Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pink Fit Easy csomag fórum

Pink Fit Easy csomag (beszélgetős fórum)


125. marza
2012. jún. 7. 22:47

Sziasztok!

Negyedik napja kezdtem el ezt a kúrát.Nektek nincs ettől a sok tablettától diszkomfort érzésetek?A fejem mintha zúgna,a hasamban is érzek kis görcsöket,beleszúrásokat...

Nem tudom,folytassam-e..?

az anyósom is rámijesztett,hogy ne szedjek ilyen szereket,mert olyan hasnyálmirigygyulladást kaphatok,hogy bele is halhatok.. : ((

Egy kis biztatás jól jönne :))

124. BioCica (válaszként erre: 123. - Majmocza10)
2012. jún. 6. 16:20
Az igen, gratulálok!!! :-)
123. Majmocza10 (válaszként erre: 120. - BioCica)
2012. jún. 5. 23:03
1 hónap
122. 8a9f750ff1 (válaszként erre: 121. - Marcipán88)
2012. jún. 5. 20:57
Lehet persze.
2012. jún. 5. 20:17

Sziasztok!


Sokat olvasgattam erről a csomagról, gondolkodom, hogy kipróbálom. 5kg-tól szeretnék megszabadulni, 160cm vagyok és 60kg.


Lenne egy kérdésem, kicsit lehet hülyén hangzik, de aki picit ért hozzá, segítsen nekem. Fogamzásgátlót szedek. Lehet emellé szedni ezeket a bogyókat? Úgy olvastam mindegyiknek természetes összetevői vannak.


Köszönöm.

120. BioCica (válaszként erre: 119. - Majmocza10)
2012. jún. 5. 09:57

Gratulálok a fogyásodhoz! :-)

Mennyi idő alatt ment le az 5kg?

2012. jún. 4. 14:04

Sziasztok!

Én megvettem a 21 napos csomagot, a shake hamarabb fogyott el, de a tablettákat tovább szedtem. Minden nap bevettem háromszor 2 db eat contorolt és 1 db fat burnert reggeli ebéd és vacsora az az a shake előtt.A lényeg hogy sok folyadékkal vegyétek be! Vettem egy csoki ízesítésű port (500g) most ezt iszom esténként és tejben iszom minden nap este. Új eatcontrollt vettem és fat burnert pluszba pedig vettem egy L-caritine zsírégetőt és ezzel minden nap edzem mellette. 40percet szoktam szobabiciklizni közben filmet nézek és utána zumbavideóra táncolni fél órát. Most már 5 kgnál tartok viszont centikben mindenhonnan nagyon sok ment le. Sokkal jobban érzem magam a bőrömben, aktívabb vagyok minden nap.Szerintem megéri megvenni, az elején úgy éreztem pénzkidobás de megindul tényleg csak időbe telik. Sok sikert csajok!

2012. jún. 2. 09:10
már előre tudom.. ;S korán van még ehhez nekem ..
117. 2eaef91400 (válaszként erre: 116. - Lulu412)
2012. jún. 2. 09:09
szia,én most szereztem be a terméket,de csak másfél hét múlva fogom tudni elkezdeni,de már előre,hogy mindent szépen befogok tartani.. mindent fogok szedni,sztem úgy az igazi :)
116. Lulu412
2012. jún. 1. 19:57

Sziasztok!

Ti hasznljátok az active fat burner-t és az eat controll-t az ultra loss shake előtt?

Előre is köszi a válaszokat!

115. Castia (válaszként erre: 113. - 61c2c43286)
2012. máj. 24. 09:51
A Biotech USA honlapján lévő termékleírás szerint az Active Fat Burner szedése nem javasolt terhes és szoptató anyáknak.
114. Kangaroo Island (válaszként erre: 113. - 61c2c43286)
2012. máj. 23. 11:52
én nem szedném szoptatás alatt
2012. máj. 23. 11:43

Hahó!

Én szeretném kipróbálni, de nem tudjátok, szoptatás alatt lehet-e szedni? A shake-et lehet inni, és a biotechben a srác azt mondta, szerinte szedhetem, de nem tudta pontosan megmondani.


Válaszotokat köszönöm!

112. rohiani
2012. máj. 23. 09:51
Ja a flabelost és a futást már kb. 1,5 hónapja csinálom.
111. rohiani
2012. máj. 23. 09:50

Sziasztok!

Én kb 10 napja használom a csomagot. Mellette falbelosra és futni járok (napi 20 percet) tehát még nem sokat.

Látványos a változás (mindenki mondja, hogy napról-napra fogyok), kilóban 3,5 kg mínusz. (kb 13 kg feleslegem volt (160cm-66 kg))

Gondolom a bogyók miatt, de rengeteget iszom (1,5-2 liter) eddig kb. 4 dl volt a fogyasztásom, és soha nem tudtam magam rávenni a több folyadékra. Most szinte egész nap szomjas vagyok. Régebben ilyet soha nem éreztem.

Én a porokat natúr joghurtba keverem a citromos, meggyes és az epres mennyei így, és így megvan a rágás illúziója is. (csokisat még nem próbáltam így, a mogyorós annyira így nem ízlik, de az egyébként sem a kedvencem.) Már gondolkoztam, hogy lefagyasztom és lesz belőle fagyi, biztos nagyon fini úgy is. Vacsira fagyi, mennyeien hangzik nem?


Szóval aki még gondolkozik azoknak nagyon ajánlom, nekem nagyon-nagyon bevált. Tuti vevő vagyok egy következő csomagra.

110. EmintE (válaszként erre: 109. - Sziszikeee123)
2012. máj. 17. 17:55
Azért 2 nap az nem olyan sok... légy türelmes :) nekem sem hatott az első héten az eat controll, most se sokat, bár fele annyit eszek mint előtte, a 11. napomon vagyok, szerintem a kézzel fogható eredményhez 2-3 csomag is kell!
2012. máj. 16. 20:41
2. napnál tartok és még mindig nme érzem azt, hogy hatna az eat controll. Még mindig éhes vagyok, a shake meg csak 1-2 órára laktat, utána megint éhes vagyok. Valamit rosszul csinálok, vagy rosszul szedem a bogyokat? Vagy kell még pár nap mire hatni kezd?
108. EmintE (válaszként erre: 107. - Kangaroo Island)
2012. máj. 16. 17:34

Nekem mindegyik ízlik vízzel is (az epres talán az egyetlen amit nem szívesen iszom)

Én jelenleg a 10. napomat csinálom, de én is gondolkodtam, hogy az eat controllt a köv. 3 hétre kihagyom. Abban szinte csak B vitamin van és rost, semmi fogyást elősegítő szer, ellenben a fat burnetben króm, l-karnitin, koffein zöld tea.- nélkülözhetetlen :)

Bár pont tegnap volt hogy du. 2ig nem tudtam ebédelni, utoljára reggel 7kor tudtam enni, elrágcsáltam 2 eat controllt és már nem korgott a gyomrom...egyébként ha 3-4 óránkként legalább kicsit tudok enni, akkor én sem érzem szükségességét.

2012. máj. 16. 08:35
valakinek van valami tapasztalata arról, hogy mi van, ha csak a Fat burner-t szedem meg esetleg a shake-et iszom? Nekem nincs sok feleslegem, meg viszonylag az étvágyamat is kordában tudom tartani, kivéve este, akkor iszom a shake-et vacsorára.
106. pethoevi (válaszként erre: 105. - Kangaroo Island)
2012. máj. 15. 23:24
Én is vízzel iszom,már teljesen megszoktam,nem hiányzik a tej (a benne lévő kalória miatt sem) :)
105. Kangaroo Island (válaszként erre: 104. - Sziszikeee123)
2012. máj. 15. 21:39
a kakaós tök jó vízzel is
2012. máj. 15. 19:04
baj ha nem zsírszegény tejjel iszom a shaket? Vízzel nem ízlik, a zsírszegény tej meg drága..:S
103. AlBundy
2012. máj. 15. 11:11
Hát én nem szedem ugyan, de este lefekvéshez aránylag közel, biztos nem szedném be ha aludni akarok..
102. 8Lili8
2012. máj. 15. 10:49
A fat burner dobozon vacsora után írja az utolsó tabletta beszedését. Ha este tornázol, akkor pedig a torna előtt 40-45 perccel kell beszedni, hogy kifejtse a hatását!
2012. máj. 15. 08:29

Sziasztok!

Nagyon gondolkodom Én is ezen a csomagon, vagy legalább a shake-en, mert nem kell sokat leadnom és rengeteget sportolok (2x min.45 perc futás, 2x kangoo + néha 1-2 alkalom alakformáló v spinning v vmi), inkább csak az esti zabálás megelőzésére szeretném, mert nap közben nincs baj az evéssel, de este hazajön a férjem és vele együtt az étvágyam is.

Most 57-58 kg között mozgok, az álomsúly 50-52kg, de már az 54-nek örülni fogok. :-)

Tegnap kaptam is 3 zacskó shake-et, abból 2 már elfogyott, nekem a csokis nagyon ízlik.

100. EmintE (válaszként erre: 99. - Sziszikeee123)
2012. máj. 14. 20:18
Én az eat contolokkal együtt. Reggeli, ebéd, vacsora(shake) előtt 10 perccel. Azt írja, napi 3x kaja előtt kell.
2012. máj. 14. 18:08
Ti mikor veszitek be a fat burnert?
98. EmintE (válaszként erre: 97. - Elf75)
2012. máj. 13. 09:47

Szia! Én olyan tapasztalatokat olvasok, hogy kb 5 kilótól szabadultak meg, akik egy 21 napos kúrát végigcsináltak. Volt olyan, akinek csak a 2. szomagtól indult be a nagyobb súlyvesztés, szóval egyén függő. Én holnap lesz hogy 1 hete csinálom, eddig összesen 60 percet mozogtam, 3x a héten 20 perceket, (és ma megyek egy órát úszni) és a kajára nagyon odafigyelek. A héten 2x csak levest ebédeltem, és nem ettem kenyeret csak abonettet, valamint szinte csak zöldséget és tejterméket fogyasztottam. A Vacsim csak shake volt, és a szénhidrátot is próbálom max. 70-80 grammra redukálni/nap. Eddig kb. 1.5 kg ment le (analóg mérlegem van sajnos) de érzem, hogy a ruháim kevésbé szűkösek.

Be kell tartani a tíz parancsolatot, tehát egy héten minimum 2x 30 percet mozogni kell, ez már csak azért is fontos, mert ezekkel a készítményekkel rengeteg L-karnitint viszel be, ami rendkívül jó zsírégető, szálkásító de csak mozgás MELLETT. Próbálj meg amíg a gyermeked alszik legalább egy 20 perces dvd-re mozogni, vagy csak úgy magadtól találj ki gyakorlatokat végezni. Nem lehetetlen, csak megfelelő szervezés kérdése az egész!!!


Tíz parancsolat:

1. Naponta legalább 4 alkalommal egyél, de egyszer se edd tele magad.

2. Mindig reggelizz!

3. Kerüld a nehéz, túl cukros, zsíros ételeket.

4. Igyál naponta legalább 3 liter folyadékot (csak vizet vagy cukormentes italokat fogyassz).

5. Próbálj meg mindig azonos időpontban ebédelni.

6. Naponta háromszor, az étkezések előtt 10 perccel vegyél be 2 db Eat Control tablettát, sok folyadékkal.

7. Naponta háromszor vegyél be egy Active Fat Burner zsírégető tablettát.

8. Este 6 óra után csak és kizárólag Ultra Loss Shake legyen a vacsorád, 300 ml vízben feloldva. Egy adag csupán 99,3 kalóriát tartalmaz.

9. Próbálj meg hetente legalább két alkalommal fél órát mozogni. Válassz a testsúlyodnak, erőnlétednek megfelelő mozgásformát, olyat, ami örömet okoz!

10. Tartsd be a tízparancsolatot és légy fegyelmezett!

97. elf75
2012. máj. 13. 07:05
Sziasztok! Én is a terhesség utána plusz kilóktól szenvedek (6-8kg) és ha ezt a csomagot megveszem mennyit lehet leadni? Sokat sétálok,de sajnos sportolni nem tudok elmenni..Igy is működik vagy csak sport mellett? Köszi!!!
2012. máj. 11. 21:01
:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook