Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem akarok tovább élni ! fórum

Nem akarok tovább élni ! (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2009. márc. 28. 12:22
kingi,te most eszeveszettül felidegesítettél!!Mi a fenének írsz ide??Egy építő jellegő hsz-ed nem volt,csak vagdalkozol,erre semmi szükség!!Itt mi egymásnak,főleg Krisztinek segítünk,nem magunkat ajnározzuk,hogy mekkora királyok vagyunk.Kímélj meg minket a továbbiakban,nagyon kérlek.Köszönöm!!
184. csutkababa (válaszként erre: 183. - Kingi7)
2009. márc. 28. 12:14
most megnyugodtam
183. kingi7 (válaszként erre: 182. - Csutkababa)
2009. márc. 28. 12:13
Szerintem, bocsi, de te kezdted a gizdulás :DDDD fú, hogy mennyi mindent csináltál! Hajrá!:) Én lereagáltam, bocsi, de a fehérházat nem én építettem :DDD
182. csutkababa (válaszként erre: 178. - Kingi7)
2009. márc. 28. 12:11

bla bla bla...

nezd draga, engem se, meg mast se itt ebben a forumban nem erdekel,meg ha a FEHERHAZAT is te epitetted.

es ha nem vetted volna eszre,Krszti is fellalt )


en es sokan itt a forumban, boldogga tettuk...

pedig nem oldottuk meg a gondjait.

es lass csodat, megis segitettunk neki...

en nem is modnatm ilyet, hogy te bunko voltal,te magad hoztad fel ezt a bamulatos hasonlatot :DD


legyen szep napod,es sok sikert kivanok neked is

181. kingi7 (válaszként erre: 180. - Kriszti40)
2009. márc. 28. 12:10

Én nem ezt mondtam...miért forgatod ki a szavaimat?

Én sem tanultam pszichológiát.... én is puffi vagyok :) nekem is voltak mélypontaim... de befejeztem tényleg, csak más jellegű az életfelfogásom, mint nektek, ennyi, pont ezért különbözünk... :) Mit kéne mondanom tényleg, te mit szeretnél hallani? Milyen volt az életed ezelőtt mondjuk 5 éve? vagy 2 éve? Voltak benne szép dolgok? akkor lehetnek is nem? :)

180. Kriszti40 (válaszként erre: 178. - Kingi7)
2009. márc. 28. 12:06

Most már hagyd abba légyszives. Ez a hangnem itt nem dívik. Én ugyan nem tanultam pszichológiát, de etikát, megértést, becsületet, stb. igen.

Gyáva, önző, szar alak vagyok, most jó?????!!!!

179. kingi7 (válaszként erre: 175. - Kriszti40)
2009. márc. 28. 12:05

Drága én nem übereltem, csak amikor valaki azt mondja, hogy fogalmam sincs...

Én nem a gondjaidat bántottam, hanem a gyengeségedet kell felemelni, és felállni, most sok embernek amúgy is szar,

Nem értem, akkor ellentmondásos vagy, szemébe nézel a gyerekednek, miközben nem akarsz élni?

Ha bántásnak veszed, akkor sajnálom, szerintem sokan lennének így is a helyedbe....

és próbálj meg a sorok között olvasni, nem csk az atyala patyalával, jaj szegény, megértelek, lehet segíteni, hanem életet kell beléd lehelni, IGENIS TESSÉK FELÁLLNI!!!

178. kingi7 (válaszként erre: 174. - Csutkababa)
2009. márc. 28. 12:01

Neked is az utolsó sorod ért valamit, én nem balhézni jöttem, hanem azért mert egy fórum és nem példabeszéd...


Pénzbe ne follyunk bele, mert én most is a párommal vagy 4 dolgot csinálok, azért, mert valamelyikből biztos jön valami.


Én azért nem fogom elásni magam, mert szívendöftelek, nem érdekel, mindenki saját sorsának a kovácsa, ha neked így jó legyen én mosolyogva továbbálok és teszem a dolgomat, ti meg sajnálkozzatok és sopánkodjatok és megy megyek a dolgomra, mert csak úgy halad előre az ember.

Ha tanultál pszichológiát, akkor meg végképp nem értelek, mert ha nem hiányoztál az órákról akkor tudnod kéne miről beszélek,lehet talán nem esett jól, hogy én is építkeztem? Azt hitted, hogy egy mezei hölgy vagyok, akinek fogalma sincs a dolgokról, lehet, hogy szerinted nincs, de a kettőnk között a különbség, hogy én igyekszem jól érezni a bőrőmben magam, te meg meg se próbálod

Tudod úgy gondolom, hogy előbb nem voltam bunkó, de te neked a védekezésed a támadás volt, legyen... én innét befejeztem, bár ez valóban egy fórum...


Ha Kriszti nem fogja akarni megoldani a gondjait, se te se a többiek nem fogjátok, akár tótágast is állhattok, egyedül az ő döntése, hogy feláll és nem sajnáltatja tovább magát és megmutatja a világnak, hogy van vér a pucájában. :) mert az emberi akarat csodákra képes :)

Igen sok pozitív és sok állnokok is...és vannak őszínték, mégha fáj is :)

puszka mindenkinek, legyetek jók!

:) Szép napot!

177. csutkababa (válaszként erre: 176. - Kriszti40)
2009. márc. 28. 12:01

Draga Kriszti, tudom, hogy te is jo anya is vagy,es jo ember is, gondjaid lettek,mind oly sokunknak, nem is akarmiylen gondjaid...

ne koszond, dragam, en ilyen vagyok,egyenes, nyilt,es meg pszichologiat is tanultam :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

176. Kriszti40 (válaszként erre: 174. - Csutkababa)
2009. márc. 28. 11:54

köszönöm Csutkababa!

Veled is jó lenne taliznom, engem boldoggá tenne.

Kriszti

175. Kriszti40 (válaszként erre: 173. - Kingi7)
2009. márc. 28. 11:52

Kedves Kingi !


bárhol és bármikor BÁRKI SZEMÉBE tudok nézni, legfőképp a gyerekeimébe!!!!!!!!!!!

Nem kéne egymást überelni a problémák terén, de Rád bízom.

Kriszti

174. csutkababa (válaszként erre: 173. - Kingi7)
2009. márc. 28. 11:51

ebben a hosszu peldabeszedben,az utolso mondatod er amit er.

hiaba allitod te magadrol ilyen pozitiv vagy meg olyan pozitiv,ha nincs penzed, csak szamlak meg adossagod, akkor nem tudsz hozza jopofat vagni,se te se en se mas.szerintem...

mi is tudjuk mind ezt amit te leirsz,es Kriszti is tudja.csak Kriszti most megprobalt valamit,mert erre mindenki odafigyelt,es probalta vigasztalni,es amint latod sikerult, mert sok joszivu ember van,nem csak olyanok mint te, aki csupa pozitiv, megis csak ugy pattognak a monitoromrol a nyilak, mikozben olvasom soraidat...

tanultam pszichologiat, sot jogot,es sok mas egyebet is.

de ez itt nem egy iskolai es muveltsegi talalkozo:)

Kriszti meg a te velemenyed nelkul is talpra fog allni,es se az en beirasom se a masoke nem tudja megoldani a gondjait, de legalabb erzi az az asszony, hogy vele vagyunk, meg ha csak virtualisan is,de erot meritett megis belolunk.

ennyi,

es orulok,hogy reagaltal az irasomra,hisz ez 1 forum, ahol beszelgetes folyik.

neha ilyen ,neha olyan.

173. kingi7 (válaszként erre: 172. - Csutkababa)
2009. márc. 28. 11:11

Ezt ugye nem gondolod komolyan :DDD van a hátam mögött egy tetőtér, 2 házfelújjítás, és 2 ház építése... és nem jókedvemből, hanem így alakult az élet, és én is vért izzadtam ... a házzasságom nem úgy alakult közösen építettünk, majd elváltam és épatettem egy másikat, nem azért mert kurva jól ment és nem kaptam senkitől sem segítséget, nem szégyelem van hitel a házon... és képzeld,sokszor a szakik helyett nekem kellett gondolkodni is, mert nem volt férfi a háznál, anyagot szereztem be, cserepet pakoltam, nekem ezt ne mond ... nem a sorom megy jól, hanem a felfogásom pozitív, ennyi, sírja, hogy jaj de szar, jaj istenem mi lesz???? Buktam rengeteget, sok-sok milliót és felálltam, mert muszáj volt tovább menni...Ja igen, nekem is volt 2 gerincsérvem...lehet licitálni, mindenkinek van gondja..még tudnék én is sorolni, pl a pikkelysömör kellemetlenségeiről stb, de nem ez a lényeg, hanem egy életem van és úgy éljem,hogy ÉLET legyen, ha valaki tudja mi a szar az meg tudja az életet becsülni...

nem csesztem le, ez nem lecseszés, csak rázza fel magát és ne hagyja el!!!


Miért van az, hogy lépten nyomon csak siránkozó embereket látni az utcán? Bárkit megkérdezel, jaj, itt fáj, jaj nagy baj van...az emberek miért elégedetlenek? Mit szóljon akinek se keze, se lába? És mégis boldogabb, akinek "mindene" megvan az meg nem...


Én nem támadlak, nem is akarlak... csak szerintem amit Kriszti gondol az nagyon is önzöség. És nem őt sajnálom, hanem a gyerekeit és a férjét, akik biztos imádják és nagyszerű emberek és ezt kapják, akinek össze kellene fogni őket, tudod az ilyen gondolkodásmód miatt mennek tönkre a családok...

Amikor este fürdeti a kislányát vagy mesét olvas, hogy tud a szemébe nézni,

"bocsi kislányom, szeretlek, de öngyi leszek?"

Aki ilyen luxust megenged magának, az nagyon ráér...más csak vágyik, hogy legyen ennyi szerető ember körülötte...ez az én véleményem, de az a baj, hogy ti nem láttok a sorok mögé, csak a piszkálást, bántást stb látjátok. mert egyszerűbb az emberenek sajnáltatnia magát...

Ha valaki tanult pszichológiát, akkor tudja, hogy minnél jobban hagyja magán elhatalmasodni és minnél jobban belemerül a "gondokba" annál jobban lejjebb kerül...


Krisztina drága, hangsúlyozom, nem bántani akarlak, de hidd el mindíg van lejjebb... becsüld meg a családod és vigyázz rájuk, felelősséget vállaltáál gyermekeidért, szeresd őket, hidd el többszörösen megtérül, ha jót vonzol, jó jön :)))

2009. márc. 28. 10:43

kingi kingi, te ne haragudj,de szerintem te meg nem voltal igazi problemak ele allitva.

az epitkezes stb....

nem neked kellett megoldani az anyagi+a szervezes reszet, mert te meg gyerek voltal,.

ha neked jol megy sorod, mi orulunk neki, de hidd el nem mindenkinek "amerika"...

es attol hogy te lecseszed Krisztit,neki nem segitesz semmit...

neki meg erre foleg nincs szuksege, kapott az elettol mostanaban eleget,

en se panaszkodom, nekem is van 1001 problemam, bajom,

gerincservem is van, 2 gyerekem,elvaltam ,

elhiszed, hoyg nekem se konnyu??

meg se nem peldalozok Krisztninek, hoyg en mit es hogyan oldok meg, mert ezzel nem megy semmire Kriszti.ha a fejehez vagunk ezt meg azt...

tamadhatsz engem is most mar :D

171. zstimi (válaszként erre: 170. - Kingi7)
2009. márc. 28. 09:41
Persze, tudjuk, hogy valahol igaz, amit mondasz, hidd el, mindannyian tisztában vagyunk vele. De a lányok talpraállítani, bíztatni, kicsit vígasztalni próbálják Krisztit..És valóban, ha valaki ilyen helyzetben és ilyen állapotban van, inkább az együttérzés és vigasz nyújtás segít neki, mint a negatív kritika.
170. kingi7
2009. márc. 28. 08:50

Itt nem bántásról, hanem a józan észről írtam! Mindenkinek megvan a maga keresztje, a saját gondjam azért vagyunk emberek, hogy megoldjuk és itt nem a piszkálásról, belerugásról beszélek, hanem a csöppségnek anya kell és mindenki volt szar helyzetbe...

Feltetted a kérdést magadnak, hogy mi lesz a többiekkel, ha te nem leszel? vannak gyerekeid, sokaknak álom marad, van egy szerető férjed...azt hiszed az anyagiakkal mindent meg tudsz oldani?

Pont most kellesz a családodnak, a nő azért van, hogy összefogja őket!

Nem piszkálásról van szó...csak gondolkozz átmeneti hullámvölgy 1-2 hónap vagy fél év múlva röhögni fogsz magadon...


Ha meg nekem más a véleményem, mert optimista vagyok, bocsássatok meg én máshogy látom...engem is ért jó pár szar, veszteség...de basszus, föl kell állni!!!! Ha fölállsz, megvan a gyümölcse, minnél töbször fölállsz, annál édesebb :))))


Bared: én nem a gondja felett ítélkezem, hanem, hogy eldobná a gyermekeit és a férjét, ez két külön dolog. Lehet, hogy kevésbbé hiszel a mesékben, de elmondhatom, hogy igen én valóban nagyon boldog vagyok, ha ér egy kudarc, gyorsan megpróbálom megoldani, ha nem megy nem rágódom...minek? hogy idegesebb és depis legyek?

Vagy annyira hihetetlen, hogy van valaki aki tele van pozitív gondolkodással és nem a keserűség sugárzik belőle???

169. Kriszti40 (válaszként erre: 167. - Zstimi)
2009. márc. 28. 08:41

Szia Timi !


Nagyon szépen köszönöm Neked, s Mindenkinek !!!!!

168. Kriszti40 (válaszként erre: 166. - 6ee0ffb012)
2009. márc. 28. 08:40
Tudom, s várom:)
167. zstimi (válaszként erre: 165. - Kriszti40)
2009. márc. 28. 08:32

Szia Kriszti!

Sajnos amire én gondoltam, teljesen más terület. De ígérem, kutakodom az ismerőseim között és értesíteni foglak, ha tudok valami lehetőséget.Szép napot neked!

2009. márc. 28. 08:19

Szia Kriszti,sziasztok lányok! :))


Örülök,hogy ma megy anyud,reméljük nevettek egy jót és picit elfeletődnek a gondok. :))


Puszillak és holnap,tudod... :)))

165. Kriszti40 (válaszként erre: 162. - Zstimi)
2009. márc. 28. 07:46

Szia Timi !


A férjem szakmája/ az egyik / hálózati villanyszerelő. Nem belső, ez fontos.De nem válogat a munkák között, bármit szivesen elvállal.Sosem gondoltam volna, hogy még alkalmi munkát sem fog találni, pedig így van:(

Köszönök Mindenkinek mindent, nagyon jó itt lenni, ilyen emberek között. Anyukám ma jön hozzánk, mikor majd hazamegyek a munkából, és gondolom megpróbál segíteni. Jó lenne)

164. Kriszti40 (válaszként erre: 152. - Kingi7)
2009. márc. 28. 07:41

Kedves Kingi!

Önző vagyok? Szégyelljem magam? Gyenge vagyok? Vállalom mindegyiket. Mindekinek a maga baja a legnagyobb, s a maga hibájából tanul. De kérlek, ha csak bántani tudsz, ne tedd!

Köszönöm

163. bared (válaszként erre: 162. - Zstimi)
2009. márc. 27. 20:48
aranyos vagy, szerintem jelentkezni fog priviben, ha erről van szó! nagyon aranyos vagy, hogy így próbálsz segíteni, minden tiszteletem a tied!
162. zstimi (válaszként erre: 161. - Bared)
2009. márc. 27. 20:35
Értem. Azért kérdeztem, mert építőiparban esetleg tudnék céget ajánlani. De ez már lehet, hogy privis téma. Ha Kriszti esetleg olvassa ezt a hozzászólást,majd eldönti, hogy érdekli-e. Tolakodni sem szeretnék...
161. bared (válaszként erre: 159. - Zstimi)
2009. márc. 27. 20:30
ilyen konkrétumokat nem tudok sajnos, talán bmkriszti, de hátha leír mindet részletesen ide kriszti is, és adódnak lehetőségeik...
160. bared (válaszként erre: 158. - Zstimi)
2009. márc. 27. 20:28
már az is segítség , ha itt vagy, és néha írsz egy két jó szót, arról nem is beszélve, hogy több szem többet lát!))) /Közben írtam egy másik kiírt témádra a prospánra, nekem nagyon bevélt, nyugodt szívvel ajánlom!!/ Az élet valóban nem kímél egyikönket sem, ellenben azt gondolom a net nagyon jó ilyenkor, hogy van! Így sokan, akik hasonszőrű gondolkodásúak vagyunk összehoz az élet, és néha sokkal szorosabbak ezek a kapcsolatok, mint a napi életünkben... ((
159. zstimi
2009. márc. 27. 20:27
Mi is a férj szakmája? Az publikus, hogy Pestnek melyik részén élnek?
158. zstimi (válaszként erre: 157. - Bared)
2009. márc. 27. 20:24
Ennek semmi akadálya! Nem tudom, miben tudnék segíteni, de ha bármit tehetek, nagyon szívesen.Az élet senkit nem kímél...
157. bared (válaszként erre: 156. - Zstimi)
2009. márc. 27. 20:13
nagyon szépen köszönjük, és nem bánnánk, ha te is köztünk maradnál!))) tudod...a sok jó ember, kis helyen is...esete........:))
156. zstimi
2009. márc. 27. 20:08

Sziasztok!

Én csak most cseppentem bele ebbe a topicba, vele együtt Kriszti problémájába is. De el kell mondanom, én ilyen topicot a hoxán még nem láttam! Elolvastam az elejétől a legutolsó hozzászólásig,végigkönnyeztem az egészet. Kriszti40! Amit ezek a lányok ismeretlenül is megtettek (és talán még tesznek is)érted, az kimondhatatlan nagy erőt kell, hogy adjon neked!Tarts ki, fel a fejjel, kívánom, hogy légy nagyon erős! A családodnak szüksége van Rád!!! Lányok!Ti pedig egyszerűen fantasztikusak vagytok! Minden jót mindenkinek!

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook