Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pajzsmirigyműtét előtt állok; volt valakinek ilyen problémája mostanában? fórum

Pajzsmirigyműtét előtt állok; volt valakinek ilyen problémája mostanában? (tudásbázis kérdés)


3610. e76e8f01ad (válaszként erre: 3609. - MsMonk)
2009. aug. 7. 18:55
En mast sem tudok,csak erted szoritok,de nagyon.
3609. MsMonk
2009. aug. 7. 18:52

Köszi csajok aranyosak vagytok!!!

Komolyan!!

Lehet tényleg kisit lejövök a netről és vagy tvzek vagy olvasok hoztam a Titok című könyvet:) meg itt van filmen is:) lehet azt kéne néznem!! De mindig mondom, hogy egészséges vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!

CSak tényleg izgulok azért bár nem is értem magam mert most már csak gyógyulhatok ha meg baj van kiműtik vagy felfalják a jó sejtek!!!!

Elköszönök egyenlőre majd lehet jövök még!!!!

Puszi nagyon szeretlek titeket gondoljatok rám sokat!!!!!

3608. e76e8f01ad (válaszként erre: 3603. - MsMonk)
2009. aug. 7. 18:46
Nekem azt mondtak hogy ,nekem is maradt,es 6 honap mulva lessz ultrahang,de ami bent maradt is a jo szovetek meg kel hogy oljek a rossz sejteket,tehat nem biztos a 2ik terapia.Csak akkor ha maradt meg.
3607. e76e8f01ad (válaszként erre: 3601. - MsMonk)
2009. aug. 7. 18:43
itt vagyok dragam ne pityeregj,mert mi is fogunk.Nekem azert kell meg a kezeles mert az ultrahang mutatott meg eleg sok szovetet.Es ezert.Ki tudja lehet hogy meg 3xor is kell nekem is.Olellek Angi
3606. somodibea
2009. aug. 7. 18:38
Szerintem kár addig még idegeskedned előre, nem is értem mért ijesztegetnek előre, majd úgyis megnéznek géppel. Fel a fejjel!!!!
3605. 7529edede9 (válaszként erre: 3602. - MsMonk)
2009. aug. 7. 18:37

Drágám,

egy kicsit bekattantaltál, nagyon szomorú vagyok, hogy érzem mennyire szenvedsz.

Nem szabad ennyire mert magadnak csinálsz rosszat.Nem lesz semmi gond.

Olvasd vissza a beírásaidat amik annyira pozitívak!

TITOK! Igaz?

Javaslom, szállj le egy kicsit a fórumról és tereld el mással a gondolataidat.

Olvass bulvárt vagy bármit, fejtsél keresztrejtvényt.Mi akkor is gondolunk rád és veled vagyunk.

3604. MsMonk
2009. aug. 7. 18:35
jah és mondta azt is hogyha van még bent nyirokcsomó akkor műtét is lehet...nektek mondtak ilyet????
3603. MsMonk
2009. aug. 7. 18:34
most azt mondja a doki hogyha maradt bent sejt akkor 6 hónap múlva vissza jövök kapok még egy kezelést vagy megnézik hogy megvannak e még...ez azt jelenti hogy a 6 hónap alatt dolgozik még ez a kapszula szóval ha most van is akkor a hat hónap alatt kinyírhatja még a cuccokat odabent nem???!!!!
3602. MsMonk
2009. aug. 7. 18:31
hol vagytok csajok??? kellettek......most tényleg bekettyentem picit!!!
3601. MsMonk (válaszként erre: 3599. - E76e8f01ad)
2009. aug. 7. 18:12

megkérdezhetem hogy neked pajzsmirigy sejt maradt bent vagy miért?? De úgy látom azért ezt a kezelést szinte mindenkinek megismétlik...gondolom tutira akarnak menni...

Mondta a dokinő hog yvan olyan is aki megkapja a kezelést és 30 évig orvost sem lát és mondta hog yén sajna nem tartozok ezek közé mondtam hogy nem baj jövök én többször is ja kell csak mondjon valami biztatót!! Igaz??

jaj csajok olyan jó hogy velem vagytok!!!!!

Harcolnak a kis sugarak győzik le a sejtecskéket!!

eltelt most már több mint 6 óra de nem érzek semmit!! nyalogatom a citromot iszok rengeteget és pisiliek is rengeteget:-):):)

Meg még mindig pityergek sokat is de csak kicsit.....azért nem a legjobb itt...

3600. MsMonk (válaszként erre: 3594. - 7529edede9)
2009. aug. 7. 17:25

befejeztem!!!!

Rendben!!!!!!!!!!!

CSak tényleg amíg nem a géppel néznek meg addig minek ijesztget.... meg mondja, hogy még végül is nincs hat hét a műtét óta, meg hogy ez még a kapszula előtt volt meg hogy ugye most kezd el dolgozni a kapszula akkor meg minek kezdi el jó készítsen fel mondja el ha baj van dehát akkor amikor már biztosat tud!!nem??

nah mindegy végül is akkor nem én leszek akinek nem csak egy kezelés van..nem baj csak miért mondja tényleg hogy maradt még nyirokcsomó....addig amíg nem néz meg azzal a géppel meg most elkezdi irtani nem???akkor lehet jövő hétig ki is írt mindent!!!

2009. aug. 7. 17:06
Nekem is lessz meg kezeles Januarban.
3598. 7529edede9 (válaszként erre: 3596. - Mamuci55)
2009. aug. 7. 16:45
Sajnos itt többünknél beigazolódott a legrosszabb dolog azért kapjuk a sugár kezelést de ettől függetlenül nem adjuk fel és tudjuk, hogy teljesen meggyógyulunk, hálistennek jól tudják gyógyítani.De aranyos vagy köszönjük a biztatást.
2009. aug. 7. 16:40
MsMonk csak irj dragam itt vagyunk veled,ne felj.
3596. mamuci55
2009. aug. 7. 16:34
Sziasztok! Én is pajzsmirigy beteg vagyok,átestem a műtéten 2004-ben.Csak vigasztalásul szeretném elmondani a kedves kis fiatal betegeknek,hogy ne hídjetek el mindent rögtön amit az orvosok mondanak.Anno engem is azzal hívott fel a kezelő orvosom,hogy rossz lett a cytológia,rákos vagyok,azonnal műteni kell.Aztán megvolt a műtét,nem lett rossz a szövettan.Igaz,hogy életem végéig szedem a gyógyszert.De a hízáson kívül szerencsére nincs más gondom.Jól vagyok.Fel a fejjel kis Drágáim.Nem eszik olyan forrón a kását.Vigyázzatok Magatokra,és ne csüggedjetek.
3595. e76e8f01ad (válaszként erre: 3592. - MsMonk)
2009. aug. 7. 16:17
Csak nyugodj meg,semmi gond nem lessz.
3594. 7529edede9 (válaszként erre: 3592. - MsMonk)
2009. aug. 7. 16:14

Na most fejezd be!!

Először is üdv az orvosodnak inkább küldtek volna pestre ahová mi járunk.El se kezdődött a kezelésed, nem látott semmit még gépen mit találgatózik pár óra után?Egyébként valahol megértelek, hogy most megint parázol de ez a doki miatt van, szerintem nem így kellene viselkednie.

Na meg ez a petesejt beszólás elég kellemetlen. Írtam és keress utánna, hogy pont ez miatt beszéltem Czeizel dr-al és azt mondta ez a tipusú sugár nem érinti a petesejtet és nyugodtan vállalhatok kisbabát nem lesz semmi baja.

És ne hasonlítgasd össze magad senkivel attól, hogy ugyanaz a baja a néninek teljesen más a szervezete és másként is reagálhat mindenre.

nyugi, ok?

3593. somodibea
2009. aug. 7. 16:09
Most az a legfontosabb, hogy nyugott légy, nekem azt mondta a doki Pesten, hogy ebből 100%-ba meg lehet gyógyulni, kitartás!!!!!
3592. MsMonk
2009. aug. 7. 15:50

jó tudom, hogy nem szabad feladni és nyugodtan kell lenni de pl beszélt nekem olyanról is hogy pl ha három kezelést már kapok akkor mondták e hogy fagyasszak le petesejtet mert ha kell három kezelés akkor már bajos a gyermek vállalás!!

Igazából addig amíg semmi nem biztos nem is tudom minek mondanak addig valamit csak megijeszt..mondjuk mondta, hogy lehet hogy csak pajzsmirigy sejt ami nem tartalmaz tumort tehát még semmi sem biztos meg nagyon a határértéken volt ugyhogy még szorítok nagyon!!!!

Rbarso neked nem mondták, hogy lehet áttét mert nekem most konkrétan ezt a kifejezést is használta de hol lehet mert a műtétkor ha nem látta a prof., a mellkasröntgen nem mutatott akkor hol van?? vagyis nyirokcsomónak hívta??

ez olyan nyirokcsomó lehet ami pm-ből lett::

jajjj istenkém pedig már tényleg meg kéne nyugodnom!!!

A szoba társamnak nagyon jók lettek a kezdő értékei ő egy 61 éves hölgy és neki se mondtak semmi rosszat:)

3591. alexa7201 (válaszként erre: 3589. - MsMonk)
2009. aug. 7. 15:13

Természetes, hogy meggyógyúltál.

Igyál sokat, és próbálj minél nyugodtabb lenni


Szorítok

3590. 7529edede9 (válaszként erre: 3589. - MsMonk)
2009. aug. 7. 15:13

Így van! És nehogy azt hidd, hogy most hipp-hopp eltűnik onnan minden egyszerre.

Nekem is sok pajzsmirigy maradt bent amik nem pusztultak el az izotóptól és megyek újbóli pusztításra decemberben. Ez van nálad is! Nem kell megijedni nincs ott semmi rossz!

És ott van az a 3 gyerekes anyuka is 20 éve, lebegjen mindannyiunk szeme előtt.

3589. MsMonk (válaszként erre: 3587. - 7529edede9)
2009. aug. 7. 14:58

Szia!!

Igen ketten vagyunk!!

Hát lányok most jött be a dokinő ólomruhában és adott utasításokat, hogy vegyünk be rágót rengeteget kell inni, és ne idegeskedjünk!!


Hát és nekem nem mondott túl jókat mert vettek vért és azt mondja, hogy a kezdő értékek azt mutatják, hogymaradt bent ég pajzsmirigy hormon de egyenlőre nem tudja, hogy áttét másik tumor vagy mi lehet de nagyon határértéken van és mondta hogyha rosszul vagyok feltétlen szóljak mert akkor kapok szteroidot és azt is mondta, hogy tuti biztosan, hogy lesz még kezelés!!!!HÁt most elkettyentem eléggé.....de végül is jobb, hogy tudom hogy mi van!!!

DE NEM ÉRDEKEL ÉN AKKOR IS EGÉSZSÉGES VAGYOK ÉS JÓL VAGYOK ÉN MEGGYÓGYULTAM!!!!!!!!!

IGAZ????

3588. 7529edede9 (válaszként erre: 3577. - Reny84)
2009. aug. 7. 13:57

Szia Reny,

ne legyél ennyire elkeseredve bár való igaz, hogy életed egy darabját most hátrahagyod. De következik egy újabb szakasz és meglátod, hogy milyen jó lesz. Én is 23 évesen kerültem fel Pestre messze a szülőktől és nem volt mellettem senki, neked legalább ott van a párod.

Mi közel fogunk egymáshoz lakni, tudunk találkozni, kettőnk közé esik a Sugár, Árkád így rossz időben is van hova menni.

És a kezelés után nem kell egy hét szobafogság, találkozhatsz bárkivel csak éjszakára mellőzd egy hétig a párod.

3587. 7529edede9 (válaszként erre: 3581. - MsMonk)
2009. aug. 7. 13:41

Szia ,

rendben van minden, nyugi, szorítok érted és gondolok rád!

te pedig hunyd le a szemed és gondolj arra, hogy a testedben a rossz katonák most találkoznak az izotóppal és mind dőlnek ki sorban és egyre kevesebb van belőlük és kevesebb, kevesebb....


Nekem egy napra rá jöttek a tünetek, volt mindenféle mint műtét után de nem volt olyan mértékű egyik sem.Az egyik szobatársamnak nem is volt semmilyen tünete.


Ketten vagytok összesen vagy mennyi szoba van?

3586. MsMonk (válaszként erre: 3584. - Panni58)
2009. aug. 7. 13:02

ÉDEs vagy köszönöm szépen!!!!!

Pedig ma pityergős voltam de egyre jobban erősödök....és érzem most vagyok jó úton minden rendben lesz ez értem van!!!!!!

Pihizek elvagyok dumcsizok netezek....nem is lehet okom panaszra szobába hozzák a kaját:):):)

Puszi neked is!!

ölelek mindenkit!!!

köszönöm hogy gondoltok rám!!!!!!

3585. Erika8 (válaszként erre: 3583. - MsMonk)
2009. aug. 7. 13:02
Minden jot neked, kitartást :)))
3584. Panni58 (válaszként erre: 3583. - MsMonk)
2009. aug. 7. 12:58

Kedves MsMonk!

Te egy nagyon bátor lány vagy! :)

Igazán megérdemled, hogy minden rendbe jöjjön,és aztán már csak a leendő családoddal kelljen foglalkoznod! Biztos vagyok benne, hogy teljesen meg fogsz gyógyulni. Ehhez a pár naphoz meg kitartást kívánok! :)

3583. MsMonk (válaszként erre: 3582. - Somodibea)
2009. aug. 7. 12:47

Szia!!

Nagyon fogok szorítani érted......de remélem neked is olyan szerencsés lesz mint nekem...jó szobatárs klassz körülmények szinte luxus ahhoz képest hogy kórház....kedvesek végül is jó minden!!!

Folyamatosan fogom írni hogy mi van bára dokinő azt mondta hogy ha stresszelünk akor rosszul leszünk..nyugisan kell:):):) Megpróbálom!!!

Egészséges vagyok meggyógyultam!!! nincs mitől félni már!!!! Ez már a vége!!!!!!!!!!!!!

3582. somodibea (válaszként erre: 3581. - MsMonk)
2009. aug. 7. 12:36
Örülök, hogy te már valamennyire túl vagy az elején. Én majd 24-én megyek Pestre, de nagyon félek tőle, kiváncsi vagyok, hogy neked milyen hatása lesz, én beszéltem olyannal aki fel sem vette, hogy kapott ilyet, de volt aki nagyon szarul volt. Írj majd, hogy te hogyan viseled! Persze attól is függ mekkora adagot kapsz.Szorítok érted!
3581. MsMonk
2009. aug. 7. 12:27

SZIASZTOK LÁNYOK!!!

BENT VAN A KAPSZULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NAGYON SÍRTAM AMIKOR BEVETTEM ÖSSZE ÖLELKEZVE SÍRTUNK A SZOBATÁRSAMMAL ÉS FOGTUK EGYMÁS KEZÉT....

Hát elkezdődött....sok jót is mondott a dokinő ma kifaggattam!! Azt mondta igazából a legjobb fajta daganatot választottam jó tipusú a fajtája is!! Azt mondta ezzel a betegséggel együtt kell élni mert folyamatos kontroll kell stb..de van olyan betege aki 20 éve él így néha bejön ide kap egy kis kapszulát van három gyereke köszöni jól van!!!

Jah és mondta hogy van mód a hangom rendbetételére is:):):) úgyhogy tényleg minden oksa!!!! Szerdán néznek majd meg ct-vel és utána beszéljük meg a továbbiakat azt mondta!!!!!

Akik voltatok már ilyen radiójód kezelésen!! Nektek volt valami tünet (ANgi tudom neked mumsz)

Esetleg valami jó tanács???

Puszika mindenkinek!!


Reny szívem!!

Sok neked ez a megpróbáltatás ez biztos sok a változás de tudod isten mindig azokat erősíti akiket igazán szeret!! Kezdődik egy új élet és hidd el csodás lesz!!! Ne félj az újtól hidd el csodás lesz minden!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook