíborka2012 (válaszként erre: 1141. - C29935cf48)
2012. jan. 28. 17:36

Nekem meg az édesség a gyengém, és azért nem sütök meg nagyobb adat sütit, mégha regenoros is, mert képes lennék addig rájárni, amit el nem fogy.

A naplómba egyenlőre egy levest írtam be, nem egy hűde nagy találmány, csak hamar megvan az is, előre lehet főzni nagyobb mennyiséget és viszonylag olcsó is. Elég jól telít, és én nagyon fázós vagyok, olyan jólesik délutánonként megenni jó forrón.

1142. bondita
2012. jan. 28. 17:30

Sziasztok!

Az édesítős dologhoz szólnék.

Én nagyon édesszájú vagyok, és ha frutózzal (tilos tudom) édesített dolgot eszem, akkor csak tartom a súlyom és nem megy le semmi, de, ha mást (xilit, stevia) használok, azt lehet és mennek a kilók lefele.

1141. c29935cf48 (válaszként erre: 1140. - Bíborka2012)
2012. jan. 28. 17:17

Ma lecsóhoz ettem héjában főtt krumplit. Azt hiszem, többet nem fogok.

Még csak két hete csináljuk a férjemmel a regenorozást, így még bírjuk édesség nélkül. A citromosat néztem, hogy meg fogom csinálni. Nekem a kenyér és a husi a gyöngém, ha édességet kívánok, kielégít egy csésze citromos édesítős zöld tea. Kipróbálom a sárgarépás finomságot.

1140. Bíborka2012 (válaszként erre: 1139. - C29935cf48)
2012. jan. 28. 16:40

Én nem eszem krumplit.

De amúgy sem ettem eddig sem, én már évek óta eléggé fehérjealapú diétán vagyok, csak eddig a tejtermékek még szerepeltek az étrendemben, most azokat is kizártam.

Rizset is csak ritkán eszem, viszont az a kókuszos zabos finomság, amit itt írtak régebben azt nagyon szeretem, csak megpróbálok ritkán rácuppanni, mert akkor mindig repetázom, és mivel nagyon hízékony vagyok, képes lennék még attól is hízni.

VIszon sokszor eszem a következő kaját:

Répát vékony csíkokra, szalonnán kicsit megsütni (kb. 5 perc) és rá tojást. Hát ez salátával nagyon finom és laktató. De szoktam olyan "szendvicset". hogy sárgarépát kettévágni nyersen és rá tenni baconszalonnát. Nekem ízlik, tízórai szoktam.

1139. c29935cf48 (válaszként erre: 1136. - Bíborka2012)
2012. jan. 28. 16:08

Az a gyanúm, nem reagálod túl a dolgot, vagy már ő is inkább a saját készítményében bízik, pont azért, mert nem lehet tudni, miben milyen összetevők vannak.

Te eszel néha krumplit?

1138. Csuproka
2012. jan. 28. 15:00

Sziasztok! Ha valaki szeretné beszerezni a Reg-enort, akkor én szívesen segítek neki! Nálam 6500 Ft-ért tudjátok megvenni(500 ml). Budapesten és Békéscsabán ingyenesen át tudom adni, de másohva is meg tudjuk oldani a kiszállítást!

Egyébként én január eleje óta csinálom a kúrát és már 3 kilót fogytam, és ez csak a kezdet!!!! Jó fogyást mindenkinek!!!!

1137. Norbi979 (válaszként erre: 1135. - Bíborka2012)
2012. jan. 27. 17:56
Értem, köszi.
1136. Bíborka2012 (válaszként erre: 1129. - C29935cf48)
2012. jan. 27. 11:49
SZia, hát lehet hogy túl reagálom, de egy kicsit úgy hangzik, mintha már csak a saját zsebét akarná tömni, hogy tőle vegyük még az édesítőt is, nem? Nyilván úgyse tudjuk meg az igazat, meg nyilván nem is akar rosszat, de szerintem túl van spilázva ez az édesítő ügy. Nem kell azért azon annyit parázni, végül is akkor levegőt se vegyünk, meg vizet se igyunk, mert minden tele van méreggel.
1135. Bíborka2012 (válaszként erre: 1133. - Norbi979)
2012. jan. 27. 11:44
Szia, hát a mérleg majd megadja a választ, de szerintem nem segíti a fogyást ha többet eszel. Én legalábbis úgy tapasztaltam magamon, hogy igencsak oda kell figyelni a mennyiségre is, de lehet hogy én már hozzá vagyok szokva a diétákhoz, és ezért másképp reagál a szervezetem és azért megy nehezebben.
1134. Bíborka2012 (válaszként erre: 1131. - Mgv88261)
2012. jan. 27. 11:42
Köszi, tényleg hasznos dolgok vannak azon az oldalon is!
1133. Norbi979
2012. jan. 26. 22:02
Sziasztok, nekem az a tapasztalatom, hogy amióta a kúrát csiálom egyre többet eszem. Betartom szigorúan az előírt ételeket, csak úgy érzem a amennyiség nagyobb. Több zsír, szalonna, hús, grapefruit, kivi. Szerintetek ez gáz? Szóval a mennyiség befolyásolni fogja az eredményt?....vasárnap kiderül a következő mérlegelésnél...
1132. bondita (válaszként erre: 1131. - Mgv88261)
2012. jan. 26. 20:58
Köszönöm a tippet. Megnéztem és most éppen a recepteket böngészem. Nagyon jó ötleteket ad! Köszi még egyszer! Jó éjt. Megyek és tovább olvasom!
1131. mgv88261
2012. jan. 26. 17:21

remélem nem számít reklámnak, amit az előzőekben leírtam és az sem, amit most le akarok írni


akit érdekel bővebben a téma, írja be a keresőbe, hogy "Csepelen a csepelieknek" és talál sok jó olvasnivalót

1130. mgv88261 (válaszként erre: 1128. - Bíborka2012)
2012. jan. 26. 17:03

Én azóta fent vagyok a neten.

Beírtam a google-ba, hogy reg-enor kúra, reg-enor étrend és elkezdtem nézegetni a kinyílt oldalakat.

Meg is kaptam a kérdéseimre a választ.

Egyik kérdésem, hogy elég vitamint viszünk-e be, mivel nem eszünk gyümölcsöt.

Az egyik videoban elhangzott, hogy sok zöldséget együnk, mindenféle idényjellegűt. Ezekben lehet, hogy nincs kellő vitamin, de valamennyi azért van.

A reg-enor egy táplálékkiegészítő.

Ahhoz, hogy ezt a besorolást(?) megkaphassa, kellett, hogy legyen benne egy bizonyos adag C vitamin, azt hiszem, hogy az ember egy napi C vitamin adagjának benne kellett lennie.


A másik aggodalmam az volt, hogy most már életem végéig innom kell?

Válasz: a kúra max.időtartama 8-9 hónap. Ennyi kell, hogy kitisztuljon a gomba és az új bélnyálkahártya felépüljön.

Ha ez után az ember el is hagyja a reg-enor ivását, azért a táplálkozására figyelnie kell. Nyilván ennyi idő alatt berögződnek dolgok (mint pl. olaj helyett zsír), de mi van a tejfogyasztással?

A válasz, hogy semmiképpen nem pasztőrözött és előre elkészített tejtermékekkel bűnözzünk, hanem vegyünk háztáji tejet és abból csináljunk magunknak túrót, tejfölt, stb., de csak keveset, mértékkel és ritkán.

Igen, a mérgek visszatérhetnek, lerakódhatnak és ezért is érdemes évente legalább egy 3 hónapos kúrát beiktatni.

Ennyi volt dióhéjban, amit ma megtanultam és biztosan folytatom még a böngészést, amit Nektek is ajánlok.

Egyébként engem ezek a sikertörténetek és megtapasztalások megerősítenek abban, hogy érdemes és kell is nekünk ez a jó kis étrend a maga kísérő italával!-:)

2012. jan. 26. 16:52

Sziasztok! Szóval szabad zabtejet inni? És lehet-e hajdinát enni?

Ma felhívtam Szabó Szigfridet, megkérdeztem az édesítőszerekről, egyedül az általa forgalmazott Fruktízt ajánlotta, sem a steviát, sem a xilitet, sem aszpartám tartalmú édesítőt. Aztán mondtam neki, hogy az itteni fórumon lévők ajánlják a steviát, erre azt mondta, hogy érdemes kiingázni, jó-e nekem, mindenesetre legalább 4 összetevője legyen

Persze a zabtejre és a hajdinára nem kérdeztem rá.

1128. Bíborka2012 (válaszként erre: 1127. - Mgv88261)
2012. jan. 26. 15:22
Hát szerintem ha visszatérünk a rossz szokásokhoz, akkor csak idő kérdése és visszagyűlnek a mérgek is a szervezetbe és a kilók is. Nyilván 1-1 bűnös nap majd belefér, de javarészt szerintem távol kell továbbra is tartani magunkat a most sem engedélyezett élelmiszerektől.
1127. mgv88261 (válaszként erre: 1123. - Bíborka2012)
2012. jan. 26. 14:58

Köszönöm, most már majdnem minden rendben, csak még a fülem...

Szóval, felmerült bennem is a gondolat, hogy nem kellene valami vitamint szedni? Mert azért esszük ugyan a salátát, paprikát, céklát, stb., de talán még sincs annyi vitamin benne - így tél közepén -, mint amennyi kellene.

Én sem vagyok beteges, a családom meg is rémült egy kicsit és mondták, hogy még ilyen betegnek nem láttak.

Én is szívesen veszek mindenféle tapasztalatot a témában, mert hiszek a módszerben, érzem, hogy jót tesz, de mint ahogy írtam, most akkor életünk végéig így étkezünk, vagy elérjük az álomsúlyt és van egy másik étrend is folytatásként?!

Eddig hiába kerestem a neten és a videókban nem kaptam erre választ.

2012. jan. 26. 14:38
A bőröm is egyre ragyásabb, lehet hogy a méregtelenítéstől (akkor gondolom majd elmúlik) de attól félek hogy a sok zsírtól (és akkor nem fog elmúlni)
2012. jan. 26. 14:35

Köszönöm az eddigi reagálásokat a szalonnás témára, hát hétvégén kimegyek a piacra, aztán ott is hátha sikerül házi szalonnát (húsos) beszereznem, meg majd megnézek 1-2 hentest zsírszalonna ügyben is.

Ha van még ötlet ezzel kapcsolatban írjátok meg, vagy tudtok olyan áruházláncot ahol jó minőségű van az is jó lenne, mert én egyébként jobban szeretek olyan helyeken vásárolni. De ha nem megy akkor legfeljebb átkódolom az agyam a piacra.

1124. bondita
2012. jan. 26. 14:33

Szerencsére mi szoktunk disznót vágni. Most is van még 2 vietnámi malacunk. Híznak! :-)

Tegnap óta abált szalonnát reggelizem pirítóssal. Nagyon imádom. Anyukámmal csináltattam saját szalonnából! Finoman csinálja! Hmm!

1123. Bíborka2012 (válaszként erre: 1121. - Mgv88261)
2012. jan. 26. 14:31

Sajnálom hogy beteg vagy, jobbulást.


Mondjuk feltűnt már nekem, hogy akik ide írnak, majdnem mindenki írta már hogy hányásos vagy/és hasmenéses vírus ment át rajtuk, ami ráadásul marha nehezen gyógyul. Nem tudom hogy amúgy is betegesek voltatok-e, vagy nem csak vmiért itt a kúra alatt legyengül közben az immunrendszer? MOndjuk elvileg erősödnie kellene, szóval lehet hogy nincs összefüggés, csak feltűnt már nekem hogy sokan panaszkodtak.

Majd kiderül nálam is, mert én évek óta nem voltam beteg, mégcsak megfázva sem, szóval ha most elkapok valamit akkor az nem véletlen lesz.

1122. bondita
2012. jan. 26. 14:30

Sziasztok!

Sajnos bűnöztem! Ettem fruktózzal édesített nápolyit és műzlit nasinak. Rájöttem, hogy valószínű e miatt állt meg a fogyás és nem fogyok! De mostantól nem eszem azt sem!

Ami még van, a lányomnak adom!

"Tejbe" rizst eszem inkább fahéjjal. Nagyon finom! Kukorica italporral csinálva nincs is különbség az igazitól!

Vagy csinálok citromos felfújtat. Hátha most sikerül!

1121. mgv88261
2012. jan. 26. 10:08

Én most nagyon megjártam, mert egy makacs vírussal küzdök kb. 1,5 hónapja. Két betegség ment át rajtam, az elsőnél az erős, forgó-szédülés volt a jellemző, nagyon megijedtünk. Szerencsére beszéltem Szabó úrral, aki megnyugtatott, hogy ez egy vírusnak a kísérője, nyugodjak meg, folytassam a kúrát. Szerencsére másnapra sokkal jobban lettem, a kúrával pedig nem volt gond, hiszen nem is ettem, vagy csak pirítóst, le is gyengültem rendesen.

Aztán eltelt néhány nap és jött a második szakasz, láz, torokfájás, később, fül, stb. 5 napig bevetettem mindenféle - nem antibiotikum - szereket, de rosszabbul lettem, majd doki és antibiotikum 7 nap/napi 1 szem. Javultam is, de közben elkezdtem éhezni tejre, sajtra, tejföllel készült főzelékekre, stb. Ettem belőlük és nem tett jót, újra előjöttek a régi candidás tünetek (fújódás, néha hasi görcs, stb.).

Jelenleg újra a súlyomnál vagyok, de azt hiszem, hogy kezdhetem az egészet előlről, amit nem bánok, mert most már megint elkezdtem kívánni a szalonnát és a zsírt. Úgy is itt a tavasz, kell a nagytakarítás és őszintén szólva, én nem tudom, hogy fogok-e tudni, vagy akarok-e még majd másképp étkezni.

Azt tudja-e valaki, hogy amikor már nem a fogyásért diétázunk, csak a jó közérzetért, akkor belefér-e a napi étkezésbe egy kis gyümölcs? Vagy egyáltalán létezik-e - regenor fogyasztása melletti - más étkezés?

1120. webea
2012. jan. 25. 22:58
Sziasztok! Szalonna és húsügyben hanyagolni kell a hipermarketek kínálatát, szinte mind gyorsérlelésű, tele adalékanyagokkal, + agyonsózottak! Szerintem is a kisebb húsboltokban kell kutakodni, vagy szerezni falusi vágásból. Én találtam egy környékbeli faluban házi kolbászt, szalonnát, sonkát. Nyáron nyilván nehezebb lesz beszerezni. Zsírt én is magam sütöm, egy kis hentesboltban rendelem meg a zsírszalonnát, pár napon belül meghozzák. Lényegesen finomabb, és semmi vegyi cuccot nem tartalmaz. Kész húsipari terméket a kúra kezdete óta nem fogyasztottam, pont a fentiek miatt. Amúgy én 130kg-ról fogytam le 114-re, most két számmal kisebb gatyát hordok, nincs hatalmas pocakom, jól érzem magam. Biztos, hogy eredményes a kúra, de tartani kell az előírtakat! Mindenkinek sok sikert.
1119. Zsuzsi13
2012. jan. 25. 22:01

Reg-enorpeti: Köszi a receptet, ki fogom próbálni.


Az étkezésem a regenoros, új melóhelyen túl sok a stressz ennek hatására az elmúlt 2 hétben előtérbe került a csoki és egyéb nasi is, ja és persze este is. A jó hír, hogy nem híztam :)

1118. Zsizsikecske (válaszként erre: 1117. - C29935cf48)
2012. jan. 25. 21:35
Zabtejet szabad, kávéba főleg.
2012. jan. 25. 21:33

Sziasztok! Arra én is kíváncsi lennék, hogy szabad-e zabtejet inni, legalább kávéba, mert én mésfél hete regenorozok, és azóta zabtejjel iszom a kávét. A szójatej elég édes, meg a szója egyébként is kérdéses cucc... Fehér rizst biztos nem ennék, így rizstejet sem fogyasztanék a regenor alatt.

Két éve csináltam egy ökonetes teljes testtisztítást, candida diétával egybekötve, akkor két hónap alatt 13 kg-ot fogytam úgy, hogy bomba jól néztem ki, /persze önmagamhoz képest/.

További két hónap alatt kiszálkásodtam, semmim nem fájt, pia, cukor, tejtermék, zsír, cukor, gyümölcs nuku, szálkásító gyakorlatokat végeztem itthon, rengeteget főztem, finomabbnál finomabbakat, jó alapanyagokból. Drága volt, ezt évente jó lenne megcsinálni... 77-ről 63-64 kg-ra fogytam a 164 cm-hez. 44-ről 38-as méretem lett, de volt, ami még abban is nagy volt. Most újra dagadt vagyok, pajzsmirigy alulműködéssel, 100-as TSH-val. Azt mondta a doki, hogy 40% esélyem volt az elhalálozásra. Most a regenorban bízom, bár ez lassabb menet lesz, de húsvétig sikerül!

Szalonnát kicsi maszek hentesboltokban érdemes venni, szerintem minden városban van, csak meg kell keresni. Mi a férjemmel zsírszalonnát is sütöttünk, lett zsír és tepertő...

2012. jan. 25. 19:59

Azt szeretném kérdezni, akik szoktak szalonnát venni, hogy hol veszik, megszoktátok nézni, hogy pontosan mit tartalmaz? Ma nézegettem (Aldi, Penny, Lidl) hogy mindegyik összetevője tartalaz cukrot, szőlőcukrot, dextróz asszem az u.a.+ még egy csomó egyéb adalékanyagot. Ez vajon nem baj? Ti is ilyet vesztek, és fogytok azért?

Sajnos nem tudok házi szalonnát venni, vagy egy fél hízót. Mondjuk biztos nem sok van benne, meg eddig sose néztem, csak ma szembesültem vele, és most eléggé elgondolkodtatott.

1115. Bíborka2012 (válaszként erre: 1114. - Hugganto)
2012. jan. 25. 14:10
Szerintem hívd fel telefonon Szabó SZigfrid urat,és biztos tud tanácsot adni, elvégre ő alkotta meg, itt felelőtlenség lenne ezzel kapcsolatban bármi tanácsot adni, nehogy komolyabb bajod legyen.
1114. hugganto
2012. jan. 25. 11:59
Sziasztok. Én 2 napja használom a reg enort, de azóta nagyon fáj a fejem, és tegnap este nagyon hányingerem volt, és hánytam is. Lehetséges hogy a szervezetem nem bírja. Nektek nincs ilyen problémátok? Nem tudom, igyam- e tovább, mert nagyon rosszul vagyok tőle.. Kiönteni sajnálom, mert fizettem érte..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook