Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pink Fit Easy csomag fórum

Pink Fit Easy csomag (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 14. 12:44

itt vagyok, itt vagyok, itt vagyok!!!! :)

én étkezéssel vagyok bajban!!!! oké az esti shake, de előtte?? :O

64. cuki01
2012. ápr. 13. 13:41
Sziasztok! Ismét én vagyok csak itt? Szóval nekem még nem kezdett el hatni szerintem egyik bogyó sem! Éhes tegap du. már nem voltam, de ma de. alig vártam, hogy ehessek valamit, úgyhogy a reggelin kívül még egy kifli egy alma és egy kivi is lecsúszott. De dután már tényleg fegyelmezett leszek. Az ebédem: A fiam maradék levese, 1db grillezett paradicsom, 3db grill gomba, 1 pár grill virsli. Szerintem ez így jó lesz.Még lesz egy tejeskávé és az esti shake. Tegnap 20 perc futás volt, ma 45 perc torna.Valaki csatlakozzon már!!!!
63. cuki01
2012. ápr. 12. 13:46
Sziasztok! Ma végre sikerült megvennem a csomagot. Remélem használni fog, majd leírom az eredményeimet.67,7 kg-mal kezdek. Sophiefit te hogy állsz? Milyen diétát csinálsz mellé? Nekem azt mondta a biotech boltban a csaj, hogy a vacsora a lényeg, hogy az csak a shake legyen plussz mozgás mellé. Úgyhogy az ebéd lehet ugyanaz mint a családnak.Én reggelre 2 kis szelet rozsos kenyeret ettem, tízóraira 1 almát, ebédre töltött káposztát( ez kicsit nehéz, de kenyér nélkül szerintem nem gáz), du-ra már csak egy tejeskávét tervezek, meg este a shaket.Ja és előtte egy kis torna vagy futás.
2012. ápr. 5. 23:15

lányok lányok

nyugodtan mozogjatok, igyatok utána turmixot nem attól lesz izmosabb, vastagabb a lábatok. én is ebben a tévhitben éltem, évekig gépek közelébe se mentem nehogy egy centivel vastagabb is legyen a lábam de rájöttem hogy marha nagy hülyeség. ha vékony vagy az egy dolog de nézz meg egy 40kilós szupermodellt, vékony meg minden de nem az igazi csak a vázizmok... egy szó mint száz sokkal szebb és egészségesebb is ha valaki azért vékony mert nincs rajta zsír de izmai vannak és feszesek. ha gépekkel dolgozol, kitörést csinálsz v guggolsz attól csak formás leszel ahhoz nagyon kemény súlyokkal kell dolgozni hogy ténylegesen izmot építs. igazából ebben a turmixban pont az van benne ami a szervezetnek egy mozgás után kell. a fehérje azért is fontos mert nagy szerepet játszik az izomregenerálódásban (ez fontos a sérülések megelezése miatt is, meg persze azért is hogy mindig jól tudj mozogni). és még egy fontos dolog: minél inkább formálod az izmaid, annál több kalóriára lesz szükségük mnidenféle alap tevékenységhez mint pl séta. és honnét fogja beszerezni ezeket a kalóriákat?? hát naná hogy a körülötte levő zsírrétegből (egy idő után persze, mikor az alap zsírraktárak kimerültek)

amugy a bioteches srác valszeg igazat mondott hogy mikor kell a zsírégetőt bevenni. a zsírégetés amugy is csak a 20-30ig perc mozgás után indul meg (ha kellőképpen üres a gyomrod és nem az étel feldolgozására koncentrál), viszont még edzés után kb 1 órán át ég, felpörgeti az anyagcserét stb.


én is különben a héten vettem meg a csomagot, igazából csak a shakeízeket akarom kiprüóbálgatni de sztem nagyon finom nem csomós, nem büdös utána a flakon stb...

egyébként szerintem a lényeg az hogy elfogadd magad, pl ha vastag a csipőd lábad stb a genetikán nem tudsz változtatni, de magadból ki tudod hozni a legjobbat. ez tabik nélkül is működik. élvezzétek a mozgást utána pedig jutalmazásként jöhet a shake :) ne akarjatok két nap alatt lefogyni, mert a hízás és a rossz életmód se 2 nap volt.a többi meg majd ugyis jön magától :)

2012. ápr. 5. 20:00

Sziasztok! Én még új vagyok itt:) Tegnap kezdtem el a diétát és eddig minden okés. Nem éhezem és tényleg fincsi a shake. Én 168cm és kb. 63kg vagyok. Már a diéta előtt is edzettem. Kb. két honapja kezdtem újra. Megpróbálok legalább heti 4szer lemenni az edzőterembe. Megesik, hogy 5ször is lenézek. Nekem azt mondta a srác a biotech boltban, hogy kb 40-45 percel az edzés előtt kell bevenni a zsírégetőt, mert kell idő míg kifejti hatását.

Célom az 55kg...izomban:D:D Nehéz lesz, de így, hogy más is csinálja sokkal könnyebb lesz:D


Hajrá mindenkinek!!:)))

60. Garandi (válaszként erre: 59. - Cuki01)
2012. ápr. 4. 18:34
Azt elhiszem.:( Nekem is nehéz volt megállni mikor a család vacsizott,hogy ne egyek belőle én is. Nekem a tabletták tényleg teljesen beváltak. Konkrétan az első pár napban kajára is alig tudtam nézni, ami nem volt túl jó de hálisten normalizálódott később. Akkor sem voltam olyan éhes mint azelőtt. Vacsira bőven elég volt a shake. Formálódtam persze de ez természetesen az edzésnek is köszönhető. Centiben is látványos az a majdnem 6 kiló. Izmosodni...hááát azt annyira nem vettem észre magamon de ha tovább edzek akkor 2-3 hét és gondolom az is látszódni fog.:) Egyébként akkor egyformák lehetünk kb. mert én is 165 centi vagyok pont.:))
59. cuki01 (válaszként erre: 58. - Garandi)
2012. ápr. 4. 13:36
Köszike a választ. Én is 67-68 kiló között vagyok 165 cm-hez! Legalább a szülés előtti súlyomat akarom 63kg, de nagyon nehezem megy! Nincs akaraterőm amikor a gyerekeknek adok vacsorát, hogy ne egyek belőle. 1 éve még 73 voltam, akkor én sem ettem kenyeret, tésztát, rizst kb 1,5 hétig, és akkor leadtam 3 kilót. A többi 3 vacsi kihagyással ment le több részletben. Nem vagyok kitartó, én kb 1-1,5 hétig bírom betartani! Meg kellene undorodni a kajától: Mást észrevettél még magadon: izmosodtál? Centire mérted? És teljesen elvette az étvágyad?
2012. ápr. 3. 15:33
Nekem ma telik le a 21. nap. Este iszom az uccsó shakemet.:) Nos hát...az első héten nem bűnöztem...mozogtam napi rendszerességgel,normálisan kajáltam.A következő héten sajnos nem tudtam ilyen jól tartani a dolgokat,mert pont sikerült lebetegednem 5 napra.:/ Szóval a mozgás totál kimaradt,mondjuk ennni is alig ettem valamit de becsúszott egy kis kenyér meg tészta is.:( Meggyógyultam és utána visszaállt minden az első heti kerékvágásba amit a mai napig tartottam. Éhes nem igazán voltam ami azt illeti. Nekem totálisan hatottak a tabletták.Jó...előfordult egyszer kétszer de elviselhető volt. Elvették az étvágyamat rendesen a tabik. A végeredmény -5.8 kiló a 67ből :) Nagyon örülök neki. Bár nem bántam volna nem leszek beteg...akkor talán 6 fölé is felcsúszik de számomra ez is jó eredmény.:) Most nincs rá keret de 2 hét múlva megint benevezek még1 ilyen csomagra. Szóval én csak ajánlani tudom. Hajrá csajok! ;)
57. manitam (válaszként erre: 56. - Cuki01)
2012. ápr. 3. 13:15
Én is kíváncsi vagyok, bár már megrendeltem a zsírégetőt, de még nem szedem..előbb ráállok a rendszeres futkározásra :)
56. cuki01
2012. ápr. 2. 12:47
Sziasztok! Én is azon agyalok, hogy megrendelem a csomagot, de biztosra akarok menni. Garandi hol vagy? Mennyit fogytál? Már mindjárt letelik neked a 21 nap.
2012. ápr. 1. 14:55
zumbázni én is szoktam, de van olyan zsirégető kardio aerobicom, ami jobban megizzaszt és nekem az válik be :)
2012. ápr. 1. 10:03

én most a zumbára esküszöm

de kinek mi jön be

én nem szeretek ugrálni,viszont a zumbában úgy teszem,h élvezem,mert tánc közben nem olyan feltűnő.10 perc után izzadok (gondolom,edző függő).:-)))

53. honeywald (válaszként erre: 52. - Ápoló25)
2012. ápr. 1. 06:45
aerobic heti 3x minimum :))
52. Ápoló25 (válaszként erre: 51. - Honeywald)
2012. márc. 31. 21:00
Érdeklődnék ki milyen mozgást javasolna hetente 2x vagy akár többször.A hozzászólásokat olvasva (ami elég pozitívnak tűnik) én is tervezgetem hogy kipróbálom a terméket.
2012. márc. 22. 16:34
a diétát most ne megadott étrendnek étrsed... csak pár ötletre vagyok kiváncsi...
2012. márc. 22. 15:32
az a baj a diétákkal, hogy rengetegszer nekiálltam már minden félének de egyszerűen nem tudom pontosan betartani őket soha.:/
2012. márc. 22. 15:31
én különösebb diétát nem csinálok, csak amit kell.elhagytam a búzalisztes dolgokat,kenyeret,tésztát a cukrot és hasonló rosszaságokat.:) sok-sok zöldség, mértékkel gyümölcs, hal, csirke, sovány husik,rizs...perpill ilyesmiket eszek csak.
2012. márc. 21. 22:03
ti milyen diétát csináltok mellé? hogyan diétáztok? én már régóta megcsináltam a váltást az étrendemben, de most kíváncsi volnék ti hogyan csináljátok
2012. márc. 21. 21:23
megjött a csomaaaaaaaag :D :D
2012. márc. 21. 20:26
Csajok,ti a shaket hogy keveritek csomómentesre?Nekem darabos marad.Nincsen hozzá shaker-em...
2012. márc. 21. 11:48
Hát ezzel csak az a bajom,h KÚRA.Lehet,h lemegy vele 5 kiló 10 nap alatt (ami baromi egészségtelen),de emiatt vissza is jön a duplája,ha visszaáll az ember.Én nem csinálnám,bevallom...
2012. márc. 20. 22:19
Mármint nem az,hogy egészségtelen, rosszul fogalmaztam. :D Bnőmnek elég sokat fájt a feje a kúra alatt és miután vége lett és visszatért a a rendes táplálkozáshoz hasmenése volt.Szóval gondolom picit megterhelte a szervezetet. Itt hoxán is van juharszirupos fórum biztosan. Olvasgass utána.
2012. márc. 20. 22:13
Vagy nem tudom, részletesen nem ismerem mondjuk.
42. honeywald (válaszként erre: 41. - Garandi)
2012. márc. 20. 22:13
a juharsziruptol egészséges.... nézd meg mi minden van benne
2012. márc. 20. 22:09
Meg bárki bármit is mondd nem hiszem,hogy ez túl egészséges lenne. :/
2012. márc. 20. 22:05

kb ez a lényege... de nem csodálom amugy h az emberek rosszul vannak már kb az izétől is


"Ezt a kúrát hét napig tartjuk, mellé semmi mást nem szabad fogyasztani. A nyolcadik és kilencedik napon frissen csavart narancslevet igyunk, mellé szintén sok szénsavmentes ásványvizet. A tizedik napon a narancslé után egy könnyű reggelit és könnyű ebédet fogyaszthatunk (pl. salátát), és a kúra jutalmául a tizenegyedik naptól ehetünk, mint rendesen. "

2012. márc. 20. 21:59
Nekem egyik ismerősöm csinálta annó. Pokoli nehezen viselte,hogy csak ezt a juharszirupos löttyöt ihatta. :/ A végén már eléggé undorodva itta, viszont 10 nap alatt lemeht róla 5 kiló ha jól emlékszem. :)
2012. márc. 20. 21:50
én még nem hallottam a juharszirup diétáról.leírnád?
2012. márc. 20. 21:28
na....holnap kell mennem a juharszirupokét ami bnőm rendelt...de kiderült h vmi komoly gyomo-bélpanasza van és igy nem akar nekilendülni annak...nekem meg az jutott eszembe h eat controll mellett megcsinálnám a juarszirup diétát (féláron eladja nekem a megrendelt dolgokat igy kárba se vész) és ezáltal amolyan tisztitókurám is lesz, utána meg neki esek diétának és ennek? szerintetek? akkor egy honap mulva lenne jo kis eredményem...
36. pethoevi (válaszként erre: 34. - Garandi)
2012. márc. 20. 20:34
Hát elvileg vacsi helyett kell inni.:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook