Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pink Fit Easy csomag fórum

Pink Fit Easy csomag (beszélgetős fórum)


2012. okt. 14. 12:17
sziasztok! gondolkodom hogy kipróbálom, egyedül az ára tart vissza.. elolvasom amit írtatok :))
154. 376179d3c1 (válaszként erre: 153. - Nedeny)
2012. okt. 13. 16:25
Aranyos Tőled, köszönöm!: ) A rossz indulatú emberekkel meg sosem foglalkoztam. :)
153. Nedeny
2012. okt. 12. 23:17
Ennek örülök:) Én 9800-ért vettem, csak azért szóltam:) Múltkor próbálkoztam eladni olyat, amit máshol lehet kapni, és nekem esett 3-4 ember privátban, hogy mit képzelek magamról, mert ők máshol ennyiért meg annyiért veszik. Ettől próbáltalak megkímélni:)
152. 376179d3c1 (válaszként erre: 150. - Nedeny)
2012. okt. 11. 22:35
Azért mertem 10 ezerért adni, mert interneten és mindenhol máshol körülnéztem ( Szolnokon minden boltban ) és 12500-nél olcsóbban sehol nem találtam, és nem teljes három napi adag fogyott el.. : ) Csak leírtam, amúgy három napon belül lecsaptak rá és már eladtam..Hála Istennek! : )
151. Nedeny
2012. okt. 7. 18:55

sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék nyújtani azoknak, akik esetleg nem biztosak benne, hogy hogyan kéne étkezni:) Nem vagyok táplálkozási tanácsadó, de édesapám miatt muszáj volt rászokni egy-két dologra. A lényeg: 3.napja használom a pink fit easyt, és már több, mint 1 kg-t fogytam. Hosszasabb gondolkodás után rájöttem, hogy valószínűleg azért, mert glukonont és édesítőt használunk minden helyett. Aki megengedheti magának, szerintem próbáljátok ki, mert sokkal jobban segíti a fogyást:)

150. Nedeny (válaszként erre: 149. - 376179d3c1)
2012. okt. 6. 23:03
10 ezerért nem biztos, hogy megveszik, ugyanis 9800-ért már van full csomag is:) Nem bántásból mondom, csak jó tanácsból:)
2012. okt. 2. 15:50
Sajnos abbahagytam a szedeset a csomagnak, szoval aki gondolja 10ert eladom, harom napot hasznaltam el belole, de a tablettakbol kevesebbet mint a harom napi adag. Sajnos nekem haspuffadast, gyomor es belfajdalmakat okozott, ezert inkabb abbahagytam a szedeset meg mielott komolyabb bajok jonnenek.. : / Meg van az egesz csomag, doboz minden, a shakert is adom hozza termeszetesen, mert nekem van masik sajat..: ) Remelem Ti tobb sikerrel jartok!!!!!
148. 376179d3c1 (válaszként erre: 147. - Criscito)
2012. okt. 1. 17:44
Nagyon szépen köszönöm! : ) Bár most ahogy elkezdtem a csomit, nagyon föl vagyok puffadva, nem tudom, hogy a tabletták okozzák-e, de ha azok, lehet abbahagyom a szedését.. : //
147. Criscito (válaszként erre: 144. - 376179d3c1)
2012. szept. 30. 07:57

Nem kötelező ám a napló, csak egy tipp volt :P Igazából engem a kaja része érdekel, hogy miket eszel/ennél nap mint nap, és a motivációd. Szóval ilyesmik.


Sok sikert még egyszer!

146. Criscito (válaszként erre: 145. - Nedeny)
2012. szept. 30. 07:52
Okok. Megértem :)
145. Nedeny (válaszként erre: 141. - Criscito)
2012. szept. 29. 23:22
Ne haragudj, de nem szeretném terjeszteni:) Örülök, hogy bennem megbízik, és a segítségemet kérte, nem akarok ezekből a későbbiekben esetleges problémát.
144. 376179d3c1 (válaszként erre: 143. - Criscito)
2012. szept. 29. 21:39
Hála Istennek a családban vannak olyan emberek akik kitöltik a "profi edző" szerepet és segítenek, az edzéstervemet is az egyikük állította össze. Hát ha gondolod, rajtam ne múljon, szívesen csinálok naplót! Viszont nagyon friss vagyok még itt, tegnap regeltem be, majd meglátom hogy mennyire értek hozzá.. : ) Igen, az étkezésben nagyon odafigyelek! Eddig harmadik hete edzek intenzíven, tudatosan, szóval eredményt még most nem tudok fölmutatni, vagy is tudtam volna, ha csináltattam volna valakivel előtte, utána fotót, mert a vonalaim már most sokkal szebbek, de én türelmes vagyok, egy évet adok magamnak, hogy a várt eredményt elérjem, meg persze utána sem hagyom abba, hogy a formát tartsam.. :)
2012. szept. 29. 19:30
Ja most nézem, hogy a kaját is rendbe akarod tenni. Akkor nem szóltam :P Nem akarnál indítani egy naplót, kíváncsi lennék rá, hogy milyen eredményeket tudnál felmutatni? :) Egyébként sok sikert, bár ahogy olvasom elég elszántnak tűnsz, biztosan meg is lesz az eredménye.
142. Criscito (válaszként erre: 140. - 376179d3c1)
2012. szept. 29. 19:27
Ha izmos, feszes formát akarsz, akkor szerintem keress fel egy profi edzőt, a kaját pedig lődd be a lehető legprecízebben.
141. Criscito (válaszként erre: 139. - Nedeny)
2012. szept. 29. 19:25
Esetleg át tudnád küldeni a szakdogát? Szívesen elolvasnám.
2012. szept. 29. 18:49

Sziasztok!!: )))



Én tegnap vásároltam a csomagot és ma kezdtem el az első napot. : )



Az eddigi tapasztalataim, hogy bevettem a fat burner tabit, egy órán belül kihajtott belőlem minden vizet, folyton wcre járkáltam.

A másik, hogy az eat control szétrágva kegyetlen rossz ízű!:D Majdnem behánytam tőle..:D Inkább a simán lenyelését ajánlom!

A dark chocholate shaket ittam vízzel, de annyira rossz volt, hogy hányingerem lett tőle.. : /

Amúgy olvastam az előbbi hozzászólásoknál, hogy az étvágyat teljesen elvette a többieknek, hát ez már nekem most első nap teljesen bevált, kényszerből ettem, hogy meg legyen a napi négy étkezés, de nehezemre esett, legközelebb nem fogok enni, mert szó szerint hányingerem van utána.



Az biztos, hogy én hozzá vagyok szokva a scitec 100% whey protein krémes édes ízéhez(csokis), még vízzel is, és ez a fehérje ahhoz képest ez nagyon silány volt.


Amúgy én rendszeresen járok kondiba, hét napból hatot általában és akkor egy vagy másfél órát. Az biztos, hogy mindent bele fogok adni, hogy lemenjen az aminek le kelljen jönnie!


Edzésterv alapján edzek és eddig is minden edzés után ittam fehérjét és általában az volt a napi utolsó "étkezésem". Olyan 8 kiló ha letudna menni akkor nagyon örülnék! Bár így is az 170-172 magasságomhoz 58-60 kiló között mozgok, de nem érzem jól magam a bőrömben, szeretnék izmosan, feszesen formás lenni!


Tényleg mindent be fogok tartani és maximálisan bele fogok adni mindent, edzésben és táplálkozásban! Remélem ezzel Nektek is tudok majd picit segíteni, hogy ha mondjuk több jön le rólam, akkor sikerül bebizonyítani hogy ez is lehetséges!


Amúgy már így az edzéssel és a fehérjével is a formám változott, szóval ha valaki ezt választja is támogatni tudom!

139. Nedeny
2012. szept. 29. 03:22

Sziasztok!

Én most gondolkodom nagyon rajta, hogy neki állok egy ilyen csomagnak, és meglátjuk mit tud:) Nekem barátnőm ajánlotta, ő most fejezte be szakdolgozatát a biotech usa-ról, és már ő is túl van egy ilyen kúrán, a végeredménye 6,5 kg volt, ami szerintem kegyetlen jó eredmény:) Nekem pont jó is lenne annyi :D Most jelenleg rubint réka van 5 perced - tornáit csinálom, amikor tényleg akad 5 percem (akár tanulás közben is pihentetésként) így összejön olyan napi 15-20, néha még 30-40 perc edzés is. Szerintetek ennyi elég lesz a shakenek meg a többi bogyónak, vagy erősítsek még be?

138. AlBundy (válaszként erre: 137. - 8f0e793e27)
2012. szept. 27. 15:37
Küldtem privátot.
137. 8f0e793e27 (válaszként erre: 130. - AlBundy)
2012. szept. 27. 11:03

AlBundy,régi a téma...de számomra most aktuális. Abban tudnál nekem/nekünk segíteni, hogy hogyan tudnék olcsóbb, de ugyanilyen hatékony csomagot összeállítani? Kb 5 kg -tól szeretnék megszabadulni heti 3szori edzés mellett.

Köszi

136. nynci
2012. júl. 13. 12:22

AlBundy-nak igaza van. Ha valakinek van 12ezer forintja, abból a pénzből sokkal jobb csomagot állíthat össze. A shake nagyon fincsi, de vannak sokkal minőségibb protein porok ugyanilyen finomak, olcsóbban. A zsírégető jó-jó, csak mire? L-carnitine nincs is a csomagban, pedig alap kellene, hogy legyen. A termogenetikus csak a pucolásnál segít igazán. Az eat controll meg... az emésztésre jó hatással van, hiszen instant rost. Elég sok mindennel lehet helyettesíteni.

És mindenzt úgy írom, hogy én magam is használtam ezt a csomagot, meg is ettem belőle szépen mindent. :D Még fogytam is! De fogyni azért fogsz, mert helyettesíted a vacsorát (ez mondjuk pont hülyeség) a shake-kel és elkezdesz mellette mozogni.

2012. júl. 12. 16:00
Helló mindenki! Én ma tervezem megvenni egy közeli üzletben a csomagot, felbuzdulva a sok pozitív példán. Már ma elkezdtem kicsit ügyelni az étkezésre, és ma kipróbálom a flabelos gépet is. Hozzuk formába magunkat! Hajrá mindenki!! Ha valakinek sikerült fogyni mindenképpen írja meg, hogy legyen kitartásunk! :)
2012. júl. 8. 20:37

Sziasztok!

Érdekel valakit kb. 8 napra elegendő csomag? Shaker, 8 shake, Eat Control és Fat Burner is van. Nekem nincs hozzá kitartásom :/ (ill. semmi nem ment le...)

Érd. mukorom.andi@gmail.com

Bp-n akár személyesen is átvehető :)

133. Castia
2012. jún. 26. 21:42
Köszi. :) Most vagyok 80 kg 180 cm-hez. Kb. 10 kg-t szeretnék még leadni, vagyis az 1/3-ánál járok. Általában a 75 kg körüli súlyt tudtam tartani különösebb odafigyelés nélkül, de most télen nagyon elszaladt velem a ló. A legnagyobb problémám máskor se az, hogy sokat ennék, hanem hogy rosszkor. Sokszor egész nap semmi, aztán hazaérve dupla vacsora.:(
132. BioCica (válaszként erre: 131. - Castia)
2012. jún. 26. 14:37

Gratulálok az elért eredményekhez! :-)

Ha szabad tudnunk akkor hány kilóról indultál?

131. Castia
2012. jún. 26. 12:47
Rólam a 3 hét alatt 3 kg ment le, ami ugyan nem a leglátványosabb fogyás, de joggal bízhatok benne, hogy zsírból ment le, és nem csak vizet vesztettem. Azóta újabb 2 hét telt el, és még -2 kg, vagyis tartom az 1kg/hét tempót, amit egészségesnek mondanak. A tablettákat már nem szedem, de be kell ismernem, hogy az első néhány nap után, ami nehezebben telt, már nem vágytam se nagyobb adagokra, se édességre. Nem voltam/vagyok ingerült, mint más fogyókúrák alatt, amikor csak azon járt az eszem, hogy mit nem ehetek meg. Mostanra természetessé vált, hogy többször eszek kisebb adagot, ami kalóriadúsabb vagy több szénhidrátot tartalmaz, azt reggel vagy legfeljebb délben eszem meg, este 6 után csak shake. Ehhez jön napi 2 l víz, heti 2x1 óra intenzív torna. Ezt így elég könnyen tartom, és nem számolgatom a napokat, hogy mikorra érem el a kitűzött célt. Végülis a csomag segített elindulni, úgyhogy nem bántam meg.
130. AlBundy
2012. jún. 25. 09:13
Élményturmix. Termogenikus zsírégető. Éhségcsökkentő. Szép rózsaszín csomagolásban, jó drágán. Utánaolvasol a tartalmának okosabb csomagot és olcsóbban össze tudsz rakni magadnak. Ettől még nem rossz csak drága..
2012. jún. 23. 18:42
van esetleg valakinek újabb tapasztalata a termékkel ? :)
2012. jún. 16. 22:45

Sziasztok!

Új vagyok ezen a fórumon. Én 4 napja szedem az Active Fat Burner-t és esténként iszom a shake-et. Esténként tornázok 20-30 percet, én Rubint Rékázom:) Sajnos nehezen tudom megállni, hogy ne egyek, az étvágyam egy kicsit se csökkent:(

Nem vagyok kövér, csak aránytalannak és formátlannak érzem magam. Szeretnék formásodni, és azért nagyon örülnék, ha lemenne 3-4 kg. Most 58-59 kg vagyok és 166cm.

2012. jún. 14. 08:36
sziasztok!valakinek nagy súlyfelesleggel van valami tapasztalata esetleg tanácsa?napi 1óra torna ,fehérje diéta is mellete,melyik terméket ajánlaná?mivel tudnék gyorsabban, vagy inkább látványosan fogyni? nem csak a 20 kg a lényeg ,hanem inkább,látni szeretném az eredményt.kezdő vagyok itt,bárki segitségét szivesen fogadnám!köszi szép napot!
2012. jún. 10. 16:55

Sziasztok!


Én is megvettem a csomagot.Egy gondom van,hogy időközben kiderült, hogy sajnos magas a vérnyomásom, ezért a fat burnert nem szedhetem.2 db tablettát vettem be belőle.Nem szeretném ha kárba menne ezért szívesen eladnám.Persze sokkal olcsóbban.Ha érdekel valakit, akkor írjon privát üzenetet, vagy a panszika86@gmail.com e-mail címre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook