Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pajzsmirigyműtét előtt állok; volt valakinek ilyen problémája mostanában? fórum

Pajzsmirigyműtét előtt állok; volt valakinek ilyen problémája mostanában? (tudásbázis kérdés)


3490. 3437f4b5c3 (válaszként erre: 3483. - MsMonk)
2009. aug. 3. 17:19
Hali, másfél éve olvastam kábé, mikor a betegségem okán ( akkor még nem tudtam beteg vagyok) falra akartam mászni a feszültségtől, meg a fájdalmaktól. Hát,,, nekem csak a műtét segített. Azt gondolom mindenképp pozitívan kell gondolkozni,mert az természetesen befolyásolja a gyógyulást.
3489. Panni58 (válaszként erre: 3485. - Eandi78)
2009. aug. 3. 16:05
Én előtte nem kaptam semmit. Ez, ha jól tudom, véralvadásgátló. Nekem a kórházban adtak a műtét napján, meg még 2 napig. A trombózist előzik meg vele. Nálunk a kórházban be is fáslizták a lábamat lábfejtől térdig a műtét előtt, és csak akkor volt szabad levenni, amikor elkezdtem rendszeresen sétálni. Ja, és még egy! :) A nővérek körbehordozták műtétek előtt a körömlakk lemosót, mert műtét közben a körmöket nézi az altatóorvos, ott jelentkezik először az oxigénhiány.
3488. eandi78 (válaszként erre: 3470. - 7529edede9)
2009. aug. 3. 15:34
Egy kisváros sebészetén. Jobban örültem volna, ha megyeszékhelyen fej és nyaksebészeten végzik, de állítólag nem így működik. Nem értek hozzá. De maximálisan bízok az itteni sebészben is, remélem nem lesz gond.
3487. rózsa111 (válaszként erre: 3481. - MsMonk)
2009. aug. 3. 15:29
Ebben teljesen igazad!!!
3486. rózsa111 (válaszként erre: 3480. - Bste)
2009. aug. 3. 15:28

bste!

Holnap meg keresem neked hogy honnan töltötem le és igy akkor nem kell meg venned!!Okés Egyébként RHONDA BYRNE az iró!!

3485. eandi78
2009. aug. 3. 15:27

Ti kaptatok clexane-t? Mit kell ezzel csinálni? Egyátalán miért kaptam ilyet?

Mikor a receptet kaptam magyaráztak valamit, csak akkor annyi volt az info, hogy ez kiesett.

3484. MsMonk
2009. aug. 3. 13:57

Nah most elmegyek boltba vennem kell még pár dolgot a kórházba...jók legyetek legyen nagyon szép napotok!!Remélem senki sem haragszik hogy így elragadtattam magam:-):)::):):)

Puszi mindenkinek!!!!

este jövök vissza addig csavargás:):)

3483. MsMonk
2009. aug. 3. 13:23
Rhonda Byrne Ő az író!!!!:):):)
3482. MsMonk (válaszként erre: 3480. - Bste)
2009. aug. 3. 13:21
Pill megnézem utánna járok a könyv nekem sincsen meg csak tudom, hogy van könyvben is csak filmen van meg nekem:)de pill utána járok!!!
3481. MsMonk (válaszként erre: 3479. - Bste)
2009. aug. 3. 13:20
HIGGYÉTEK EL HOGY MINDEN ITT BELÜL DŐL EL......AMI NAGYON FONTOS, HOGY SOSEM JÖVŐ IDŐBEN GONDOLKODJATOK HANEM JELENT IDŐBEN: EGÉSZSÉGES VAGYOK, BOLDOG HÁZASSÁGBAN ÉLEK, BOLDOG VAGYOK, JÓ MUNKAHELYEM VAN ....MEG KELL NÉZNETEK!! ANNYI MINDENRE KÉPESEK VAGYUNK MI SAJÁT MAGUNK...NEM VÉLETLEN HOGY LÉTEZTEK HATALMAS ELMÉK ESTIEN, BELL, WATT ÉS MÉG SOROLHATNÁM ŐK IS HITTEK MAGUKBAN NEKÜNK NEM KELL FELTALÁLNUNK SEMMIT CSAK MEGTALÁLNI A MAGUNKBAN REJLŐ ERŐT ÉS ENERGIÁT AMIVEL LEGYŐZHETÜNK BÁRMI AKADÁLYT AMIT A SORS HOZ NEKÜNK!!!!NEM AKAROK ITT OKOSKODNI VAGY HŐSKÖDNI CSAK EGY CIPŐBEN JÁRUNK ITT MIND ÉS EGYFORMÁN ÉRZÜNK EGYFORMÁN ESTÜNK KÉTSÉGBE ETTŐL A BETEGSÉGTŐL...CSAK AZT SZERETNÉM HA EZT AZ ÉRZÉST MOST MEGÉREZNÉTEK MIND AMIT ÉN ÉRZEK ANNYI FÉLELEM UTÁN VÉGRE MEGÉRTETTEM, HOGY MINDEN CSAK RAJTUNK MÚLIK......
3480. bste (válaszként erre: 3474. - MsMonk)
2009. aug. 3. 12:58
MsMonk, Rózsa! a könyvről:meg tudnátok mondani ki az író?
3479. bste
2009. aug. 3. 12:50

köszönöm szépen!

MsMonk! örülök hogy így gondolkodsz, mindannyiunknak jót tesz a Te pozitív gondolkodásmódod.

felkeltetted a kiváncsiásomat és utánanézek mi is az a Titok c. könyv.

3478. e76e8f01ad (válaszként erre: 3471. - Bste)
2009. aug. 3. 11:56
Orulok hogy minden rendben a szovettannal,kivanok minden jot.Angi
2009. aug. 3. 11:53

Jo reggelt mindenkinek!

Hogy vagytok?


MsMonk orulok hogy igy gondolkodsz.Gyonyoru vagy a kepeken,mutattam a paromnak,hogy nahh ide megyunk lagziba.


Csak 1 kapszula volt nekem is,es csak 3 nap,kozben volt kicsit hanyingerem,es mumszom nott mind2 oldalra.

Aztan itthon volt meg kis mellekhatas szedelges,meg az orrom sebesedett ki belul,de az sem durva.Nah es a legrosszabb volt a so erzes a szamban.Ez mar csak vegefele volt,igy ment ki belolem a sugar.Pusz mindenkinek Angi.

3476. MsMonk (válaszként erre: 3475. - Rózsa111)
2009. aug. 3. 11:47

feltétlen kedves Rózsa!! Én lehet kicsit szentimentális vagyok de amióta megnéztem minden más!! ESKÜSZÖM!!!

Ennyire még sose voltam biztos abban hogy most már minden jó:):):):):)

3475. rózsa111 (válaszként erre: 3474. - MsMonk)
2009. aug. 3. 11:18
Nekem is meg van a gépen van tavaly meg kidobtam.Ténleg el kezdem már olvasni.
3474. MsMonk
2009. aug. 3. 11:07

Sziasztok!!!

De régen voltam ..nem voltunk itthon három napig nem volt net közel motoros túráztunk teljesen feltöltött!!!

Ma bezséltem a Pécsi dokinővel egy csütörtökön megyek 6-án és egy hét múlva csütörtökön engednek haza!! Azt mondta bevihetek bármit magammal semmit nem kell kidobni majd ne aggódjak!! Azt mondta pénteken kapok egy kapszulát és kész..nektek is így volt?? Én azt hittem végig szednem kell majd a kapszulákat!! Nah de az biztos hogy ez a ki kapcsolódás jót tett a lelkemnek hiába ez a pasi tudja, hogy kell engem gatyába rázni:):):):):):):)

Hogy vagytok???

Üdv az újaknak kitartás mindenkinek!!

Látta már valaki a TITOK című filmet vagy olvasta a TITOK című könyvet???? megnéztem ajánlom mindenkinek!! OLTÁRI!!!

Az biztos, hogy én már egészséges vagyok és meggyógyultam és ebben a hitemben most már senki nem inogtat meg...minden fejben dől el:):):):):):)



Hogy telt e hétvége???

Puszi nektek most végig olvasom amiket írtatok mert levagyok nagyon maradva:):):):)

3473. 7529edede9 (válaszként erre: 3472. - Bste)
2009. aug. 3. 10:21
Szép kicsi a vágásod és örülünk, hogy jó lett a szövettan.
3472. bste
2009. aug. 3. 10:13
sikerült feltennem képeket, kicsit csillogóak ez nem tudom miért van. van a nyakamon egy kis kör alakú heg, de az nem a cső helye vagy ilyesmi. az egy nagyobb anyajegy volt, amitől a dokim volt olyan aranyos és megszabadított ha már úgyis ott volt a nyakam körül. ő ajánlotta fel hogy leveszi ha akarom én pedig akartam ott csúnyálkodott már régóta és örültem hogy egy füst alatt meglesz az is.
3471. bste
2009. aug. 3. 10:03

Ma voltam az endós dokinál, vérvételen is voltam, szerdán megtudom hogy a bennmaradt maradék kis pm megfelelően működik-e, és kell-e illetve ha kell, mennyi gyógyszert kell szednem.

a szövettan eredménye még nincs a kezemben, de a doki meg tudta nézni a gépen és hála istennek azt mondta minden o.k., negatív. mellékpm nem volt benne.

nagyon örülök, hogy jó a szövettan eredményem, eddig azért volt bennem egy kis félsz....

uh-ra műtét után 2 hónappal kell menni, az még odébb lesz

nemsokára teszek fel képet épp ma 2 hetes műtéti hegemről

3470. 7529edede9 (válaszként erre: 3469. - Eandi78)
2009. aug. 3. 09:15

Ahogy írod, rögtön túl leszel rajta.

Ha pedig izgulsz és félsz egy kicsit az természetes.Hol műtenek?

3469. eandi78
2009. aug. 3. 09:01

Most jövök nyelési röntgenről, azt mondták minden rendben a nyelőcsövemmel. Bíztató:)

Tényleg csak bolond lennék?:) Alig több, mint egy hét és túl leszek a műtéten.

3468. Reny84 (válaszként erre: 3464. - 7529edede9)
2009. aug. 3. 08:53
Köszönöm szépen Nektek!!!
3467. rózsa111
2009. aug. 3. 08:12

Sziasztok Lányok!

Bocsi hogy be furakodok!

Engem is már meg mütötek 4éve pajzsm.2 hideg göbböt szedtek ki és az ennyém alul müködik.Még a mai napig járok orvoshoz a gyogyszer miat és vérvételre!Ne féljetek akik ellöte álltok nekem is kapcsok voltal és már semmi nem látcik csak ha nagyon meg nézem a nyakam.Ha bármi kérdés lenne szivesen válaszolok.Bocsi a zavarásért!!Sziasztok

3466. 3437f4b5c3 (válaszként erre: 3439. - E76e8f01ad)
2009. aug. 3. 00:13
Kedves Angi37, majd írd meg mit mondott az orvos a magas kalciumszintedre!
3465. 3437f4b5c3 (válaszként erre: 3449. - Eandi78)
2009. aug. 3. 00:11

Szia, üdv a nyakon vágottak csapatában. Bocs , lehet erős volt.

A lelked helyre fog jönni hidd el, sőt ezután mindennel sokkal inkább szembe fogsz tudni nézni.

3464. 7529edede9 (válaszként erre: 3462. - Reny84)
2009. aug. 2. 23:05

Isten éltessen sokáig!!

Nekem a következő tünetek voltak de nem egyszerre: gyengeség, aluszékonyság, hányinger,torok dagadás és nyelési nehézség( mint műtét után), vizesedés, puffadás az arcon.Mikor hazajöttem még úgy egy hétig tartottak aztán elmúltak.Hazajövetel után a páromtól egy hétig külön WC( ha nem oldható meg minden alkalom után alapos tisztítás, öblítés) és külön szobában alvás

Kisgyerektől hosszabb távollét.

3463. Panni58 (válaszként erre: 3462. - Reny84)
2009. aug. 2. 22:42

Jaj, szegényke, milyen öreg! :)))

Isten éltessen sokáig! :)

3462. Reny84
2009. aug. 2. 22:17

Angi, Rbarso! Meséljetek nekem légyszi az izotóp terápiás kezelés mellékhatásairól. Ha már hazaengedtek, mire számítsak? Hányinger, gyengeség stb.? Azt tudom, hogy egy hétig nem lehet sehova mennem utána. Nekem csak a drain helye fáj. Kelloidosan gyógyul. Képzeld Angi, vettem még anno ezt a kozmetikai lézert, azzal lézerezem....várom hatását. Teljesen be van csomósodva. Nektek is?

Jah, és öregebb lettem egy évvel :-((((( Ez már visszafordíthatatlan :-)))) 5-től felfele kerekítünk sajnos :DDDDDD

3461. bste
2009. aug. 2. 21:21

Sziasztok. Szia eandi78! engem 2 hete műtöttek júli 20-án Szegeden. szorítunk neked eandi78! nekem nyelési nehézségeim nem voltak, de úgy éreztem, mintha valami mindig lenne a torkomban, hiába nyelek.

nekem segítenek e sorok amiket ezen a fórumon olvasok, ha nem is írok sűrűn, azért minden nap ellátogatok ide, és olvasom a tapasztaltabbak sorait.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook