Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A fiam 6 éves és mostanában gyakran mondja, hogy szédül. "mintha pörgetne valaki" - ezt mondja. Főleg elalvás előtt csukott szemmel. fórum

A fiam 6 éves és mostanában gyakran mondja, hogy szédül. "mintha pörgetne valaki" - ezt mondja. Főleg elalvás előtt csukott szemmel. (tudásbázis kérdés)


2010. máj. 25. 12:24
hózzászólásra.{mindenkép,órvóshóz kéne vinni.sós 1219.
2009. máj. 12. 21:35

Szerintem mindenképp okos dolog volna orvoshoz vinni...

Itt nagyrészt csak tanácsok vannak, de addig akár már holnap is megnézhetné egy orvos, több időt nyersz vele...

12. pmjudit (válaszként erre: 11. - NataliaWeiss)
2009. máj. 12. 21:30
Nem lehet, hogy erős volt neki a gyógyszer, amit a betegségére kapott?
2009. máj. 12. 21:24
Köszönöm szépen a tanácsokat, reméljük, hogy negatív lesz az eredmény, igazándiból nem is ismerem ezt a betegséget. A fejfájás már 3 éves kora óta megvan, rendszerint frontoknál jön elő. Jó korán kezdi szegény. Sajnos én is és a párom is nagyon fejfájósak vagyunk:(
10. Gica76 (válaszként erre: 7. - NataliaWeiss)
2009. máj. 12. 21:20
a mononukleozis furcsa dolgokat tud produkálni. Mi 5 napig voltunk vele korházban két évvel ezelőtt. Akkor várjátok meg az eredményt. Biztosan kész lesz a napokban. Jobbulást a kislegénynek!
9. zebracsikó (válaszként erre: 7. - NataliaWeiss)
2009. máj. 12. 21:18

én még szemészetre vinném el a helyedben.

Rossz térlátás (sztereo-látás) vagy rejtett kancsalság is okozhat ilyet

8. Gica76 (válaszként erre: 2. - NataliaWeiss)
2009. máj. 12. 21:16
Bocs, de most jutott eszembe, hogy ha elesett vagy valahol beütötte a fejét, akkor lehet enyhe agyrázkódása és attól is szédülhet. Kérdezd ki alaposan, hogy nem történt e valami baleset, amit ő szinte nem is gondol komolynak. Én mindenképpen még a héten elvinném dokihoz.
2009. máj. 12. 21:16
Korábban nem mondta sosem. Most kb. egy hete volt egy csúnya tüszős mandulagyulladása, ami öt nap magas lázzal járt és kicsit legyengült. Akkor mondogatta, hogy szédül, aztán meg ma elalvás előtt. Most csináltattunk vérképet, tökéletes lett. A vérsüllyedés volt magas, de biztos a vírustól. Most van épp készülőben egy mononukleózis vérvizsgálat eredménye is. Arról még nem tudok semmit.
6. Gica76 (válaszként erre: 3. - Gica76)
2009. máj. 12. 21:13
Az én kislányom is 6 éves és kb. 1 évvel ezelőtt gyakran fájlalta a fejét (nem szédült, csak fájt neki). Jártunk szemészeten, vérvételen és a végén pszichológusnál. A végén kiderült, hogy "csak" pszichés volt.
5. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2009. máj. 12. 21:11
úgy értem, mindenképpen ki kell vizsgáltatni, de meg kéne előbb próbálkozni bizonyos dolgok kiszűrésével, egy-két hétig.
2009. máj. 12. 21:10

én először kicsit változtatnék a táplálkozásán:

több gyümölcs, zöldség

és semmi cukros üdítő, kóla, stb. tele vannak méreggel.


ha ez sem segít, akkor alaposan ki kell vizsgáltatni

3. Gica76 (válaszként erre: 2. - NataliaWeiss)
2009. máj. 12. 21:10
Szerintem mindenképpen, hiszen nem normál állapot a szédülés, pláne, ha gyakran van.
2009. máj. 12. 21:03
Elég sokat fáj a feje, de ez családi örökség, mert mindegyikünknek folyton fáj. Mit tegyek? Forduljunk orvoshoz?
2009. máj. 12. 21:03
A fiam 6 éves és mostanában gyakran mondja, hogy szédül. "mintha pörgetne valaki" - ezt mondja. Főleg elalvás előtt csukott szemmel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook