Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


1503. Brigus36
2012. máj. 16. 11:45
Sziasztok, hát pirosalma eltünt, úgyhogy újból írom, hogy akit érdekel, van két üveg Reg-enorom, 5500-ért vettem, 5000-ért odaadom darabját + ajándékba egy Joya rizsitalt (600Ft amúgy). Nem tudom ti mennyiért veszitek, de fura hogy hetek óta nem tudom senkinek átadni. Üdv. Brigus
1502. szilagyibeata (válaszként erre: 1501. - Szitakötő :))
2012. máj. 16. 07:52
Az első 7 hétben szuperul ment, akkor - 7 kg, de semmit nem mozogtam. Most már 3. hete napokat is kihagyok, mert rámtörnek különböző rohamok, így a súlyom áll. Nekem is centiben látványosabb az egész. Volt, h. egy deeka sem ment le, de lement - 9 cm (összesen).
1501. Szitakötő :) (válaszként erre: 1499. - Szilagyibeata)
2012. máj. 15. 10:28
Szilagyi Beáta, Te jelenleg hény kilónál tartasz, a hányadik hétben?
2012. máj. 15. 10:25
Sziasztok :) Mostanig csak csendben olvasgattalak benneteket, de most regisztráltam, hogy megosszam én is a tapasztalataimat. Jelen pillanatban léptem be a kúra 8. hetébe és 8 kiló minusznál tartok, ami mostmár jól meglátszik rajtam :) ez centiben inkább több, mert az egyik nadrágom a kúra előtt nem jött fel, mára már csúszik le. Eddig sikerült betartanom a diétát 99%-an, amit nem tartok be az az, hogy megeszem a piros grapfruit-ot is. Viszont a kivit nem, krumplit, tésztát, rizset és fehér kenyeret nagyon nagyon ritkán. Hetente 3x tornászom melette. További kitartást nektek is :)
2012. máj. 14. 09:41

Hétvégén megcsináltam a 3. májtsitító kúrát. Hát nekem még minidg olyan nagy göbök jöttek ki, hogy csak na! De sok olyan "sárféle", és szétesőben lévő, már nem olyan, mint legelőször. De bizony ezek között is volt jó méretes is, közel 2 cm-es.


A súlyom nem változott, ill. voltak az utóbbi 2 hétben nagy kilengéseim, ezért csak centiben ment le az utóbbi időben. Most nekem nagyon nehéz tartani a diétát. Ráadásul az ovis fiam hazahozott egy jó kis hányás-hasmenéses vírust, ami épp aznap du.-tól söpört végig a családon, amikor a májtisztítós kúrát befejeztem... Így vasárnapra további felmentést is adtam magamnak, miután hajnal 3-ig hányt a kislányom is, vasárnap de. már én voltam soron...


Az oldalamon van egy letölthető receptkönyv-link, s abban van egy 2 hetes mintaétrend. Az könnyűnek tűnik... Most komolyan azon gondolkodom, vajon mi mindent kell tenni a -25 kg 2,5 hónap alatt, ill. - 40 kg 5 hónapa alatt Reg-Enor kúrához...


Persze, tudom, semmi, de semmi tiltott dolog, DE: Tud valaki vmi nagyon tutit még pluszban?

1498. ouaga (válaszként erre: 1497. - Szilagyibeata)
2012. máj. 10. 23:46
Köszönöm!
1497. szilagyibeata (válaszként erre: 1494. - Ouaga)
2012. máj. 9. 13:24

Én is ezt javaslom, ha nem mersz belevágni, inkább beszélj természetgyógyásszal. Az orvos biztos tiltakozni fog, mert ő műteni akar... Nekem az 1. tisztítókúránál bizony min. 10 - 15 db 1-1,5-2 cm-es epegömböm volt. Én kivettem párat, megmértem, megnéztem az állagát. Nem volt kő, de össze volt sűrűsödve, s bizony volt benne 2 cm-es is!


A 2. májtisztításkor már csak kb. 0,5 cm göbök voltak, de még az is elég sok... és sok-sok apró.

1496. bondita
2012. máj. 9. 12:29

Sziasztok!

Nagyon régen voltam már. Próbáltam visszaolvasni! Nagyon ügyesek vagytok. Ez a májtisztítás dolog engem is érdekelne. Hogyan kereshetek rá? És melyik a jó? Mikor lehet csinálni? Csak bizonyos panaszokkal élők csinálhatják? Bocsi a sok kérdésért. Köszönöm előre is a választ!


Én már abbahagytam a reg-enort. Most másodjára 1-2 kiló ment csak le, de nem tartottam az étrendet 100%-osan.

Nektek kitartást és sok sikert!

Szép napot mindenkinek!

1495. Bistvan49 (válaszként erre: 1494. - Ouaga)
2012. máj. 9. 08:50

Ezt csak orvossal vagy természetgyógyásszal kell megbeszélni, nehogy valami elakadás legyen.Ez nekem a saját véleményem

Mi már túlvagyunk 2. tisztitáson,de nekünk csak nagyon apró kristályok voltak láthatóak.

De sikeresen megoldottuk a 2.tisztitást is.

Még egyszer szeretnénk megcsinálni.

1494. ouaga (válaszként erre: 1489. - Bistvan49)
2012. máj. 9. 00:22

8mm-es epekövem van régóta az epehólyagomban(gömbszerű),van esélyem,hogy ki tud ürülni egy májtisztító kúrával?

Vagy esetleg elakad és besárgulhatok és műtét lehet belőle? Tudsz és mersz adni tanácsot?

1493. ouaga (válaszként erre: 1490. - Judit333)
2012. máj. 9. 00:19

Regenor kúra után,ha az emésztés visszaállt az optmális szintre ,akkor valamelyest igen.

Egyébként nem,mert mert a regenor emésztést segítő enzimeket tartalmaz,ami annak hiányában nem jut a szervezetbe.

Ám ismétlem nem fogyasztószer,az csak a kellemes mellékhatása.

Senki ne tévessze össze a böjtölést és a tisztítókúrákat a fogyókúrával!

1492. ouaga (válaszként erre: 1490. - Judit333)
2012. máj. 9. 00:16

A regenor nem fogyasztószer.Elősígíti a természetes tápanyagfeldolgozást .Ennyi.


Ha fogyni akarsz ,akkor edd az eddigi adajaid felét egy hétig,majd a negyedét a következő héten,aztán térj vissza a fél adagokhoz.Addigra a gyomrod szűkül és kisebb lesz az éhség érzeted.

Az általam ismert legjobb fogyás módszere az,hogy kb 4 óránként eszel naponta,a fél adag szerint és a napi 5-6 szori étkezsé folytán,soha nem leszel igazán éhes. Ha valaki naponta ncsak egyszer vagy 2x eszik,akkor a szrevezet gyorsan lebontja a szénhidátot és zsírként elraktározza nagy részét,mert azt hiszi,hogy "háború van és nem lesz mit enni".

Ha azonban sokszor ,vagyis 4óránként eszel,akkor nincs raktározás(zsírbeépítés),hanem könnyedén megemésztődik és kiürül a lebontott és be nem épíült salakanyag és zsír.

1491. gandyy (válaszként erre: 1490. - Judit333)
2012. máj. 8. 20:38
Hátha neked válaszolnak, én ugyanezt a kérdést tettem fel pár napja, nekem nem válaszoltak :))
1490. judit333
2012. máj. 8. 18:52
Sziasztok,érdekelne ,ha csak diétát tartom be és ne iszom a reg.enort,hatásos?Fogyunk ?
1489. Bistvan49 (válaszként erre: 1488. - Szilagyibeata)
2012. máj. 8. 16:36
Ma van a keserü sós nap, mivel a feleségemnek nem hétvégén van a pihenő nap.Egy két nap és beszámolok róla.A ma este és a holnap reggel lesz egy kicsit húzosabb, de remélem az elsővel sem volt semmi probléma.
1488. szilagyibeata (válaszként erre: 1481. - Bistvan49)
2012. máj. 8. 14:37
Most milyen volt a 2. májtisztításotok? Nekem a 3. kellene megcsinálni, csak vártam az újhold utáni első hétvégét... Csak csütörtökön előadást tartok, szombaton pedig ovis takarító nap van... Egyik sem jó, sem a rohangálások, sem a fáradtság miatt...
2012. máj. 8. 14:35
Ebben a hónapban én is még jobb árban tudok Reg-Enort, 5,3e Ft / db. Ha érdekel, priviben adok infót.
1486. Brigus36 (válaszként erre: 1485. - Pirosalma1986)
2012. máj. 7. 09:39
Szia, persze, hogy jó. Sőt még adok hozzá ajándékba egy Joya rizsitalt is :-), az is megmaradt. Priviben megírom az email címemet, telefonszámomat. Üdv. Brigus
1485. pirosalma1986 (válaszként erre: 1484. - Brigus36)
2012. máj. 4. 22:22
Szia! Engem érdekelne! :)Az a baj hogy csak 10. után tudnám átvenni! :):)Jó lenne neked akkor is még?
1484. Brigus36
2012. máj. 4. 18:45
Sziasztok! Van két üveg Reg-enorom, ami nekem már nem kell, 5500-ért vettem, de 5000-ért odaadnám darabját, csak valaki vigye már :-). Hétköznap Pesten vagyok fél 7-től fél 4-ig. Üdv. Brigus
1483. Ancsi1971
2012. máj. 3. 21:33

Sziasztok!

Én januártól ittam a regenort és nagyon szkeptikus voltam. Mostanra pedig csak jót btudok mondani. Évekig küszködtem a túlsúlyom miatt, de meg sem indult a fogyás. Mostanra fogytam 10 kg-ot. Márciusban nem ittam, most újra kezdtem egy kúrát és ha többet is eszem, 1-2 nap alatt leadom, ha odafigyelek. Nem tartom megrögzötten a kúrát, tehát, ha véletlenül olaj kerül a kajámba, nem esek kétségbe. A kenyeret csak pirítva naponta csak reggel, nem eszem tejes dolgokat, csak szójatejet és csak nyírfacukrot használok és napnta 2-3 liter grépfruitos vizet iszom. Folyamatosan mennek le rólam a kilók és nem szenvedek.Nagyon szuper ez a lötty!!!

1482. gandyy
2012. máj. 3. 21:01
Ha nem iszom a Regenort, csak a diétát tartom, az is hatásos?
1481. Bistvan49 (válaszként erre: 1480. - Szilagyibeata)
2012. máj. 3. 14:34

Heló ez nagyon szép!

Ird le az új statégiát majd.

Hét kiló ennyi idő alatt az nagyon jó.

Mi készülünk a 2. májtisztitásra, pontosan keddi nap lesz, majd beszámolok róla.

2012. máj. 1. 17:37
Jaj, valaki írjon most valami pozitívat. Most ez a hét nekem minden szempontból nagyon gázos volt! Péntektől sajnos szinte csak bűnöztem! Holnaptól folytatom, új stratégiát akarok kipróbáni! Pedig eddig összesen csak ledolgoztam már 7 kg-ot, kb. 7 hét alatt. Most nem is memer mérni magam...
1479. szilagyibeata (válaszként erre: 1478. - Brigus36)
2012. ápr. 26. 11:04
Szuper! Ugyan nem Te lennél az első, akinek ettől a kúrától (méregtelenítéstől) sikerült teherbe esnie, de azért ez csak klassz, nem? Mégha nem is sikerült ledobni azt a kevéske plusz súlyt, ill. már lehet, hogy elkezdted fölszedni az első kilókat... Szülés és szopiztatás után könnyedén folytathatpd majd. Persze a 2 üveg akkorra már nem lesz jó, így bízom benne, sikerül átanod valakinek, itt az oldalon is. Azért sok bp.-i van itt fönt.
1478. Brigus36 (válaszként erre: 1476. - Gandyy)
2012. ápr. 26. 08:34
Szia! Én is nagyon jól bírtam 6 hétig teljes mértékben. A 7. héten voltunk négy napot nyaralni, akkor a nyers zöldségen kivül szinte semmit nem ehettem volna a szállodában, szóval ott azért felhagytam a kúrával. Utána is csináltam még két hétig. Én az első héten fogytam 3 kilót, ami pár hét múlva visszajött szépen, pedig heti 3-4 edzésem volt és mindent betartottam. Végig akartam csinálni, ha már megvettem méregdrágán a cuccot, de közben terhes lettem (lehet, hogy a kúrának köszönhetem...ezt nem tudom, mert előtte 8 hónapig nem sikerült), szóval ha a babát ennek köszönhetem, akkor megérte. De amúgy fogyás szempontjából nuku. Még mindig van két üvegem, amit nem tudtam eladni sajnos, pedig nagyon jó lenne, mert elég drága volt azért. Én drukkolok neked azért, csináld végig, hátha beindul. Nekem is mindenki ezt írta. De én nem tudtam végigcsinálni a terhesség miatt. Üdv. Brigus
1477. Bistvan49 (válaszként erre: 1476. - Gandyy)
2012. ápr. 25. 20:00

Ez a kúra elsősorban nem a fogyásról szól, hanem a szervezer méregtelenitéséről.A fogyás nem marad el, gondolom én ha már a mérgektől megszabadultunk.De én ugy tudom, hogy minimum 4 hónap, de van akinek ez nem elég. Azt javaslom, hogy egy természetgyógyásszal beszélj! Ők nagyon sok hasznos tanácsot tudnak adni, megéri.

Egyébként kitartást kivánok neked.

1476. gandyy
2012. ápr. 25. 17:14

Nektek is voltak holtpontjaitok a kúra során? Én most kezdem a 7. hetet. Félidőnél járok, mert csak 14 hétig tudom csinálni, aztán elutazom nyaralni és ott nem is akarom folytatni.

De most elérkeztem ahhoz, hogy besokalltam, elegem van az egész kúrából. A kajákkal nincs bajom, aránylag változatosan eszem, nem vágyom az édességre, simán meg tudtam állni, hogy nem eszem, meg sem kóstoltam a sütit, amikor csináltam másnak.

Lehet, hogy az is a bajom, hogy külsőleg nagyobb változásra számítottam. Ahogy olvastam itt a hozzászólásokat arról, hogy ki mennyit fogyott, biztos voltam benne, hogy 1,5-2 hónap és minimum 5 kilóval leszek kevesebb. Tulajdonképpen nem kell sokat fogynom, ez az 5 kiló elég lenne, persze ha több, azt se bánnám. De eddig csak 1,5 kilót fogytam, azt is a 3. héten és ennél a súlynál megálltam. Betartom a diétát és tornázom rendszeresen, bár ez nem újdonság, előtte is mozogtam hetente 3-4x.

Remélem ez az „agybaj” elmúlik hamar, mert így nehéz csinálni, nem kívánom az ételeket, de enni kell. Persze végig akarom csinálni a 14 hetet, mert ha már elkezdtem, akkor nem fogom félbehagyni, mert különben mindig arra fogok gondolni, hogy mi lett volna ha folytatom, lehet, hogy ….

Szóval most elég nehéz. Nektek milyen ötleteitek vannak, hogy ezen túljussak ezen a holtponton?

1475. petya0502
2012. ápr. 24. 18:01
Sziasztok!Nem tüntem el olvasgatlak titeket! ,December 20.-án abba hagytam a regenor kúrát 6 hónap után 16kg-ot fogytam azóta is tartom az étrendet és persze a 66-kg ot is ! Jól érzem magam és ezt kívánom nektek is sok sikert és kitartást!
1474. szilagyibeata (válaszként erre: 1473. - Gandyy)
2012. ápr. 24. 11:16

Nekem sem voltak panaszaim, s a "kövekről" sem tudtam - bár nekem nem is volt teljesen megkövesedve, de kőszerűvé voltak összeállva a méreganyagok. Szerintem bárki megcsinálhatja, de azzal az ismerettel, h. vállalja a kockázatot, ha van nagyobb köve, lehet azonnal műteni kell. Ez ellen a legjobb megoldás, ha előtte ultrahanggal megvizsgáltatod, h. van-e kő vagy sem.


Épp tegnap írt egy ismerősöm, h. soha semmi panasza nem volt, egyszer csak hirtelen begörcsölt, s epeműtét lett a vége, 2 hétig feküdt a klinikán... Szóval panasz nélkül is következhet be hirtelen gond, ez megelőzés lehet.


Az oldalamon van fönt egy nagyon körültekintő változat is, amivel előtte vesét és férget is irthatsz, s csak utána a májtisztítás.


Én azt gondolom, aki már Reg-Enorozik, eléggé megdolgoztatta az epét ahhoz, h. könnyedén megcsinálja a májtisztítást. De esetleg hívd föl a Szigfridet, rákeresel a neten, az oldalán fönt van a tel.száma.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook