Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


1353. timcsi1
2012. márc. 14. 12:42
Szerencsém van veletek.tartsátok bennem a lelket. Köszi!!!!
1352. Balinda79 (válaszként erre: 1350. - Timcsi1)
2012. márc. 14. 10:43

Köszi! :-)

Én pedig ma végre elteszem a téli cuccokat...

Egy farmeromat tegnap vittem szűkítésre, olyan jó érzés...

Mindenkinek nagyon kellemes hosszú hétvégét kívánok! :-)


Linda

1351. Brigus36
2012. márc. 14. 10:36
Tényleg egyszerű, csak tudni kell a szabályokat. Arra vigyázz főzésnél, hogy a kész cuccokban (mustár, zacskós dolgok) mindenben van cukor, de még a csomagolt bacon szalonnában is....szóval szoktam álldogálni a boltok polcai előtt, de ha tudsz házi dolgokat venni, az a legjobb. Tojást is lehet enni, ott meg aztán van variáció, bőven. :-)
1350. timcsi1 (válaszként erre: 1349. - Balinda79)
2012. márc. 14. 09:50

Gratulálok!!!

Hát én is szeretném már azt mondani, hogy minusz pár dkg.. De reménykedek.

Köszi a tippeket, ma mikor hazamegyek munkából fogok neki fözicskézni.

1349. Balinda79 (válaszként erre: 1348. - Timcsi1)
2012. márc. 14. 09:46

Hajrá Timcsi! :-)

Én pl. hétvégén húslevest, rántott csirkecombot, tegnap rizstésztás, csirkecombfilés, wok-os egytálételt csináltam kacsazsíron, ugyanezt rizzsel is készítettem már, isteni!

Ma pedig házi kolbit sütök párolt zöldséggel, szintén zsíron...

Szinten minden kaját meg lehet csinálni, csak olaj helyett zsírral. Spagettit pl. sajt nélkül. Én főzelékkel nem próbálkozom, mert azok tényleg nem az igaziak tej, tejföl nélkül...

Gondolkodom káposztás tésztán, krumplis tésztán is... persze a tészta miatt csak módjával...

Remélem, tudtam segíteni!

Én ma reggel álltam rá, újabb -20 dkg :-)

1348. timcsi1
2012. márc. 14. 09:42
Köszi szépen, hogy válaszoltatok... már nagyon ugy álltam, hogy lemondok az egészről, de mégis folytatom, végig olvasom a forumot és kiirom a recepteket, aztán lássuk mi lesz.......nagyon jol jön a bátoritás a részetekről
1347. Brigus36 (válaszként erre: 1344. - Timcsi1)
2012. márc. 14. 08:58
Szia Timcsi! Tök egyszerű, egyél ugyanúgy, mint eddig, csak tartsd be a szabályokat, hogy mit nem lehet. Én mindennap más eszem szinte. Reggeli mindig két vékony szelet élesztő nélküli kenyérből piritós, libazsírral, sok zöldséggel, ezt szoktam variálni a saját készítésű májkrémmel, vagy efef csirkemellsonkával. Ebéd: fél adag leves, fél adag főétel, itt is csak az a fontos, hogy ne legyen benne olyan, amit nem lehet, NAGYON SOKFÉLE ilyen kaja van, nézd vissza a fórumot. Vacsora kenyér nélkül már, de szalonna, tepertő, kolbász, sok zöldséggel. Nekem eddig ez a legváltozatosabb kúrám és az egyetlen, amit élvezek. Tegnap pl. apukámtól kaptam sült császárt.....hogy örültem neki. Otthon meg rácsaptak, de aztán mondták, hogy nem is olyan jó, mondom de jóóóó több marad nekem. :-)))....apró örömök az életben. Szóval nézd vissza a fórumot és ne csak zsíros kenyeret egyél, az tényleg uncsi, fontos a főtt kaja. :-) Üdv. Brigi
1346. hodostoth (válaszként erre: 1344. - Timcsi1)
2012. márc. 14. 07:18

Azért 2 hét után ne várj csodát! A felesleget sem 2 hét alatt szedted össze. Sőt örülj a pattanásnak, azt jelenti beindult a méregtelenedésed. Legyél kicsit türelmes és meglátod, hogy fogyni fogsz. Rengeteg recept van itt, nézd vissza az előző oldalakat. Töpörtyűkrém, szalonna, májkrém, zsírosabb sonka, kolbász.

Sok dolgot ehetsz. Türelem!

1345. mumu8 (válaszként erre: 1344. - Timcsi1)
2012. márc. 13. 20:18
Valahol lejjebb olvasható egy nagyon finom májkrém recept, én minden második héten majdnem megcsinálom, és nem bírom megunni. Sok receptet írtak ide, lehet szemezgetni. Kitartás, rengeteg változatos kaja van, nem kell csak zsíros kenyéren élni:) Fel a fejjel!
1344. timcsi1
2012. márc. 13. 20:02
Sziasztok, már két hete szedem a reg-enort, de sajnos semmi változás, sajnos ugy látom hogy hiztam egy fel kilot, es azon kivul az arcom tele pattanással, nem volt ilyen lanykorom ota, meg viszket belle annyira zsiros a böröm, nem tudom mit csináljak....ma fogtam neki a második üvegnek, de nem tudom, hogy ha ezt befejeztem érdeme-e, hogy még igyam, és öszintén már elegem van a zsiroskenyérből...sajna nincs fantáziám hogy mit is egyek, hogy legyen változatos, megkárlek segitsetek nekem..Előre is köszönöm!!!
1343. Balinda79
2012. márc. 13. 09:42

Én is csak a Reg-Enor ára miatt próbálok mindent betartani, de már az utolsó üveget iszom, nem veszek többet. Azt gondolom, hogy az étrend önmagában is segít... és mozgás... és hozzáállás... :-) Most inkább futógépre gyűjtök.

Szép napot mindenkinek és kitartás! :-)

1342. Brigus36 (válaszként erre: 1335. - Liana11)
2012. márc. 13. 08:15

Szia, szerintem is lehet hetente egyszer ilyet. Nekem nagyon bejött a grapefruit édesség helyett és a cukormentes orbit citromos cukorka meg a rágó. Teljesen jó az agynak, hogy elhiggye ez édesség. Az elején sütöttem sütiket is, de annyira szárazak lettek, hogy majd' megfulladtam. De már egy hónapja nem ettem semmi ilyet egyáltalán. Inni viszont sokat igyál, napi 3-4 liter folyadékot mindenképp. Én lugos vízbe facsarok citromot ez nagyon jó (azt mondják). Most már szedem a kovaföld kapszulát is....bajom nem lehet.... Emellett még legalább 10 féle kütyüt szedek (táplálék kiegészítők). Persze nem mind méregtelenítő, csak három. Bár még szoktam mérges lenni. :-)

Na mindegy, majd lesz valahogy.

Csütörtökön elutazunk négy napra, kiváncsi leszek,hogy a szállodában mik lesznek....lehet, hogy semmi....mármint, amit ehetnék....ez még érdekes lesz........na, majd meglátjuk.

1341. Brigus36 (válaszként erre: 1340. - Mumu8)
2012. márc. 13. 08:10
Ugyanígy vagyok ezzel....hogy marha sokba került....ezért nem hagyom abba. Ez a diéta tényleg tartható, simán meg lehet szokni. Nekem bejött. Csak fogyni nem fogyok. A hetedik hetemet kezdtem tegnap és ott tartok ahol az első héten, ez engem is elszomorít, de nem tudom mit csinálok rosszul. Szerintem semmit. Nekem ennyire hülye a szervezetem. Nem tudom.
1340. mumu8 (válaszként erre: 1338. - Hebőci)
2012. márc. 13. 07:28
Én most iszom a regenort, de a férjem nem. Viszont nem főzök neki külön, tehát ugyanazt a zsíros étrendet eszi mint én, és ő is látványosan fogy. Biztos, hogy az étrend betartása is eredményt hoz hosszú távon. Nekem azért jó, hogy iszom a regenort, mert annyira drága, hogy az ivása mellett biztos nem bűnözök, mert akkor kidobott pénz lenne az egész:)
1339. Bíborka2012 (válaszként erre: 1338. - Hebőci)
2012. márc. 13. 06:49

Biztos hogy az étkezésen van a fő hangsúly nem a löttyön. A lötty magában semmit nem ér szerintem, max. segít ha betartod az étrendet.

A párom egyébként jár hozzá kezelésre, több minden baja is van (pl. cukorbetegség, gerinc, prosztata) és neki nem mondta hogy igya a regenort, csak a zsír beiktatását és az olaj, cukor elhagyását emelte ki és azt hogy piritsa meg a kenyeret, meg még egy-két étrendi tanácsot adott, de nem olyan szigorúan, mint ahogy a regenorosoknak szokták. Pedig nagy a pocakja is a páromnak, és fogynia kell vag 10 kilót, de mondom, a regenort még csak meg sem említették neki a Szigfridék.

1338. hebőci
2012. márc. 12. 21:54

Háát nem is tudom mit mondjak lányok!

de a tapasztalatomat mindenképp szeretném veletek megosztani.Januárban elmentem a Szigfridhez, mert a bokám nagyon bedagadt. Ő egy ránézésre azt mondta: regenor.Jó vettem két üveggel,és igyekeztem ugy étkezni, ahogy tanácsolta. Életemben nem ettem annyi zsirosat. És mégis lement január,február hóban össz.6 kg. És biztos vagyok benne, hogy nem a regenortól,/ mert többet nem vettem irtó drága/ hanem az étkezéstől.

Mert el kell ismerni, h ez a fajta "zsiros" étkezés tényleg jó!

Amit magamon észre vettem, nem eszem annyit, mint előtte és du.max.5 óráig. Hetente 2-3x tornázom.


Tehát a lötty nekem nem jött be.

1337. Liana11 (válaszként erre: 1336. - Bíborka2012)
2012. márc. 12. 21:10

Köszi.. igyekszem holnap nem bűnözni.. :)

Eszem töpörtyűt, zsíros kenyeret, zsírral főzök... Szerintem egész életemben összesen nem ettem annyi zsírt mint az idén... Mondjuk valószínüleg keveset iszom..

2012. márc. 12. 20:19

Lehet zabpelyhet enni, de a szénhidrát miatt szerintem ne naponta, ha fogyni akarsz, max. heti 1x-2x.

Eszel vajon elég zsíradékot?, ha nem, az is sok mindent gátolhat.....

1335. Liana11
2012. márc. 12. 19:21

Sziasztok !

Meg tudná mondani valaki, hogy zabpelyhet lehet-e enni a kúra alatt. Olyan nagyon vágytam az édességre, hogy csináltam "zabkását" vagy minek is nevezzem... Zabpelyhet jó apróra (dara szerűre) összeturmixoltam. Vízbe tettem egy kávéskanál édesítőt majd bele a zabot. A tetejére tettem cukrozatlan sima kakaót, a másik felére meg fahéjat ééésss az egészet megettem. Igazából csak utána gondolkodtam el, hogy a zab mint olyan belefér-e a diétába.

Egyébként pár hete végigolvastam az egész fórumot. Tök jó, hogy így mindenki bátorítja a másikat. Én most eléggé magam alatt vagyok. Január eleje óta csinálom a diétát és 5. hete, hogy iszom a regenort. Az első 2 hétben lement rólam cca 3 kg. (amit decemberben szedtem fel) és azóta csak áll az egész... Igazából már csak kb. 3 kgtól kéne megszabadulnom de nagyon lassan megy. Emellett igazából szerettem volna, ha beáll a vérnyomásom is de meg kell mondanom nem tapasztalok javulást.

Néha esténként felmegy. Szedek rá gyógyszert de el akarom kerülni, hogy emelni kelljen az adagot. Viszont ha ez nem jön be akkor nincs más hátra.

Igazából egy kicsit az keserít el, hogy úgy érzem, mindig csak másokkal történnek a "csodák"...

Még van kb. 1,5 üvegnyi elixírem, azt mindenképpen megiszom és majd meglátom. Csak nehéz úgy, hogy nincs sikerélmény...

Na de nem siránkozom, lényeg, hogy süt a nap és mondja meg valaki lécci, hogy mekkora bakot lőttem ezzel a zabbal... Köszi!

1334. Brigus36
2012. márc. 12. 14:11
Na egy rossz szavatok nem lehet rám, már meg is vettem a kovaföld kapszulát, a Rossmannban, és jelentem már be is vettem. Amúgy megjegyzem, hogy a CaliVitánál dolgozom 6 éve, és folyamatosan szedem a méregtelenítőket, de hátha ez jobb lesz :-) Üdv. Mindenkinek
1333. Brigus36 (válaszként erre: 1332. - Hodostoth)
2012. márc. 12. 13:12
Köszi, aranyos vagy. Nem adom fel, mert most már k..va sokba van ez nekem....úgyhogy, amígy el nem fogy a löttyöm, tuti csinálom.
1332. hodostoth (válaszként erre: 1330. - Brigus36)
2012. márc. 12. 11:12
Szia! Próbálj úgy hozzáállni, hogy mostantól minden sikerül! Nekem 2 hónap alatt 4 kg ment le és azóta áll, de türelmesen várom a folytatást, mert le kell mennie. Nehogy feladd!
1331. Brigus36
2012. márc. 12. 10:02
Egyik kolleganőm javasolta, hogy nézessem meg az inzulinomat, majd megnézetem, de eddig akárhány vérvételen voltam, semmit nem találtak. Amúgy rendszeres véradó vagyok, tehát, ha bármi bajom lenne, szóltak volna gondolom, különben, hogy használnák a véremet gyógyításra.
1330. Brigus36 (válaszként erre: 1329. - Hodostoth)
2012. márc. 12. 09:28
Szia, pedig eszem belőle, szerintem annyit amennyit kell. Turbosításra írták itt,hogy ne egyek kenyeret, múlt héten már azt se ettem, a sonkára kentem a zsírt és úgy ettem. De sokszor már kedvem sincs enni, komolyan....... A kovaföldport megnézem, köszi. Nem vagyok már türelmes, mert eltelt 6 hét és összesen 3kg ment le, még az első héten.... Köszi a biztatást. Nem hagyom abba, mert megvettem egy csomó löttyöt, most már nagyon sokban van....amíg el nem fogy, csinálom, aztán meglátjuk. Nálam soha semmi nem jön be.... :-(
1329. hodostoth (válaszként erre: 1308. - Brigus36)
2012. márc. 12. 09:24
Az itt leírt napi evésedben nagyon kevésnek tűnik a zsír. Ha eleget ennél belőle nem lennél éhes sem. Ha meg tudod oldani egészítsd ki kovaföldporral. /NET-en rendelhető/. Legyél türelmes, beindul. Sok sikert!
1328. Brigus36 (válaszként erre: 1324. - Greeneyed)
2012. márc. 12. 08:22
Bocsi, csak nagyon ideges vagyok. Tényleg mindent megteszek és már hetek óta írom itt is, hogy mi, hogy merre, ha visszanézed, látod. Bocsi mégegyszer.
1327. Brigus36 (válaszként erre: 1322. - Hodostoth)
2012. márc. 12. 08:21
Szia, hát igen ez is pont egy olyan ellentmondó dolog, amit az utsó hozzászóló írt, hogy sok mindenben ellentétes dolgokat olvasott itt. Hát igen én is így vagyok épp ezért bolondulok már meg lassan.....és ott tartok, hogy már nem merek semmit. A hetedik hétnél tartok....súlyban meg ott, ahol az első héten....na mindegy. Köszi.
1326. Brigus36 (válaszként erre: 1324. - Greeneyed)
2012. márc. 12. 08:19
Köszi az ötletet...fél éve járok heti három edzésre....és sütit sem eszem egyáltalán....de azért köszi a hozzászólást....
1325. gandyy
2012. márc. 11. 19:29

Sziasztok!

Nem sokára elkezdem a Reg-Enor kúrát, amint megkapom (remélem holnap) az emailt, hogy mehetek az üzletbe érte. Hát meg kell mondani (még ezen a topicon belül is), elég ellentmondó infókat kapok pár ételről. Lehet enni, nem lehet enni vagy lehet enni, de mértékkel. Ilyen pl. a krumpli, a kiwi, a rizstej. Körbenéztem a neten, végigolvastam a hozzászólásokat és kigyűjtöttem a recepteket. Megpróbálok felkészülni receptileg, mire elkezdem a kúrát. Még nagyon fura lesz, hogy zsírosan étkezzek, hogy rendszeresen egyek, vacsorázzak és mindegyik étkezéshez zsírt használjak, az elmúlt években alig használtam zsírt. Ha 5 kg-t lefogyok az is elég lenne, persze ha több az se baj :) Igazából annak örülnék a legjobban, ha rendeződnének a székletproblémáim, a puffadásom. Az olvasottak alapján erre minden esélyem meg van. De majd kiderül mi minden változik meg a 3 hónap során, amíg ezt a kúrát csinálom.

Amúgy elég vicces, hogy a fórum melletti reklám szövege: Főzzön zsíradék nélkül! :)))

1324. Greeneyed (válaszként erre: 1308. - Brigus36)
2012. márc. 11. 15:16

Ne éheztesd magad, attól csak lelassul az anyagcseréd.

Inkább egyél ennél többet (ne sütit, persze) és mozogj valamit. Tempós séta is elég lehet, ha rendszeres.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook