Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem akarok tovább élni ! fórum

Nem akarok tovább élni ! (beszélgetős fórum)

65. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 62. - Szilvia....)
2009. márc. 26. 09:50
Ezt nem kellett volna!!!!!! Inkább építő jellegű hsz-re van szükség!
2009. márc. 26. 09:49
Bántani semmiképp sem kell! A bátorítás mindennél többet ér egy ilyen helyzetben!Kérlek mellőzzétek a temetés és hasonló hsz-eket!
63. Ada12
2009. márc. 26. 09:47

Ne csináljátok már. Azért maradjon mert nem fogják tudni eltemetni? Inkább ne írjatok semmit....

Soka lehordjátok, pedig nem biztos, h az a megoldás. Valakinek ez még egy negatívum a sok mellé...

Erről írtam az elején, kapsz hideget, meleget egyaránt.

62. Szilvia.... (válaszként erre: 49. - Kriszti40)
2009. márc. 26. 09:44

Szia!


Ne légy bolond!!!


Önző vagy?......... hmmmmm.........

Arra gondoltál már, hogy miből temetnek el, ha meghalsz? Én még csak 25 éves leszek, de kb 3x húzhattam volna fel magam az első fára. Az elmúlt 2006,2007,2008 -as évem volt eddig a legszörnyűbb. A csapások egymást követték, végül egy halálesettel zárult. Mindenkinek vannak, voltak, lesznek anyagi és egyéb problémái. -ami miatt csak úgy el lehetne dobni az életünk. De egyszer fenn, egyszer lenn. Most te lent vagy, egy kis idő után már fent.

Gondold át! Ha más nem tart vissza, legalább az tartson, hogy MIBŐL fognak eltemetni?

2009. márc. 26. 09:42
Sokunknak vannak problémái,a legtöbb persze a pénz hiánya miatt.De gondoljunk csak bele,akinek mindíg van elég pénze az boldog??Nagyon sok ilyen család ment tönkre.Nem szabad feladni!
2009. márc. 26. 09:41
Az élet egy hullámvasút,egyszer fent,egyszer lent.A fenti létet mindenki természetesnek veszi,de a lenti létnél már világvége hangulat van.Pedig az élet így tanít,hogy akadályokat gördít elénk,amiket MEG KELL OLDANI,HOGY ERŐSÖDJÜNK!!!
59. klenca (válaszként erre: 1. - Kriszti40)
2009. márc. 26. 09:41

Kedves Kriszti!


Van 3000 Ft-ot 10-ig:

Először is nézz körbe a kamrádban, hogy milyen ételeket tudnál készíteni a meglévő dolgokból:

Főzelékek, tojásosnokedli, stb. Gondolom, most pár napig húsra nem fog telleni. De azt túl lehet élni.

Csekkek: Ha általában rendszeresen fizeted a csekkjeidet, akkor van 1-2 szolgáltató, akik türelmesek, s majd a következőkben rendezed.

Nekem a pár sorodból úgy tűnik, hogy megoldást keresel.

Ráadásul az öngyilkossági kísérletek nagy százaléka nem sikerül. Ma Magyarországon egy olcsó temetés 250 000Ft-ba kerül. Nincs rá hitel, azt gondolják, ennyi mindenkinek a mellényzsebében van. ( Jeltelen sírba helyezés a polgármesteri hivatal által 50 000Ft.)


Tudsz valakivel beszélgetni erről?

Gondolom, ki vagy borulva, a pszichiátriára nem kell beutaló, elég a TAJ kártya és a személyi.

Feküdj be valamelyik kórházba pár napra, pihend ki magadat, aztán kapj új lendületet!


Szép napot!

58. 3b41f6053f (válaszként erre: 57. - 3b41f6053f)
2009. márc. 26. 09:39

DE LESZ MÉG JOBB IS!!!


LEGALÁBB IS REMÉLEM!!

57. 3b41f6053f (válaszként erre: 49. - Kriszti40)
2009. márc. 26. 09:38

Sírd ki magad,és mosolyogj!!!


Szerintem is menj orvoshoz,és szedjél gyógyszert,menj ki a friss levegőre,remélhetőleg hamarosan jön a tavasz.


Mindenkinek vannak jobb és szarabb időszakai,nálunk is most a szarabb van soron.


Folyamatosan nő a hitelünk törlesztőrészlete(lakás+autóhitel)+ még az Apeh is megbüntetett minket és neki is fizetünk havi 24000 ft-ot.Jajj,de jó!!!


Az 1 hónapos lányom alvás helyett egész éjjel ordíto

56. L.Niki18 (válaszként erre: 43. - Csutkababa)
2009. márc. 26. 09:36
Jól van, de akkor sem szabad elvenni saját magunktól az életet! Fel kell állni! Ha nem megy egyedül, akkor segítséggel.
55. reni79
2009. márc. 26. 09:33
e pillanatban én is igy vagyok ezzel.
2009. márc. 26. 09:27

menj orvoshoz...

nekem nincs családom, és küzdök, de ilyen messzire nem mennék el. de csak mert én is önző vagyok. mért adnám meg bárkinek azt az örömöt, hogy elmegyek?????

2009. márc. 26. 09:25
Sírd ki magad,utána tessék szépen megmosni az arcodat,és mosolyogj(ez tudom nehéz).Sétálj kicsi lányoddal egyet,beszélgess vele sokat.Tudom 2,5 évesen még nem fogja fel annyira a körülötte zajló dolgokat.
2009. márc. 26. 09:24
Én már ajánlottam,hogy segítek!Továbbra is tartom,hogy segítséget ajánlok,bármilyen formában!!!
51. Krisztina3 (válaszként erre: 49. - Kriszti40)
2009. márc. 26. 09:22
Ha sírsz az jó mert érzed milyen sokan veled vagyunk és szurkolunk neked!!!!!!!!!!!NE ADD FEL!!!!!!!!!!!!!
2009. márc. 26. 09:21
Csajok aki tud segítsen Krisztinek,én elbőgtem magam,az olvasás közben.Hogy juthat el odáig egy anya,hogy egy 2,5 éves édes kicsi lányt elhagyon?A többiekről nem is beszélve.Én külföldön élek,30 éves fejjel sokat megértem,nagyon szívesen segítenék,de nem vagyok ott,nem tudok segíten i.Segítségre van szüksége Krisztinek!!
2009. márc. 26. 09:21
Nem tűntem el, csak olvasom amiket írtok, s megállíthatalanul sírok......
2009. márc. 26. 09:20
A polgmesteri hivataloktól is lehet ilyen esetekben rendkívüli egyszeri segélyt kérni.Próbáld meg,mindig vannak kiskapuk stb.Sose adda fel,mert a szerető családod is veled halna.
2009. márc. 26. 09:19

Az élet egy kincs, feladni nem szabad. A gyerekeink pedig a legnagyobb ajándék, mait az élettol kaphattunk. Ne add fel, gondolj a kislányodra. Az a kis teremtés nem tehet semmirol, és hidd el, az életét tonkre tennéd.

Sajnos az élet próbára tesz minket, de egyben erosebbé is. Most azt gondolod, hogy mit akarok én itt ilyen fiatalon, de hidd el, a poklot én is megjártam.

Gondolok majd rád, és bízom benne, hogy sikerul az életet a szebb oldalárol is meglelned!!!

46. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 45. - Bared)
2009. márc. 26. 09:16
Mi pesten és a topikindító is,így könnyebben tudnék segíteni,ha kérné!Bármikor és bármiben!
45. bared (válaszként erre: 31. - 6ee0ffb012)
2009. márc. 26. 09:13
csatlakozom... vannak lehetőségek segítséget kérni...hol éltek???
2009. márc. 26. 09:13

Sokan megszidtak, sőt felháborodtak, pedig tudhatnák, hogy ezzel nem segítenek!

Csak a szeretet adhat erőt. Tarts ki. Azokra gondolj, akik szeretnek, jóval többen vannak, mint hiszed. Elsősorban a családod, de mások is. Tényleg összetörnéd a szívüket?

És akiket te szeretsz... Gondolj rájuk, itthagynád őket?

Most rögtön keresd meg ezeket az embereket, és sírj egyet a vállukon, kérd meg őket, hogy öleljenek meg. Ez nem fogja megoldani a gondokat, tényleg nem. De a szeretetük erőt ad tovább küzdeni.

És ez nem üres duma. Fél életemen át -többek között ma éjszaka is- játszottam az öngyilkosság gondolatával. Legtöbbször az tartott vissza, hogy arra a pár emberre gondoltam, akik szeretnek engem. Ha szeretik az embert, az felelősség. Még ha én magam fel is adnám, nem tudnék ilyen fájdalmat okozni nekik.

Minden ember életében, környezetében van legalább 1 ember, akiért érdemes élnie.

43. csutkababa (válaszként erre: 41. - L.Niki18)
2009. márc. 26. 09:12

hat nem eppen...

olvasd el a naplomban a beirasokat, ...a padlot fogom en is joideje...

en i skeszen vagyok total idegileg is, meg mindenhogy...

42. vbmaya1 (válaszként erre: 1. - Kriszti40)
2009. márc. 26. 09:12
Ugyan már , fel kell állnod és tovább menni én is mi is "sz " helyzetben vagyunk három gyerekem van a legkisebb most lesz 1 éves pénzük nekünk is annyi van mint neked a házunkat bármikor elvihetik, mégse adom fel, saját magad ki kell hogy huzd ebből a mély gödörből, hidd el van egy kis ág amibe mindig meglehet kapaszkodni és ne félj attól hogy az az ág nem fog téged elbirni. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a legapróbb örömet, szépet is észre kell venni az életbe, mindig van remény és kiut a nehéz dolgok teszik erőssé az embert hidd el én tudom, néz a kislányod szemébe és meglátod benne a reményt és tényleg ne légy önző hisz tartozol a családodnak ennivel. Mit szolnál hozzá ha a párod is ilyen kiutat keresne? Nem elmenni kell hanem küzdeni, légy erős..............
41. L.Niki18 (válaszként erre: 34. - Csutkababa)
2009. márc. 26. 09:12
Szia Tünde! Remélem jól vagy!
2009. márc. 26. 09:11
Voltam kórházban anno 6 hétig depresszióval....Szóval ismerem a másik oldalt.Keress meg priviben,telefonon,bárhogy,nagyon szeretnék segíteni!!!!
39. csutkababa (válaszként erre: 38. - Mimmo33)
2009. márc. 26. 09:11

hat ezzel nem, igaza van, nem azert kiallt segitsegert, mert nincs eleg baja, hogy meg hianyzik neki egy ket letolas itt a forumon...

szerintem se kene azt bantani,akinek mar igy is elege van...

38. mimmo33 (válaszként erre: 17. - Kriszti40)
2009. márc. 26. 09:10

Aki ennyi megptóbáltatás után is talpra tudott állni, annak most is sikerülni fog!

Próbálj segítséget kérni olyanoktól akikben megbízol, akik meghallgatnak!

Kívánom, hogy sikerüljön rendbe tenni a lelked!


(Nem értem, sokan miért rugnak bele mégegyett egy elkeseredett emberbe.Gyáva, meg önző?!...Ezzel nem segítetek neki!)

37. csutkababa (válaszként erre: 35. - Minerva223)
2009. márc. 26. 09:10

igen ,ebbol aztan lehet erot meriteni...

szegyelhetnenk magunkat, eros ,majdnem egeszsegesek,es igy el hagyni magunkat...

es neki akkro mit kene tennie....

es megis folall..

jo,hogy ezt belinkelted

2009. márc. 26. 09:08
Ez csak menekvés!Minden embernek vannak gondjai,anyagi is.Egy dolog igazán fontos:A CSALÁD!!Te egy ilyen tettel elmenekülsz a problémák elől,megoldás mindenre van.Viszont a családod téged nem tud pótolni!!!!!!Menj azonnal orvoshoz,mert ők tudnak segíteni,feküdj kórházba és mikor jobban leszel,olvasd el ezt a fórumot és gondolj arra mennyi ember akart neked segíteni!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook