Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update októbertől fórum

Norbi Update októbertől (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1856. Nívea (válaszként erre: 1854. - Vaczila)
2010. aug. 24. 18:44
Egyedül nálam kizárt a kutyák miatt. A páromat meg rá nem veszem :( Kifárad a melóhelyén, állítja ott eleget mozog. Ja...azért ilyen "sovány". Marad a torna.
1855. Nívea (válaszként erre: 1852. - Göncöl)
2010. aug. 24. 18:43

Ismerem, de nem szeretem őt sem. Jó, lehet, hogy lusta vagyok, azért. De tényleg nem. Akkor inkább a Norbi. Azt valamiért csípem :)

Na még a folyadék az, amit nem tudok beerőltetni. Szépen szoktam tartani a napi 1,5-2 litert, de mostanában nem megy. Nem tudom miért.

Eszem az 1-es kajákat, de olyan éhes vagyok tőle. Nem tudom ez meddig tart még :(

1854. vaczila (válaszként erre: 1851. - Nívea)
2010. aug. 24. 18:00
Eleinte 1-1 kiadós séta is megteszi mozgásként. Mehetsz a pároddal együtt. Aztán ha már lemegy néhány kiló, könnyebb lesz tornázni is.
1853. göncöl (válaszként erre: 1850. - Nívea)
2010. aug. 24. 11:39
akkor sztem egyél csak 1eseket és figyelj arra, hogy este már ne nagyon egyél vagy lehetőleg szénhidrátmenteset ja és sok viz vagy zöldtea:)
1852. göncöl
2010. aug. 24. 11:37
igen a duci tréning már nekem is kevés, azért gondoltam a walk aerobickot mert rengeteg dvd van, hosszabb, rövidebb, erősítős stb...én capoeirázni szoktam Czanik Balázs, mostanába, nagyon szeretem, azt ismered?Amúgy spinningre jártam, azt is nagyon megszerettem alig várom, hogy megint legyen, augusztusba nem volt
1851. Nívea (válaszként erre: 1849. - Göncöl)
2010. aug. 24. 11:34
Igen, de nem szeretem. Unalmasnak találom. A duci tréningből pedig csak az első részt szeretem, de az csak 20 perc. Kicsit kevésnek gondolom. De nem baj. Majd akkor néha megcsinálom az Aerobic 2. Norbival, az nem okoz gondot. Csak rettenetesen lusta vagyok. :DDD Heti 3-4 alkalom azért lehet, hogy jó lenne.
1850. Nívea (válaszként erre: 1847. - Göncöl)
2010. aug. 24. 11:32

Nekem most egy kicsit igyekeznem kell pár kiló leadásával, mert 1 hét múlva kezdődik a munka, én meg nem tudok mit felvenni, mert a nyáron kihíztam. Hitegettem magam az odafigyeléssel, de az nem működött. És csak gyarapodtam. :DD Utána már ráérek a lassú fogyással. A párom viszont nagyon nagydarab. Neki elég sokat kell leadnia. Remélem sikerül.


Köszi a választ.

1849. göncöl
2010. aug. 24. 11:30
ja Nivea elvileg torna nélkül is fogyhatsz ezzel persze, a fogyásnál 60 vagy 70% ig számít az étkezés és csak 30% a sport, de azért ajánlom az is felgyorsíthatja az egészet, bevitt kcalt gyorsabban égeted,és meg lehet szeretni, walk aerobickot ismered?
1848. göncöl (válaszként erre: 1838. - Szabonoemike)
2010. aug. 24. 11:29
igen kicsit még bajom van ezzel, jobban kéne értékelnem azt amit elértem
1847. göncöl
2010. aug. 24. 11:28
Amikor én konkrétan csak updateztem nem nagyon ettem 3-ast, igyekeztem 1-eseket inkább persze volt 2es is, sztem ha ezt egy életmódként fogjátok csinálni és nem várjátok a gyors fogyást hanem szépen lassan tartósan akkor nyugodtan egyétek ebédre a 2eseket, hagyni kell időt a szervezetnek is míg átáll, de persze ha csak 1eseket fogtok enni akkor valószinü gyorsabb fogyás is elérhető, de sztem ha mindent eszel csak megfelelő időben azt jobban lehet tartani egy egész életen át akár, és azért fontos a mértékletesség
1846. Nívea
2010. aug. 24. 10:35

Most gyűjtögetek amúgy egyszerű és finom receptekte, amiket olcsón és gyorsan el tudok készíteni, meg persze laktat is.


ti fogytatok úgy is, hogy nem tornáztatok? Elég nehéz rávenni magam a mozgásra. És esztek mind a 3 csoportba tartozó ételeket? Vagy csak 1-es kódúakat? Nem tudom, hogy ebédre megengedhetünk-e magunknak mondjuk tésztát a pörkölthöz vagy rizst és krumplit a húshoz. Még nagyon az elején járunk. Ez a 2. napunk.

1845. Nívea
2010. aug. 24. 10:29
igen :) Pont most készítettem reggelire. a párom elég nehezen nyelte, de én szeretem :) Egy két adag és túlteszi magát azon, hogy milyen az állaga :D
1844. göncöl
2010. aug. 23. 20:48
nagyon szivesen:) tejbezabit ismered?:)
1843. Nívea
2010. aug. 23. 20:08

Köszönöm a válaszokat. Igen, elvileg az összetevők között nem szerepel cukor, csak keményítő meg sovány kakaópor. De Norbi is javasolja a sovány kakaót túróval délutáni nassolnivalónak. Csak nem akartam első napon vétkezni, így gondoltam inkább megkérdezem.

Köszi mégegyszer.

1842. göncöl
2010. aug. 23. 19:53
1es ha cukormentes pudngporból van
1841. vaczila (válaszként erre: 1839. - Nívea)
2010. aug. 23. 19:51
1-es
1840. dc34f87d26 (válaszként erre: 1839. - Nívea)
2010. aug. 23. 19:48
Én 1-esnek veszem, de lehet, hogy 2-es??? :)
1839. Nívea
2010. aug. 23. 19:37

Sziasztok!


Szerintetek milyen kódba lehet sorolni a saját készítésű pudingot, ha sovány tejjel és édesítővel főzöm?


Előre is köszi a választ!

2010. aug. 23. 19:06

Teljes mértékben igazad van! Ezzel szerintem mindegyikünk így van, hogy amikor elérsz valamit, ami régen nagy dolog volt, addigra kevés. Ez a 8-as csapdája, de ha megtanuljuk, meg visszaemlékszünk, hogy mennyi munka, kitartás van benne, akkor tovább lehet csinálni, csak tudni kell értékelni az elért eredményt.

Remélem nem voltam túl érthetetlen :)

1837. göncöl
2010. aug. 23. 16:24

Noémi én teljesen egyetértek veled, bár tudom, hogy egy bő 15 kilóval több vagyok (vagy lehet többel) de

emlékszem, hogy amikor 25 kilóval több voltam a mostani súlyomnál :S, mennyire örültem volna ennek, amennyi most vagyok, de ahogy elértem ezt, úgy vagyok vele, hogy nem elég, szeretnék kevesebb lenni, csinosabb lenni stb.. ezt úgyis mindenki maga látja, hogy min szeretne változtatni, mennyit szeretne stb fogyni, ezt más úgyse úgy éli meg, de azért csak jól esik, ha azt mondják már nem kell fogynod, nagyon csinos vagy:) de persze a saját határainkat is tudjuk, sztem amig érezzük, hogy még tudna lejebb menni és tudnánk alakulni, addig úgyse leszünk elégedettek

2010. aug. 23. 15:59

Visszaírt, és ugyanezt mondta, mint amit Te is írtál Göncöl. Én azért megértem, mert olyan idegesítő, hogy ha az ember 1-2 kg-t nem tud leadni, vagyis én saját tapasztalatból mondom, idegileg tök odavág, tudom ez másnak nem probléma, meg gondolják én minek panaszkodom amikor rajtam "csak" pár kg van, de pont ez az amiért vért izzadsz és meg se mozdul az a rohadt mérleg, sőt felmegy, és marhára elkeserítő, pszihésen nagyon rá lehet menni. És itt nagyon el lehet csúszni, meg túlzásokba esni, és mire megtalálod az arany középutat, hát...nem egyszerű. Bocsi de én ezt így látom és ahogy kivettem ő is ugyan ebbe a cipőbe járt.

Én már nem idegesítem magam ha becsúszik egy-egy kajálosabb nap, olyankor azért arra figyelek, hogy délután ha lehet ne egyek szénhidrátot meg cukrot, meg akkor egy kis lelkiismeret furdalás csökkentő tornát iktatok be :)

Krisztácska üdv újra közöttünk :)

1835. göncöl (válaszként erre: 1834. - Vaczila)
2010. aug. 23. 15:09
ugye? nekem is ez a bajom, hiába vagyok hétköznap tök ügyes, nem érek vele sokat ha hétvégén meg jól elrontom, na majd most...:)
1834. vaczila
2010. aug. 23. 14:46
Az én fogyim is egy helybe toporog. Vannak jó napjaim az evést illetően, de időnként becsúsznak rosszak is és egy napi bűnözés egy heti "jóságot" is el tud rontani sajnos.
1833. göncöl
2010. aug. 23. 13:55
szia kriszta te is jól eltüntél, sztem az nem olyan hízás visszaállsz és hipp hopp leugrik:)
2010. aug. 23. 13:42

Sziasztok!


tényleg eléggé elhanyagoltuk ezt a fórumot...sajnálom,h.Mencsy töröltette magát...:((


Én most eléggé rosszul állok,a fogyit illetően...Inkább híztam,mint fogytam...De vissza fogok állni a fogyózásra...Már ma estétől...


Mindenkinek sok sikert továbbra is!

1831. göncöl
2010. aug. 23. 11:44

oh köszi, de azért még egy 10-est ha leadnék akkor nagyon meg lennék elégedve


sztem megéri, jó kis zsírégető cardió cucc, meg sztem az mindenre megy, karra, combra stb, na meg hasra is a pulzusszám bizonyos tartása mellett (zsírégető tartomány) meg ha vki az intervallum edzés híve, arra is jó, jól fel lehet magad pörgetni aztán lazább tempó, erősítésnek is jó, ellenállást is jól fel lehet nyomni, szóval sztem jó kis gép


én tanuja voltam , amikor írta, hogy törölteti magát, mert nincs ideje, érettségire kell tanulnia stb meg nem tud fogyis eredményeket felmutatni, de sztem ő már nagyon is vékony szóval butaság:) majd fog hallatni magáról az írta

2010. aug. 23. 11:28

Igazából azért hiányolom, mert nincs is fenn már, tehát nincs ilyen felhasználó?!?!?!Nem tudom miért törölte magát, írtam neki iwiwen hátha majd visszaír.

Köszi a dicséretet, de nem állok jól a kilókkal, mert majdnem egy ötöst felszedtem, igaz tény, hogy nem látszik, gondolom izom a túlzásba vitt tornától, ugyhogy most egy kicsit visszaállok a tornával most csak heti 5 az adag :D meg én folyamatosan updatelek, most már nem esik nehezemre betartani úgy átállt az agyam, nem mondom néha ez-az becsúszik, de az kell is, mert élvezetek nélkül nem lehet élni. :)

Te is nagyon csini lettél, annyit fogytál,hogy csak na, nagyon büszke vagyok Rád :) olyan jó, hogy így támogatjuk egymást. Kár lenne, ha kihalna ez a fórum.

Most megyek lenyomom a czanik hardcore capoeráját, aztán mára ennyi.

Tényleg szerintetek egy elliszis trénerre megérné beruháznom? Vajon mennyire lenne hatásos, annyira tetszik.

1829. göncöl
2010. aug. 23. 10:34

sziasztok, Mencsy tanul de azért néha felkukkant remélem:) te is jól eltüntél egy időre Noémi, meg amúgyis eléggé pang a fórum sajnos, én lassan haladok a célom felé, bár a hétvégék mindig elrontják:) na de majd mostmár jobban figyelek akkoris, diplomaosztómra szeretnék még picit fogyni, szeptember végén lesz,


és te hogy állsz? A képeken nagyon csinos vagy szóval rosszul nem állhatsz:)

2010. aug. 22. 12:26
Mencsy, hová tűntél???
2010. aug. 1. 11:45
Az lehet :) Én mondjuk neten találtam ezt a receptet, itt pedig cukkinival volt feltüntetve. :)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook