Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pink Fit Easy csomag fórum

Pink Fit Easy csomag (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. dec. 29. 20:43

Sziasztok!


Van köztetek olyan, aki végig csinálta a 21 napos kúrát?

Nagyon érdekelnek a vélemények.

Én tegnap kezdtem el, változatos edzéssel.


Előre is köszönöm

244. Agnes1989 (válaszként erre: 243. - Henci2)
2012. dec. 28. 20:30

Szia.

Én 2 hete csinálom ezt a diétát és 2,5 kg-ot adtam le eddig. 65 kg voltam és most 62 kg körül vagyok! Az ünnepek alatt kicsit bűnöztem, akkor nem ittam a fehérjét se, de az édességekből is csak mértékkel fogyasztottam, így meg tudtam tartani a súlyomat. Az ünnepek után újra elkezdtem a diétát és spinningelni is járok!

243. Henci2
2012. dec. 19. 21:55
sziasztok, isszátok még? tornáztok?
242. Agnes1989 (válaszként erre: 241. - AlBundy)
2012. dec. 13. 11:14

Szia!

Ma reggel már szerencsére egyáltalán nem görcsölt a hasam, tegnap nem kívántam már az édességet sem, és minden előírást be tudtam tartani. Úgy érzem ma sem lesz gond.:) Én az L-carnitine-t spinning előtt is szoktam inni, nagyon jó zsírégető. Ja és napi minimum 4 liter folyadékot iszom, emellett betartom a napi 4 étkezést. Én a cukrot édesítőszerrel helyettesítem, a fehér lisztet pedig teljes kiőrlésű liszttel (bár utóbbiból is mértékkel). Meglátom mire megyek ezzel a Pink Fit Easy csomaggal, aztán ha elfogy lehet hogy átváltok valami másikra. Nekem amúgy a spinning nagyon bejön, heti 3x 60 perces óra és még élvezhető is, bár elég kemény...

241. AlBundy (válaszként erre: 238. - Agnes1989)
2012. dec. 13. 09:26

Szerintem az eat controlnak lehet ilyen mellékhatása , ha többször is előfordul hagyd el, az l-carnitinet viszont nyugodt szívvel egyed/igyad edzés előtt. A futás segíthet a fogyásban, de alakot nem fog formálni.

A étrendre vonatkozóan kalóriaszámolás, megnézed a szükségletedet a neten. Súlyod 1,5-2xese fehérje kb ugyanennyi vagy kicsit több szénhidrát, maradék zsírok, de az is "jó" zsírokból. Gyümölcsevést délelőttre irányozd, reggelire kiváló a zabpehely gyümölccsel. Lehetőleg minél többször egyetek keveset. Legalább 4 étkezéssel számoljatok, ha megoldható. Sok fehér húst egyetek (csirke, pulyka, halak), köretnek a rizs és zöldségek javallottak. Este kerüljétek az egyszerű szénhidrátokat, egyetek nyers zöldségeket, sovány túrót. A tojás is remek fehérjeforrás.. Amit iktassatok ki: fehér lisztes dolgok, kenyérfélék, ócska felvágottak, virslik és minden hasonló agyonfeldolgozott élelmiszer (gondolom a csokikat és hasonlókat mondani sem kell, pláne este 10-kor, ha már akarsz egy-két kocka csokit akkor azt délelőtt, de inkább ne..). Félreevést soha ne büntessétek koplalással. Karácsonyi időszakban nem kell aszkéta életet élni, úgysem teszi ezt senki, de mértéket tartani azért lehet.

Keressetek valami olyan mozgást ami erősít is, ne féljetek attól, hogy elférfiasodtok mert nem fogtok... Kettlebell, valamilyen saját testsúlyos edzés, insanity és társai, ami tetszik. Le lehet fogyni minden nélkül is, de feszes alakot szeretnétek valamilyen ilyen sportot kell űzni. Ne higgyetek el olyan szlogeneket, hogy napi 10 perc mozgással álomalak, meg ilyen biorezonanciás hülyeségek, mert bizony a sportos alakért verejtékkel meg kell küzdeni, ha valami túl könnyűnek tűnik akkor az aligha hatékony..

240. AlBundy (válaszként erre: 236. - Tinasd)
2012. dec. 13. 09:05
A shaketől nem lesz semmi bajod, de az eat controlt és a fat burnert én biztos nem szedném a helyedben.
239. Agnes1989 (válaszként erre: 236. - Tinasd)
2012. dec. 12. 13:11

Szia!


Mivel 14 évesen a szervezeted még fejlődésben van, ezért semmiképp sem ajánlott ilyenbe belekezdened! Ha fogyni szeretnél, akkor egyél naponta 5x, de úgy hogy ne edd teli magad, és próbálj meg minél több zöldséget és gyümölcsöt fogyasztani, illetve hetente legalább 3x 30 percet sportolj! A futás és a biciklizés (bár ehhez most hideg van) nagyon jó, illetve az úszás is, de ha már itt a tél tudom ajánlani a korcsolyázást is, ami nemcsak élvezetes, hanem jó kondiba is hoz! :) De ha nincs lehetőséged ilyesmire az is jó ha tornázol otthon, én Rubint Réka "20 perc önmagadért" című programját ajánlom! Ha kérdésed van még nyugodtan írj!:) Ja és kitartás mindenkinek! ;)

2012. dec. 12. 13:05

Sziasztok!


Én tegnap kezdtem el a Pink Fit Easy csomagot. Tegnap este 7-kor megittam a shaket is, viszont este 10-kor megettem 3 kocka csokit.:( Ma reggel pedig miután beszedtem a szokásos Eat Control tablettákat és Fat Burnert elkezdett görcsölni a hasam, de szerencsére pár perc múlva el is múlt. Én eddig nem tapasztaltam puffadást amúgy. Remélem hatásos lesz ez a csomag, bár kíváncsi lennék én is AlBundy tanácsaira, hogy mit tudna ajánlani mondjuk étrendnek.:) Előre is köszönöm. Egyébként én járok spinningelni heti 3x 60 percet és az kegyetlenül égeti a zsírt és nagyon élvezetesek az órák!!! Mindenkinek ajánlom!!!:) Amíg nem nagyon volt pénzem konditerembe járni, én futni jártam napi rendszerességgel, olyan 4-5 km-eket, előtte pedig megittam 2 dl L-carnitine pezsgőtablettát vízben feloldva. 167 cm magas vagyok és 65 kg, az álomsúly pedig legalább 60 kg, de ha sikerül akkor 58 kg szeretnék lenni.:) Várom a tanácsaitokat és a tapasztalatokat!!!:)

2012. dec. 7. 00:51

Henci2 köszi :)

AlBundy látom te eléggé értesz a témához, talán tudnál segíteni. Sokszor írtad hogy tudnál ennél jobb fehérjét meg hasonlók, és engem érdekelne hogy milyen étrendet+étrendkiegészítőket ajánlanál az én esetemben. Szülés után vagyok és le szeretnék adni 10kg-t hasamon nincs is szinte semmi, nem a terhesség miatt híztam el hanem fenékben és combban erősebb vagyok mint kéne. Elkezdtem tornázni már 3hete de vékonyodni nem nagyon sikerül csak feszesedtem. Hétfőn kezdtem el a Pink fit Easy csomagot, még nemtudom hogy beválik-e. Vagy hogy egyáltalán milyen tornát kellene végeznem?

236. Tinasd
2012. dec. 5. 14:40

Sziaaaszzook!:)

én 14vagyok,szerintetek én is szedhetem?

235. Henci2
2012. dec. 4. 20:25
Én most a scitec easy diet shake-et fogom kipróbálni. remélem jó lesz
234. AlBundy (válaszként erre: 232. - 53fa623334)
2012. dec. 4. 08:20

Szia, próbáld ki őket egyenként, hogy melyik terméktől fáj a hasad. A biotechnél kapható fehérjével kezdtem a fehérjeivó pályafutásomat (nem ezzel) és nekem is fájt tőle a hasam, én az aszpartámra tippeltem, de nem biztos.

Amúgy nem értem, ha tejjel iszom olyan édes, hogy nem bírom meginni ezeket. Vízzel a tuti..

233. Henci2 (válaszként erre: 232. - 53fa623334)
2012. dec. 3. 21:32
Tejjel iszod? lehet a tejtől fáj a hasad, nekem régen fájt tőle. Esetleg próbáld meg vízzel, az epres nagyon rossz vízzel:S mintha kiöblíteném a palackot, és a vizes maradékot szürcsölgetném. pfej
2012. dec. 2. 20:11
Jövőhéten újra kezdem, hátha most bírja a gyomrom! Valakinek bevált valami a görcsök ellen ?
231. Henci2 (válaszként erre: 230. - Barbooca)
2012. nov. 29. 19:29
hajrá:)
2012. nov. 28. 10:01
Én ma rendeltem meg, alig várom hogy megérkezzen. Régóta szemezek ezzel a csomaggal, de terhes voltam utána meg szoptattam és azalatt semmiképp nem kezdtem volna el. Vettem 2 shake-et (citromos és epres), ezek ízlettek. Nekem az a fő problémám hogy nem eszek elég változatosan, meg nincs meg a napi 5x kis étkezés sem, mert általában nem vagyok éhes és estefelé éhezem meg. Már 2hete tornázom itthon, eddig azt vettem észre hogy feszesebb lettem de kg-ban nem mérhető :( Szülés után 5 nappal már ugyanannyi kg voltam mint elötte, de szoptatás alatt nagyon édesszájú lettem. Kisfiam van és terhesség alatt nem bírtam ránézni se az édességekre :) 163cm/65kg vagyok most és 10kg-t szeretnék fogyni. Remélem így sikerülni fog :) Majd írom az eredményeket, ti is számoljatok be az eredményekről :)
229. Henci2
2012. nov. 25. 17:52
én egy hónapnál tartok. Nem tudom hogy a shake-nek köszönhető e vagy sem, de tény, hogy szinte minden nap tornázok. eddig -8,5 kg-nál tartok:) legközelebb vagy a citromost, vagy a csokisat szeretném kipróbálni, de lehet veszek próbaként 30 g-osat mindkettőből, és amelyik finomabb, azt veszem 500 g-osban
2012. nov. 23. 15:00

Sziasztok!


Én 160 centi és 59 kiló vagyok. 5-6 kilótól szeretnék megszabadulni.


Ez a 3. napom, amióta elkezdtem.

Leírom a tapasztalataimat.


Úgy csinálom, hogy napi 2-szer iszom a shaket: reggelire és vacsorára.


Tehát a napom kb úgy néz ki, hogy reggel 7 körül reggelire megiszom egy shaket. Aztán 10 óra körül eszem egy banánt. Dél körül normálisan ebédelek (azért figyelek arra, hogy ne legyen benne túl sok szénhidrát). Délután megint eszem valami gyümölcsöt. Aztán este 6-kor megiszom a shaket vacsora helyett. Utána már nem eszem semmit.


1.nap nagyon éhes voltam, aztán 2. és 3. napon már nem érzem éhesnek magam.

1. nap valamelyik tablettától (eat control v. a fat burnertől) puffadtam, de aztán ezek a panaszaim megszűntek.


A fat burnert és az eat controlt napi 3-szor veszem be. Először a reggeli shake előtt, másodszor ebéd előtt, harmadszor az esti shake előtt.


Fogyási adatokról hamarosan beszámolok.


Egyébként nekem a csokis és a mogyorós shake nem annyira jön be. Az epres és a citrom-joghurtos viszont nagyon FINOM :-) 2-3 deci tejben oldom fel.

227. Henci2
2012. nov. 19. 19:22
szerintem az epres joghurtosnak nincs rossz íze. többinek milyen?
226. 756ead07eb (válaszként erre: 225. - 756ead07eb)
2012. nov. 15. 14:08

Az íze is szerintem. :D Mert sokan mondták, hogy nem ízlik nekik...


Erre a Pink Fit fehérjére viszont nagyon kíváncsi vagyok már, hogy milyen, mennyire fog tetszeni... Ez lesz ma az uzsonnám is, mert olyan helyre megyek, ahol max. arra lesz lehetőségem, hogy gyorsan megigyam.

225. 756ead07eb (válaszként erre: 224. - AlBundy)
2012. nov. 15. 14:06
100% WPP nagyon jó. Az volt nekem, ha elfogy ez a csomag, az is lesz. :)
224. AlBundy (válaszként erre: 222. - 756ead07eb)
2012. nov. 15. 13:58

Nem vagyok híve ennek a csomagnak. Nem rossz de annyira nem is jó, ezt már itt többször mondtam. Fehérjéből van jobb ami adagra bontva olcsóbb (scitec 100% whey pro), rágótablettáról nem tudom használ-e, fat burnerből van jobb bár én nem biztos, hogy szednék-e egyáltalán. L-karnitinből is van jobb..

Pláne, hogy az egész nem ér semmit rendes étrend nélkül és legtöbbször itt a baj, hogy a csodát ettől várjuk, pedig ez max rásegít egy kicsit ha minden más klappol..

223. AlBundy (válaszként erre: 221. - 756ead07eb)
2012. nov. 15. 13:54
Nem. Januárban csinálok majd 3 hónaposat. Rajtam nem vészes 7-8 kiló a felesleg. Addig meg akarok magamra minél több izomt pakolni.
2012. nov. 15. 13:41
A csomagról szólva: az éhségcsökkentő tablettának én egyenlőre nem érzem a pozitív hatását. Igaz, negatívat sem. Kíváncsi leszek, később ez hogy lesz, mert tény, hogy mostanában nagyon sokat ettem, tegnapi napomat is csokival zártam, mivel mától úgysem... Szóval lehet, hogy csak az átállás nehéz. :D
221. 756ead07eb (válaszként erre: 220. - AlBundy)
2012. nov. 15. 13:39
:D Diétázol még?
220. AlBundy (válaszként erre: 219. - 756ead07eb)
2012. nov. 15. 13:37

Hát én két hét után alig bírtam megenni..:)

Ráadásul éhes sem voltam, mert a megemelt fehérje és lecsökentett zsír és ch miatt a gyakorlatban többet ettem mint előtte...

219. 756ead07eb (válaszként erre: 218. - AlBundy)
2012. nov. 15. 13:32

Olvasgattam a témában, a lenmagolaj pozitív hatásait pedig éreztem/érzem is, úgyhogy szuper. :)

Rossz vagyok, nincs türelmem számolni. :S

A vacsora is sovány túró lesz proteinporral, csak annyira régen ettem, és úgy szeretem, hogy délelőtt muszáj volt belőle ennem. :D

218. AlBundy
2012. nov. 15. 13:28
Csak mert a naplódban tetszik egyenlőre amit eszel. A lengmagolaj használata is arra vall, hogy utánanéztél. Számolod a kalóriákat meg a szénhidrátot? (egy dolog csak, a sovány túrót én biztos utolsó étkezésnek hagynám estére)
217. 756ead07eb (válaszként erre: 216. - AlBundy)
2012. nov. 15. 13:20

Ez életem második diétája. Az elsővel leadtam 10 kg-ot, nem a hatékonysággal volt a gond, mert mentek le a kg-ok normálisan, azóta vissza sem jött, de abbahagytam sajnos... Ami akkor bevált, most is azt csinálom. :) Kivéve, hogy akkor nem volt Pink Fit csomagom, csak fehérjeporom edzés utánra, vacsorára.

Gyalogolni szoktam (a futáshoz még túl nagy túlsúlyom), súlyzós edzést végezni és tornázni itthon.

216. AlBundy (válaszként erre: 215. - 756ead07eb)
2012. nov. 15. 13:11
Te raktad össze a diétádat? Sportolsz mellé?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook