Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pink Fit Easy csomag fórum

Pink Fit Easy csomag (beszélgetős fórum)


95. EmintE (válaszként erre: 94. - Dcde2096e6)
2012. máj. 11. 18:39
Ha kérdésed van, vagy szükséged van némi tippre, buzdítsra, nyugodtan írj még!
2012. máj. 11. 18:35
Hát, igen! :)
93. EmintE (válaszként erre: 92. - Dcde2096e6)
2012. máj. 11. 18:30
Kitartás és akaraterő a kulcsa mindennek!
2012. máj. 11. 18:19
Szia EmintE! Köszönöm a segitséget! Sajnos több mint 20 kg a felesleg, és már mindent próbátam, tényleg!! :( Semmi nem vált be!
91. EmintE (válaszként erre: 88. - Dcde2096e6)
2012. máj. 11. 16:21
Szia Jutta! Mennyi súlyfelesleged van? Milyen diétákat próbáltál már eddig? Én erről a csomagról annyit tudok elmondani neked, amiket neten olvastam és nem reklámozási célból írták le a tapasztalatokat: Átlag 4-5 kg-ról hallok 21 nap alatt. A heti 1 kg fogyást mondják egészségesnek. Volt, olyan aki azt nyilatkozta, hogy az első 21 nap semmi se volt, aztán a 2. csomagtól potyogtak lefele a kilók. Én azért választottam, mert (ciki, nem ciki, de) az utóbbi egy évben visszahíztam azt a leadott 20 kilómat, amit 2 vagy 3 éve sikeresen elhagytam és sokáig tartottam is.Júliusban esküvőre vagyunk hivatalosak, tele a ruhászsekrényem kosztümmel és egybe-ruhákkal de egyik sem jön rám. Én 2 ruhaméretet szeretnék lefogyni (kb 8-10 kg) július végére. Ha ennél nagyobb súlyfelesleged van, először javaslom, hogy kezdj el heti 2x Norbi duci tréningezni, és szépen-lassan csökkenteni a szénhidrát fogyasztásodat, utána kezdj kalóriát számolni (1200 kcal körül egyél, ha bírod) és fehérjét (a testsúlyod kg-ban ennek a duplája kell fehérjében gram-ban) és szénhidrátot (1-1.5 g ch egy kg testtömeg mellé naponta) Én minden szakértelem, de egy nagy rakás fogyokúrás tapasztalat mellett azt mondanám hogy ezt a csomagot az utolsó 5-10 kg elhagyására javasolnám.
90. EmintE (válaszként erre: 89. - BioCica)
2012. máj. 11. 16:11
Köszi a segítséget. Konkrétan egy halra van (hering), de az is lehet, hogy keresztallergia (most sok olyan pollen van a levegőben amire elő jön a szénanáthám) és ezért javasolta hogy ne nagyon egyek fehérjét, mert az erősítheti ezeket a hatásokat. Konkrétan kiemelte a halat, tojást, tejet, csak nem tudom mihez viszonyítani, hogy ebben a porban ez a fehérjemennyiség soknak számít-e, ha mondjuk egész nap alig eszek fehérjét. (Gondolom azért valamennyi kell...) a húsokat külön nem emelte ki
89. BioCica (válaszként erre: 87. - EmintE)
2012. máj. 11. 11:47

Huhh, hát ez nehéz kérdés. Mármint az, h eheted-e.

1 adag (30g) 14,7g fehérjét tartalmaz, ha csak vízzel iszod. Ha tejet is teszel bele, akkor 1dl tejben 3g fehérje van, tehát ezt is hozzá kell adni.

Az orvos csak annyit mondott, h fehérje allergiád van? Mert akkor semmilyen húst sem ehetnél, mert azokban is a fehérje tartalom a legmagasabb.

Hisztamin allergiáról hallottál már?

2012. máj. 11. 11:25

Sziasztok!:)

Nekem sajnos nagyon sok a súlyfeleslegem! Ezzel a termékkel le lehet adni 20kg is?? :)

Köszi a válaszokat!

87. EmintE (válaszként erre: 86. - BioCica)
2012. máj. 10. 16:19

Szia! Így azért már érthetőbb, csak én úgy értettem, hogy össz-vissz 1dl tejjel iszod.

Én az eat controll hatását abszolut nem érzem, bár eddig sem az éhséggel voltak problémáim, sokkal inkább a "kívánósság"-gal. Viszont én azt tapasztalatom hogy ha a shake-t megiszom 7 óra kürül, 10-11órakor feltudnám zabálni a hűtő rejtett fincsi tartalmát (pl. egy jó szalámis kenyérre, vagy körözöttes kenyérre vágyom olyankor) ez ezidáig nem volt már este, akkor sem, ha egyáltalán nem vacsiztam. Kicsit olyan 2étvágycsináló"-nak tűnik számomra a shake. És még az lenne a kérdésem, ha jártas vagy ezekben, hogy szerinted mekkora a fehérje tartalma? Épp a mai napon lettem rosszul, kiderült hogy ételallergiám van, és letiltott az orvos a fehérjékről :( azt mondta halat, tejet, tojást ne egyek. A shake mehetne? Nem szeretném félbeszakítani a diátát. olyan ügyi voltam eddig, ma van a 4. napom.

86. BioCica (válaszként erre: 83. - EmintE)
2012. máj. 10. 11:16

Én 1300 kcal "diétán" vagyok + inzulin rezisztenciám is van, így fontos, hogy mennyi kalóriát és ch-t eszem meg egy nap.

1 dl tej +1dl víz keverékétől kellően sűrű lesz, tehát szívószállal lehet inni és eltelíti a gyomrodat. Én ebbe a keverékbe 35g cottage cheese-t is teszek, így 10g szénhidrát mellé 24g fehérje párosul és olyan jó sűrű a turmix, hogy ha 7 óra körül megiszom, akkor 10 órakkor nem éhesen megyek aludni. :-)

Igaz, hogy reggel éhes vagyok, de az esti étkezés is laktató.


Én nagyon bírom ezt az eat control tablettát, mert két fő étkezés között, vagy uzsonnától vacsoráig (ha vacsi előtt még futni is megyek)

3-3 db-ot elrágcsálok, egy jó adag vízzel leküldöm és tényleg elműlik az éhség érzet (legalábbis egy időre). Így nem veszek magamhoz fölösleges kalóriát. :-D


Ja igen, el kell rágcsálni, mert a rostok akkor gyorsabban megszívják magukat vízzel, ergo gyorsabban kialakul a jóllakottság érzése.

85. EmintE (válaszként erre: 84. - Erabogszab)
2012. máj. 8. 19:15
Ez nagyon jó hír! Gratulálok és további kitartást kívánok az alakod megtartásához!! Köszi, hogy megosztottad a tapasztalataidat! Ösztönzőleg hatott! :)
2012. máj. 8. 14:32

Sziasztok! Én terhesség alatt szedtem fel 10 kilót, attól próbáltam megszabadulni. Kb 8 hónap alatt sikerült. Az első 7 kg lassan ment le, 5 hónap alatt. Aztán elkezdtem egy keményebb tornát heti 2* és a Pink Fit csomagot (shake-eat control-zsírégető). Most ott tartok, hogy túlteljesítettem a vállaltakat, még 4,5 kg lement, tehát 1,5kg minuszban vagyok az eredeti súlyomhoz képest. De látványban még jobbnak tűnik. Újra rám jönnek a kb. 5-6 évvel ezelőtti ruháim, feszesebb vagyok, mint terhesség előtt. Sztem arra jó a pint csomag, hogy az edzés hatását felturbózza. Sokkal hatékonyabb

a fogyás és látványosan az izmok épülnek így tornával és pink fittel, nem lötyögősre fogy az ember.

83. EmintE (válaszként erre: 82. - BioCica)
2012. máj. 7. 19:14

Sziasztok! szia BioCica! :)


A shake nem túl sűrű így kevés tejjel? Meg tudod inni? Komolyan ennyire oda kell figylned, hogy az az egy dl tej (kb 55-60 kcal) is sokat számít? Miért nem iszod akkor vízzel?Úgy rosszabb az íze?


Egyébként felmerült bennem a kérdés amit gyerekkorom óta nem merek megkérdezni: a rágótabletta csak akkor hatásos, ha szétrágják?Én ma az egyiket szétrágtam de benne maradt a fogam közt, é nem jó íze volt, jobb szeretem lenyelni és elfelejteni.


Én egyébként ma kezdtem a pink fit csomagot, és nagyon komolyan be szeretném tartani a "10 parancolat"-ot. Odafigyelek, hogy minimum napi 4x egyek. Reggeli: normál, de kenyér helyett abonett

Tízórai: 1 joghurt

Ebéd: lehetőleg norbi ételfutár (az adag fele) vagy valami light-os sok zöldséggel pl.: lecsó, rakott brokkoli,zöldbab, vagy főzelék, ilyesmik.

Uzsi: alma, kefír stb

Vacsi: shake tejjel



A mai tapasztalatom az, hogy a shake után csuklok, a tabletták valamelyikétől meg nagyon felfújódott a gyomrom, és beindultak a bélmozgások, gyorsult az anyagcserém. Több az energiám és a mozgást is jobban bírtam. Kíváncsian várom a végét :)

2012. máj. 7. 16:35

Sziasztok!

Én is iszom a turmixot, meg eszem az eat controllt. Az eat controll szerintem jó dolog, de én nem étkezések előtt szoktam szét rágni, hanem étkezések között, mert így jobban kibírom ebédtől vacsoráig.

A turmixot pedig nem 3 dl tejjel iszom, hanem csak 1-1,5 dl tejjel. Így csak 150-170 kcal a vacsora kcal tartalma és a szénhidrát is kevesebb.

Nekem személy szerint az a tapasztalatom, hogy ha az ember este munka után elmegy futni, vagy tornázik otthon, akkor kevésbé lesz éhes, mint mozgás nélkül.

2012. ápr. 29. 09:31

Sziasztok.


Méh új vagyok a fórumon, és én is most tervezem, hogy elkezdem a pinkfit easyít de lenne pár kérdésem. Az Active fat burner ti mikor szeditek be? És ha én az egyiket edzés (kardio+sulyzos edzés) elött szeretném bevenni és beszedek még hozzá 2 db L-karnitine rágótablettát jobban ég zsír edzés közben?


+ aki végig csinálta a 21 napot mennyit fogyott tőle? Előre is köszönöm

2012. ápr. 24. 20:43

Sziasztok !

Én ma vettem meg a csomagot, holnap kezdem a programot! Szeretnék a régi súlyomra visszafogyni, amihez 5 kilótól kell megszabadulnom. Nagyon elhatároztam magam, ezért pontos naplót is fogok vezetni arról, mit mikor ettem, és mennyit sportoltam az adott nap. Súlyzós edzéseket és kardió edzéseket is fogok végezni. Igazából nem csak a fogyás a célom, hanem a szálkásítás-feszesítés is ( lapos has :-) ) . Bízom abban, hogy ez a csomag segíteni fog Nekem is :) Igyekszem majd én is beszámolni az eredményekről !

79. szusii
2012. ápr. 21. 21:57

Köszi a segítséget. :)

Nagyon durván laktat ez a fehérje, sőt még ami volt itthon ultra loss shake, abból raktam bele, (20 g fehérje, 10g ultra) és így szénhidrát is van. :)

2012. ápr. 21. 11:56

Aham. Ez így jó. Az esti edzés szerintem (bár azért az átlagember számára ez kivitelezhető a munka miatt) nehéz ügy, mert utána kéne enni teljes étkezést, de ugye este már nem akar enni az ember. Szerintem power pro edzés után közvetlen pár szám szőlőcukorral (hogy meg legyen a szénhidrát is). Ha nincs olyan későn az edzés még lehet utána sovány túró.

Ha nem csökkennek a kilók, étkezési napló és meg kell nézni mennyi a kalória és csökkenteni valamivel..

77. szusii
2012. ápr. 21. 09:39

2-t terveztem, általában este szoktam edzeni,

most mindennap 6-7 km futás, előtte min. 30 perc súlyzós edzés. utána vacsora helyett power pro. Esetleg valamikor ebédre, zöldséggel.

Mert több mint 1 hónapja így edzek, és 1 kilóval több vagyok... (látszik, hogy izmosodtam) de centik sem lettek kisebbek. :)

76. AlBundy (válaszként erre: 75. - Szusii)
2012. ápr. 20. 12:37

Szia. A power pro mint te is mondtad sima fehérje, nem étkezés helyettesítő.

Hányszor eszel egy nap? Étkezéshelyettesítővel napi 1-2 étkezést lehet/érdemes helyettesíteni. Ne ess a ló túloldalára. A táplálékkiegészítők jók, de nem helyettesítik a normális étkezést. Alacsony kalóriás étkezést, lehet rendes kajával is csinálni.

75. szusii
2012. ápr. 20. 11:39

Sziasztok,


Az előbb láttam a kérdést, hogy hogyan lesz csomómentes a turmix?

Én turmixgépben, vagy kávédarálóban csinálom, és attól nem is lesz olyan habos, mint a sima rázástól, szerintem a mogyorókrémes a legfinomabb, a meggy-joghurt a legrosszabb. :)


Nekem a shake nem segített, a csomagot még nem próbáltam, most veszek csak sima fehérjét (power pro- biotech) meglátjuk ez mennyire segít napi 2-3 étkezés helyettesítésével. Szerintetek? :)

2012. ápr. 19. 18:31

Sziasztok!

Nem tudnátok megmondani hogy a pajzsmirigyre van e hatással a Pink Fit Easy?Tudom h a készítmény nem hormonális,de mégsem merem megrendelni!:)

Nem találok róla ilyen anyagot,és a közelben tudtommal nincs biotechUSA bolt!:S

köszi

2012. ápr. 18. 15:03
Én tegnap kezdtem, de abszolút nem vagyok éhes. Rögtön az első nap elfelejtettem meginni a turmixot. Délután 4 körül ettem egy joghurtot rizsfelfújttal, aztán este vendégek jöttek és úgy elütöttük az időt, hogy este 10kor jutott eszembe a turmix, de mivel egyáltalán nem voltam éhes, így nem ittam meg.
72. manitam (válaszként erre: 71. - Cuki01)
2012. ápr. 18. 13:44
Az esti bűnözés nekem is a halálom, de jól haladok!!
71. cuki01 (válaszként erre: 70. - HamzaneTimi)
2012. ápr. 17. 14:27
Pénteken kezdtem, úgyhogy 5 napja. Vasárnap még mindig ugyanannyi voltam (67,7), de akkor már az egyik este bűnöztem.
70. HamzaneTimi (válaszként erre: 69. - Cuki01)
2012. ápr. 17. 13:38

Végülis én is lenyeltem nagy nehezen :)

Hány napja szeded? Kg-ban látszik már valami?

69. cuki01 (válaszként erre: 68. - HamzaneTimi)
2012. ápr. 17. 13:31
Szia! Én a másikat csak le szoktam nyelni, nem rágom szét. Nekem az akaraterőmmel még mindig bajok vannak, mert ha társaságban vagyunk este nemigazán tudom megállni, hogy ne egyek. Így 5 napból 2 már elveszett, de most talán nem lesz már semmi buli. Annyi biztos , hogy a kajától még nem undorodtam meg, csak a sok folyadék miatt érzem, hogy teli vagyok. De ez átcsap egy idő után éhségbe, és már csak arra tudok gondolni. De lehet, hogy az is baj, hogy itthon vagyok gyesen és nagyon ráérek ezzel foglalkozni.
2012. ápr. 17. 08:25

Nekem tegnap érkezett meg a csomagom, ma fogom kezdeni, nagyon bízom benne, remélem hatni fog.

68 kg-ról rajtolok!!!!


A rágótablettát gondolom el kell rágni :) és a másikat, az Active Fat tablettát??? Remélem azt is, mert tuti nem bírom lenyelni.

67. cuki01 (válaszként erre: 65. - Honeywald)
2012. ápr. 15. 21:49
Szia! Tegnap én is bajban voltam, vacsorára voltunk hivatalosak és nem a shaket ittam! Viszont én még mindig nem érzem, hogy használnának valamit a tabik. Most is azon agyaltam, hogy de jó lenne valamit kajázni. Egyedül a folyadék telít! Szerintem nem szabad semmit enni vacsi elött se, esetleg dután valami joghurtot vagy gyümit.
66. AlBundy (válaszként erre: 62. - Szendii)
2012. ápr. 14. 13:49

Szia jól mondod a zsírégetés csak egy idő után indul be edzés közben, de a fő hogy edzés után még sokáig megnövekedik az oxigén felhasználása a testednek, márpedig ez kell a zsír égéséhez.

Azt is jól mondod, hogy nem kell félni a súlyzóktól. Genetikailag sem erősödtök annyira mint a férfiak és nézzétek meg ők mennyit súlyzóznak, hogy izmosak legyenek. Szóval nem lesz olyan, hogy reggelre undorító muszklikkal ébredtek.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook