Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update októbertől fórum

Norbi Update októbertől (beszélgetős fórum)


26. Fenife (válaszként erre: 25. - 064abada22)
2009. szept. 25. 14:47
Nem semmi nálad sem az élet, de ahogy a priviben írtam. Hoxa-kapcsolatos-segítség egymásnak és persze a többieknek is!!!
2009. szept. 25. 14:41
Fenife igen, inszem előtt állok. én gyesen vagyok, suliba járok, heti 2 napot dolgozok, erre értettem az összevisszaságot.
24. Fenife (válaszként erre: 23. - 064abada22)
2009. szept. 25. 14:35

Milyen hormonokat szedsz? Babavárás?


Nekem is pont ez a bajom. Mióta ebben a mostani munkakörömben vagyok, csak hajtok, rohanok, sokszor én is úton... Hát a kaja nálam is nagyon gyenge pont. Épp ezért bízom benne, hogy valami jó és okos tervezéssel akár egy hérte előre könnyebb lesz majd. Remélem találok valami jó kis segítséget.


Ja! és rengeteg torna. Porosodik a polcon nekem is ajándékba kapott Réka DVD. Hazamegyek, leporolom... :-)

23. 064abada22 (válaszként erre: 21. - Fenife)
2009. szept. 25. 14:29

köszönöm:-) most kezdtem el beparázni, ha jönnek az újabb hormonok, jönnek az újabb kilók is? na ne már, azt nem hagyom:-)

mivel elég rendszertelenek a napjaim, így utóbbi időben az evésem is, változtatni kell rajta. csak még nem tudom pontosan hogy is, mert a közeljövőben napi rendszerem az biztos nem lesz:-(

holnap pl. egész nap úton leszek, megyek suliba, nem is tudom mit egyek napközben hogy este hazaérvén ne rontsak rá a hűtőre:-)

2009. szept. 25. 14:22

Sziasztok!


Lehet még csatlakozni? Én már több mint 2 éve tornázom Rékára, mert volt egy kicsi súlyfeleslegem, de a diétának meg a tornának hála lement. Heti 4-5X igyekszem tornázni, valamikor csak 20 percet de van, hogy 40-et. Nagyon hatásosnak érzem a Réka DVD-ket. Most vettem meg az update könyvet, meg a receptgyűjteményt és ma ki is próbálok sütiket.

21. Fenife (válaszként erre: 20. - 064abada22)
2009. szept. 25. 14:02
Hajrá, sikerülni fog! Mindannyiunknak! :-)
2009. szept. 25. 13:53
én is csatlakoznék, én a héten kezdtem el visszarázódni, egyszer már fogytam Norbival 6-7 kg-t. Fenife én a nyáron 4 kg-t híztam, és sajnos (vagy nem?) de jövő héttől vagy utána megint hormonokat fogok kapni. én ezt a négy kilót akarom eltüntetni.
2009. szept. 25. 13:21

Van itt egy olyan fórum,hogy Zabkorpás receptek.Isteni fincsi dolgokat csináltam onnan ellesett ötletekből.

Nekem a tejbezabi a kedvencem.

3 dl tejet felforralni bele 4-5 evőkanál zabpehely ízlés szerint édesítő.Kókusszal vagy zsírszegény kakaóporral szoktam ízesíteni.Lehet fahéjjal is.Nyaminyamiiii.

18. 57abc43d5b (válaszként erre: 15. - Titta)
2009. szept. 25. 13:17
Kukk meg a képeimet.Azok magukért beszélnek.De még van jócskán mit leadnom.(Sajnos)
17. Fenife (válaszként erre: 16. - Titta)
2009. szept. 25. 12:56

Hú, ezt holnap kipróbálom kipróbálom.


A segítő szavakat, meg bármikor küldöm, rajtam ne múljon a további sikered... :-)

16. titta (válaszként erre: 11. - Fenife)
2009. szept. 25. 12:27

Szia!

Én úgy gondolom, hogy már azzal segítünk egymásnak, hogy itt segítséget kérhetünk egymástól, és segítséget adunk egymásnak. Rossz napjaimon szerintem jövök ide hozzátok, és bíztató szavaitokra lesz szükségem az tuti. Ha van valami csúcs receptetek, annak is nagyon örülök.

Engem a Norbi kenyér receptek hoznak lázba manapság, próbálok valami nagyon jót kifejleszteni.


Próbáljátok ki ezt:

2 ek búzakorpa

3 ek Norbi liszt

pici sütőpor

némi fűszer ízlés szerint (én fokhagymát teszek bele)

1-2 csepp édesítőszer

1 tojás

3 ek natúr joghurt

1-2 ek tej

Egy lapostányért bevizezek, lecsepegtetem róla a vizet. Ezt a masszát elkenegetem a tányéron, és 800 wattra beteszem a mikróba 10-12 percre. Elvágom 4 felé, és mehet rá a felvágott zöldség :)

Teljesen nem saját recept, fejlesztgettem. Inkább olyan lepény féle, de nagyon egyszerű. Reggel eszem. Nagyon finommmmm...

15. titta (válaszként erre: 13. - 57abc43d5b)
2009. szept. 25. 12:19

9 hónap, tyűű, ez ám a kitartás! Megosztanád velünk a paramétereid és az eredményeket? Ha hiszitek, ha nem, mások sikerei engem pl rettentően tudnak motiválni...

Minden tippet, segítséget várunk :)

14. Fenife
2009. szept. 25. 12:02
Én eddig sosem fogyiztam, mindíg is csinosnak éreztem megem még a szülések után is. Nem tudom mi történhetett... Talán a nagy hajtás... 10 kg jött rám csak most nyáron.. :-(
2009. szept. 25. 12:00

Sziasztok.

Csatlakozhatok még?:)

Én már sok mindent kipróbáltam.A 90 napostól kezdve a gyógyszerig,de eddig a Norbi vált be.Már 9 hónapja fogyizok.Ha ez nem akadály szivesen megosztanám veletek a tapasztalataimat és tőletek is örömmel vennék minden ötletet és segítséget.:)

12. Christine1979 (válaszként erre: 10. - Titta)
2009. szept. 25. 11:55

Hát az biztos, hogy kemény. Úgy fáj a combom a tornák után..hajjaj :D :D

De a többi között én ennek látom a hatását...


Áh, a futást nem bírnám (sz.ritmus-zavarom miatt), de a gyenge kocogás mégis átmozgatna mindent... Bár, ez még odébb van. :)


Nekem a párom meg annyira szerencsés, hogy ehet, amit akar, nem hízik. Vékony és magas... :( :)))))) a kis mocsok :))))))

11. Fenife
2009. szept. 25. 11:53

Sziasztok!


Én is csatlakoznék, ha lehet még. Sajna most van az az időszak, hogy erőteljes hízásban vagyok és félek, hogy nem tudom megállítani.


Mit gondolsz Tita, hogy tudnánk így távolból segíteni egymásnak?

10. titta (válaszként erre: 8. - Christine1979)
2009. szept. 25. 11:52
Tyűűű... Rubint Réka dvd-i állítólag nagyon kemények, kitartást kívánok hozzá nagyon ügyes vagy! Bizony az utolsó 7-8 kg már nagyon nagyon nehezen indul el, ezt hallottam sok helyen. A futás az tényleg hatásos, párom is fut, példakép is rendesen a szememben :) Ahhoz már igazi erőnlét és edzettség kell... izületekre vigyázni :)
9. titta (válaszként erre: 5. - Pink sunrise)
2009. szept. 25. 11:48

Szia!

Bizony ez tényleg nagy feladat, de nálunk elég jól megy :) Mivel majdnem minden nap főzök, sok sok dolgot másként kell csinálni, de a sikerek hatására nagyon hamar hozzászoktam...

Gondolok itt a kizárólagos olívaolaj használatra, abból is a lehető legkevesebbet, a főzelékek sűrítésére (én zabkorpával csinálom - imádjuk a főzelékeket)... stb.

Ha vannak jó ötletek várom őket :) tanulási fázisban vagyok :)

8. Christine1979 (válaszként erre: 7. - Titta)
2009. szept. 25. 11:47

Elvileg tíz kg-ot kellene leadnom, mert 165cm-hez 65kg vagyok. Nekem a cél 6-8kg leadása...bár, ha csak centikben megy le, nekem az is jó :) meg az állóképességem növelése is...


Rubint Rékára szoktam tornázni naponta (igaz, most pár nap kimaradt),- az nekem elég jó, mert alakformál. És szeretnék majd elkezdeni kocogni is. :)

7. titta (válaszként erre: 4. - Christine1979)
2009. szept. 25. 11:45

Neked is köszönöm! Nagyon örülök neki :)

Azt szeretném megkérdezni, hogy mennyi súlyfelesleged van? És hogy az étkezés mellett Te mozogsz-e valamit?

A centik csökkenése nagyon jóóó, jöhetnek az új ruhák :D

6. titta (válaszként erre: 3. - Pocok:))
2009. szept. 25. 11:43

Köszönöm ;)

Ha kérdésed van, kérdezz bátran, annyira szívesen válaszolunk :)

2009. szept. 25. 11:39
En is csatlakozok ha lehet:)En nem is fogyozni akarok,csak kialakitani az egeszseges eletmodot(gondolok itt arra hogy ne este 10 kor jusson eszembe a Milka csoki utan keresgelni a szekrenyben:P)En is jonak tartom az Update modszert,ez olyan hogy van logikaja,es nincs hogy ne valjon be:)
2009. szept. 25. 11:39

Szija,



én is a kódok alapján próbálok enni. :)

Én két hónapja kezdtem bele, de nekem még kg-ban nem, de centiben már van változás. :)

Amit eddig elértél, nagyon szép eredmény. Csak így tovább!!! :)

3. Pocok:) (válaszként erre: 1. - Titta)
2009. szept. 25. 11:34
Nagyon széééép kislányod van:)))
2009. szept. 25. 11:33
Hurrrá én most hagytam abba a 90 naposat és norbizni akarok tovább:)))
2009. szept. 25. 11:32

Sziasztok!


Várok szeretettel mindenkit! Norbi nagy rajongója vagyok... nem véletlenül... a módszere 100%-ban működik.

Segítsük egymást tanácsokkal, erősítsük a kitartást és az akaratot, mozogjunk sokat!

Szeptember elején 104 kg mutatott a mérleg, nagyon elkeseredtem, de egyben erőt is adott a kezdéshez, azonnal nekiláttam... Ma szeptember 25-e van és a mérleg 97,9 kg-on áll. Boldog vagyok, és egy hónap elteltével boldogan folytatom. Csináljuk együtt!

(11 hónapos kislányommal töltöm a mindennapjaim, délután apukát várjuk haza, és egyre szebb leszek :)... ezek a boldog napok... sajnos nem mindig megy minden könnyen, ezeken a napokon segítsünk egymásnak)

Szép napot kívánok mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook