Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


1383. enyedig (válaszként erre: 1378. - Dudorka46)
2012. márc. 27. 10:09
Kicsit megnyugodtam. Magától múlt el, vagy esetleg használtál vlmit? Tudnál ebben segíteni?
1382. Brigus36
2012. márc. 26. 08:15
Sziasztok, a 9.hetet kezdtem ma. Az első héten leadott 3 kilóm most már végleg visszajött (7 hétig plusz-minuszban mozgott). Szóval nekem ez nem jött be sajnos, áttérek egy másik diétára. Van két palack bontatlan, original Reg-enorom, 5.500Ft-ért vettem darabját. Jó lenne eladni. Pesten az Árpád-híd - Deák tér között jövök megyek nap, mint nap. Irjatok. Köszi. Brigi
1381. Bistvan49 (válaszként erre: 1380. - Gandyy)
2012. márc. 26. 07:06
Én kukorica lisztből csinálok nokedlit, ugy tudom azt lehet használni, nekem a természet gyógyászom mondta, hogy pl a graham lisztet is lehet használni.Most jön a saláta szezon tojásos nokedli meg saláta.
1380. gandyy
2012. márc. 25. 07:18
Lehet kukoricalisztből és kukorica darából készült ételeket enni?
1379. ouaga (válaszként erre: 1374. - Enyedig)
2012. márc. 24. 23:03

Nekem is okoz aranyeres panaszokat a kúra.Két hete kezdtem.A másik kellemetlenség a kiütéses bőr.

Minden más pozítívan alakul.

1378. Dudorka46 (válaszként erre: 1374. - Enyedig)
2012. márc. 23. 16:23

Igen, voltak, meg is ijedtem, mert vérzést is tapasztaltam,aztán elmúlt szerencsére! Remélem végleg!

üdv. Dudorka

2012. márc. 23. 14:13

Végig olvastam az egész fórumot. Rengeteg hasznos infót találtam benne, sok jó receptet. Tervezem, hogy az összeset egybeszerkesztem, ill. a tanácsokkal, receptekkel együtt összekészítem, mert iszonyú ennyi infót végigbogarászva begyűjteni. Nekem napokba, s hosszú órákba telt. A begyűjtött infók hatására, már 3. hete használom a Reg-Enort, most kezdtem a 2. üveggel. Sokkal energikusabb vagyok, a fogyással gondban vagyok még, de nem is mértem még magam. Az első gyerekem után lefogytam 30 kg-ot 11 hónap alatt herbalife shake-kel, a 2. gyerek után viszont nem megy sehogysem. Lement pár kg, aztán vissza. Ugyan már ledolgoztam legutóbbi mérésemig 10 kg-ot, de ismét jött vissza (nem regenoral még).

Én igen jó áron tuom beszerezni a regenort, Ha érdekel valakit, priviben adok infót is.

1376. gabcsibi (válaszként erre: 1375. - Ouaga)
2012. márc. 23. 11:45
Lehet
1375. ouaga
2012. márc. 22. 21:12
Gonbát lehet enni ?
1374. enyedig
2012. márc. 22. 16:53

Ma van a három hetes fordulónk. Barátnőm 83,5 (86-ról indult) , én 84,4 (86,2). Hurrá!!!!

Szép lassan ,de haladunk? Egy kérdésem lenne, hogy volt-e valakinek aranyér problémája a kúra alatt? Nálam sajna nem kicsit jelentkezett, pedig nem is kellett erölködnöm!

1373. Bistvan49
2012. márc. 22. 12:08

Nekem évek óta váll és hátfájdalmam volt. December 27-től csinálom, -6 kg és a fájdalmaam teljesen elmúltak.

Kitartást mindenkinak!

1372. Zsuzsi13
2012. márc. 22. 09:10

Üdv az újaknak! Én 6 kilót fogytam regenorral szept-dec időszakban. A regenoros étrendet igyekszem tartani, de a pocaklakóm néha mást kíván enni mint én.

Mindenkinek kitartást, sok sikert kívánok. Azért olvaslak Titeket mindig, néha be is nézek majd hozzátok. A receptek között mindig találok magunkat valót is. :)

1371. gandyy (válaszként erre: 1370. - Nettike81)
2012. márc. 21. 21:02
Köszi. Akkor remélem már csak pár napig fájok. Legalábbis remélem, hogy nem kell a 3 hónapot végigfájdogálnom :)
1370. Nettike81 (válaszként erre: 1369. - Gandyy)
2012. márc. 21. 19:36

Szia!

Az első hetekben a térdeim fájtak folyamatosan, majd a derekam is nekikezdett, de elúltak 1 hét alatt. Az ismerősöm aki már végigcsinálta, szinte az egész kúrát végigszenvedte mindenféle kisebb nagyobb fájdalmakkal, de a 3 hónap után mintha 10 évet fiatalodott volna...

1369. gandyy
2012. márc. 21. 18:55

1 hete csinálom a kúrát, és már változásokat tapasztalok. Hosszú évek óta nagyon felpuffadtam az étkezések után, mindegy, hogy mit ettem. De már napok óta alig puffadok, majdnem teljesen megszűnt. A közérzetem sokkal jobb, reggel könnyebben kelek fel. A reggeli kávé - ami nélkül nem tudtam létezni -, már nem igazán esik jól reggel. Napközben meg egyáltalán nincs szükségem kávéra. Pattanásaim vannak, de nem túl feltűnő.

A megfelelő emésztés és a fogyás még várat magára. De én türelmes vagyok, megvárom :))

Abban viszont kérném a segítségeteket, hogy a régi ízületi fájdalmak, előjöhetnek a kúra hatására? Évekkel ezelőtt voltak derék és térdpanaszaim, és azok pár napja megint megjelentek, minden kiváltó ok nélkül. A fájdalom a méregtelenítéssel függ össze?

1368. Nettike81 (válaszként erre: 1363. - Mumu8)
2012. márc. 20. 12:58
Köszönöm a válaszod! Beszéltem egy ökonetes csajjal, aki már többször csinálta a kúrát, és megnyugtatott, hogy ez annak a jele, hogy tisztul a szervezetem, és valószínűleg ott kell tisztulnia...mondjuk női probléma miatt is kezdtem bele a diétába...mindenesetre azért bejelentkezem a természetgyógyászhoz, hogy kikérjem az ő véleményét is. A löttyit iszom tovább.
1367. Brigus36
2012. márc. 20. 09:37
Ja azt még hozzáteszem, hogy mindennap mozogtam, 30-50 hosszokat leúsztam a medencében és sokat sétáltam.
1366. Brigus36
2012. márc. 20. 09:36

Én a négy nap alatt felhagytam minden szabállyal....szállodában voltunk svédasztalos ellátással, a nyers zöldségen kivül SEMMIT nem tudtam volna enni....szóval beletojtam. Na írom a tapasztalatokat:

- puffadás

- pattanások

- lelassult anyagcsere

- szenvedés a vécén......


Hízni nem híztam szerencsére és hétfőn visszaálltam természetesen a kúrára, semmi gond, csinálom tovább, fogyni nem fogyok, de mindegy, már nem érdekel. Akkor is csinálom.


Üdv. mindenkinek!

1365. hodostoth (válaszként erre: 1364. - Kisslaca)
2012. márc. 20. 07:44

Szia! Semmilyen olajos magot nem lehet enni. A kenyérnél a piítás szempntjból mindegy, hogy fehér vagy teljes kiörlésű. Mindkettőt pirítani kell, hogy goomba ne maradhasson benne. Rizst lehet enni.


Szerintem ha a szabályokat betartod, a víz se puffaszt. Én úgy gondolom, mindenki más, ha neked csak ennyi vizzel van jó érzésed, egyenlőre ennyit igyál. Lassan próbálj többhöz szokni.

Sok sikert!

1364. kisslaca
2012. márc. 19. 21:43

Sziasztok!Én is elkezdtem 10 napja a kúrát.Fogyni is akarok kb.10 kilót,de fontos lenne a méregtelenítés is.

Lenne egy pár kérdésem:-Lehet-e enni a kúra alatt napraforgó ill.tökmagot?Nyilván nem napi rendszerességgel,de kb.hetente 1-szer.

-Diót ehetek???

-Az nem baj,ha heti 2-3-szor fogyasztok rizst?

(azt úgy tudom szabad)

-A kenyeret pirítom(fehéret),de a teljes kiörlésűt és a graham lisztből készültet nem.Az nem gond?

Mozogni is igyekszem minél többet.

Tudom,hogy sok folyadékot kell inni,de már napi 1-1.5 liter ásványvíznél puffadás-érzetem van,ami nagyon rossz.Ha kevesebbet iszok,nincs ilyen.


Nagyon várom a válaszokat,tanácsokat!

Előre is köszönöm!!!!!

1363. mumu8 (válaszként erre: 1362. - Nettike81)
2012. márc. 19. 21:17
Többször csináltam a kúrát, és nem volt ilyen hatása rám. Szerintem ki kellene vizsgáltatnod magad, lehet más okozza a problémát:s Remélem rendbe jössz hamar!
1362. Nettike81
2012. márc. 19. 20:14

SOS Csajok!!!

Ma három hete iszom a regenort, és ma egész nap éhes voltam, a hasam 2x akkorára nőtt, és miután lefutottam a napi 30 percemet azt vettem észre, hogy pecsételő vérzésem van...természetesen nem kell most megjönnie! Volt valakinek hasonló?

Köszönöm előre is a válaszokat!

Anett

1361. gandyy
2012. márc. 19. 18:15

Köszönöm a válaszokat. Pattanásaim már vannak, a fáradtságom elmúlt, de más hatás még nem jelentkezett.Remélem hamarosan más, pozitív hatásokat is megtapasztalok.

De azért jó érzés,hogy pár nap után van valami hatása a kúrának. Minél több pozitív hatás jön, annál könnyebben veszem az akadályokat, annál könnyebben tudom továbbcsinálni.

1360. Balinda79 (válaszként erre: 1357. - Gandyy)
2012. márc. 19. 10:20

Szia!


Nálam már 1 hét után jelentkeztek a hatások: fogyás, jobb közérzet, no puffadás, megfelelő emésztés, pattanások a méreganyagok miatt...


Mindenkinek szép napot!


Linda

1359. mgv88261 (válaszként erre: 1338. - Hebőci)
2012. márc. 17. 16:59

Helló! Rég nem voltam itt, most olvasom vissza a hozzászólásaitok egy részét és úgy érzem erre és az utánad köv.h.sz-ra válaszolnom kell.

Ha utána néztek, akkor olvashatjátok, hogy a reg-enor nem egy fogyókúrás készítmény, hanem elsősorban a szervezetben elszaporodott candida gomba ellen fejlesztették ki. Ezek a gombák az évek folyamán nagyon el tudnak szaporodni, ha cukrot, feldolgozott tejet, fehér lisztet, stb., tehát a többi tiltott dolgot esszük. Közben pedig hízunk, puffadunk, mert a gomba újra enni kér és mi etetjük. Tehát, nem mi vagyunk éhesek, hanem a gomba!!!! Ugye, milyen undorító?

Az epe termelése leállhat, mert a sok méreg és a zsírtalan, de annál több szintetizált zsiradék fogyasztásától a hólyagban kövek keletkeznek és nincs epesav termelés, ami legjobb ölő szere a gombának. Ehhez kell a zsír, mert csak zsír fogyasztással tudjuk újra beindítani az epe termelését. Ahogy tisztulunk, úgy múlnak el a különböző, rossz táplálkozás által keletkezett problémáink, mert a reg-enor segít a sejtszinten történő egészség visszaállításban.

Nna, engem ez fogott meg!!!!

Tehát, ha sejtszinten tisztulsz, akkor egészséges, fájdalommentes, ránctalan és fiatal leszel.

Valami miatt nőkben gyakoribb ez a gomba betegség, ami kell hogy legyen a szervezetben, mint több más parazita is, de nem kell hogy elszaporodjon.

Ha a Szigfrid azt mondta, hogy idd, akkor az úgy is van, mert ő ránézésre tudja, hogy mit mi okoz. Lehet, hogy fogytál és jobban vagy, de nem ártana egy candida mérés a szervezetben.

Én most erre várok, mert szeretném tudni, hogy mennyire vagyok még candidás, vagy meggyógyultam-e. 6 hónapig csináltam a kúrát, ez alatt fogytam, nem jelentősen, mert alulműk.pajzsmirigyem van, de látszatra annál inkább megváltoztam. Kiment belőlem az ödéma, lapos lett a hasam, mozgékonyabb és fittebb, fájdalom mentes lettem.

Épp most jöttem be a kertből, ahol fél napig hajoltam és nem fájt a hasam. Ezt tavaly tavasszal nem tudtam megcsinálni.

Nekem ez a tapasztalatom, tehát a "lötty" bejön és sokat segít. Ha Neked nincsenek komolyabb egészségügyi problémáid, akkor szerencsés vagy és örülj neki! Sajnos, nekem az a tapasztalatom, hogy nem vesszük komolyan, én sem vettem, pedig sok problémát megelőzhettem volna vele 10-20-30 évvel ezelőtt. Én ekkorra tudtam beidőzíteni azokat a panaszaimat, amiket a gomba okozott és amikre az orvosoktól tüneti kezelést kaptam, ezáltal elősegítve a gomba szaporodását és újabb problémák előjöttét. És most légy erős...az első panaszom, amikor 25 évesen, az első kisfiam születése után kivizsgálást kértem a házi orvosomtól, az a végtagjaim dagadása volt! Sok időm ráment, majd gratuláltak a jó leleteimhez, csak épp a panaszaim maradtak. Tovább nem is folytatom....

1358. mgv88261 (válaszként erre: 1357. - Gandyy)
2012. márc. 17. 16:29

Megkezdődött a méregtelenítésed! Sokat használ, ha mozogsz és megfelelő folyadékpótlásról gondoskodsz. Nekem is volt az elején, kb. 3 napig tartott, de 1 nap volt kemény, aztán enyhült a fáradtság, fejfájás és ólom-végtag érzés.

A külső jelek - szerintem - változó. Rajtam egyáltalán nem volt pattanás, de a vizelet és széklet más színű lett, elmúlt a puffadás és a keserű szájíz. Majd kb. 2 hét után szinte teljesen elmúltak az izületi fájdalmaim, én ennek örültem a legjobban. Sok sikert!

1357. gandyy
2012. márc. 17. 10:16

4. napja csinálom a kúrát, és tegnap meg ma iszonyú fáradtságot érzek. Szinte erőt kell vennem magamon, hogy csináljak valamit. Ezt tudjam be a jó időnek vagy a Reg-Enornak van ilyen hatása is a kúra legelején.

Még azt szeretném megkérdezni, hogy általában mik a tapasztalatok, mikor jelentkeznek az első pozitív hatások? Most nem kimondottan a fogyásra gondolok, hanem pl. emésztéssel, bőrrel kapcsolatos változásokra.

1356. timcsi1
2012. márc. 15. 13:26

Szeretem a tésztát, csak sajna inkább sajttal, de megprobálom anélkül.

Na ma végre elöször ugy látom mintha a mérleg megmozdult volna lefele, ugy egy fél kilót, remélem ez jó jel....De ez már sarkall arra, hogy folytassam

1355. Brigus36
2012. márc. 14. 13:39
Timcsi! Ha szereted a tésztát, akkor rizstésztát vegyél, lehet csinálni jó kis bolognai szószt hozzá, csak jól nézd meg a paradicsomkonzervet vagy ha üvegest veszel akkor azt, hogy cukor ne legyen benne. Üdv. Brigi
1354. Brigus36 (válaszként erre: 1353. - Timcsi1)
2012. márc. 14. 13:36
Még jó hogy! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook