Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


1053. chocoo (válaszként erre: 1052. - GaaGaa)
2012. jan. 10. 21:20
Szia!:)Én pl az ökonettől rendelem, ide ha beregisztrálsz, egy kicsit olcsóbb, de azt hiszem lehet még egy-két helyről rendelni, de ezeket nem tudom.:)
1052. GaaGaa
2012. jan. 10. 20:54

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hozzátok,hogy honnan vettétek a reg enor-t? Neten rendeltétek vagy van esetleg dm-ben,rossmann-ban,egyéb bioboltban?:)

1051. chocoo (válaszként erre: 1045. - Strigis)
2012. jan. 10. 20:33
Köszönöm a receptet,nagyon aranyos vagy, már csinálom is:) Tényleg nem normális a hasmenés?:SS Egy napja nem szedem,és ugyanúgy fáj a jobb oldalamon az egész belem, mindenem, a rekeszizmomtól egészem le a medencémig, minden lépés fáj, nem tudom mi a franctól lehet... Holnap felhívom Szigfridet.
1050. Norbi979 (válaszként erre: 1046. - Bondita)
2012. jan. 10. 18:38
Köszi a receptet és a tanácsokat, szép estét nektek és jó fogyókúrázást.
1049. Ancsi1971
2012. jan. 10. 14:07

Sziasztok!

Látom, már egyre többen vagyunk....én kicsit bűnöztem mióta nem írtam, mert nagyon rosszul voltam egyik nap és megettem egy szem cukrot....leesett a vérnyomásom. Ma rántott csirkét hoztam csökkentett liszttel és morzsával panírozva és zsírban sütve. A kérdésem az volna, hogy lehet este is kenyeret enni, a mennyisége nincs korlátozva? ....Ja és nem bírok sokat inni, max. másfél liter víz, tea...

1048. Maria-mia (válaszként erre: 1028. - Mgv88261)
2012. jan. 10. 10:26

A neten találkoztam a regenorral. Ott írták ajánlott kísérőként a Ponay teát. Ezt iszom másfél literes felengedéssel.

Sziasztok, tovvábbi tisztulást!

1047. bondita
2012. jan. 10. 09:30

Sziasztok!

Ismét eltelt egy nap. Megint nem álltam rá a mérlegre, pedig nagyon kíváncsi vagyok.

Ma reggeli: pirítós szendvics kolbásszal,

Ebéd: zöldséges rizs magában. Nagyon imádom.

Vacsora: még nem tudom. Talán bacon szalonna, pirítóssal.


Egyébként sokan mondják, más fogyókúrákban, hogy ne egyél kenyeret, mert hízlal. Én ezzel a kúrával, meg ezen kívül is rengeteg pirítós kenyeret eszek és nem hízok. Szerintem a pirításon van a lényeg, az élesztők kiölésén. Nem puffadok. Nagyon jó érzés.

Nagyon jó benneteket nap mint nap olvasni és ez ösztönzőleg hat rám is, hogy ne csábuljak el a hűtőben sorakozó joghurtoknak, pudingoknak, vagy a kamrában a sok édességnek. Párom rengeteg édességet vesz és eszi is, és mégis nagyon vékony (174 cm és jó, ha van 63 kg!)


Én xilitet és steviát felváltva vagy keverve használom édesítésre. A xilitnek még elfogadható az ára nálunk. A nyírfacukor is jó, de az ára már kevésbé tetszik.

Bár az egészségnek ára van! :-)

1046. bondita (válaszként erre: 1023. - Norbi979)
2012. jan. 10. 09:17

Szia!

Készíts tejberizst vízzel, édesítővel és kókuszreszelékkel. Ha kész üss bele pár tojássárgáját, pár kanál teljeskiőrlésű lisztet, majd forgasd bele a felvert tojáshabot. Tedd a masszát kikent tepsibe és süsd 30-40 percig 190 fokon. Teheted muffinsütő formába. És nagyon finom. Annyira édes amennyi édesítőt teszel bele. Tehetsz bele kakaót, fahéjat... Nagyon finom. Ha kívánod az édeset. Pár napig jó a hűtőben és ha evés előtt mikróba teszed egy pillanatra, akkor olyan mintha akkor vetted volna ki a sütőből. Sok sikert. Én ezt szoktam nasizni, ha édes kell.

1045. strigis (válaszként erre: 1041. - Chocoo)
2012. jan. 9. 22:27

Ne állj le,főzzél kókuszos rizst,egyél 1-2 napig azt.

Forró vízbe kókusz reszelék,stevia,rizs.

Hasonló lesz mint a tejberizs.

Fahéj,natur kakaó rakható rá.

...vagy zöldséges rizs is jó .

Ne keverd az ökonetes cuccokkal vagy hívd fel Szigfridet és kérdezd meg, mert a fosás nem normális én pont fordítva voltam.

Szigfrid azt mondta hogy ne szedjünk mást,mert megváltoztathatja a hatást.

1044. Georgia5 (válaszként erre: 1039. - Judit6668)
2012. jan. 9. 22:23
Te egy hős vagy :), nekem ez a legnehezebb :( Sajnos nálam "normál körülmények között" egy hét alatt fogy el 1,5 liter víz, de most nagyon igyekszem. Egyelőre semmit nem érzek, lehet, később indul be ez a méregtelenítés nálam? 4. napnál tartok.
1043. strigis (válaszként erre: 1042. - Kinga182)
2012. jan. 9. 22:18
stevia tabletta vagy por.
1042. kinga182 (válaszként erre: 1040. - Strigis)
2012. jan. 9. 20:07
Észrevettem hogy lemegy a vérnyomásom, mert a nap második felére vagyis késo délutánra nagyon álmos, és lassú kezdek lenni. Ilyenkor megmérem, és 45-50 kozott van a vérnyomásom. De kávét már nem merek inni, mert akkor meg az éjjel nem tudok aludni. Ugyh.édekes állapot ez :) Édesítoszernek a Xilit az jó? Meg van Norbi up date édesítoszerem és cukrom is. Azt is lehet fogyasztani? Vagy valami mást vegyek?
1041. chocoo
2012. jan. 9. 19:57

Sziasztok!

Új vagyok itt, de már régóta olvasgatom tippek végett a fórumot, ugyanis 3-án,kedden kezdtem a regenort. Péntekre lement 1 kiló,azóta stagnál a fogyás, de olyan borzasztóan fáj a májam,mert úgy le volt terhelve az életmódom miatt,hogy le kell álljak egy két napra vele, mert minden lépésnél fáj.Hasmenésem is van. Ezek természetesek, csak az én szervezetem nincs hozzászokva még az effajta étkezéshez. Az étrendet ugyanúgy tartom, reggeli általában zsíros kenyér sok zöldséggel, ebédre valami husiféle, és/vagy leves, este pedig zsíros-kolbászos kenyér. Ez nálam hihetetlen,de kezd nem hiányozni az édesség,és egyéb finomságok,holott régebben nem bírtam neki ellenállni. Az az egy bajom van,hogy folyton éhes vagyok,pedig eszem eleget, ez is gondolom az emésztőrendszeri problémáim miatt van,amik kezdenek helyrejönni, sőt az arcomon a pattanások is kezdtek múlni. Persze az elején kijött jó sok, a méregtelenítés miatt, de már láthatóan javul. Én ökonettől szerzem, be vagyok regisztrálva,így olcsóbb, és fogyasztok mellé bélflóra helyreállítót, és egyéb bogyókat is, mind ökonettől, és hihetetlen javulásnak kezdek indulni, el se hiszem!:)

1040. strigis (válaszként erre: 1038. - Kinga182)
2012. jan. 9. 19:51

Nekem is volt fejfájásom,illetve szédültem is,mivel a regenor beállítja a vérnyomást.Sok folyadékot igyatok,pld:cukormentes szörpöt,bioboltban lehet kapni,ez nagyon jó,ha édesre vágysz.Én zöld teát ittam még.

2 hónap 10-12 kg,ha mindent betartasz.

Étrendtől eltérés esetén a fogyás leáll 1 hétre.

1039. judit6668 (válaszként erre: 1023. - Norbi979)
2012. jan. 9. 19:15

Igyál sokat: vizet, teát. Akkor is ha úgy érzed, hogy éhes vagy. Én napi 2 és fél, három liter folyadékot megiszok, de néha még többet is. Próbáld csak ki!

Ha nagyon rágcsálhatnékom van, kukoricát pattogtatok.Persze kizárólag natúr, kukoricapattogtatóval. A karácsony nem is szólt másról. Teákat kaptam meg kukoricapattogtatót. Kitartás, mert megéri!

1038. kinga182 (válaszként erre: 1037. - Judit6668)
2012. jan. 9. 19:12

Szia Judit!!!

Megkérdezhetlek, hogy te a két hónap alatt mennyit tudtál fogyni? Megkoszonném a válaszod! :)

1037. judit6668
2012. jan. 9. 19:07
Sziasztok! Én két hónapja csinálom a Reg-enor kúrát. Kicsit untam már a rizst, megkérdeztem Szigfridet, hogy kölest szabad-e fogyasztani, mivel az lúgosító hatású.Igent mondott rá. Én azóta egy csésze köleshez teszek három csésze vizet, felkarikázott vöröshagymát, sót és így főzöm meg.Gyorsan elkészül és egy kis változatosságot hoz az étrendembe. Ajánlom nektek is!
1036. kinga182 (válaszként erre: 1033. - Mgv88261)
2012. jan. 9. 18:19

Koszonom a segítséged, mától mindent így fogok csinálni. Csak ezzel a fejfájással nem vagyok kibékulve, de hát valamikor majdcsak elmúlik. Nem vagyok influenzás, úgyh.legalább ennyivel kevesebb bajom van. Pár nap alatt meg majd biztos helyre jovok....

Amúgy sztem mindenki nevében mondhatom, igen nagy segítség nekunk kezdoknek, hogy van aki segít, bármire is van szukségunk.

1035. b.ary
2012. jan. 9. 18:12
sziasztok!javasolnám tea ivásnak a Ponay teát,ez vízhajtó is egyben,szintén ökonetes termék.segiti a fogyást.legalább napi másfél litert érdemes meginni belőle.
1034. Norbi979 (válaszként erre: 1032. - Mgv88261)
2012. jan. 9. 17:44
Köszi
1033. mgv88261 (válaszként erre: 1030. - Kinga182)
2012. jan. 9. 17:09

Szerintem igen!

Amikor elkezdődik a méregtelenítés, akkor felerősödik mindenféle tünet, így a fej- és az izületi fájdalmak is. Aztán szépen abbamarad. Segítség, ha sokat iszol és egyél megfelelően zsírt (5 gramm/étkezés), ha nem ettél elég zsírt nap közben, akkor este olvassz fel 2 kanál kacsazsírt és locsolj meg vele egy zöldsalátát, mert az nem árt, sőőőt!

Reggel éhgyomorra idd, majd fél-egy óra múlva egyél.

Egyébként nem vagyok különösebb tudora a témának, nehogy azt higgyétek, csak tudom, hogy milyen jól jön a kezdeti szakaszban mások tapasztalata.

Nekem is nagyon fájt a fejem szombaton, el is kapott az influenza rendesen. Remélem Neked nem az van, inkább méregteleníts!

1032. mgv88261 (válaszként erre: 1031. - Norbi979)
2012. jan. 9. 17:01

Szabó Sigfrid szerint glukóz, fruktóz, méz, juharszirup stb. sem, de édesítő igen!

Egyébként a fruktóz az gyümölcscukor és mi nem ehetünk gyümölcsöt sem, kivéve a fehér grapefruit és a citrom.

Én egy ideig nem ettem/ittam ezeket, aztán amikor nagyon hiányzott már a gyümölcs és megkóstoltam, akkor szinte vérré vált bennem minden cseppje, mert annyira jól esett. Hajrááááá....

1031. Norbi979 (válaszként erre: 1029. - Mgv88261)
2012. jan. 9. 12:50
A leírásban fruktóz van akkor már tabu a citromos sör?
1030. kinga182
2012. jan. 9. 12:29

Sziasztok!

Nekem kemény volt a hétvégém, mert nem tudtam tartani az étrendet, és ezért ettem mindent, amit elotte megszoktam. De kozbe ittam a reg-enort, és a sújom nem gyarapodott. Olvastam a reggeli éh gyomorra ivást. Utána azért lehet enni? Vagy jó úgy, ahogy eddig csináltam, hogy reggeli után ittam másfél órával? Mert ez most osszezavart. :( Amúgy tok jól bírom a kúrát, csak két napja, megállás nélkul fáj a fejem, de annyira, hogy bele tudnák zavarodni. Erre befolyással van a reg-enor? Vagy csak nekem van ilyen problémám?

1029. mgv88261 (válaszként erre: 1027. - Norbi979)
2012. jan. 9. 12:18
...ha cukrot tartalmaz, akkor igen!
1028. mgv88261 (válaszként erre: 1024. - Maria-mia)
2012. jan. 9. 12:17

Este úgy a legildomosabb, hogy 6 h után már nem eszel, tehát 6-kor vacsora, fél 8-ig regenor.

Milyen teát Maria-mia?

Én szoktam inni teákat, most pl. kamilla és kakukkfű, mert megfáztam, de valami speciálisra gondolsz?

Én most megint egy olyan dolgot készítettem, amit megosztok veletek.

Volt egy kis fej lila káposztám, amiből párolt káposztát kell készíteni. Ahhoz kicsi volt, hogy elég is legyen, ezért feldúsítottam karikára vágott hagymával, kukoricával és borsóval. E két utóbbit egy-egy doboz konzervből nyertem. A fűszerezése ugyanaz volt, mint a párolt káposztáé (só, köménymag, citromlé és édesítőszer) és a végeredmény nagyon finom.

Én most ezt fogok ebédelni barna rizzsel, a család pedig krumplival és hússal.

1027. Norbi979
2012. jan. 9. 10:29
Sziasztok fogyókúrázók. Még egy kérdés felmerült bennem, az alkoholmentes citromos Gösser az nagyon ellenkezik a fogyókúra szabályaival? Köszi előre is.
1026. Norbi979
2012. jan. 9. 07:42
köszi.
1025. strigis (válaszként erre: 1023. - Norbi979)
2012. jan. 8. 22:01
Cukormentes szörp,rágó.
1024. Maria-mia
2012. jan. 8. 17:58

Sziasztok

Tegnap kezdtem a regenort. Elolvastam az adagolási javaslatot. Szeretnék nem tévedni ezért segítséget kérek.

Reggel éhgyomorra, ez ok.Főétkezésnél az étkezés után 1-1,5 órával?

Este, hogyan?

Nem tiszta a dolog. A teát is fogyasztjátok hozzá?

Talán ennyi mint kezdő, de lelkes kezdő!

Mindenkinek további remek tisztulást!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook