Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szexuális zaklatás a családban: hogy lehet így tovább élni? fórum

Szexuális zaklatás a családban: hogy lehet így tovább élni? (beszélgetős fórum)


1 2
47. Icuska538 (válaszként erre: 44. - Apeeng)
nov. 25. 14:16
De hát őt verték meg nem? Aki vert az van csücsülőben. Vagy mem értem?
46. *gumibogyó* (válaszként erre: 7. - Vigyefene)
nov. 25. 12:18
Ugy bizony,ott a pont Vigyefenénél.
45. globus (válaszként erre: 44. - Apeeng)
nov. 25. 11:56
Mármint kinek?
44. apeeng
nov. 25. 11:54

mint már egyszer írtam valaahol, hogy a zárkózott, sosem nevető kolleganőmről kiderült, hogy a férje börtönben ül...

...hogy miért? A nő elmondta a férjének, hogy az apja "rájárt"...az pedig ettől úgy begurult, hogy péppé verte az apósát, aki azóta csak egy élő halott...sosem gyógyul meg, még az ágyból sem tud felkelni.(idegenek gondozzák államköltségen)


...a bíróság három évet adott..na kinek? Hát persze hogy annak, aki a lányát "használta"...

nov. 25. 11:09

Kedves FI!


Hogy vagytok? Történt valamilyen előrelépés?

42. csikil4ny (válaszként erre: 41. - Lolita2112)
nov. 11. 16:47
Bünteti, de mégsem állítja meg...
nov. 11. 06:47
nalunk ahol en elek ezt a torveny bunteti.
40. Gretaa (válaszként erre: 39. - Csikil4ny)
nov. 10. 07:17

Nem is mentség rá!Tény ,hogy az ilyen nem normális...

Ezek a mai törvények már nem szigorúak.

39. csikil4ny (válaszként erre: 38. - Gretaa)
nov. 10. 05:34
Nem lehet a betegség szó mögé bújni. Ha más nem is, a törvény meg kellene állítsa...
38. Gretaa (válaszként erre: 37. - Csikil4ny)
nov. 9. 22:07
Ez tényleg egy betegség,de ártó betegség!
37. csikil4ny (válaszként erre: 36. - Gretaa)
nov. 9. 22:04
Igen. Ez a pasi is bárkit megkaphatott volna, de neki fiatal lányok kellettek. 😖🤢
36. Gretaa
nov. 9. 21:22
Egyébként sajnos a legtöbb molesztálóról elsőbenyomásra nem gondolnánk,hogy az.A látszat nagyon tud csalni..
35. csikil4ny (válaszként erre: 34. - Tumbo2)
nov. 9. 19:14
Szomorú! Egy ismerős tanárról derült ki molesztálás. Több lány jelezte. Csalódott és dühös vagyok. Egyrészt azért, mert felfele buktatták, másrészt pedig jó szakembernek tartottam, de ez elfogadhatatlan, megbocsájthatatlan. S még én gondolkodom azon, hogy ha találkozunk miként tekintsek rá. Börtönben lenne a helye...
34. tumbo2 (válaszként erre: 32. - Csikil4ny)
nov. 9. 13:43
nálunk a gyárban a könyvtáros volt,minden kislányt felküldött a könyvért,aztán simogatta őket.de kiborult a bili,mikor egy kislányt megerőszakolt.senki sem mert szólni,mert milyen rendes ember,szép felesége,két gyereke van.már nem tudom,hány évet kapott.
nov. 9. 13:00
Szia fórumindító! Hogy vagytok? Kicsit nyugisabb lett az életetek?
nov. 4. 09:46

Mindenképp pszichológus kell. Írtad, hogy találtál egyet, ő tud neked is segíteni. Elsőre mit mondott neked? Elsősorban a lányod áldozat, ő vele kell foglalkozzon, de tanácsot tud adni neked is.


Ami így elsőre feltűnt, hogy kezditek a témát tabusítani. Ez nem a lányod, a ti szégyenetek, hanem az elkövetőé. Ha a pszichológus mást nem mond, hallgasd meg a lányod, amikor ő akar róla beszélni, de te ne erőltesd erről a beszélgetést. Ha tudod vidd el külön programokra, ahol ki tud kapcsolódni, de arra nagyon figyelj, hogy te ne hozd fel a témát. Túl lesztek rajta! S egy jó pszichológus a feldolgozásban tud segíteni.


Ne hibáztasd magad, az nem vezet sehova. Most helyzet van, most azzal kell foglalkozni. Kitartást!


Tud a leányzó aludni?



Van saját apja által molesztált tanítványom. Nem felejtette el, hogy mi történt vele, de szépen alakulgat az élete.



Kedves fórumozók! Kérlek figyeljünk arra, hogy segítsünk a hozzászólásainkkal, nem hiányzik a FI-nak, hogy rátegyünk még egy lapáttal a gondjaira.

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - New(l))
nov. 3. 20:43
Nyári szünetben otthon volt a lányom. Amikor táppénzen Volt a exem, akkor együtt voltak addig itthon. Nem gondoltam, hogy ez megy, amig én dolgozok.
30. Gretaa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 3. 17:31
Szomorú,hogy milyen szemét emberek élnek közöttünk,az ilyeneknek létezniük sem volna szabad.Sok ilyen esetbem sajnos a szülő nem hisz a gyereknek,hallottam már ilyet is.Viszont "milyen jó" ,hogy ez kiderült és átlátod már teljesen a helyzetet.Miért volt annyiszor táppénzen a férjed és a kislányod pedig sokszor feszült.Nem tudom milyen lehet ha egg családban molesztálás történik,de biztosan nagyon rossz a szülőnek és a gyereknek is egyaránt.A férjed tettére nincs mentség ,hazudjon bármit is a továbbiakban (mert fog még biztosan.)A kislány nem tehet semmiről ez egyértelmű,de a férjed a gusztustalan hazugságaival még jobban vágja a fát saját maga alatt.Szabaduljatok tőle!
29. New(l)
nov. 3. 16:48

Ennék a cardarabnak azt kívánom, hogy a böriben minden este más szépfiú feküdjön rajta gatya nélkül.

Egy egész család életét tette tönkre ez a pedofil mocsok, de hála a bátorságotoknak, a sitten fog megrohadni.

Tudom, hogy nem ez a lényeg, de nem teljesen értem, hogy mi az összefüggés a gyakori táppénz és a cselekmény között? A kislány sem ment olyankor iskolába, vagy mi szükség volt kiiratni magát?

28. birebora (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 3. 15:49

Teljesen megértelek. Borzasztó az egész. Támogasd a kislányod és nagyon szeresd, vigasztald. Ezt a férget pedig remélem soha nem engedik ki. Még aljas is mert a kislányra fogta. 11 éves mit kezdeményez már? Ilyen korú az unokám, belegondolni is förtelmes.

Pedofil állat. Remélem a börtönbe megleckéztetik és farok nélkül marad. Mert az ilyen ezt érdemli.

nov. 3. 15:46
Nem hazudott neked, hanem védte magát, mert meg volt rettenve attól, hogy csalódsz benne, haragudni fogsz rá, és elküldöd.
nov. 3. 13:44

Nagyon nem akar beszélni arról, hogy mi volt meg hogy kezdôdött. Azt tudom, hogy szégyelli magát meg magát hibáztatja.

Szerintem az is benne volt, hogy tudta, hogy én válni akartam és ô meg ki akarta várni.

Lehet, hogy eleinte fel se fogta, hogy mi zajlik, elvégre ha olyan érint meg, akit szeretsz, az nem feltétlenül rossz érzés. Gondolom, a szégyenérzete is innen fakad.

Valószinüleg félt is tôle, meg attól is, hogy én mit reagálok. Gondolom, mikkel tömhette a fejét, hogy féltékeny lennék és visszaküldöm az apjához. Amikor kiderült, az volt a lányom elsõ mondata, hogy csak ne küldjem el.

Persze, hogy ezerszer elmondtam, hogy nem ô tehet róla, nem az ò hibája. Fôleg, hogy az a féreg azzal védekezik, hogy ô kezdeményezte. Mintha bármit is enyhitene a bûnein, vagy egyáltalán hihetö lenne. Felnôtt emberként, aki majdnem 10 évig hangoztatta, hogy a sajátjaként szereti, akkor is le kellett volna állitania, ha a kislány "kezdeményezte". (Mit? Rámosolygott, meg megölelte?)

Viszont nagyon nehéz nem haragudni azért, mert amikor beszélgettem vele, akkor hazudott nekem. Pedig ott és akkor elmondhatta volna. Akkor sok szempontból voltunk könnyebb helyzetben, például anyagilag is. "Természetesen" ez már csak az utolsó csapás volt a sorban, rosszabbkor nem is borulhatott volna a bili. Persze ez ilyenkor mindegy, akkor is kidobom, ha éhenhalunk, nem errôl van szó.

Persze az lett volna a legjobb, ha meg se történik, vagy ha sose ismerem meg ezt a férget. Ezen sajnos már nem tudok változtatni.

Az biztos, hogy még egyszer nem engedek senkit a közelembe.

nov. 3. 12:38
Borzasztó, ami veletek történt! Tanácsot nem tudok adni, de rengeteg kitartást és erőt kívánok! Te se hibáztasd magad. Örülj neki, hogy rájöttél, és megszüntetted a bajt. Jól reagáltad le, felelősségteljesen cselekedtél. (A helyedben lehet, hogy én ülnék börtönben önbíráskodásért, nem az a féreg.) Így, hogy kiderült, a lányodnak van esélye a te segítségeddel és egy pszichológussal feldolgozni. Addig is ezerszer mondd el neki, hogy nem az ő hibája! Ha nem jöttél volna rá, örökre hordozhatná ezt a sötét titkot. Ha majd lesz rá lehetőséged, neked sem árt majd felkeresned egy pszichológust.
24. PöttyösPanka (válaszként erre: 21. - Semleges)
nov. 3. 12:30
Azért nem szólt, mert gyerek, és nem érti még úgy világot. Nem tudja, hogy mi történt vele, szégyelli magát, mert azt hiszi, ő tehet róla. A gyerekek a felnőttek tetteit normálisnak gondolják. Ha ez olyan, ami bennük feszültséget kelt, akkor azt hiszik velük van baj. Valamint könnyű őket megfélemlíteni, és szégyenérzetet kelteni bennük. Hiszen csak kiszolgáltatott gyerekek. Nem lehet tőlük elvárni, hogy kiálljanak magukért, mint egy felnőtt.
23. tumbo2
nov. 3. 11:58
borzasztó lehet az ilyen,bár nekem csak a tanítónőm férje mondta,mit tudna velem csinálni.a szüleim barátai voltak,néztem mint a moziban,12 éves lehettem,tán 30 kiló.
22. semleges (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 3. 11:22

Biztosítsd, hogy nem az ő hibája és nagyon szereted és neked bármit bármikor elmondhat és el is kell mondania. Mit mond miért nem szólt neked?


Olvastam, hogy nem tudtok elköltözni, de tényleg nem tudtok? Teljesen új környezet lehet hamarabb gyógyítaná a sebeket.

21. semleges (válaszként erre: 4. - Bichi)
nov. 3. 11:17
Ez engem is érdekelne. Miért nem szólt a kislány?
20. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 3. 11:16

Atyaég! Nem tudok mit mondani. Remélem ki sem engedik az előzetesből. Erre nincs bocsánat és magyarázat sem. Az ilyennek a farkát levágnám.

Kívánom, hogy mihamarabb túl legyetek rajta. Szegény kislány:(

nov. 3. 10:51

Kiegészítve: én pl azért nem szóltam mert nem akartam hogy nagynénim szenvedjen és családi balhét sem szerettem volna.

A mai napig ha találkozom vele kerülöm és pár méter távolság bár valószínűleg már nem csinálná meg 80+-os bár korát meghazudtolja. Miután kiderült féltette a bőrét ezért nem csinálta. Nagynénim akkoriban biztos kegyetlenül megszenvedte a dolgot de valahogy mégis vele maradt mert tetlegesség nem történt

nov. 3. 10:48

Gyerekkoromban molesztált a nagybátyám, legalábbis próbálkozott, fogdosott, alám nyúlt ilyenek. Próbáltam kivédeni, elkerülni ami nehéz volt mert 2 generációs házban élt a nagyszüleimmel és nagynénimmel, mindegyiket imádtam.

Aztán egyszer borult a bili, mikor nem hitték el anyunak hogy vele is csinálja, akkor elmondtam de igaz mert velem is, nekem hittek. Ha ez nincs valószínűleg nem mondom el de én ki tudtam valamelyest védeni ezeket a fogdosásokat, ha másra kerül a sor biztos nem tartom magamban. Szerintem azért nagyon fontos lenne a feldolgozás szempontjából megpróbálnod megbeszélni a lányoddal hogyan kezdődött és miért nem mert szólni

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook